Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom Warcraft függő fórum

A párom Warcraft függő (beszélgetős fórum)


23. huenya
2010. nov. 12. 18:33

mi is együtt wowozunk - vagyis inkább wowoztunk, mert én inkább az egyetemre koncentrálok :) de tényleg jó közös program és beszédtéma :)


ha meg túlzásba viszi, akkor szólok neki, hogy nem kellene minden este játszani, elmehetnénk sétálni vagy valami mást is csinálhatnánk :) megérti, és akkor egy ideig kevesebbet játszik :D de időről-időre emlékeztetni kell őket :P

22. 23443e225c (válaszként erre: 21. - Beathryche)
2010. jan. 6. 12:25
:-)))))
2010. jan. 5. 14:15

Mi is wow-ozunk a párommal, már lassan másfél éve. Mivel mindketten játszunk, ezért nemhogy ráment volna a kapcsolatunk, hanem meg is erősítette :) Közös program, közös beszédtéma. Ő az egyik szobába, én a másikba, a játék saját chat-én kommunikálunk, ha pedig hirtelen kell valamit reagálni (pl. nagyon ölnek instance-be) akkor átordítok a másik szobába. Szoktam azon gondolkodni, mit szólhatnak a szomszédok, amikor késő este ilyenek törik meg a csendet a lakásban: Futás! Segíts! Meneküljünk! K#@va jó ez a páncél! Mindjárt meghalok! Nyugi elfearelem! stb :))


De nálunk is volt egy 3-4 hónapos szünet, amikor már eljutottunk addig, hogy baráti programokat mondtunk le a játék miatt. Akkor azt mondtuk, hogy na ezt nem befejeztük. Most novemberben újrakezdtük, de odafigyelünk, mert tényleg nagyon könnyű a rabjává válni.

2010. jan. 1. 09:41

hahó,


Tökjó hogy neked is tetszik,igy még kerek is a történet.Szép lenne ha én is elkezdenék játszani,és akkora vonzereje van mint mondod,a kölyök meg felnőne magától.:-s


buék!!!!

19. Caessy (válaszként erre: 1. - 23443e225c)
2009. dec. 30. 17:30
Játssz te is,hidd el,nagyon jó!! :D De ha vissza akarod hozni a "földre",szerintem szervezz olyan programokat,amiket szeret,menjetek néha bulizni ketten . :) Ennél jobb tanácsot nem tudok adni,a wownak nagy vonzereje van :/.
18. Caessy
2009. dec. 30. 17:28
Hát igen a wow képes erre ^^ .Az én barátom is függő,néha csak 2.nak éreztem magam,gyűlöltem a játékot.Aztán kipróbáltam,tudni akartam,mi olyan jó benne,és a végén nagyobb függő lett belőlem,mint a barátom XD.Ha van időnk,együtt toljuk xDXD :P
17. 23443e225c (válaszként erre: 16. - Youlcsi)
2009. dec. 30. 16:55
detto:-)))))))))))))))))
16. youlcsi (válaszként erre: 13. - 23443e225c)
2009. dec. 29. 21:22

a kedves kezdetben éppen azzal poénkodott, hogy azért kell nekünk baba, mert legalább én is lefoglalom magam, amíg ő játszik :)


de egyébként nem gáz... ha éppen nem öl, akkor bármikor szólok neki, abbahagyja, kilép. csak hát ha elkezdték, akkor azt be kell fejezni :)

ezért szoktam is mérges lenni... majd éhen hal, aztán amikor kész a kaja, akkor éppen nem tud jönni, mert ezt, vagy azt még be kell fejezni, de már csak 10 perc! :s

15. Khatif
2009. dec. 29. 13:27
Olyan elfoglaltságot kellene találni, ami lekötni és lehetőleg többen kell csinálni. A wow nagy "előnye" a többi pc-s játékhoz képest, hogy nem egyedül csinálod. Össze kell szendi őket és a haverokat is egy kicsit elmenni focizni vagy valami. Idővel ő is átáll és kevesebbet fog játszani.
14. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 11. - Zsuzsa88)
2009. dec. 29. 13:14

hát bocs de elég csúnya ha a játék miatt veled veszekszik.

enyém kiröhögi a sok lámát :D

13. 23443e225c (válaszként erre: 12. - Youlcsi)
2009. dec. 28. 09:45

Szia


Én is szoktam mondani neki ha nincs semmi különös csinálni való,és a baba is alszik nyugodtan játszon.Nem is ezzel van a gond,mert kikapcsolja,hanem nem birja abba hagyni....:-(

2009. dec. 25. 20:24

az én kedvesem is wow-ozik... megszoktam... igazából annyira nem zavaró, még mindig jobb, mintha kocsmázni járna, vagy játékgépbe ölné a pénzünket.


amikor útban van (pl a konyhában láb alatt :)) szoktam is mondani neki, hogy menjen inkább ölni :D

2009. dec. 25. 17:12
Majd megunja... A Warcraft és a Counter Strike nálam egy kategória, az én Párom is rengeteget játszott, és képes volt velem veszekedni, mikor interneten játszott, és valaki kódokkal csalt, azaz nem is látott senkit, de a falon körösztül lelőtték. Idióta játékok, igaz, de ki kell várni a végét. Előbb-utóbb úgyis megunják. :) Az enyém már ráunt! :D
10. Re87 (válaszként erre: 1. - 23443e225c)
2009. dec. 24. 15:29
Enyém online pokerezik.Nem maga a tény a baj,hogy játszik,hanem,hogy beleidegesedik!
9. 23443e225c (válaszként erre: 2. - Zsanetta)
2009. dec. 24. 11:33

Hello,


Annyira hogy a 9 hónapos fiával játszik egy kicsit,és ha megkérem figyel rá,de néha még közben is jászik,és ha megjelenke a képben egyből lepasszolja,és és skypon haverok és mehet az insta....:-(((éjjelig hajnalig ki meddig ér rá a csapatból....


Mikor ilyet hallottam mástól nem gondoltam hogy az ilyen játék ennyirre le tudja foglalni az embert....


Hogy rosszabb ha kocsmázik?hát nem tudom.....

2009. dec. 24. 10:30

Köszi a válaszokat 50%ban megnyugtató,én azért mégsem akarom hogy rámenjen a kapcsolatunk.:-((

Még nem olyan vészes de meg akarom előzni a bajt:-)

2009. dec. 24. 08:48

Heló nekem a fiam Wow függő. Mikor letiltottuk róla mert rontott a jegyein akkor még jobban depis lett a suliban is bajok voltak vele, Most játszhat és jó jegyeket hoz figyel ránk és teljesen normális.

Amúgy 12 éves. Sajnos ez a hülye számítógép teljesen elveszi a fiatalok eszét is.Meg hát a kamaszodás is közrejátszik gondolom mert ő nagyon korán érő tipus:)

Hálisten a férjem nem játszik csak néha és hamar megunja.

6. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 1. - 23443e225c)
2009. dec. 24. 00:37

Ne aggódj az én párom meg counter strike függő.

De addig örülj amíg játszik és nem csavarog :)

2009. dec. 24. 00:09

Szia!


Az én párom is az volt, most már nem WOW-ozik, talált helyette mást, de az előtt nem ül annyit, mint a WOW előtt.

Nem kellett visszahoznom a földre, nem volt pénze gamekártyára. :)

Zsanettával értek egyet, én is azt mondom, hogy jobb, mintha kocsmába járna és nem lenne itthon.

Én hoxa- és westfüggő vagyok, bár azért kibírom gép nélkül is. :)

4. ibi75 (válaszként erre: 1. - 23443e225c)
2009. dec. 23. 23:46

sajna van ilyen, én travian függő vagyok :(


dugd el az áramkábelét :D

2009. dec. 23. 23:40

szerintem még mindig jobb mintha elmenne otthonról,vagy éppen a sarki kocsmába járna.

az én párom meg néha néha poker függövé válik,de átragassza rám is.:):)

2009. dec. 23. 23:39
mennyire függö???
2009. dec. 23. 23:38

Sziasztok

A párom már nagyon tulzásba viszi a játékot,ti hogy hoznátok vissza a "földre"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook