Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Firefox-mi van vele? fórum

Firefox-mi van vele? (beszélgetős fórum)

14. 6c5f346e46 (válaszként erre: 13. - Dinuss)
2009. dec. 25. 20:46
ahaaaaaaaaaaaa............
13. Dinuss (válaszként erre: 12. - 6c5f346e46)
2009. dec. 25. 20:38
Hat ha egy olyan virust kapsz mint az msn virus akkor azt nem jelzi es nem is torli...
12. 6c5f346e46 (válaszként erre: 10. - Dinuss)
2009. dec. 25. 16:39
bekapom a virust,de jelzi és törli is...
11. Dinuss (válaszként erre: 5. - Mankusz)
2009. dec. 25. 15:39
Persze,hogy lehet attol,mert toltogetsz!Es igazabol nem is tudhatod,hogy amit letoltesz nem-e virusos.Ez ilyen zsakba macska alapon mukodik.De ha esetleg tudod,hogy valamelyik film vagy mese virusos akkor azt ajanlatos azonnal torolni a geprol.
10. Dinuss (válaszként erre: 9. - 6c5f346e46)
2009. dec. 25. 15:37
Sok helyrol lehet virust kapni es bizony lehet lemezrol is foleg ha amelyik geprol megirtak az is virusos volt.De van olyan cd is amelyik gyarilag virusos.Nekem is NOD 32 van de egy rakas szr! Olyan szepen bekapom a virust ahogy illik.Igazabol sztem nincs tokeletes tuzfal.En meg plusszban a spyware doktort hasznalom es azon is be vannak kapcsolva az extra funkciok es azota semmi gond.
9. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - Dinuss)
2009. dec. 25. 08:45

nekem Windows xp-m van,elment a böngészőm,semmit sem tudtam megnézni,kitöröltük,az alapböngésző segítségével telepítettük a NOD32-t,megkerestük a vírusokat,volt bőven...telepítettük a Firefoxot,azóta jó a gép...


a másik,hogy a lemezről előfordulhat,hogy vírust kaptunk?????


én sem értek hozzá,csak szeretem...:)))

nekem az egyik ismerősöm szokta karbantartani a gépet.nem is gondoltam,hogy ennyi mindent kell vele csinálni....:)

2009. dec. 24. 17:30
Van itt belőle több is, melyiket válasszam én is??
2009. dec. 24. 17:26
cc cleaner programot töltsd le 2 perc alatt elég jol kitisztitja a gépedet letoltokozpont.hu oldalrol
2009. dec. 24. 17:24
Világszerte túlterheltek a vonalak, nekem is, és tudom, sokaknak is nagyon lassú...
5. mankusz (válaszként erre: 4. - Dinuss)
2009. dec. 24. 17:16

:(

sajna nem értek hozzá:((

kár,hogy januárig várnom kell akkor a szervizre:(((

addig nem kapcsolom ki a gépet:)

elég sok filmet,mesét töltögetek le...lehet attól is?

4. Dinuss (válaszként erre: 3. - Mankusz)
2009. dec. 24. 17:14
Nem!De ha nem ertesz hozza bele se kezdj!A vista vagy windows xp operacios rendszert kell teljesen ujra tenni.Vagyis formatalni a gepet es ujbol feltenni a drivereket az alaplapnak videokartyanak....stb.De hangsulyozom,hogy ha nem tudod es nem ertesz hozza akkor keress valakit baratot vagy szervizt akik ertenek hozza.A virus kerso meg nem fogja megtalalni a virust ugysem.
3. mankusz (válaszként erre: 2. - Diegóóó)
2009. dec. 24. 17:06

szia:)

avastom van:)

most indítottam el egy teljes víruskeresésre!

mármint a vistát töltsem be újra?

2009. dec. 24. 17:02

Szia!


Nekem nincs gondom vele.Ha nem kapcsolt be a géped és lassú akkor valószínűleg vírusos lett és az lassítja be.Újra kell rakni az operációs rendszert és akkor valószínűleg jó lesz.Remélem,hogy tudtam segíteni.:)


Boldog Karácsonyt Neked is!:))

2009. dec. 24. 16:55

Sziasztok!

valami baj van?

még a gépemet is most tudtam, elindítani4egész nap nem működött!

vagy mással lehet baj?


még bekapcsolni se nagyon tudtam csak most!de őrült lassú:((

ötlet van valakinek?

Kellemes Ünnepeket :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook