Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent az asztrológiában, ha nem tudni valaki születésének a pontos dátumát? (Óra, perc) fórum

Mit jelent az asztrológiában, ha nem tudni valaki születésének a pontos dátumát? (Óra, perc) (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 30. 17:14
ismerek egy ikerpárt, akik 2 perc eltéréssel születtek. az egyikük meleg, a másik nem. szóval úgy tűnik, sokat jelent!
14. d4b0dd2692 (válaszként erre: 13. - Liliom85)
2009. dec. 30. 14:01
Olyan mint a ház alapja.Ha nem pontos,dől minden!
2009. dec. 29. 22:33
Egy igazi, lelkiismeretes, nem kókler asztrológusnak nem probléma, ha csak egy hozzávetőleges időpontot tud megadni az ember. Az én anyukám például csak arra emlékezett, hogy hajnali 2 és 3 között születtem. 2 életesemény (2 baleset) elég volt ahhoz, hogy másodpercre lepontosítsa a képletemet. Csak a másodpercre lepontosított képlet lehet a pontos elemzés alapja. Persze azt hozzá kell tennem, hogy ez az egyik legmacerásabb, és legtöbb időt igénylő része az elemzésnek. Itt múlik, vagy bukuk minden. Sajnos nem minden aszrológus veszi a fáradságot, pedig ez különbözteti meg az asztrológust a kóklertől.
12. d4b0dd2692 (válaszként erre: 4. - Zizisicc)
2009. dec. 25. 21:52
Igen,így van,de nem csak az aszcendens miatt fontos,hanem a többi ház miatt is,amiből az aszcendens az első.A 12 asztrológiai ház helyzetét pontosítja be a születés pontos ideje.A házak az életterületeket jelzik,pl.karrier,munka,otthon,család,stb.
2009. dec. 25. 16:52
pontosan én sem tudom mire jó, de azt tudom hogy fontos volt mert nagyon meg akartam tudni. Életpálya és személyiség elemzés vagy valami ilyesmi
2009. dec. 25. 15:54
Úgy ,hogy az egyik női magazinban volt egy ascendens számító oldal,és a sávok alapján...így elég nehéz elmagyarázni. De amúgy nem lettem okosabb, hogy tudom, mi az ascendensem...
9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 3. - 8c73a5832e)
2009. dec. 25. 15:04
hogyan lehet kikövetkeztetni
2009. dec. 25. 15:03
én se tudom, ebből kifolyólag az aszcendensem sem ismerem
2009. dec. 25. 14:26
semmit
6. cicvarek (válaszként erre: 4. - Zizisicc)
2009. dec. 25. 14:09

igen, tényleg tudnak pontosítani, ha a születés időintervalluma max. 15 perc eltérést mutat. Ettől eltérő estekben 24 órás horoszkópról beszélünk. A 4 perc eltérés a születési idő tekintetében 1 év diferenciát jelent prognózisban. Szóval, nem csak az ascendens miatt fontos, hanem azért is, mert 4 perc eltérés (1 fok eltérést jelent az életterületek kezdőpontját tekintve is)...tehát..4 perc elég ahhoz, hogy másvalaki sorsáról beszéljünk.

Aki tudott születési időpont nélkül horoszkópot csinálni, azt szélhámosnak hívják és nem asztrológusnak...:)

2009. dec. 25. 13:31

Amugy ez a születési ora, perc sem fedi a valóságot, mert kerekitik. Figyeld meg, hogy megvan az óra és a perc vagy 0 v. 5 végződésü.

Az én kisfiam. 12:43kor született, de a kiskönyvébe, 12:45 van írva. Vagyis a nagyon pontos születési időt azt valójában nem nagyon tudják az emberek.


Igaza van Zizisicc-nek néhány fontos életeseményből már tudnak számítani. Nekem is meg kellett adni pár számomra fontos eseményt, és abból rettentő pontosan szembesültem azzal az asztrológus által hogy ki vagyok, milyen vagyok. Hihetetlen volt.

2009. dec. 25. 13:21
A meglévő születési dátum és néhány nagyobb életesemény időpontjából - pl. házasságkötés, gyerekek születése .... stb. - az asztrológus meg tudja határozni a pontos óra/percet ..... az aszcendens miatt ez fontos .....
2009. dec. 25. 12:48
Én se tudom a pontos órát percet, mert anyu csak arra emlékszik, hogy hajnalban születtem....De kikövetkeztettem, hogy az aszcendensem valószínűleg rák...
2009. dec. 25. 12:29

Szerintem semmi. Pl anyumék akik 50 körül vannak sem tudják a pontos idejüket, mert akkor ez még nem volt szokás, hogy beírják.

Enélkül az adatok nélkül is tudnak csinálni az asztrológusok jellemzést. Nekem tudtak. A nagyja a születési hely, idő megvan, ez az óra,perc csak szükítésnek lenne jó. Szerintem

2009. dec. 25. 12:23
Mit jelent az asztrológiában, ha nem tudni valaki születésének a pontos dátumát? (Óra, perc)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook