Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire zavarna...? fórum

Mennyire zavarna...? (beszélgetős fórum)


18. 2abafd21b1 (válaszként erre: 17. - Zsuzsa88)
2010. jan. 2. 14:24
Hát még én... :D :)
17. Zsuzsa88 (válaszként erre: 16. - 2abafd21b1)
2010. jan. 2. 01:39
Óóó, ennek nagyon örülök! :)
16. 2abafd21b1 (válaszként erre: 15. - Zsuzsa88)
2010. jan. 1. 20:10
Megoldódott! :) Bemutatás még nem volt, de múltkor sokat beszélgettünk erről, és végülis oda lyukadtunk ki, hogy mindegy neki, hogy milyen stílusú, ha rendes... Meg azt mondta, számára az is megnyugtató, hogy még úgysem férjet keresek, úgyhogy kísérletezzek még... :D
15. Zsuzsa88 (válaszként erre: 6. - 2abafd21b1)
2009. dec. 31. 16:13

Jaaa, bocsi :)


Nem tudom... Attól függ, mennyire szigorú veled Anyud, mennyit beszélgettek, mennyire megértő, mennyire konzervatív... Ez mind-mind akadályozó illetve segítő tényező lehet. Előbb kérdezd ki őt, mi a véleménye a stílusról, és kb. megtudod, hogyan reagálna, ha hazavinnél egy punk fickót :)

14. 2abafd21b1 (válaszként erre: 13. - Rózsakő)
2009. dec. 25. 20:52
Köszönöm, kedves vagy! :) Még szerencsére van kis időm, mert nagyon kezdetleges a dolog.
13. rózsakő (válaszként erre: 12. - 2abafd21b1)
2009. dec. 25. 20:48
Drukkolok neked,hogy sikerüljön anyukáddal megbeszélni a dolgokat :))
12. 2abafd21b1 (válaszként erre: 11. - Rózsakő)
2009. dec. 25. 20:42
Remélem.
11. rózsakő (válaszként erre: 10. - 2abafd21b1)
2009. dec. 25. 20:37
De ha elmesélnéd neki,hogy a vad külsö érzö embert takar talán másképp látná.
10. 2abafd21b1 (válaszként erre: 9. - Rózsakő)
2009. dec. 25. 18:53
Olyan szinten még nem tettem róla említést, hogy esetleg valami lenne majd köztünk - mivel még elég kezdetleges a dolog. Így mutattam róla képet anyumnak, hogy vele mostanában elég sokat beszélgetek, aztán végülis annyi volt rá a reakciója, hogy "Atyaisten... Neki van barátnője???"... Ez számomra úgy hangozott, minta nem találná elég jónak valaki mellé is, csak mert szerinte túl vad a külseje... Hát még ha megtudja, hogy esetleg a barátnő én lennék... Hmm, hát nem tudom, de az az 1 mondat, amit hozzáfűzött, nem igazán volt biztató...
9. rózsakő (válaszként erre: 6. - 2abafd21b1)
2009. dec. 25. 18:14
Helyedben,elöször mesélnék róla,és elmondanám,hogy öltözködik.
2009. dec. 25. 18:00

Én is hagytam a lányom annak idején amikor ilyen fiúkkal barátkozott, eljöttek hozzánk, nem szóltam bele.

Nagyon barátságos rendes fiúk volta.

7. 2abafd21b1 (válaszként erre: 3. - Rózsakő)
2009. dec. 25. 17:39
Ez úgy gondolom, korrekt. :)
6. 2abafd21b1 (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2009. dec. 25. 17:37
Nem az én lányomról van itt sem szó, én még csak 18 vagyok... És lehet, hogy én leszek az a lány, csak még nem tudom, anyum hogy fog reagálni. Igazából már én is voltam ilyen társaságban, többségükkel azonban már nem tartom egyáltalán a kapcsolatot... A pia dolog ismerős, viszont a mostani társaságban is van olyan, aki többet iszik a kelleténél, viszont rám ez nincs hatással, úgyhogy remélem, ezen anyum sem fog problémázni... :D Meg az én stílusommal így ráhatással ez a srác sem tudna - nem is akar - hatással lenni, mert nekem most elég távol áll a punktól (zeneileg is, de öltözködésben méginkább), csak nem tudom, hogy fog reagálni, mikor bemutatom neki... Mert lehet, szokványosabb külsejű fiúra számít... :)
2009. dec. 25. 17:21
Megpróbálnám megismerni a srácot
4. bared (válaszként erre: 3. - Rózsakő)
2009. dec. 25. 17:14
egyetértek..az enyém most 13, és ugyanúgy gondolom...persze okosak vagyunk, kérdés mi lenne tényleg, ha ebbe a helyzetbe kerülünk)))
2009. dec. 25. 17:07
Biztos nem hagynám szónélkül,de inkább megismerném és utána alkotnék véleményt.
2. Zsuzsa88 (válaszként erre: 1. - 2abafd21b1)
2009. dec. 25. 17:04

Bár még fiatal vagyok, és nincs lányom, én nem szólnék bele. Attól, hogy valaki punk stílusú, még nem rossz ember. 15-16 évesen én is egy punk-metal stílusú társaságba keveredtem, és utólag bár bevallotta Anyum, hogy nem nézte jó szemmel, mikor én is elkezdtem feketébe öltözködni, és "ordítós" zenét hallgatni, de hagyta, hadd tapasztaljam meg, milyen az az életstílus. Nagyon jó társaságom volt, jól éreztük magunkat együtt. Az egyetlen negatív dolog az egészben a pia volt. Sokan ittak közülük, de nem lett belőlem alkoholista, attól, hogy velük lógtam. Ha le tudsz ülni a lányoddal beszélgetni (remélem, nem zavar, hogy tegezlek), mindent le tudtok tárgyalni előtte. Nekem nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, és igaz, hogy néha kicsit becsíptem (nem holtrészegen fetrengősen ittam, csak mértékkel), de sose jöttem haza részegen, mindent elmondtam Anyuéknak, és a bizalom is megmaradt. Engedd, hadd tapasztalja meg, milyen az a stílus, de mégis, ha messzire menne, légy ott mellette, és akkor húzd csak vissza, ha úgy érzed, komolyan szükség van rá!


Ma már széthullott a társaság, és teljesen más zenét hallgatok (a metal illetve punk zene után jött a laza pop, reggae, hip-hop illetve r'n'b zenével is megismerkedtem, megtetszett, azóta is ezt hallgatom. Semmi morbiditás, semmi ordítozás, semmi részeg tombolás. És mégis, a társaságra, arra, ahogyan éreztem magam, mikor velük voltam, a mai napig is szívesen gondolok vissza.

2009. dec. 25. 16:55
Te beleszólnál, rosszul reagálnál vagy egyáltalán nem zavarna, ha tizenéves lányod olyan sráccal kezdene kapcsolatot, akit sokan csak a stílusa, különc kinézete miatt kinéznek? Pl. punk... Ha igen, miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook