Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszelgessunk a Labradorokrol! fórum

Beszelgessunk a Labradorokrol! (beszélgetős fórum)


1 2
57. Cicu88
2012. szept. 28. 14:29
van egy 8 hetes gyönyörűűűűűűm,hogy tanítsam és mikor szobatisztaságra?
56. Nikike1988 (válaszként erre: 54. - Panni58)
2010. dec. 20. 15:42
hihi:DDDD látom:DD
55. hpkati
2010. dec. 14. 17:58

Sziasztok!

Meleg már nincs, a hideget is bírja Pákó kutyus:))

Van egysoros fojtó nyakörve....

54. Panni58 (válaszként erre: 53. - Nikike1988)
2010. dec. 14. 15:41

igen :)


(felébredtem :D)

2010. júl. 7. 15:43
Használ valaki egysoros lánc fojtó nyakörvet?
2010. júl. 7. 15:42

sziasztok

Gondoltam felélesztem a topikot:)

Hogy vannak a labradorjaitok? Hogy bírják ezt a meleget?

51. Nikike1988 (válaszként erre: 50. - Ilda85)
2010. ápr. 23. 21:09

szia.

Szerintem ne aggódj! Semmi baja sem lesz tőle:)

50. ilda85
2010. ápr. 23. 11:10
Sziasztok!A 4 hónapos labrador kutyusom ma reggel "elcsente" a cicatápot és majdnem 1 kg-t megevett belőle. Szerintetek lesz baja tőle?
49. ceci69
2010. ápr. 23. 07:26
A mi kos labradorunk Lady most 6 honapos,es ma reggel nagyon megijedtem mert verpettyeket talaltam a konyhaban,mivel ot alszik,de aztan rajottem hogy biztos a havi verzes lehet,csak azt nem tudtam hogy ilyen hamar jelentkezi,mi ugy tudtuk egy eves korara lesz ivarerett es akkor jelentezik a havi.Ainek van kuytussa,labradorja ,kerlek irjatok,hogy tenyleg ez tortenik e fel evesen a kutyusunkal?koszonom
48. Nikike1988 (válaszként erre: 47. - Sztolyka)
2010. ápr. 13. 15:10

értem:)

sok sikert:)

47. sztolyka (válaszként erre: 46. - Nikike1988)
2010. ápr. 13. 06:06
most beszélünk egy vadász barátunkkal,hogy van-e most kutyája vagy lesz-e.
46. Nikike1988 (válaszként erre: 45. - Sztolyka)
2010. ápr. 12. 21:53

Szia

köszönöm:) Berciről majd teszek fel új képeket mert azóta már kicsit megnőtt a drága:)

Atikát sajnos egy kullancs miatt vesztettem el:( ő a szívemben él tovább!

Én mindenképpen ajánlom a labradort mert egyszerűen imádni valóak. Az tény hogy nem arról híresek hogy nyugton maradnak mert hihetetlen mozgásigényük van de olyan okos fajta hogy megéri:)

én imádom a drágámat:)

neked mikor lesz kutyusod?

45. sztolyka (válaszként erre: 44. - Nikike1988)
2010. ápr. 12. 08:23

remélem,nálunk is így lesz.

gyönyörű kutyáid vannak.

Volt egy huskym,barna,Alettnek hívták és egyik szeme barna,másik kék.

44. Nikike1988 (válaszként erre: 40. - Sztolyka)
2010. ápr. 11. 20:17
az én kutyám mindig ugyan oda végzi pedig nem tanítottuk rá.
43. Nikike1988 (válaszként erre: 42. - Anyuci91)
2010. ápr. 11. 20:16

nekem 5hónapos labradorom van.Kan és ivartalanított de azzal vitatkoznék hogy nyugodt :)

én inkább úgy mondanám hogy bohókás,eszetlen de hihetetlenül okos,imádnivaló:):)imádom:)

ha nem ilyen lenne akkor uncsi lenne az élet:):)

2010. ápr. 11. 10:02

A LABRADOR az egy nagyon nyugodt, kedves, szolid és nem hiába a Vakvezető és kutyakiképző iskolában ezt a fajtát tanitják a rászorolók részére, hiszen ez nekik segitséget és támaszt jelent. Olyan aranyos, hogy azt ki sem lehet mondani.

Szivélyes üdvözlettel: Ágnes

41. hpkati (válaszként erre: 40. - Sztolyka)
2010. ápr. 11. 09:58

Szia!

Hááát, a mi kutyánk nincs erre megtanítva, de az ismerősöm kutyája nem végzi el a dolgát az udvarukon, csak ha lemennek sétálni. Akkor is csak a rendezetlen udvar és ház előtt:))

2010. ápr. 11. 08:51

Sziasztok!

Labradort akarunk venni.

Szerintetek hamar megtanulja,hogy a nagy dolgát hátul végezze,ahol a másik kutyánk is?

39. Nikike1988 (válaszként erre: 38. - Zénó-anyu)
2010. febr. 21. 23:43

szia

utána nézek a könyvnek majd:)

Berci szépen ül,fekszik,pacsit ad,hívásra mi a azt használjuk hogy "gyere".Ha valamit eldobunk akkor a "hozd" és szépen vissza hozza.

Érdekes mert ha szólok neki miközben húz a pórázon vagy a kutyákhoz akar menni akkor rám néz de utána megint folytatja tovább...Ahol nincsenek kutyák és emberek sem és nem zavarja semmi ott szépen megy a pórázon egyébként..

de azt szeretném ha el tudnánk érni hogy ne zavarja meg minden hanem ránk figyeljen..

TI használtok jutalomfalatot a tanításhoz?

2010. febr. 20. 10:12

Javaslom, hogy vedd meg Tamar Geller :Kutyaszeretet c. könyvét! Nagyon hasznos olvasmány minden kutyásnak, aki szelíd módszerekkel szeretné okítani a kutyusát!

Nálunk a következő parancsszavakat tudja Zéni, és ez már minden helyzetben megfelelő:

Behívásra a "Hozzám"-ot használjuk...majd természetesen "Ül", "Fekszik", "Lábhoz" (amikor húzni szeretne a pórázon, vagy nekimenni a kerítésnek, hogy ugasson...igaz ilyenkor azt is használjuk, hogy "Lassan")...ezenkívül kaja előtt is leültetjük, így ha már eheti az ételt, akkor jön az "Eheted"...És még ismeri azt, hogy "Hopp" :) Erre felugrik egy adott helyre...és azt, hogy "Hozzad", ha valamit eldobunk, vagy szeretnénk, hogy hozzon oda nekünk.

No meg az "Adj egy ötöst" :) Erre pacsizik...de ezt teljesen véletlenül vettük észre.

37. Nikike1988 (válaszként erre: 35. - Zénó-anyu)
2010. febr. 17. 22:06
fel se tűnt:):) most nézem:)
36. Nikike1988 (válaszként erre: 32. - Zénó-anyu)
2010. febr. 17. 22:05

szia.

Most ott tartunk hogy napi szinten járunk sétálni Bercivel.Imád sétálni:):) A kapuig ő hozza a pórázt de szinte mosolyogva:):)

Másfél hónap alatt rengeteget nőtt és nagyon bátor kutyus lett már:)

Az a zavaró hogy amikor megyünk az utcán és a kerítésen belül ugat a kutya akkor oda akar menni,ugrál és néha ugat.Nem engedhetem oda mert itt olyan kutyák vannak hogy szerintem simán bele is harapna Bercikébe..Erről még szeretném leszoktatni mert szinte minden háznál van kutya és hát jó lenne ha olyankor rám figyelne..Annyit elértem már hogy séta közben szólok neki és egyből figyel rám de csakis akkor ha nincs zavaró zaj..

Néha húz igaz nem vészesen de érdekelne milyen parancsra szoktassam hogy lassítson?

2010. febr. 17. 18:12
még a kettővel ezelőtti hozzászólásomhoz írnám, hogy akármilyen nyelvújító is vagyok :), "nyutalom" helyett, jutalomfalatra gondoltam :)
34. Zénó-anyu (válaszként erre: 33. - T-anita)
2010. febr. 17. 18:09
Jééé...még nem találkoztunk másik Zénó labival, csak egy németjuhásszal...de neki nem áll olyan jól ez a név :)
33. t-anita (válaszként erre: 32. - Zénó-anyu)
2010. febr. 17. 16:31

Zénó-anyu :-)

Nekünk is labink van és Zénónak hívják. A különbség csak annyi, hogy Ő zsemleszínű.

Ő is fiú. Idén lesz 7 éves.

2010. febr. 17. 15:33

Sziasztok! Nekünk is van egy labink. Fekete, 3 éves kan és Zénónak hívják. Most menyasszonyt keresek neki, mert szeretnénk tőle kölyköt,annyira szép!

Ha tudtok valakit, aki fedező kanra vár, kérlek szóljatok!


Nikike! Nálunk Zénót nem is kellett szoktatni a pórázra. Már egész kicsi korától ráadtuk, hogy természetes legyen neki, és kezdésnek nyugis helyekre vittük sétálni, hogy ne ijedjen meg mindentől.Később jött a szocializálódás, amikor már magabiztosan mozgott egyedül is.

Mindig dícséretet kapott, hogy felveszi...dícsérettel, nyutalomfalattal,nagyon lehet motiválni.

2010. jan. 15. 14:47

sziasztok.

Berci most 10hetes. Húú nagyon rossz kutya mindent szétszed,megrág,mindent megenne amit talál:S


Egyébként ragaszkodó kis kutyus és imádom:)


Nektek hogy megy pórázon a labradorotok? Mi voltunk már párszor sétálni,először csak közelebb,a kapu elétt meg az utcában de ma elvittem kicsit messzebbre is és volt jó pár autó meg ember.Eléggé félt szegény:( össze vissza ugrált,nyüsszögött stb.Ment volna minden felé csak arra nem amerre kell:S

Nektek hogy ment a pórázra szoktatás?

Aki tapasztaltabb ebben az légyszi segítsen.

30. Nikike1988 (válaszként erre: 29. - Hpkati)
2010. jan. 6. 11:58

szia:-)

Berci is élvezi a havat nagyon:-)

29. hpkati (válaszként erre: 28. - Nikike1988)
2010. jan. 6. 08:36

Sziasztok!

Hogy telnek a mindennapok?


Nálunk Pákó kutyus nagyon élvezi a havat!!!!

28. Nikike1988 (válaszként erre: 27. - 6c5f346e46)
2010. jan. 3. 20:32

szia:-)

megvan a kiskutyus:-)

zsemleszínű a drága és nagyon kis rosszaság:-P de nagyon ragaszkodó már most:-)

a macska kergetéséről viszont le kell szoktatnom:-)

asszem lesz vele elég gond de én türelmes vagyok:-)

A tiéd is nagyon szép. Néztem a naplódban a képét:-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook