Xenical (beszélgetős fórum)


2020. szept. 22. 12:02
Azota szedte valaki, tapasztalat? :)
2019. febr. 16. 22:09
Sziasztok most szedi valaki?
25. Shiram
2017. máj. 27. 23:50
Sziasztok! Én is használtam már régebben és bejött. Igaz , jár némi kellemetlenséggel de, legalább jobban odafigyel az ember, hogy mit eszik. :) Szeretném most újra elkezdeni de, nincs szükségem az egész dobozra. Nem szeretné valaki átvenni a felét? :)
24. vigh.monika29 (válaszként erre: 7. - E28ddc7c9b)
2016. dec. 19. 09:48
Fel tudnál iratni magadnak plussz receptetre? Az én hézi dokim nem írja fel. Szerinte hülyeség.
23. vigh.monika29 (válaszként erre: 21. - Zinnia)
2016. dec. 19. 09:42
Ha meg van én át venném. Ha plussz recepted van azt is. Vagy ha fel iratnád. Az én orvosom nem írja fel.
22. kiskopy 80 (válaszként erre: 21. - Zinnia)
2012. ápr. 9. 14:11
Szia!Ha meg van még,írj!
21. zinnia
2011. jan. 18. 08:26
én továbbadnám.. nem merem beszedni..
2011. jan. 16. 15:08

Én a zöld dobozos P57 hoodiát szedem még, van is itt fórum róla. Pajzsmirigyes vagyok szóval én nem vagyok mérv adó a fogyásban, mert egy év alatt 10 kg fogyás nem sok, de nekem elég. De van aki szépen fogyott tőle.

Most sokan a Zen-t szedik, én azt még nem szedtem. Kinek ez, kinek az. Nem vagyunk egyformák.

19. zinnia (válaszként erre: 17. - Szöszipanna)
2011. jan. 16. 11:20
és fogytál is tőle valamenniyt?
18. zinnia
2011. jan. 16. 11:19
kerestem, és találtam is, de nem tudom egyről beszélünk -e.. és rettegek a hamisítványoktól.. hiszen a red hatóanyagát európában betiltották. ... ha van konkrét ötleted megírnád légyszi üziben? köszike:)
17. szöszipanna (válaszként erre: 16. - Zinnia)
2011. jan. 14. 15:35

Érdekes, mert nekem jó volt. Nem volt hasmenésem tőle, csak lazább volt a széklet és többször. De ennyi. Néha csak a zsír jött ki. :)

Red nekem is bevált, miután bevonták a hoodiára tértem át. Most a neten lehet a red hatóanyagú szert szerezni, de nincs rá pénzem. Keress rá, meg is fizethető.

16. zinnia
2011. jan. 13. 15:56
bár a patikus nem mondta pontosan mire is jó, csak hogy fogyni lehet tőle.. most olvasom ehát.. enm tudom jó választás volt e.. redet szedtem egy hónapig az nagyon jó volt. pechemre már nincs... lehet nem fogom beszedni:S
15. zinnia (válaszként erre: 13. - Szöszipanna)
2011. jan. 13. 15:55
én katarban lakom, és itt kaptam recept nélkül, bár az ára húzós.. kb 25 ezer ft. de itt augmentint is adnak recept nélkül..
14. fatka (válaszként erre: 13. - Szöszipanna)
2010. dec. 10. 12:04

Szia!

Én most kezdtem el szedni, endokrinológus írta ki nekem. Hát a hatása már reggel megmutatkozott, úgy van ahogy a többiek írták, "távozik" a zsír. Aztán h fogyás lesz e belőle? Diétát viszont tartani kell mellette is. Na, majd látjuk.

2010. dec. 5. 18:28
Engem az érdekelne, hogy létezik egyáltalán még?
12. Tuky
2010. júl. 11. 15:43

Bár már elég régi a fórum, de a gyógyszer még aktuális... Írjatok, ha használjátok. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra (legyenek azok jók, vagy rosszak)


Előre is köszönöm: Tuky:)

2008. febr. 11. 14:17
Még nem probáltam.
2007. dec. 12. 12:27
Én 3 hete szedem, 2-3 kg körül mozog a leadott kiló. Viszont sokkal többnek érzem 2-3 nál. Egy ismerősöm 4 hónapja szedi és eddig 10 kg-ot fogyott. A mellékhatásai abszolút kibírhatóak, sztem.
2007. dec. 10. 00:54
Szia, én is használtam pár éve. Szerintem is inkább kellemetlen hatásai vannak, mint kellemesek. Lehet vele lassan fogyni (ha nem zabál az ember összevissza, de akkor meg magától is megy). Az eltávozó zsír mennyisége meglepő tud lenni, az ember rádöbben, mennyit vesz magához akkor is, ha nem zsíroskenyéren él. Én egy idő után hozzászoktam, nem használt. Én inkább a másikra szavazok!
2007. okt. 11. 18:54
sziasztok, állandó szárnyasbetét használat,nagyon kellemetlen, mert folyik a zsír, de csak az amit azon a napon megetttél azt bontja le. sok mindent próbáltam már, de ez volt a leg, leg, leg,
2007. szept. 25. 19:50

Én kb három éve szedtem. Nekem bejött. Egy év alatt több mint 20 kilót adtam le. Nem hajtott meg, nem volt mellék hatása, viszont az étvágyamat csökkentette.

Szerintem ez is olyan mint minden gyógyszer, hogy embere válogatja.

Van akinek jó, van akinek nem.

6. mese
2007. ápr. 28. 14:17
én szedtem ezt a gyógyszert, de nem használt valami sokat, sokkal inkább kellemetlenségekkel járt.Nem fogyaszt, csak az éppen bevitt zsírt bontja le, és üríti a szervezetből.Ha egy kicsit többet eszel, mint amit a diétád megenged, nagyon kellemetlen hatásai vannak a gyógyszernek, ugyanis erősen meghajt, és rengeteg zsír távozik az emberből végbélen keresztül, ami rendkívül kellemetlen.És nagyon-nagyon drága gyógyszer, sok pozitív hatása nekem nem volt.És nagyon nem érdemes mellette sokat enni!!!!
5. 4716605536 (válaszként erre: 4. - Nanett)
2007. ápr. 28. 13:20
igen, csak a bevitt zsírhoz van köze, annak 30%-a a gyógyszer szedésével emésztetlenül áthalad a szervezeten, mert blokkolja a lebontó enzimeket. tulajdonképpen ez a hatása, tehát pl az éhségérzetet nem csökkenti
4. nanett (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2007. ápr. 15. 14:57

Szióka!

Én nem próbáltam csak annyit tudok róla, hogy ezt nem nevezném fogyasztó szernek, állítólag csak az éppen bevitt zsírt bontja le, ami már rajtunk van azt nem, legalábbis nekem a dokim és a gyógyszerész is ezt mondta. Arra talán jó, hogy egy jó nagy zaba után bevegye az ember és nem hízik tovább, na persze lehet nagy marhaságokat írok, de én tavaly akartam ezt felíratni, de Reductilt ajánlott az orvos fogyáshoz!

Remélem tudtam segíteni!

Üdv. Nanett

2007. ápr. 10. 19:22
Hasonló, receptköteles "fogyasztótabletta" mint a Reductil, csak v.mivel (nem sokkal) olcsóbb. Még egyiket sem próbáltam, így próbálok infót gyűjteni róla.
2007. ápr. 10. 15:48
Mi lenne ez valami diétás dolog?
2007. ápr. 10. 14:22
Hali csajok. Van valaki aki már próbálta? Véleménye? Vagy valami?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook