Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2013. nov. 3. 18:40
Sziasztok! MTS nézőpont találtam negyvenert. Mi a véleményetek? Köszi
4438. *bakancslista* (válaszként erre: 4432. - Mel79)
2013. nov. 3. 17:15

Szia!

Végül is Te hol vetted a dermapened? Úgy látom van több típus, miért épp ezt választottad? Annyira bizonytalan vagyok.Ahogy elnézem, kicsit babrásabb dolgozni vele, mit a rollerrel, ugye?

Azt csak gyorsan végiggörgetem, aztán kész is. Alighanem maradok a rollernél.

Ha nem ebuy-en rendelitek, Mo-n hol veszitek? Én a vaterán szoktam, de látom már, hogy túl sokat fizetek érte...

4437. tretyakov
2013. nov. 3. 11:03

Asztaaaa kedves Rékánk!!!


Nem tudtam ezeket a dolgokat! De én is hasonlóan érzek!


Nagyon köszönjük! Ez a bejegyzésed fantasztikusan tanulságos volt!


Én pusztán azért gondoltam az említett bolhapiacra, mert számomra, így bankszámla híján az az elérhető.


Jobb lábas lefekvést kívánok neked Rékám! :-D

4436. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4435. - Tretyakov)
2013. nov. 3. 10:11

Szia!


Még véletlenül se tedd ezt, szívesen megrendelem az e.b.a.y.-ről a postacímedre a cuccokat, minek adnál ki 5000-6000 forintot érte, amikor ott bőven 2000 forintból megvan az üzlet szállítással együtt, ugyanazért az áruért. Hangsúlyozom, hogy ugyanazért, mert abban biztos lehetsz, hogy ők ugyanezt a lehetőséget használják ki, nem véletlenül jelzik a 2-3 hetes szállítási időt, és a tőlük független, közvetlenül a címre érkező lebonyolítási módot. Éppen úgy járnak el, ahogy én fogok veled, de nekik van képük ezen nyerészkedni.


Azt megértem, ha valaki azon megfontolásból nem vásárol az ebay-en, miszerint nem szívesen támogatná a Távol-Keleten zajló kizsákmányolást, gyermekmunkát, 1-2 dolláros órabért, a napi akár 13-14 munkaóra kegyetlenségeit és egyéb ismert és gyomorforgató körülményeket, én is hasonlóan érzek, de ebből a megfontolásból a Vaterán megfizetett 5000 forintos roller nem egy kedvezőbb alternatíva, hiszen nemcsak az előbb említett körülményeken nem változtat, de még erősíti az egyre inkább combosodó mentalitást, miszerint soha nem lehet elég vastag a kép a bőrödön, ha a saját boldogulásodról van szó, egy kis bevétel minden erkölcsi alapvetést felülír.


Másrészről sajnos akkor is támogatod a fent felvázolt életkörülményeket, ha minőségi termékre áldozol, és vagyonokat fizetsz érte idehaza, vagy külföldön, hiszen jó részük éppen ott készül, ahogyan minden megvásárolt iphone mögött is ugyanezek a sorsok bújnak meg, így érthető, ha helyesen dönteni szinte lehetetlen.


Mindenesetre inkább éhen pusztulnék, minthogy ilyen módon jussak bevételi forráshoz, és eképpen nyerészkedjek, de nyilván vannak, akik csupán egy okos üzleti húzást látnak benne, és nem látják ennyire veszélyesnek ezt a mentalitást. Én biztosan nem tartozom az utóbbiak közé.



Azt hiszem bal lábbal keltem fel..A lényeg: Szólj nyugodtan, ha rendelnél, 2 kattintással megoldom, nem nevezhető fáradságnak.



Ami az érzéstelenítőt illeti, az EMLA az egyik leghatékonyabb szer, nagyon szerettem, de sajnos borsos az ára, ha mégis őt választod, érdemes az expre.s.s.chemist. kom. úká oldalról rendelni(..a pontok törlendők, a többi értelemszerű..), ott a legbarátibb az összeg, nekem egy doki ajánlotta ezt a beszerzési útvonalat.

4435. tretyakov
2013. nov. 3. 08:49

Sziasztok!


Én a V.a.t.e.r.a.-n is láttam pont olyan rollert és pecsétet mint amilyet Réka javasolt a derma naplójában. Igaz sokat kell rá várni, de úgy látom ugyanazokról az eszközökről van szó. (?) Azt hiszem én onnan fogom beszerezni, ha eljön az ideje.

Az orvos által felírt fájdalomcsillapító krémen kívül tudtok valami hatékony kencét javasolni? Olyat ami nem vényköteles.

4434. felhasználóibecenév (válaszként erre: 4431. - Mel79)
2013. nov. 2. 09:59
Jaj, értem már, köszi. :)
4433. mel79 (válaszként erre: 4422. - 2bd7ab0c9a)
2013. nov. 2. 00:15
RekaBeka!!Szívesen,mindenképp kikell tapasztalnom h.lesz hatásos!!minden eggyes helyen vérzett nekem,arra nyomba tettem a szérumot,!!!olyan piros v.tam 3 napig mint a rák!!most nem húztam cs.pecsételtem vele,nem is hámlik,cs.alig,korpázva!!h.most azért-e mert első 2-őt glykol savval csinátam,ezt meg ilyen folt serummal(bár ebbe is volt minim.),és most cs.pecsételtem nem húztam!!!
4432. mel79 (válaszként erre: 4423. - *bakancslista*)
2013. nov. 2. 00:08
Sziviiíí..szívesen segítek én amiben tudok,sajna tudom milyen érzés!!enyém nagyon piros volt,de nem hámlik most úgy alig,korpázva csak....milen kencét használsz??én megőőrülök ,ha nem múlnak el!!!:(((()9-10-én megyek ampulláért,ami foltokra való,akkor lesznek itt Pesten,amúgy Pécsről lehet beszerezniíí!!
4431. mel79 (válaszként erre: 4424. - Felhasználóibecenév)
2013. nov. 2. 00:03
Bocsi ha nem v.tam érthet!!nekem van én vettem,és 9-10-én még megyek arra ampulláért,azért írtam h.szívesen segítek,mert nekem adnak (utána csinállom megint a köv.magamnak)képet róla nem tettem fel ez a neve:Ostar DermaPen OB-DG02.Ha cs.magadon használlod ,akkor sokág elég egy fej!!én sajna ennél olcsóbbat nem tláltam,a szürkét dobta még nekem ki a gép,mi M.o-on is van,de az majdnem 100 e volt,akcióba 85(((még az enyém is húzós(((
4430. felhasználóibecenév (válaszként erre: 4428. - 2bd7ab0c9a)
2013. nov. 1. 21:18
:D akkor elnézést, visszafelé most nem olvastam figyelmesen.
4429. peonia53 (válaszként erre: 4427. - Felhasználóibecenév)
2013. nov. 1. 21:15

Köszönöm a tájékoztatást.

Már mindent értek.

4428. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4427. - Felhasználóibecenév)
2013. nov. 1. 21:03

Szerintem ő nem az érzéstelenítőre gondolt, hanem a pigmentálódásra használt kencére. Az alábbi cuccot hiába kenitek fel, a villa hegyének ellenálltok talán, de a foltok maradnak!:)


Csak egy tipp volt a magánszakorvos általi felíratás, ha minden kötél szakad, még nem próbáltam, eddig valahogy mindig előkerült valaki, aki nagylelkűen felajánlotta a segítségét, de ha rákényszerülnék, ezt a lehetőséget sem zárnám ki.

4427. felhasználóibecenév (válaszként erre: 4425. - Peonia53)
2013. nov. 1. 20:46

Jó krém, mint érzéstelenítő? Ezt a kérdést én is feltettem nemrég, kaptam is rá választ, remélem, nem gond, ha én válaszolok erre.. :) Ez egy gyógyszertárban kikevertethető krém, összetétel van megadva. És fel kell íratni, mert vényköteles. Nekem azt a tippet adták itt (RekaBeka, ha jól emlékszem), hogy magánbőrgyógyásszal érdemes felíratni. Összetétel:


ETHANOLUM 96 PER CENTUM 10, 000G

BENZOCAINUM 10, 000G

LIDOCAINI HIDROCHLORIDUM 4, 000G

TETRACAINI HYDROCHLORIDUM 4, 000G

UNG. HYDROPHIL. NONION. 24, 000G

4426. *bakancslista* (válaszként erre: 4425. - Peonia53)
2013. nov. 1. 20:00

Szia!

Van egy fórum:

"Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van?" Itt olvastam én is róla, szerintem olvasgasd, megoszlanak ugyan a vélemények, de én annak hiszek, amit magam tapasztalok. Nem akarok gondot, inkább megírom priviben.

4425. peonia53 (válaszként erre: 4423. - *bakancslista*)
2013. nov. 1. 19:20

Sziasztok!

én se értem hogy mi lesz itt 2 hét múlva.

A jó krémnek megtudhatjuk a nevét?

Köszönöm

4424. felhasználóibecenév (válaszként erre: 4415. - Mel79)
2013. nov. 1. 14:09
De most akkor neked van vagy menned kell valahová, ahol csinálják? Nem értem. :D Tudnál valahová képet feltenni róla, melyik változatot vetted? Mert ebay-en pl. találtam 560 fontosat is meg 60-80 fontosat is. És a fejét nem kell minden alkalommal cserélni?
4423. *bakancslista* (válaszként erre: 4420. - Mel79)
2013. nov. 1. 13:17

Köszi!

Olyan közel lakom, hogy szinte Bp, de mi lesz itt két hét múlva?

Tegnap rollereztem az 540-es 1,5 mm-essel. Érdekes, hogy most nem lett rákvörös az arcom. Lehet, hogy az is számít, hogy a foltjaimra a másik fórumon talált krémet használom. (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy nekem valami csoda amit művel a bőrömmel, már alig-alig van foltom.) Valamit csinálhat a folteltüntetésen kívül, mert roller után már másodszor sincs az a kellemetlen szárazság tünetem és az a vörösség napokig.

Köszönöm még egyszer, remélem lesz időm hétvégén jobban felkutatni a dermapen beszerzését és használatát.

4422. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4421. - Mel79)
2013. okt. 31. 23:10

Köszi a választ!

Ha lesz rá mód, és kedved, teszteld már le légyszíves hogy működik a különböző fokozatokkal! Arra figyelsz, hogy a tűk megfelelően belefúródnak a bőrödbe, ellenőrzöd, mert néha megtévesztő lehet az érzés? Vérzés kíséri a szántást?

4421. mel79 (válaszként erre: 4419. - 2bd7ab0c9a)
2013. okt. 31. 23:06
Szia,köszíí..))Én a legalacsonyabb fokozaton csináltam 2mm-el,így saját magam nyomtam oda,ami nem fárasztó!!5 fokozatra állítható,mivel még nekem is újdonság ezután fogom kitapasztalni h.hogy a leghatásosabb?!!10-én fogom a következőt csinálni.......
4420. mel79 (válaszként erre: 4417. - *bakancslista*)
2013. okt. 31. 22:59
Szia!!Szívesen ,nincs mit örülök ha segíthetek....ha pesti vagy segítek szívesen,2 hét múlva lesz itt pesten,akkor megyek én is,és ha gondolod jöhetsz velem..!!!
4419. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4415. - Mel79)
2013. okt. 31. 10:29

Szia!


Kezelés közben ki kell fejtened nyomást a bőrödre, vagy elegendő, amit a készülék biztosít, belefúródnak a tűk a bőrbe erőkifejtés nélkül?

Mindenképpen utána fogok nézni, leginkább a műszaki mutatók érdekelnének, mert abból azért talán lehet arra következtetni, hogy milyen nyomást képes kifejteni a bőrre, hatékony, és kényelmes alternatívája lehet -e a saját erőből végzett nyomkodásnak. Egyenlőre szkeptikus vagyok a kérdésben, de semmit nem vetek el visszakézből, sőt, örülök, hogy felmerült a téma, köszönjük!

Korábban már volt róla szó, de még csírájában megfojtottuk a gondolatot, ha jól emlékszem...


Sikeres földművelést!

4418. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4399. - Eiffel76)
2013. okt. 31. 10:09

Szia!


A mozgó szemhéjat természetesen nem, csak olyan bőrfelületen lehet szántani, aminek terhelhető alátámasztása van, és a szemgolyó nem tartozik ezek közé.:)

Egyébiránt a felső szemhéj azon részeit tudod kezelni, melyeket meg tudsz emelni egészen a szemöldökcsontig, és úgy megművelni, bár ez a terület roppant érzékenyen reagál a szúrásokra, ennek ellenére én igyekszem a szemöldökkel együtt bevetni azt a területet is, ha éppen elegendő lelki erő birtokában vagyok. Ugyanúgy 2mm-es hosszúságot használok ott is, csak kevésbé erőszakosan, bár annyira egyenetlen arrafelé a felület, hogy nagy művészet lenne tövig szúrni bármit is, bár nem lehetetlen.

4417. *bakancslista* (válaszként erre: 4415. - Mel79)
2013. okt. 30. 22:44
Köszönöm. Az ebuyen is megnézem, talán lesz valaki aki segít megvenni. Még vívódok egy picit.
4416. mel79
2013. okt. 30. 21:34
Lemaradt egy -két betű elnézést...mindiííg v.melyik gomb beragad((
4415. mel79 (válaszként erre: 4413. - *bakancslista*)
2013. okt. 30. 21:32
Szióó...nemrég szeeztem be én is,túlsok véleményt még nem tudok,viszont a használata gyerek játék,2 féleképp lehet használni,pecsételő mozdulatokkal(ez nem srti fel a bőrt cs.tűszúrásokat ejt),meg lehet úgy ahogy a videón látni lehet,azzal egy kissé erőteljesebb lesz a kezelés,v.is sérül ott a bőr!Mindkét verziót megcsináltam magamon,ha húzom ahogy a dokik csinálják,akkor fájdalmas,de ha cs.pecsételek akkor semi fájdalom!!persze érzéstelenítővel csin.azért!!Hálózatról müködik,sebességet állítani lehet,cserélhető tűfejjel ami 0,5-2mm-ig álítható!!ára nem v.mi olcsó,de ahhoz képest jó amit én néztem a neten....45 e-ért vettem,cserélhető tűfejjel...és én a 2mm-el csináltam ,mert nekem vastag bőröm van!!v.színű a másfeles roller ezért nem volt hatásos...Remélem ez bevállik!!!:)))
4414. mel79 (válaszként erre: 4412. - Arón1)
2013. okt. 30. 21:23
Szia Arón1!!én nemrég vettem,mégcsak a 3-ik kezelés végén v.ok első 2-t hetente,utóbbit hét tán csináltam,és 2mm-el!!magától is megy ill.csak oda kell tenni,átani lehet h.milyen gyorsan üsse bele a tűt!!Kozmetikusoknak ,meg fodrászok tudják beszerezni sajna,és nem volt olyan olcsó,viszont kíméletesebb sokkal,és állítólag jobb a hatása is az eddigieknél!!Kíváncsi v.ok!!
4413. *bakancslista* (válaszként erre: 4411. - Mel79)
2013. okt. 30. 20:22

Szia!

Rendszeres olvasgatótok vagyok és régóta kacérkodom a dermapen beszerzésének gondolatával.

Légyszíves írj le róla mindent, hol, mennyiért, könnyű-e használni, tényleg csak simítani kell vele a bőrt lendületesen, ahogy a videón mutatják stb. Most vált aktuálissá a kopottka rollereim kicserélése és szívesebben ruháznék be erre, ha annyira szuper.

Nagyon köszönöm!

4412. Arón1 (válaszként erre: 4411. - Mel79)
2013. okt. 30. 15:16

Szia Mel!

Ez az elektromos dermapen engem is érdekel. Milyen gyakran csinálod, milyen tűhosszal az arcodat? Könnyű kezelni? Hol vetted? (Jó sok kérdés)

4411. mel79 (válaszként erre: 4404. - Silvaaa)
2013. okt. 30. 12:45
Szia Silvaa!!én nemrég vettem elektromos dermapent,és magamnak csinállom,már 3-ikon v.ok túl bár még nem teljesen,tpasztalatom szerint sokkal jobb mint a roller,mert az szakítja ,tépi a bőrt,ez meg cs.tűszúrásokat ejt,és nem fájdalmas mint a roller!!Ne dőlj be ,a 3 alkalom az kevés!!!:((((nekem is vannak kisebb hegeim,de méég nem tünt el!!bár engem inkább a homlokomon lévő folt zavar!!
4410. mel79
2013. okt. 29. 13:46
Sziasztok!!én is dermarollerezem v.is csináltam pár kezelést velede nem sokat ért,úgy vettem észre h.szakítsa a bőrt......most vettem dermapent ,eletromosat,ami 05,2mm-ig állítható,ezzel alig érezni fájdalmat,és bármilyen kishelyekre beférsz....most csin.3-ik kezelést vele,remélem hatásos lesz!!meg piros v.ok..((A homlokomon lévő foltot szeretném én is eltüntetni,rem.sikerülni fog!!TCA-s hámlasztás volt nekem,szép is lett tőle,de az arckontúrján egy -két világosabb folt is maradt hátra,ez már alig látszik a kezelésektől,viszont homlokomon a n.barna folt nagyon makacs((én mezokoktélt is használlok,mi foltokra való!!!Remélem sikerül megoldást találjunk,mert nem szeretnék horror összeget fizetni megint ..!!!
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook