Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
4769. mel79 (válaszként erre: 4767. - 993dda84ef)
2014. febr. 27. 14:40
Szióó..kösziíí...remélem hogy megérte ez a sok szenvedés!!most méég ördöög v.ok...ááá...(((Másadik nap is vérzett mikor letisztítottam,csupa piros voltam,aztán azok a sűrű tűszúrás nyomai harmadnapra már be feketedtek,száradtak,mntha apró kis homokszemcsék lennének,egész arcom!!!szemeim is bevoltak dagadva másnap!!most már jönnek le a kis fekete pöttyök,cs.még olyan piros v.ok,orrom,meg szemem alatt kis bevérzés ,pöttyök,piros!!állam meg arcom nagy részéről már lejött,de ez a pirosság??ááá...remélem eltünik hamar!!Érzetre semi rosz,nem húzódik,nem feszít!!!))ezt sokal jobban elviselem,hatása milyen lesz arra kiv.v.ok!!(Az előző50 mikron mély volt,ez 300,érdekes ennél nem égett a fejem,kis lüktetést éreztem,előzőnél meg órákon át lángolt úgy h.majd megőrültem!!))Nem semi kibírni ezeket!!,de én nem bánom,csak hasson!!érje meg!!
4768. peonia53 (válaszként erre: 4765. - Mel79)
2014. febr. 26. 18:19

Szia!


Vörös vagy nagyon, mi várható hámlás?

Reméljük lesz eredmény.

Szia.Dóra

4767. 993dda84ef (válaszként erre: 4765. - Mel79)
2014. febr. 26. 18:11

Szia!:)


Örülök, hogy jöttél! Hiszed vagy sem, éppen érdeklődni akartam felőled, mikor lesz a kezelés, de akkor nem fogok:). Gratulálok, túl vagy a nehezén, bárcsak a regenerálódás végeztével sem törne meg a lelkesedésed, igazán kijárna a kielégítő végeredmény neked is!


Várjuk a lelkes beszámolót, gyors felépülést!

4766. zsuzsa spain (válaszként erre: 4762. - -Riababa-)
2014. febr. 26. 18:10

Sziasztok!

Pár napja volt a 2.rolleres kezelésem, annak ellenére, hogy 2 az még szinte semmi, ahogy jól tudják a profik akik már évek óta csinálják, mégis már látok javulást, kissé tömörebb, feszesebb a bör, a pórusok is egy hajszálnyit javultak, söt még a pigmentfoltok is halványabbnak tüntek. Még nem én csinálom magamnak, de a rollerek, stampok már úton vannak, megrendeltem öket és várom, hogy megérkezzen és már én tudjam csinálni, szerintem minenkinek egy próbát megér!

4765. mel79
2014. febr. 26. 16:03
Sziasztok!!hétfőn megtörtént a 2-ik lézer kezelésem is!!Háát...brutáll!!úgy néztem ki mint az ördög!!!de érzetre jobban viseltem mnt az előzőt,nem égett utána,meg nem feszített húzódott mint az előző!!ennél már enni is tudok rendesen,sőőt..e.nap eszek!!Még keményen nézek ki,de hétvégére remélem már szép leszek!!alig várom!!akkor majd megtudom mondani a végeredményt!!
4764. 993dda84ef (válaszként erre: 4762. - -Riababa-)
2014. febr. 24. 19:12

Szia!


Egy próbát megérhet, garantálni semmit nem fogunk, néha még mi magunk sem tudjuk eldönteni vajon megéri -e az állandó földművelés, aztán vhogy mégis visszatérünk.


Nekem is hasonlóak a problémáim, tág pórusok, kevésbé tömör, feszes bőrkép, mármint az elvárásaimhoz képest, utóbbi esetében a szántás azt hiszem életképes megoldás, a bőröm egyértelműen tömörebb, mint pár éve, nem tökéletes, közel sem, de van érezhető javulás, még úgy is, hogy közben nem éltem példás életet, a legkevésbé sem.


Mindig leírom, de nem lehet megkerülni, hogy ez egy összetett kérdés, nincs az a kezelés, vagy csodaeljárás, ami segíthet a bőrképen, ha az megfelelő életmóddal nincs alábetonozva a rendszer, étkezés, folyadékbevitel, sport rendkívül fontos. A tág pórusok kezelése pedig a célzott beavatkozásokon felül rendszeres odafigyelést igényel, erőteljes radírozások, pakolások, nálam a radírozást követő ún. olajos tisztítás is hatékony ebben a tekintetben, számtalan házi pakolással, újabb és újabb ötleteléssel fűszerezve, a tág pórusok adottság, lehet finomítani rajtuk, de leszámolni velük lehetetlen, viszont egy kialakult rutinnal egész jól elviselhetőek...


Hajrá!

4763. Bellavita21 (válaszként erre: 4762. - -Riababa-)
2014. febr. 24. 00:55
Szerintem érdemes megpróbálni a rollert. A bőr saját kollagéntermelését serkenti, ezért is hívják kollagén indukciós terápiának (CIT), a tág pórusokra is hatásos, bár abban inkább a hámlasztás tűnik hatékonyabbnak.
4762. -Riababa-
2014. febr. 23. 20:54
Sziasztok lányok! Üdvözlök mindenkit! Kérlek segítsetek nekem. Nincsenek pigmentfoltjaim, sem aknés hegeim, viszont tág pórusú a bőröm és az utóbbi időben elkezdett megereszkedni. :-( Szeretnék valami hatásos megoldást, de nincs pénzem lézerkúrára. Segíthet a problémáimon a roller?
4761. Bellavita21 (válaszként erre: 4760. - 993dda84ef)
2014. febr. 22. 13:28
Réka, neked is hámlik a bőr utána? mert ugye lehet, h a bőr aktívabb működésre van serkentve, és a felületetn felhalmozódott elhalt hámlsejtek pedig eltömítik a pórusokat.
4760. 993dda84ef (válaszként erre: 4758. - Bellavita21)
2014. febr. 22. 11:06

Bella, semmi sem tuti, tudod jól te is.:)

Feltételeztem, mivel éppen kitisztultak a pórusok a TCA utáni regeneráció végeztével, majd a szántást követő hámlás végén megszaporodtak...


Lehet, hogy véletlen egybeesés, hiszen számtalan egyéb körülmény közrejátszhat.

4759. grizus
2014. febr. 21. 02:02

Megrendeltem a rollert. Azt írja a nő, ha hat hét alatt se érkezik meg, szóljak neki. Bakker, ez szórakozik velem?!

Nagyon ratyi a fejem, most már tényleg meg kell lépni valami komolyabbat. Sajnos anyagi lehetőségeim végesek, de ez nem zárja ki, hogy a saját határaimon belül ne tudjam megoldani a szépülést. Általában kibírom a fejemet, még ha füllentek is magamnak, de néha elkeseredek, ez valóban én lennék? Nem érdekel, ha a hiúság gáz, ilyen vagyok és meg akarok fiatalodni! Csak jönne már az a roller.

4758. Bellavita21 (válaszként erre: 4757. - 993dda84ef)
2014. febr. 20. 23:33

Réka, ez az eltömődés tuti, hogy csak akkor fordul elő,ha rollerezel? Ezt azért vizsgáld meg. Nekem is volt ilyen gyanúm, de rájöttem, hogy időben nincs feltétlenül összefüggés.

A hámlasztás azért jó, mert az a pórusokat is tisztítja, oldja a felhalmozódott faggyút. A tca talán nem is annyira, inkább a szalicil és a mandula.

4757. 993dda84ef (válaszként erre: 4756. - Velvet67)
2014. febr. 20. 19:17

OFF


Nem szeretném szét offolni a fórumot, köszi lányok, igen ez lesz Velvet, jövő héten vérvétel, aztán ápr. 1-re kaptam időpontot a Péterfy Kórházba, ott eddig mindig magas színvonalú ellátást kaptam más vonatkozásban, hátha ez a mentalitás náluk minden osztályon természetes!


OFF



Ha már itt vagyok, megosztom egy újabb meglátásomat roller vs. TCA ügyben.


Bár azt mondtam, hogy az idei szezonban számomra már nincs szántás, végül mégis átdolgoztam a terepet, hiszen tökéletesen regenerálódott, látszólag, a bőröm a TCA koptatás után. 1mm-es rolerrel dolgoztam, illetve az orron, orcákon, szemek alatt 2mm-es pecséttel tettem róla, hogy vérben tocsogjon az egész képem.:)


Arra jutottam, amit már korábban is sejtettem, csak külön nem figyeltem ennyire tudatosan, hogy a szántástól a pórusaim erőteljesebbek lesznek, vagyis nem erőteljesebbek, inkább könnyebben eltömődnek, megszaporodnak a mitesszerek, és "pórsusosabb" hatású marad a kezelt terület. Ez most azért nyilvánvalóbb, mert a hámlasztás szépen finomította ezt a problémát, így sokkal látványosabb a "visszaesé" . Valami olyasmi a tanulsága számomra ennek a tapasztalásnak, hogy a két eljárás kéz a kézben működik igazán, amit a roller a bőr tömörítése terén elér, arra még a legmerészebb TCA koncentráció sem képes, míg a pórusok finomítása tekintetében utóbbi az erőteljesebb, legalább is nálam ez a tendencia.


A kérdés további boncolgatását újabb megfigyelések elvégzéséig elnapolom...:)

4756. Velvet67 (válaszként erre: 4753. - 993dda84ef)
2014. febr. 20. 13:45

Sziasztok! bocs az off-ért

sajnos az összes endokrinológián baromi sokat kell várni, mire sorra kerülsz... és kb. 3 perc alatt "kidobnak" észrevételeidet nem mondhatod el, mert az hülyeség... mivel ő az orvos és sokkal jobban tudja, hogy mit érzel :) Maszeknál u.ez...max nem kell annyit várnod...

Javaslom kérj vérvételt a körzetitől, ha rossz az érték csak akkor kell tovább menned ...

4755. Bellavita21 (válaszként erre: 4753. - 993dda84ef)
2014. febr. 16. 23:34

jaja, nekem ne is mondd. ha konzekvencia nélkül tehetném, szétcsapnék közöttük....


nekem most is toszogálnak, de én eldöntöttem, hogy szedni fogom a gyogyókat, saját felelősségre.


egy hormonpanelt azért levetethetsz, próbáld meg a vizsgálatokat kinyomni az államiban, a hormonvételek költségesek, magánban a gatyádat is ráfizeted. Aztán az eredményeket meg elviszed magánba.

4754. 993dda84ef (válaszként erre: 4752. - Bellavita21)
2014. febr. 16. 22:02
Kben nem kudarc, mert a pórusaimon sokat finomított, de te is tudod, hogy akinek nincs makulátlan bőre, annak egy kezeléssorozat után sem lesz, így mindig lesz miért keseregni, vagy mit javítani.
4753. 993dda84ef (válaszként erre: 4752. - Bellavita21)
2014. febr. 16. 22:00

OFF



De, gyaníthatóan van, éppen a héten volt időpontom 3 hónap!! várakozási idő után a helyi kórház endokrinológiájára, de az ott tapasztalt fejetlenség, és komolytalan mentalitás már a váróteremben elvette a kedvemet, és inkább szó nélkül eljöttem, majd, ha lesz rá lehetőségem keresek egy magánorvost, de a veszprémi kórházba többet amíg tudatomnál vagyok, be nem teszem a lábam. :)


OFF

4752. Bellavita21 (válaszként erre: 4751. - 993dda84ef)
2014. febr. 16. 21:52

Réka, sajnálom, ha kudarc a tca, akkor óvatosan vele.

Nincs neked vmi hormonális eltérésed? akkor szoktak rosszul működni a pigmentsejtek....

4751. 993dda84ef (válaszként erre: 4750. - Bellavita21)
2014. febr. 16. 21:17

Abból indulok ki, hogy nekem mennyit segített már a fórum, illetve úgy általában a fórumok. Van, hogy egy elejtett mondatnak köszönhetek egy azóta már bevált rutint, vagy ötletet. Irtó hasznos tud lenni, ha megosztjuk a tapasztalatainkat, én legbbis roppant hálás vagyok érte mindenkinek!:)


Ha te nem írsz róla, pl. a TCA-val nem sok kapcsolatom lenne....és így tovább. Bár esetemben a TCA...inkább hagyjuk!:)))))))))))))))))))))))

4750. Bellavita21 (válaszként erre: 4748. - 993dda84ef)
2014. febr. 16. 21:12

Réka,


Bírom benned, hogy nagyon ispiratív vagy, keresel, kutatsz, megoldásokat, javaslatokat hozol :-)))


Kösziii, őt nem ismertem, megnézem :-)

2014. febr. 16. 21:07

Lányok, Fiúk, akiknek ígértem a rolleres naplót!


Az előbb megírtam, az adatlapomon elérhető.

Ne haragudjatok, de csak összecsaptam az egészet, ami eszembe jutott leírtam, ha lesz időm, kedvem, energiám, idővel finomítom, korrektúrázom, de most még arra sincs energiám, hogy visszaolvassam, jelenleg az sem érdekel, hogy mennyi elütés jutott a szövegbe, megcsömörlöttem a témától!:)


Remélem lesz, aki hasznát veszi!


Ha kérdésetek van, tegyétek fel bátran, itt mindenki szívesen segít, aki éppen erre jár!:)

4748. 993dda84ef (válaszként erre: 4746. - Bellavita21)
2014. febr. 16. 19:00

Ba@@zus, nem vettem észre a kérdésed, bocsi, pedig még a Caps Lock-ot is segítségül hívtad!:))))


Linkeltem egy YT csatornát, ahol egy férfi mutat be nagyon klassz, hatékonynak tűnő 8, vagy 9 gyakorlatsort. TCA fórum / 421-es számú bejegyzés.


Azért ide is linkelem, így nem kell keresgetned:


[link]

4747. mobilosok
2014. febr. 16. 16:57

Sziasztok!


Lenne egy bontatlan 10%-os Lidocain spray eladó.

Kiváltottam, de nem használtam.

Ha valakit érdekel, keressen privát üzenetben.

Köszönöm a figyelmet :)

4746. Bellavita21 (válaszként erre: 4743. - 993dda84ef)
2014. febr. 15. 16:24

Jaja, Lulu egész szadistának tűnik elsőre, de tényleg a legjobb. Nekem van a Caroline facial fitness dvd-m, ezt megrendeltem anno :-)

MILYEN PASI?

4745. diamond94
2014. febr. 15. 15:03

Sziasztok!

Nekem pénteken lesz az első dermarolleres kezelésem, természetesen a bőrgyógyászom fogja végezni. Elsődlegesen a tág pórusaim miatt adtam a fejem erre a kezelésre, de nagyon reménykedem benne, hogy a pattanások utáni piros foltok, illetve az a néhány pigmentfoltom is el fog tűnni, vagy legalábbis halványodni fognak. Persze ezt nem az első alkalom után várom, hanem a többszöri kezelés után. Szóval a véleményetekre lennék kíváncsi, illetve a tapasztalataitokra, hogy mennyire reálisak az elvárásaim, mert az olvasottak alapján eléggé hatékonynak tűnik nekem ez a dermaroller.

Köszönöm előre is!

4744. Velvet67
2014. febr. 15. 13:17

Sziasztok!

lehet hülye ötlet, az egy tűs megoldásra gondoltam, ha pici cca 3 cm magas varrótűben is lehet találni nagyon vékonyat, az nem jobb mint a roller tűje? könnyebb megfogni és erőt kifejteni...


Sajnos a derma pent vissza kell küldenem..:(( nagy nehezen sikerült dűlőre jutnom az eladóval, nem akarom elkiabálni, de visszaadják a pénzem. Kénytelen leszek itthon megvenni 2x-es áron, de az legalább biztos jó lesz és a gariát is könnyebb intézni, ha véletlen rossz... sajnálom, lassan kifutok az időből, lehet csak ősszel fogom tudni gőzerővel csinálni a kezeléseket :(

viszont járok Bojtor féle tornára, most voltam harmadszor, kértem a trénert ne kíméljen, húzzunk bele, mert nyárra eredményeket szeretnék látni... most izomláz van az arcomban! :))


Kellemes hétvégét mindenkinek!

4743. 993dda84ef (válaszként erre: 4738. - Bellavita21)
2014. febr. 14. 12:36

Belenéztem, milyen jó, hogy végül nem rendeltük meg közösen, mert nekem így élesben már kimondottan ellenszenves a módszer. Olyan agresszívan bánik a bőrszövettel, hogy még nézni is kellemetlen. Elhiszem, hogy az izmok "pozicionálásával" nagyobb növekedést érhetünk el, de ezt a bőr biztosan megsínyli, ami visszafordíthatatlan folyamat, így inkább nem kockáztatok. Nekem eddig a korábban itt vagy a TCA fórumon linkelt pasas verziója a legszimpatikusabb, ötvözve a Bojtor Márta-féle takarásokkal.


Lulu nálam egyelőre felejtős.

4742. 993dda84ef (válaszként erre: 4738. - Bellavita21)
2014. febr. 14. 11:27
Még nem tudtam belenézni, de megelőlegezem neked, hogy egy istennő vagy, köszönjük!:)
4741. 993dda84ef (válaszként erre: 4732. - Peseyb)
2014. febr. 14. 11:26

Szia!


Én is így jártam el korábban, bár nálam maguktól estek ki a kis 35 tűs pecsétből a tűk, de azt kezdtem el beleszúrni az orrom tág pórusaiba, végül feladtam, mert túlságosan pepecselő feladat volt, de tervezem, hogy visszatérek rá.


Azért is jó ötlet ez, mert ahogyan Bella is írja, az egytűs változatok "nyele" olyan hosszú, hogy nem lehet közel hajolni a tükörhöz tőle, ami alapvető lenne ennél a projektnél (is).


Hajrá!:)

4740. grizus (válaszként erre: 4728. - 993dda84ef)
2014. febr. 14. 06:58
Végül egy 0,75-öset rendeltem, remélem nem kell rá heteket várnom.
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook