Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ünnep nélküle fórum

Ünnep nélküle (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ünnep nélküle

13. syria (válaszként erre: 12. - Fedo)
2010. júl. 24. 15:41

Hogy jössz te ide???


Egy anya elvesztette a gyermekét, a fájdalma mérhetetlen, s talán gyógyíthatatlan is.


Te meg azon nyavalyogsz, hogy a nős pasid a családjával tölti a karácsonyt? Pfff!


Azért, mert te elváltál, váljon el más is, csak hogy ne pasi nélkül teljen a karácsony?

Miért nem keresel magadnak olyat, akit nem köt család?

12. Fedo
2010. júl. 24. 06:57
én a tavalyi karácsonyt sajna nélküle töltöttem, mivel nős. én egyedül voltam. azt hittem beledöglök, idén mi lesz, nem tom. gondolom megint egyedül:(
2009. dec. 29. 08:12
Szia Anikó! Én nem szeretném kifejezni a sajnálatomat, mert azzal csak a lejtőre vinnélek!!! Bár én nem ezt az utat járom, mint Te deszeretnék egy két szót hozzátenni...... Soha ne vádold magad semmiért!!! Gondold azt, hogy Te megtettél mindent a kis aprótalpú(k)ért!!! Mindig gondolj arra, és hidd is el, hogy veled vannak lélekben és szerintem ezzel a gondolattal aztán könnyebb átvészelni a nehéz napokat!!! Minden esetre kitartás! És Még Boldogabb és Szebb Napokat Kívánok Nektek a jövőben!
10. a106211d56 (válaszként erre: 9. - Dfe0f5c485)
2009. dec. 25. 11:31

Nehéz órákat élünk..és a tegnap este örkkévalósága...

Este,vacsora előtt kimentünk Adrikához.Díszítettünk Neki fát...és gyujtottunk sok gyertyát.

Hiszem,hogy velünk ünnepelt...

és hiszem,hogy Jani is ott volt veletek.

BÉKÉS ÜNNEPET!

2009. dec. 25. 08:12

szia drága Anikó! nem is tudom, mit írjak. hisz mi mindketten megjártuk a poklot. nem kívánom senkinek azt, amin mi keresztül mentünk az elmúlt időben.de a fiad miatt, és nekem is a fiam és a lányom miatt ki kell bírni, és mosolyogni ilyenkor karácsonykor. ez a szeretet ünnepe, és ők ugyan olyan fontosak nekünk,mint az a gyermek, aki már nincs velünk. és ez így nem is igaz, mert ők ugyanúgy velünk vannak, sőt, én még erősebben érzem a jelenlétét, mint valaha. ő adott nekem erőt, hogy katicával, és imivel, együtt tudjak örülni,még ha a szívem meg is szakadt egy kicsit.kívánom neked, (és magamnak)is,hogy nagyon sokáig legyen erőnk, és kitartásunk, velük együtt minden kis apróságnak örülni.

kívánok neked, nagyon békés, boldog karácsonyt. szeretettel ölellek. kati.

2009. dec. 24. 15:52

Drága Anikó!


A fájdalom ellenére Békés, Nyugodt, Meghitt Karácsonyt kívánok Nektek és bízz benne, hogy az idő minden sebet begyógyít egyszer. Az,hogy nincs itt veletek, az csupán a testére igaz, lélekben egészen biztosan ott van.

7. Re87
2009. dec. 24. 15:38

Ez szörnyű!Hihetetlen,hogy ide alig ír valaki!Nekem könnyes lett a szemem!

Kitartás!!

2009. dec. 24. 13:58
Rettentoen sajnalom, igy ismeretlenul is ami tortent.. Kitartas a Fiad miatt!
2009. dec. 24. 12:34

Nagyon sajnálom, ami Adriennel történt. A naplódban megtaláltam a weboldal címét, elolvastam a HIREKET és egyszerűen nem tudom felfogni. :( Tragédia! Azt kívánom Neked és a Családodnak, hogy legyetek nagyon erősek, mint eddig voltatok, s gondoljatok sokat Adriennre, aki fentről néz Titeket! :'( Még most is könnyezem, pedig nem ismertem! Gyönyörű lány volt!


Békés Karácsonyt Kívánok Nektek!

4. ejmi
2009. dec. 24. 12:16
Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 24. 10:38

Drága Anikó!

Kívánok nagyon sok erőt az ünnepekre(és utána is).

Nagyon megértem(vagy legalábbis úgy érzem) min mész keresztül.

Mi szerencsére még csak gondolatban éltük át.(bocsi, nagyon felkavart a cikked, nem biztos, hogy úgy fogalmazok, ahogy érzek...)

Kincsünk már 2x állt az út végén. Mi is végig gondoltuk párommal, mi lenne nélküle.

Szerencsére nem következett be(remélem nem is fog!)

Nagyon nehéz lehet, pláne most az ünnepek alatt. Erősnek kell lenned a fiad miatt is!!!


Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánunk az egész családnak!


Puszi


Kata

2009. dec. 24. 10:09
Nagyon sajnálom,nehéz lehet nagyon.
2009. dec. 24. 10:03
A második karácsony jön el nélküle.
És mennyi még?
Az angyalok vezessék égi útján!
Minden gondolatunk az Övé ezen a Szent estén...

"Lehet ünnep az égben, és ünnep a Földön,
de Te messze vagy, nem érlek el...
S ahogy égnek a fények, én is elégek,
ha nem lehetsz, miért nem lehetsz most közel?"

Ugrás a teljes írásra: Ünnep nélküle

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook