Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Candida visszatérő nemibetegségem van. Milyen kúra lehet a leghatásosabb? fórum

Candida visszatérő nemibetegségem van. Milyen kúra lehet a leghatásosabb? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 24. 21:37
A candida fertőzést orvos által felírt gyógyszerekkel(pl.Klion tabletta,mellé Klion D100 hüvelytabletta vagy Mycosyst-Gyno kapszula, canesten,pevaril kúp,de a leghatásosabb amit csak receptre kaphatsz,az a Dermyc 150 mg kapszula.Ebben 2 db van,egyet te veszel be,másikat a partnered.Ugyanis ha csak magadat kezelteted,a partnered minden alkalommal visszafertőz és kezdheted elölről...Egyébként a candida egy gombás megbetegedés,a cukorszegény diéta a megoldás,nem szabad édességet enni,mert a cukorból táplálkozik a gomba.A férfiak egyébként tünetmentesen hordozzák.A szájon át szedett gyógyszer mellé mindenképp ajánlott egy 3 napos hüvelykúp-kúra is!!!
7. d0b7178f40 (válaszként erre: 6. - Marsalko)
2009. dec. 23. 13:29
az volt a lényeg, hogy kialakulóban volt a betegség, minimális tünettel aminek nem nyilvánítottam különösebb jelentőséget, és ez teljesen felborította.Így adtam magamnak egy jó nagy pofont.
6. marsalko (válaszként erre: 5. - D0b7178f40)
2009. dec. 23. 13:21

vagyis akkor a nivea mosakodó géltől borult fel jobban a hüvely pH értéke?

vagyis hogy ez is közre játszik

5. d0b7178f40 (válaszként erre: 2. - Marsalko)
2009. dec. 23. 13:18
ja én annó niveát használtam.És mind a 2 doki megerősítette, hogy ha kicsit is felborul a hüvely ph értéke akkor ez is borít rajta egy nagyot.És rosszabb lessz tőle.Szárít.
2009. dec. 23. 13:17

nálam 2 év volt ilyen.ELőszedem neked a teakeverék neveket amiket kellett alkalmazni.Kllett még ezen kívűl körömvirág tinktúra és valami homeopátiás bogyó de annak a nevét nem tudom.A teakeveréket neked kell összeállítani.Azt nem ígérem meg, hogy most azonnal.De előkeresem.

annyira tönkrement az immunkrendszerem annó a 4-5 féle antibiotikumtól, hogy már teljesen mindegy volt mit szedtem.Kiszáradt, kirepedt a nyálkahárty és szét tudtam volna vakarni.Nem szívesen beszél az ember ilyenről.De sajnos an ilyen is.És amikor szinte minden hónapban visszajön akkor már-már magadban sem bízol lassan.

A fehérkenyeret és a tejtermékeket amennyire lehet hagyd el.Nem kell teljesen beszüntetni.Én próbáltam de nem ment.A húsokból inkább fehérhús.És rengeteg zöldséget.káposzta répa uborka.

kitartás.

2009. dec. 23. 13:16
Candida gombára gondolsz? Ha igen, az nem nemi betegség!
2009. dec. 23. 13:14

A barátommal rendszeresen élünk nemi életet, de mindig figyelünk a higéniára. Külön törülköző, kézmosás, pamut alsónemű és én pedig lactacid feminát használok minden este zuhanyzásnál.

Lehetséges, hogy ez a baj? Túl sokat tisztítom?

A barátom is mindenre próbál figyelni.

Egy ideje pin-pong hatás miatt van ez nálunk.

Milyen kúra segít minket a végleges kitisztulásban?

2009. dec. 23. 13:10
Candide visszatérő nemibetegségem van. Mások is szenvednek ebben... milyen kúra lehet a leghatásosabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook