Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
4979. zsuzsa spain (válaszként erre: 4978. - Peonia53)
2014. máj. 26. 23:02

Dóra,

Magyarországon más a helyzet, civilizált euròpai ország, kifizeted ha kiszabnak rá adót és megkapod az árut, mert a tiéd! Ha otthon lennék én rendelnék!


Most közben épp egy spanyol barátomnak meséltem mi történt aki nem mellesleg rendör,és azt mondta, hogy ez az eljárás itt több mint gyakori ha nem uniós országból érkezik a rendelés, mindig lehet valami kifogást találni, söt azt is hozzátette, hogy ilyenkor nem visszaküldik hanem a drága funkcionárusok szétosztják maguk között a szajrét, pontosan ugyanúgy mint egy dél-amerikai korrupt országban!

Még egyszer mondom, ezt egy gyakorló rendör állítja, nem én, ha tudtam volna, hogy így múködik nem rendelek!

Hogy mit keres Spanyolország az európai uniós országok között azt már régóta megkérdöjelezem sok egyéb ok miatt,amit most nem részletezek, de ez még nekem is új volt!

4978. peonia53 (válaszként erre: 4977. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 26. 21:50

Szia!

Emlékszem mikor írtad ezeket, hogy rendeltél,

még gondoltam is rá jó lenne nekem is ezekből.

Azt hitten már rég használod őket.

Nekem macerásak a külfödről történő rendelések, igaz most szerdán jön a lányom, vasárnap utazik vissza, ő segítene rendelni, meggondoltam magam nem rendelek a iherbtől egyenlőre. Van most elég krémem.

Vitamin helyet most olajat fogyasztok. Mák, szöllőmag, dió, és csipkebogyó. Ha elfogy majd másfélét is rendelek. Nagyon finom a mákolajat reggel egy evőkanál evés elött. A dió és csipkebogyó a zabkásába.

Dóra

4977. zsuzsa spain (válaszként erre: 4973. - 993dda84ef)
2014. máj. 26. 21:30

Szia Réka,

Szavaidból úgy veszem ki, hogy ma nálad is betelt a pohár :)!

Szint úgy nálam...bár nem ide tartozik de, hátha valaki emlékszik, hogy több mint 2 hónapja azt írtam az Iherbröl rendeltem biosamponokat, balzsamokat, olajakat, hát kikell irni magamból, szóval marcius 24.-én érkezett meg(gyorsan a rendelés után 1 héttel)ebbe a "gyönyörü és fejlett országba értsd Spanyolhonba", azóta ülnek rajta, túlzás nélkül kb 25x hívtam öket ´és nem tudom hány nyomtatványt kellett kitöltenem a 2 hónap alatt, hogy mi lesz a cuccal. Az Iherbnek 43 eurót fizettem a rendelésért, a spanyolok kijelentették, úgy nagy nehezen 1 hónap után minek sietni...sikerül kikalkulálni, hogy nekik plusz 49 euró jár...??? nem értettem miért annyi de azt is kifizettem, utána több tucat felhatalmazást kellett küldenem, hogy" kinyomozhassák mi rejlik vajon a csomagban ", ami plusz 1 hónap volt, szóval ma 30 perces teléfonos zenés várakozás után kijelentették, hogy, nem megfelelöen csomagolta be az Iherb, vagyis mindegy, hogy már elköltöttem 100 eurót és 2 hónapja várok rá de ök visszafogják küldeni a feladónak...reklamáljak ahol akarok, ugy sem lesz jó semmire...

Ekkora primtívséget!

Szóval csajok még ha nem is gondolnátok, de csak egy pillanatra álljatok meg!!!!!de jó és micsoda luxus otthon Magyarországon élni! Ilyen szempontból is!


Még annyit, hogy felháborodásomban,délután leszaladtam a legközelebbi Kiehl`s boltba ami itt van mellettem és vettem sampont és balzsamot bár pár napja pont az írtam a Dórának, hogy nem igazán meggyözó számomra ez a márka de már nem volt semmi itthon. Majd beszámolok.


Réka az elma attól függöen hogy hol veszem lehet 20 euro de akár 47 euró is. Egyébként itt mindenhol azt irják, hogy veszélyes, ha "túl keni valaki magát" károsítja a vörös vérsejteket...mit tudom én ... már miröl mit gondoljak, ma ilyen hülye napom van!

4976. 993dda84ef (válaszként erre: 4972. - Pézsé94)
2014. máj. 26. 19:40

Szia!


Nem leszek szimpatikus, de egyenes igen. Soha nem értem ezeket a kérdéseket. Basszus ha napozni szeretnél minek kezeled a bőröd éppen nyáron, ezt egyszerűen képtelen vagyok megérteni????

Ez vagylagos történet. Persze, pár hét múlva elvileg már regenerálódik a bőröd, de a fényérzékenységet senki nem tudja garantálni.


Ne szántsatok az isten szerelmére, ha a napfürdőzés alapvetés,és megkerülhetetlen, szántsatok ősszel, télen, máskülönben nincs sok értelme az egésznek, sőt...



Bőrfertőtlenítő, eszközfertőtlenítő nem keverendő. Van, aki gyógyszertáti alkoholt használ mindkét dologra, viszont az eszközfertőtlenítők speciális szerek, és mint ilyenek alkalmatlanok a bőr fertőtlenítésére.

4975. 993dda84ef (válaszként erre: 4971. - Bellavita21)
2014. máj. 26. 19:28

Jaja, köll az a sapi, az én fejemre meg aztán még talán kötelező is volna, sokkolom itt a jónépet nélküle...:)

Különben még mindig sárga tetszek lenni, de már kezdek hasonlítani önmagamra. Jó ez nekem?


Bella, én mondom neked, így biztos igaz, az Octenispet überelhetetlen(ajjaj azt hiszem nyelvújító vagyok), én inkább elfertőződöm, minthogy holmi BradoPlusokkal szégyenítsem meg a bőröm.

4974. 993dda84ef (válaszként erre: 4970. - Mel79)
2014. máj. 26. 19:22

Jól is teszed, szánts saját erőből, az szinte ingyé' van, és lehet, hogy nem is kevésbé hatékony.


Te elégedett vagy a dermapennel? Korábban használtál manuálisan működő ekét is(roller, pöcsét), van összehasonlítási alapod? Ha igen, mi a különbség?

Birizgálja a fantáziámat a dermapen, de ha lenne is sajnálnék rá annyi pénzt kiadni.

4973. 993dda84ef (válaszként erre: 4969. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 26. 19:17

Szia!:)


Még mindig sárga vagyok, de most már csak fátyolosan színes, ha ennek így van bármi értelme. Bár nem kérdezte senki.:)


No, az van, hogy én mást nem ajánlok, sőt, soha többé nem is használok. Ha nem sikerül itthon beszereznem, megnézem majd Ausztriában, ha ott sem, akkor Németországból szerzem be valahogy, mivel ott gyártják, gyanítom ott minden patikában kapható. Annyira minőségi cucc az Zsuzsa, hogy nem hiszed el, egy univerzális, multifunkcionális szer, és még az illata is kellemes, nem olyan tolakodó,vagy inkább büdös, mint ezé a diszperzité.:)


Eszközfertőtlenítő esetében is ragaszkodom a megszokotthoz, bár itt felmerült már jó pár név, nekem a Mikrozid a választásom, szintén ugyanaz a gyártó, azt hiszem, ha eljutok Németországba, egy gyárlátogatást is beütemezek mindjárt.:)



EMLA Spanyolhonban mennyibe kerül? Jelenleg azon az állásponton vagyok, hogy nem vagyok hajlandó elfogadni nyápicságom, és addig nem fogok tisztelettel gondolni magamra, amíg nem tudom kivitelezni érzéstelenítés nélkül a szántásokat. Basszus, ez fejben kell eldőljön,nem lehetek ilyen gyenge, annyi pofont kaptam már 35 év alatt, nem méltó hozzám, hogy egy nyamvadt földműves meló tegyen keresztbe.


Frankiboy is mindig "szárazon" műveli a területet, ehhez nem kell plusz adottság, a fájdalmat mindenki képes elviselni, ha igazán akarja. Sokkal egyszerűbb lenne nélküle minden, gyorsabb, és kevésbé körülményes.


Ha sikerül beszereznem az Octenisptet, majd szólok, oszt neked is veszek, ha igényled.


Már nem emlékszem mire válaszoltam. Ritka gyenge a rövidtávú memóriám.:)

4972. Pézsé94
2014. máj. 26. 12:15
Sziasztok,meddig nem lehet napra menni kezelés után (comb,fenék) és ti milyen fertőtlenítőt használtok bőrre és a rollerre, lehet ugyanazt? :v
2014. máj. 25. 15:09

Basszus Réka, akkor vedd fel a sapit, aztán eltűnhetsz a világ elől:-)


Ekkora hülyeséget!!! Amúgy tényleg jó ötletnek tűnt, hogy színezett a fertőtlenítő, azt hiszem a híres blue peel is emiatt kék. Dehát akkor ez nagyon gagyira sikeredett :-))

4970. mel79 (válaszként erre: 4963. - 993dda84ef)
2014. máj. 25. 14:41
Szia RekaBeka1!!Köszi ,aranyos vagy!!igen,sajnos egy orvos sem különb!!nem a gyógyíás az érdekük a mai világban,hanem a minél több haszon egy betegből!!és ez nagyon elszomorító!!pedig annál boldogabb nincs mint embertársainkon segíteni a lehető legegyszerűbb módon!és megtenni mindent is ezért!!nem horror,külföldi árakon!!érdekes amikor már nem jön pénz belőle,akkor leszarják a pácienst,h.mi van vele,milyen eredményt is értek el!!ez őket már nem érdekli!!én h.orvosra sem bízom töbé magam,az biztos!!Most én is megcsináltam magam a dermapennel!!kíváncsi v.ok!!úgy döntöttem havi rendszerességgel csinálni fogom,kibírok pár napot..
4969. zsuzsa spain (válaszként erre: 4964. - 993dda84ef)
2014. máj. 25. 13:01

Hello Réka,


Érdekelne ha nincs már octenisept és ez a brado sem vált be mit javasolsz helyette, meg az is mit használsz jelenleg eszközfertötlenítönek!

Amelyekröl ezen a fórumon olvastam semelyiket sem lehet itt beszerezni, ha hazamegyek szeptemberben otthon szeretnék minden megvenni! Mit ajánlanál?Egyedül az elma elérhetö itt.


Köszi szépen!

4968. peonia53 (válaszként erre: 4967. - Hedi13)
2014. máj. 25. 10:50

Öröm olvasni a jó eredményeket, Grizus is végre megtalálta a megfelelő kezelést amivel elégedett.

Én se panaszkodom, már mint többször irtam kb. 48 éve küzdök a zsíros miteszeres bőrömmel.

Már jó ideje látom hogy kevesebb a miteszer stb. A savas termékek( szerintem) nálam oldják a zsírt. Igaz sokszor nem nézek ki szépen, mert továbbra is igyekszem megszabadulni a börömbe lévő "cucctól" tehát foltos , sebes vagyok idönként. Jó lenne erről leszokni, bízom benne hogy csak megjön az eszem egyszer.

Dóra

4967. Hedi13
2014. máj. 25. 07:54
Sziasztok! Már írtam ide korábban. A harmadik dermapen-es kezelésen vagyok túl az elmúlt 5 hónap alatt. Eredmények: tisztább, üdébb az egész bőrképem (így fiatalabbnak is tűnök :) ), összébb húzódtak a pórusaim, kevesebb a mitesszer, kevésbé zsíros a bőröm. Nálam már ez is nagy szó! A penes kezelések között pedig arcvákuumra járok. Én imádom ezt a kezelést! :)
4966. grizus
2014. máj. 25. 01:08
Bevallom, én nyomni fogom nyáron is. Mondjuk eddig csak 0,75-össel csináltam, nemrég rendeltem egy másfeleset, az lehet, hogy sok lesz nyáron. De jól bírja a bőröm, nem lesz gond. Majd veszek fényvédőt, kalapot, napszemcsit és meg van oldva. Szeretem a rollert, elégedett vagyok vele, bár igazából csak a művelet után pár napig feszesebb, de ez is jó eredmény.
4965. peonia53 (válaszként erre: 4964. - 993dda84ef)
2014. máj. 24. 19:39

Szia!


Kicsi kinai leszel még a végén. Mi meg sárgulunk az irígységtől milyen szép bőröd van.

Családod nehogy kihívja a mentőket, sárgaság tünetet produkálsz.

2014. máj. 24. 19:26

Üdv földműves társaim!


Gyanítom, hogy ide őszig rajtam kívül senki nem téved, hiszen normális földműves ilyentájt már csak nézelődni vagy napozni jár a földekre.


Azért megírom, mert ősszel még hasznos lehet, és különben is, addig elfelejtem, hogy felavattam az új fertőtlenítőmet, amit az Octenispest helyett kényszerültem vásárolni.


BradoPlus Color színezett bőrfertőtlenítő. 1000 ml


No, azért választottam ezt, mert gondoltam jó móka lesz látni, hogy mely területeket fertőtlenítettem át, így precízebben tudok dolgozni. No, az tényleg hasznos, DE ez nem csupán egy finom, sejtelmes színt ad, hanem konkrétan narancssárgára színezi bőrt. A tegnap szántás óta 3x mostam arcot, és még mindig színes a fejem, és a nyakam. Tegnap olyan narancs színű volt a képem, hogy nem voltam benne biztos, vajon a tükörből én nézek -e vissza. A testre teljesen ok, hiszen ott nem feltűnő, ha napokig megmarad az elszíneződés, de a látható részeken vállalhatatlan. Sőt, megfogta az ágyneműt is, bár azt még nem tudom, hogy ez könnyedén eltávolítható -e.


No, beszámoltam. Pipa.

4963. 993dda84ef (válaszként erre: 4962. - Mel79)
2014. máj. 8. 08:19

Szia!:)


Tökéletesen bemutattad a hozzáállást, én is ezt tapasztalom, persze tisztelet a kivételnek. Ettől ugyan nem lesz jobb, de ez nemcsak itthon működik eképpen, én az egyik legismertebb nemzetközi fórumon szoktam cseverészni leányzókkal, és igen meredek történeteket meséltek pl. az angliai állapotokról, és ott sem az általunk elképzelt nyugati mentalitás uralkodik ezen a fronton.(sem)

Az USA más helyzet, ott ugyan számunkra horribilisek az árak, de a hozzáállás is egészen különböző, persze arrafelé is akadnak érdekes történetek.


Ne szomorkodj a lóvé miatt, nem éri meg, ha nem vágsz bele, akkor az nyomasztana, hogy vajon mi lett volna, ha, így lgbb tudod, hogy meglépted, kockáztattál, de nem vált be. Ezt a pénzt sajnos a tanulókeretbe kellett invesztálni, pont, szóra sem érdemes, tovább előre!


Azért az igen szomorú, hogy egy orvos a beavatkozás eredménytelenségét a kezelés árának az USA áraihoz való viszonyításával kívánja igazolni...Kezdem azt hinni, hogy az orvostudományi karokon kötelező tantárgy az igénytelenség.

4962. mel79 (válaszként erre: 4934. - 993dda84ef)
2014. máj. 7. 23:40
Szia RekaBeka1!!Bocsi cs.ritkán nézek be ide...háát..először is túl horribilis árat kértek el!!másodszor nem is írtak már vissza h.megnézzenek,lefotózzanak,már a sok pénz be van fizetve nekik,minek..??((hegeken semit nem javított,foltok is látszanak,alapozóval szép csak!!ha a lézer és TCA -s orvosi hámlsztás közül kellene választanom ,az utóbbinál döntenék most,mert az valahogy látványosbb volt,és jóval kevesebb!!fél áron a 4 kezelés,egy kúrában!!két lézer kezelés sajna nem sokat ér!!csk ezt nem mondják az orvosok!!de most már tudom!!csak hát olyan horribilis árak mellett 4-5 kezelést lehetetlen!!jönnek azzal h.ez így sem drága,mert Amerikába sokkal többe kerül!!mondom persze,cs.ott a fizetés sem ennyi!!szóval ők nem a mi zsebünkhöz mérik az árakat,hanem az amerikaiakhoz!((Eléggé sajnálatos,mert Magyarországon vagyunk....!!
4961. gomboooc (válaszként erre: 4960. - Velvet67)
2014. máj. 2. 15:54
nézem, köszönöm szépen!!!!! :)
4960. Velvet67 (válaszként erre: 4955. - Gomboooc)
2014. máj. 1. 13:28
igen, én használom... olvasd vissza a bejegyzéseimet, vagy kérdezz nyugodtan, ha nem találsz valamit...:)
4959. gomboooc (válaszként erre: 4957. - 993dda84ef)
2014. máj. 1. 09:52
na akkor visszakeresgélek :) ;)
4958. 993dda84ef (válaszként erre: 4956. - Skyland)
2014. máj. 1. 07:10
Hajrá, sok sikert!:)
4957. 993dda84ef (válaszként erre: 4955. - Gomboooc)
2014. máj. 1. 07:10
Velvet67 éppen arról regélt, vagy én vesztettem el vmerre a fonalat...
4956. skyland
2014. máj. 1. 00:51

Sziasztok!

Ma vègre megérkezett a dermarollerem. Nagyon örülök neki, mert csupa pozitív dolgot olvastam róla, többek között itt is :-) Minden hozzávalót megrendeltem a neten, azok a jövő hèten érkeznek. Csatlakozom hozzátok:-) valamièrt nagyon bízom benne! Remélem én is csupa jót tudok majd írni róla..... SZIASZTOK!!!

4955. gomboooc
2014. ápr. 30. 06:49

Helló mindenki! :)


bocsi, ha volt már: dermapent vki használ/próbálta már?

4954. peonia53 (válaszként erre: 4953. - Velvet67)
2014. ápr. 29. 21:46

Szia!


Biztos meglesz az eredménye, láttunk itt nagyon szép eredményt.

Dóra

4953. Velvet67 (válaszként erre: 4949. - Peonia53)
2014. ápr. 29. 21:37

Sziasztok!

Peonia53: 0,25-2,0 mm-ig állítható a tűméret. 1 fejen 12 tű helyezkedik el.

Homlokomra 0,25 mm, szemem környékére 0,5 mm, arcra pl. nasolabialis redőknél 1,0 mm tű hosszt használok... nem látok változást, de nem is olyan régen csinálom, remélem őszre meglesz az eredménye.

4952. peonia53 (válaszként erre: 4950. - 993dda84ef)
2014. ápr. 29. 20:46

Szia!


Én nagyon szoktam jujgatni mikor belemegy a kaktusz tüske a kezembe, annál fájdalmasabb nincs alig akar kijönni, még nem néztem nagyítóval de nem lepődnék meg ha olyan kampós lenne mint egy horgolótű. Volt hogy megkékültem.

Tavaly azt mondtam ezt a következő évbe nem szeretném a szilakertembe látni. Még mindig megvan. Három féle van télállók. Mikor gyomlálok, már jó párszor kaptam belőle, simán átmegy a keszztyűn.

Réka lehet hogy neked megse kottyanna ennyi szántás után.

Én a szurikat nem szeretem.

Dóra



az

4951. zsir_2014
2014. ápr. 29. 15:27

Sziasztok!


1-2 kérdésem lenne.

Nyáron is végzitek a dermaroller kezelést, ha igen, elég csak egy napvédő krém használata?

4950. 993dda84ef (válaszként erre: 4948. - Peonia53)
2014. ápr. 29. 09:09

:))))))Persze, még szándékosan sem lehetne elérni, hogy ne lógjon ki a vége, talán egy rinocérosz bőrében elveszhetne a kicsike....:))


Igen, csak kihúzod, és kész, nem is nagyon érzed.

Nem éri meg sárga pecsétbe invesztálni, hiába nevetségesen olcsó.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook