Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen a szomszédi viszonyotok? fórum

Milyen a szomszédi viszonyotok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2007. ápr. 14. 13:06
kimértnek nevezném! napszakfüggő köszönések,és slussz!
2007. ápr. 14. 12:51

én minden szomszédomat szeretem..

viszont engem,egy kettö nagyképünek tart...

de hogy miért???:))

2007. ápr. 14. 11:26

Egyetlenegy szomszédommal vagyok megelégedve: csendesek, dolgosak, jól el lehet beszélgetni a hölggyel, férjével egyaránt. Lányuk nem az én korosztályom, a fiuk se, de köszönőviszonyban vagyunk.

Szembeszomszédok parádés életet élnek, ordibálnak, alkoholizálnak, verekednek. Volt már velük összetűzésem.

Jobb oldali szomszédaim "szembe nyalósak", hátam mögött kibeszélősek.

Kertfarosunk magányos öreg néni, aki ahol tud, keresztbe tesz, kémlelődik-leskelődik hozzánk folyton.


Ide akar visszahurcolni a "zuram"...:(

2007. ápr. 14. 09:12
Tőszomszédom anyámék és a Caritas. Jó a vizony.
17. H MAYA
2007. ápr. 14. 09:06

Falun nehéz lenne az élet jószoszédi viszony nélkül.Mindenben segitjük egymást ,napi kapcsolatban vagyunk.

Régi szólás :

-Többet ér egy jó szomszéd, mint 5 távol élő testvér.

2007. ápr. 14. 00:40
Mikor dolgoztam akkor egyik szomszéddal sem voltam beszélő viszonyban. Csak köszöntünk egymásnak ha ritkán találkoztunk, mivel korán mentem és későn értem haza. Mióta nyugdijas vagyok és a szomszéd telket megvették, tőlem érdeklődtek, hogy nincs valami peres dolog a telek körül. Attól kezdve jó barátság szövődött közöttünk. Akármi gondunk van mindig számithatunk egymásra.
15. dee
2007. ápr. 13. 00:39

Érdekes táma.....

A tőszomszédom az Édesanyám,a mi kettőnk kertjébe építkezett a testvérem a családjával.Szemben egy helyes fiatal pár lakik egy 3 éves kisfiúval.Eddig mindenkit szerettünk,összejárunk stb.Na melléjük költözött most egy új hölgy??? a családjával.?????(beazonosíthatatlan kapcsolatok)Sajna azóta nincs nyugalom.Mindenkivel összeveszett már,elkerítette az utca szélét stb.Állandóan üvöltözik mindenkivel.Visszasírjuk a Rejtő családot,őket nagyon szerettük.

2007. ápr. 12. 22:47
Egy idős házaspár a szomszédom ahol a fiaik kicsit fiatalabbak mint Én. Sokat beszélgetünk, a fér polikiáról az asszonnyal receptcsrere meg minden pedig idősebb mint az anyukám. Esténként együtt járunk kutyát sétáltatni ha épp nem dolgozom. Nekik is van nekem is van. Nagyon aranyosak.
2007. ápr. 12. 21:30
Szerencsére a mi szomszédaink nagyon rendesek, egyáltalán nem szoktak dolgokba belekötni. Az az igazság, ha akarna mindenki kötözködhetne, ez csak a jó szándékon múlik.
2007. ápr. 12. 21:14
Köszönünk,ennyi....
2007. ápr. 12. 20:11
Nincs szomszédunk.
2007. ápr. 12. 19:11
Mi 1km-re lakunk a legkőzelebbi szomszédtól.Egy szép nagy gátőrházban,és élvezem hogy nincs szomszéd.:))
2007. ápr. 12. 19:02
Sajnos ,nem dicsekszem ,mert mind idösebb szomszédaim vannak ,igy mindenki csak azt lesi mikor mész hová ,és mikor jössz haza,söt még meg meg szolnak is sok esetben,ha véletelenül ,egy nap többször látnak elmenni.Nagyon szeretném ha jó szomszédom kerülne bár csak egy kivel jókat beszélgetünk mikor csak kedvünk és idönk van hozzá.
2007. ápr. 11. 00:06
egy társas házban lakunk, és hála istennek ez a második tulajdonos nagyon jó. egymáshoz átjárunk ,leggtöbbször -ő, segitünk egymáson most hogy a férje meghallt,még jobban ránk van szorulva ,de nem baj segitünk amiben csak tudunk.
2007. ápr. 10. 16:51
Egy 64 lakásos panelban élünk. El tudjátok akkor képzelni, hogy ha a felettünk lakó nem tud aludni, és járkál, mi sem tudunk aludni. Ha az alkoholis szomszédom hajnalban megy újabb adag piáért és bevágja az ajtót, szintén nem alszunk. Közbetlenül mellettünk egy fiatal házaspár lakott, sajnos kinőtték a lakást és elköltöztek, de azóta is összejárunk. Helyettük jött két egyetemista, nincs velük baj. Általában köszönő viszonyban vagyunk a szomszédainkkal, néhányan megkérdezik mi újság, vagy hogy van a gyerek, stb. De a barátaink, akik elköltöztek, számunkra pótolhatatlanok. Soha nem felejtem el az "ex-szomszédasszonyomnak", hogy nyáron, mikor én dolgoztam, szinte minden délben meleg ebédet adott a lányomnak, figyelt rá, stb. Persze, ma is így van, hiszen nem költöztek messzire, csupán pár lépcsőházzal odébb, de nagyon hiányoznak. Húsvétkor itt voltak, a hangulat a régi volt. Szóval ez az én megélt szomszédi-viszonyom. (Ui: mikor még itt laktak, az egyik karácsonyra egy filmet kaptunk tőlük, vicces, a címe: Jószomszédi iszony. : ))))
2007. ápr. 10. 15:57
Magyarorszagon volt/van egy jo szomszedasszony,akire mindig mindenben szamithattam,soha nem volt vita,veszekedes közöttünk,holott meg volt ra az oka.Volt egy kutyank,nagyon szerette a csirkeket hajkuraszni.Egyszer egy ejszaka atment a szobanforgo szomszedhoz es kinyirta az összes csirkejet:(Szegeny,szomszedasszony,pedig nem allt valami jol,megsem csapott pataliat.Megegyeztünk hogy mennyit fizetek a karert es ennyi.Gondolom sok szomszed maskent reagalt volna ebben az esetben.
5. zolko96 (válaszként erre: 4. - Igi)
2007. ápr. 10. 15:54
Teljesen igazad van,az én szomszédom sokszor nem is köszön de én ráhagyom ,legalapvetőbb hogy köszönök.
4. igi
2007. ápr. 10. 15:51
De természetesen azt vallom hogy jo egy jó szomszéd, és van is. Aki hülye azzal meg nem tudsz mit csinálni.
3. igi
2007. ápr. 10. 15:48
Szia zolko!Mi a szomszédunkkat ugy utáljuk ahogy van, egy utolsó bunkó állat , állandóan jelentget bennünket,türtünk egy darabig aztán felvettük a kesztyüt, aztán a biróságon alul maradt a hülyeségével együtt, kinevették.
2007. ápr. 10. 15:42
Senkinek nincs szomszédja?
2007. ápr. 10. 14:09
Sziasztok ,azt hiszem mindíg jó ha van 1 jó szomszédod,de azért nem kell nekik mindent tudni.Vagy talán igen , hiszen az egész életedet melletük éled le.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook