Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
5009. peonia53 (válaszként erre: 5008. - Vodkalemon)
2014. jún. 9. 19:25

Szia!


Ditz nevű hölgy ezen a fórumon szép eredményt ért el. Ha bejelentkezel hozzá biztos megengedi, hogy azokat a képeit megnézzed amin látszik a változás előtte-utána képek, amit a dermoroller segítségével ért el.

Niki is és sokan mások is dicsérik a dermorollert, nekem személyes tapasztalatom nincs, ősszel lehet hogy kipróbálom.

Dóra

2014. jún. 9. 18:37

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni hegekkel kapcsolatban. 20 évig gyönyörű bőröm volt aztán tavaly nyáron borzalmas állapotba került, ment hónapokig a szenvedés több bőrgyógyásznál is voltam vele de nem igazán tudtak mit kezdeni, végül annyira elfajult az egész hogy roaccutant akartak felírni, de anya azt nem engedte hogy szedjem így kaptam helyette egy retinol savas krémet(differin) ami szép lassan helyrehozta a bőrömet, szerencsére a nagy gyulladások elmúltak. viszont maradtak a csúnya mély hegek amik iszonyatosan zavarnak. Ősszel szeretném elkezdeni kezeltetni őket, a lézeres kezelésben vagy dermarollerben gondolkoztam, melyiket ajánljátok? Mennyire hatékony a dermaroller hegekre? Mindenhol azt írják hogy a hegek ha egyszer kialakulnak már soha nem múlnak el, ez igaz? Nekem a bőrgyógyászom azt mondta egyébként a hegeimre, hogy nincsenek olyan mélyen, maguktól elmúlnak majd, csakhát nekem ez annyira hihetetlennek tűnik. fél éve kenegetem a krémmel és tény, hogy valamivel szebbek, töltődtek, de még mindig csúnyácskák. szerintetek van rá esély hogy elmúlnak maguktól, vagy az a biztos ha elkezdem kezeltetni őket? 21 éves leszek és nagyon nem szeretnék lemondani a régi szép pofimról, segítsetek kérlek.

5007. grizus
2014. jún. 7. 02:47
Szerintem mindenképpen érdemes otthon csinálni. Ezt a kezelést meg lehet valósítani otthon, még talán jobban is, mint szalonban. Lézerezni nem tudod otthon a fejed, a kozmetikai gépek drágák, ez a kezelés könnyen megvalósítható házi körülmények között.
5006. peonia53 (válaszként erre: 5005. - Diamond94)
2014. jún. 6. 11:37

Szia!


Gondolom ez drágább kezelés mint ha kozmetikus csinálná vagy te magadnak.

Én még nem csinálom esetleg majd kozmetikussal az ára 5 ezer forint körül van és első alkalomnál 10 ezer a roller ára miatt.

Mindenki maga dönt, ha a péntárcád bírja, hajrá!!!

Érdekes a bőrgyógyászok nem szokták nyáron ajánlani.

5005. diamond94
2014. jún. 6. 11:28

Sziasztok!

Már a 3. dermaroller kezelésemen vagyok túl, de csak minimális változást tapasztalok a tág pórusaimnál. Nyilván emberfüggő is, hogy kinél mennyi időt vesz igénybe, amíg látható eredmények lesznek, de gondoltam megkérdezlek benneteket, hogy legyek-e kitartó a további kezeléseket illetően? Csak zárójelbe, hogy a bőrgyógyászom végzi a kezelést.

Köszi ;)

5004. grizus (válaszként erre: 5002. - 993dda84ef)
2014. jún. 5. 21:40

Igazán hősies vagy, Réka.

Múltkor nekem is elfogyott az anyag, így anélkül csináltam. Az új másfeles rollerrel... ez hororisztikusan hangzik, de egész kibírható volt, bár kissé összeszorított foggal. Viszont jóval kevésbé fájt, mint a 0,75-ös, azzal nem tudtam volna csinálni. Az érdekes az, hogy utána nem voltak kis pattik, kevésbé volt piros és összességében azt kell mondjam, hogy a másfeles roller, amin pedig több tű is van, kevésbé jó, mint a régi 0,75-ös! Hogy lehet ez? Tapasztalt már valaki hasonlót?

Most sincs macilaci krémem, a patikába készül, úgyhogy vettem egy licokaint, a kezemen kipróbáltam és semmit sem éreztem. Arcon lehet, hogy jobb, de az állaga vacakabb mint a macilaci krémé és drágább is.

5003. peonia53 (válaszként erre: 5002. - 993dda84ef)
2014. jún. 5. 21:35

Szia Réka!


Nem tudjuk mit tervezel, sok sikert ahhoz amit szeretnél!

Aki így tud szántani annak minden sikerül!

Én nem bánkódom, úgy gondolom hamarosan jelentkezel.

Dóra

2014. jún. 5. 08:40

Drága Sors- és gazdatársaim!


Némi beszámolóval, és korábbi kijelentések módosításával érkeztem közétek. Stop.


1.)Sikerült kiviteleznem az évek óta csak vágyott tervet, ugyanis tegnap szántottam, de hogy!?Eláruljam mivel érzéstelenítettem, érdekel valakit? Nem? Jó, akkor elmondom: belső tartással, és masszív királysággal. Stop. Erről van szó.:D

El sem hiszem, de életem talán legintenzívebb szántását tudtam kivitelezeni külső segítség igénybevétele nélkül. Az igaz, hogy 0,5mm-es rollerrel, de még mielőtt legyintenétek, hogy ennek örülsz, te gyökér, jelzem, hogy nekem korábban ezzel a tűhosszal ugyanúgy fájt a próbálkozás, mint 2mm-essl, még érzéstelenítés mellett is, szóval nagyon is bizakodó vagyok a jövőre nézve.


Igaza van Frankiboy-nak, csak a kezdet nehéz, aztán valahogy megszokod az érzést, és ezzel tompul az érzet. Soha korábban még nem tudtam, a legsikeresebb érzéstelenítés mellett sem, az egész homlokot egy az egyben végigművelni, most viszont megtettem. Nem beszélve arról, hogy sokkal kevésbé körülményes így a kerti meló, csak fertőtlenítek, aztán eke.

Még a bajuszvonalat, illetve a szemöldököt, a szemöldökök közötti szakaszt is sikerült megművelnem, amit korábban igen ritkán. Szerintem az érzéstelenítő elkényelmesít minket, mármint elvárjuk tőle a fájdalommentességet, ezért nem vagyunk felkészülve a szúrásokra, így jóval kevésbé tudjuk tolerálni a legkisebb kiváltott fájdalmat is, míg érz. nélkül minden pillanatban kontrolláltan készülünk a következő ingerre, ezért nem ér váratlanul, és nem befolyásolja az érdemi munkát. Ennél részletesebb a magyarázatom, de azért tudjam már hol a helyem, ez egy fórum, nem szabadegyetem.:D Stop.


2.)Korábban többször írtam, hogy egy 0,5 mm-es rollerrel gyaníthatóan kihívás komolyabb vérzést előidézni. Tévedtem. Grizustól tudjuk, hogy 0,75-el sem lehetetlen, no, akkor jelentem én is, 0,5 mm-el szintúgy, mindenhol vérzett az arcom, éppen úgy festek jelenleg, mint a 1,5 mm-es szántásokat követően.

Szóval vérzés is pipa. Stop.


Terveztem még valamit megosztani, de kiszórta a szita, sajnos méretesek a lyukak rajta.:)



No, remélem mindenki boldog, hogy jöttem, és észt osztottam, én az lennék a helyetekben, ugye?:D



Nem tudhatom mit hoz a jövő, így búcsúzom bizonytalan időre, vagy örökre(ez ugye mindig benne van a pakliban:)) sajnálom, ha a privát levelekre nem érkezik majd válasz, ezért inkább nyilvánosan kérdezzen, aki nem.:D


Csodálatosan szépséges, zavarba ejtően pórusmentes, babafinomságú bőrt kívánok mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!:D

5001. zsuzsa spain (válaszként erre: 5000. - Peonia53)
2014. jún. 2. 15:11

Szia Dóra,

Igen most már várj vele öszig! Én a roller mellett használtam a retin savas krémet ,persze nem egyidejüleg de néhány nap elteltével simán kenhettem, az is igaz , hogy a krém amit használok viszonylag alacsony sav tartalmú, most fog elfogyni szeptemberig már nem de idáig ebben az idöben is kentem.

Szerintem nem ütik egymást csak várni kell egy kicsit köztük.

5000. peonia53 (válaszként erre: 4998. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 30. 13:09

Szia!


Egyetértek veled, én is így vagyok mindennel, ötször körbe járom mielőtt döntök.

Türelmes is vagyok, tudok várni a megfelelő cél érdekébe.

Nagyon szerettem volna lézert április- május környékén, már nem volt időpont, túl éltem, lesz rá lehetőség ősszel is.

Szerettem volna a dermorolert kipróbálni, a retin a miatt nem lehetett. Talán ősszel, ha akkor majd sem valami más miatt, akkor majd valamikor.

Sok mindent szeretnénk csak ütik egymást a kezelések én meg óvatos vagyok.

Dóra

4999. zsuzsa spain (válaszként erre: 4997. - 993dda84ef)
2014. máj. 30. 12:27

Réka,ok!


Majd szeptember elött még emlékeztetlek rá, azt majd megmondod éppen merre jársz:)!

4998. zsuzsa spain (válaszként erre: 4996. - Peonia53)
2014. máj. 30. 12:24

Dóra,

Az, hogy az orvosoknak mi tetszik mi nem az az ö dolguk, engem egyáltalán nem akadályoz semmiben. Ha saját magamról van szó akkor ameddig nem kapok az összes kérdésemre kimerítö választ addig nem megyek bele semmilyen kezelésbe.


Nekik ez a kötelességük, nekünk a jogunk.


Senki ne feledje, hogy a saját börét viszi a vásárra plusz egy fél vagyont hagy az orvosnál!

4997. 993dda84ef (válaszként erre: 4995. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 30. 09:11
Nem tudom éppen merre esz majd a fene, de rajtam nem fog múlni, ha kivitelezhető, szívesen elkísérlek, hogyne!:)
4996. peonia53 (válaszként erre: 4995. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 29. 18:28

Szia!


Ha nem kolbihoz mentek óvatosan, kolbi írta egyszer a dokik nem szeretik ha 3 kérdénél többet kérdeznek. Ő biztos kivétel, mert mindig mondja háromszor mérni...

Dóra

4995. zsuzsa spain (válaszként erre: 4994. - 993dda84ef)
2014. máj. 29. 18:24

Rendben, otthon leszek egész szeptemberben!


Valamire rászánom magam legvalószínübb, hogy az UT-re, de azért még nézelödöm! Ha véletlenül éppen ráérnél meg tudom , hogy téged értekel a tapasztalatszerzés, még el is kísérhetsz a kezelésre azt majd ketten együtt osztjuk az észt az orvosoknak :)!!!


Hol élsz,Pesten?

4994. 993dda84ef (válaszként erre: 4993. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 28. 22:02
Akkor majd összehozzuk!:)
4993. zsuzsa spain (válaszként erre: 4992. - 993dda84ef)
2014. máj. 28. 19:00
Én nagyon örülnék egy "összefutásnak":)!!!
4992. 993dda84ef (válaszként erre: 4991. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 28. 17:18

Isten ments! A fórumban éppen az a jó, hogy nem kell egyszerre jelen legyenek a szereplők, mindenki akkor ír, amikor éppen ideje és kedve van, viszont a beszélgetéshez azért az az ideális körülmény, ha mindenki egy időben van a gép előtt..))


Azért remélem majd egyszer sikerül személyesen is összefutnunk, már találkoztam pár fórumtárssal, és mind klassz élmény volt. Bár azt hiszem földműves nem volt még közöttük.:)

4991. zsuzsa spain (válaszként erre: 4990. - 993dda84ef)
2014. máj. 28. 15:54

Persze,tudom, mindjárt értettem, hogy te mire értetted! :)


De azért eszembe jutott, hogy milyen jó lenne ha valamikor a jövöben a fórumon nem csak írhatnánk de hallanánk is egymást mint pl a skype-on akkor nem lennének félreérthetöségek, bár te egyenesen fogalmazol és számomra könnyen érthetöen!

4990. 993dda84ef (válaszként erre: 4989. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 28. 10:55

A műsort nem az itten megnyilvánulásodra értettem, hanem a spanyol oldal tevékenységére.:))


Úgy-úgy, csak pozitívan, azt még soha senki nem bánta meg!:)

4989. zsuzsa spain (válaszként erre: 4988. - 993dda84ef)
2014. máj. 27. 22:12

Köszi Réka,


Mérges voltam tegnap, azért mondtam a magamét itt a fórumon, de nem azt jelenti, hogy hónapok óta ezzel kelek fekszek, sok más dolgom is van és nem éri meg idegesítenem magam ezzel.

Elkönyveltem mint ujabb tanúlópénzt.Amikor dühös vagyok néha panaszkodom egy és más miatt de szerencsére nem tart sokáig nálam, pozítavan szeretek hozzáállni a dolgokhoz és semmit nem venni tragédiának!

Több is veszett Mohácsnál :)!

4988. 993dda84ef (válaszként erre: 4986. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 27. 19:33

Remélem azért végül kellemesebb lesz a befejezés, mint amit az eddigi műsor alapján feltételezni lehet. Bizakodjunk, az nem kerül semmibe, bár a telefonálgatás gondolom nem ingyenes.


Drukkolok!

4987. 993dda84ef (válaszként erre: 4985. - Grizus)
2014. máj. 27. 19:28
Ugye, ugye?!:)Megjön az, ritka, hogy eltűnik, sőt, nálam még akkor is előkerült, pedig közben még csere csomagot is kaptam.Az ebay-on szerintem nagyon korrektek.
4986. zsuzsa spain (válaszként erre: 4983. - 993dda84ef)
2014. máj. 27. 19:05

Így van! ! Valóban minden viszonylagos.

Ez talán ma már a balkánon sem így zajlik, persze csak feltételezem, hogy nem! Itt úgy tünik ez a módi, a dél-amerikai országokkal közös a nyelv , közös a kúltúra, akkor lógikus, hogy közös a mentalitás is !

Azt én is látom, hogy Magyarországon még mindig érvényes, amit évtizedek alatt belénk tápláltak, és sokan még most is azt gondolják ,hogy külföldön minden sokkal jobb, amire azt a jelzöt használod, hogy az “álomszerü élet”, persze tudom te iróniával mondod de mások megtörhetetlen igazságnak hiszik! Na hagyjuk!

Hogy milyen kompenzációra számíthatok ? Jó kérdés.Mindenröl úgy értesültem, hogy én hivogatom öket, mert még csak nem is értesítettek hivatalosan hónapokig semmiröl , hogy visszaküldik, azt azért tudom mert hivogatom öket, pedig több mint 1 hete már megszületett a döntés. Nekik lenne a kötelességük minél elöbb értesíteni és egy részét kb amit kifizettem azt visszafizetni, ezt mondta az egyik a telefonba, hozzátéve, hogy a vissztérítés eltarthat 4-5 hónapig, és abból levonják az esetben felmerülö "tiszteletdíjkat", mondom micsodákat...hol van itt a tisztelet?

Az Iherbtöl csak akkor kérhetnék visszafizetést ha egyáltalán hozzájuk visszaküldik, ami mint mondtam nem látok esélyt.

4985. grizus (válaszként erre: 4984. - 993dda84ef)
2014. máj. 27. 18:59
Hát... igen. 35 napig normális a kiszállítás. És ahhoz képest, hogy kb. 1300 Ft-ba fájt a cucc - !!! -, tényleg nincs miért reklamálnom - egyelőre.
4984. 993dda84ef (válaszként erre: 4981. - Grizus)
2014. máj. 27. 12:44

Grizus, ez teljesen normális, ez nem ugyanaz a helyzet, hiszen ők(gondolom ebay-ról rendelted)nem is ígérnek gyorsabb kiszállítást, általában bele is fér a megadott időkeretbe a tényleges megérkezés dátuma. Azért ne legyünk telhetetlenek, sajnos ez is magyar mentalitás, és igen ellenszenves, hiszen jóformán forintos árukról van szó, ne várj el biztosított, elsőbbségi kiszállítást, kiváltképpen azért, mert erre ígéretet sem kaptál.:)


Remélem hamarosan megérkezik!

4983. 993dda84ef (válaszként erre: 4977. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 27. 12:40

Szia!


Jaj istenem, rettentően sajnálom! Ki gondolná, hogy arrafelé ilyen „balkáni állapotok” uralkodnak, mert azért valljuk be, ha azt halljuk valakitől, hogy életvitelszerűen tartózkodik Spanyolországban, akkor nem a sajnálkozás az első számú reakciónk, inkább az irigység, a tenger közelsége, az éghajlati adottságok, természeti környezet, feltételezett „álomszerű”(az itthoniak viszonylatában) életmód és mentalitás irányába. Ezek szerint tényleg szakemberre szabad csak bízni minden arany színű fénylő tárgy bevizsgálását, mert könnyen besétálhatunk a oda…:)

A viszonylagossággal nekem csak az a problémám, hogy nehéz megtalálni a középutat, mert természetesen minden helyzet, vagy körülmény valaminél jobb, így mindig lehetne okunk arra, hogy elégedettek legyünk, ugyanakkor ha beérjük mindig az adott helyzethez képest rosszabbhoz való méréssel, akkor az nem túl előremutató, nincs nagyon tere a fejlődésnek, vagy inkább ösztönző ereje, mert elegendő találni valamit, ami kevésbé jó, és máris felértékelődik a rossz. Nekem ez örök dilemmám, hol a középút, mi az ami még joggal elvárható, ami „épületes” igény és egy magasabb lépcsőfokkal jogos igénnyel elérhető, ill. hol kezdődik az elégedetlenség.

Azt hiszem befejeztem. Pont.:)


Remélem azért sikerül az anyagi kompenzációt elérni, legalább IHerbéktől, gondolom spanyol oldalról, a kivetett és befizetett vámterhet visszaigényelni merész elképzelés, igaz?!Őrület, tényleg hihetetlen, hogy ez 2014-ben egy Uniós országban megtörténhet, ezt alá kell írni, ez Magyarországon is vérlázító lenne.

4982. peonia53 (válaszként erre: 4980. - Grizus)
2014. máj. 27. 09:00

Szia!


szerettem volna azt is venni, csak ahol kirándultunk Zalába, Szalafő ott akkor pont elfogyott. Mást meg most nem akarok venni ez most nekem nagyon bejön. Szerintem érnek ezek az olajok annyit mint a vitaminok és természetesek.

A csipkebogyót és van szöllő más fajta azokat én is kenem arcomra meg sheába is keverem. Még az almaecetre mondják hogy nagyon jó salátára teszem, már próbáltam vizzel inni is, félek nehogy sok savat csináljon olvastam sokan nem birják ég a gyomruk.

Dóra

4981. grizus (válaszként erre: 4979. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 27. 04:12
Nekem is Kínából jön egy roller már jó régóta.
4980. grizus (válaszként erre: 4978. - Peonia53)
2014. máj. 27. 04:11
A sárgabarackmagolaj is finom, a mandulára emlékeztet. Pl. tejberizsre jó. Bár én inkább arcra használom.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook