Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen a szomszédi viszonyotok? fórum

Milyen a szomszédi viszonyotok? (beszélgetős fórum)


2007. máj. 27. 16:50

Mi sem panaszkodhatunk. Jobbról egy csendes házaspár lakik a kislányukkal. Köszönünk. Balról egy hölgyemény a kislányával, aki felhordja a klienseit, s ez az éppen a számon lévő szó nem jelző akar lenni, hanem a foglalkozása. Ennek ellenére köszönünk. Igaz a gyereke neveletlen - letépi a virágaimat, dörömböl az ajtón, seprűnyéllel veri a korlátot ... stb. - de köszönünk. A hapsija jelenleg a megyei maffia! egyik vezető beosztású embere, aki a doghálózatért felelős, de még így is köszönünk. Bár mostanában úgy vettem észre, hogy kicsit tart tőlünk, sokszor nem mer a szemünkbe nézni. Mi rendületlenül köszönünk! Hál' Istennek sokszor napokra eltűnik - gondolom munkahelyi kiküldetés!

:-)

50. algea
2007. máj. 27. 14:34

Nekünk nincs különösebb gondunk a szomszédainkkal, igaz, nem is nagyon ismerjük őket. A falak vékonyak, a TV áthalltszik, gondolom, ugyanígy tőlünk is. Szerencsére emiatt nincs átdübögés, viszont vannak albérlők a házban, hát az ő bulijaik minősíthetetlenek -jelzem, én is albérletben laktam egyetemistaként, nem is volt régen, ilyet sosem csináltunk.


Ami zavar, de nem lehet mit tenni ellene - elég vicces -, hogy iszonyú hangosan élnek nemi életet a szomszédék, az ágytámlát döngetik a mi falunkhoz, ahol nekünk is a hálónk van, és emiatt nem szivesen költöznénk át a nappali ülőgarnitúrára aludni.... Lehetetlen, hogy nem tudják, minden áthallatszik, de őket nem zavarja, hogy más is hallja őket, a csuda tudja, talán direkt élvezik. Szerintem ez - "szerelemben mindent szabad" ide vagy oda - már sérti a jóízlést. De hát nem szólhatok, nem is szólnék (és mivel tetőtéri lakás, a gerendák miatt más falhoz nem tudjuk állítani az ágyunkat).

Csak nagyon zavarbaejtő....

49. sizsu
2007. máj. 27. 14:11
Nálunk is 30lakás van, köszönünk egymásnak. Nem tudnám az összes közvetlen szomszéd nevét felsorolni. :( Tök közömbös mindenki, de inkább ilyen legyen, mint ellenséges a hangulat.
2007. máj. 27. 14:07
30 lakás van a házban,ahol lakom és nagyon sok a kétszínű,pletykás szomszéd.Az emberek egymás ellen uszítják a másikat.
47. daroki
2007. máj. 27. 14:02
Szerencsére nagyon szuper!Panelban lakom,a mi emeletünkön ugyanazok élnek már 32 éve,így nagyon nyugis a szitu.Sosincs veszekedés,mindent megtudunk dumálni a másikkal.
46. Leonka
2007. máj. 27. 13:33
Nem tehetem meg,hogy nem állok szóba senkivel,hiszen nap mint nap egy lépcsőházban mászkálunk és találkozunk.De ahhoz sincs kedvem,hogy jópofizzak mintha semmi gond sem lenne, amikor tudom,hogy micsoda férgek.
45. Leonka
2007. máj. 27. 13:31
Társasházbn lakom és most utálatm meg egy-két családot a házból. Nem értem,hogy miért kell valótlanságokat hazudozni rólunk,miért nem lehet normálisan egymás mellett élni? Szinte minden hétet visszahallok valami szemét hazugságot amit terjeszetnek rólam(unk). Totál kész vagyok. Mit tegyek?Költözzek el,mert nem bírja elviselni,hogy a felette lévő lakásban lakik valaki?
2007. máj. 27. 13:07

a SZOMSZÉDOK:MELETTÜNK BALRÓL EGY ÜRES TELEK,AMI EGY ASZTALOS TÁROLÓHELYE,JOBBRÓL EGY ALKESZOS 75-80-ÉVES BÁCSI AKI REGGELTŐL ESTIG KOTTA,ÉS HA JÖN A FIA ÁLLANDÓAN PERMETEZI A GAZT,MEG 2-ELSZÁRADT SZÖLLŐTŐKÉT,PERSZE A LEGNAGYOBB SZÉLBEN AMIKOR KINT JÁTSZIK A GYEREK,A KERÍTÉS MELETT,HÁTULRÓL EGY NEM TÚL CSENDES CSALÁD 8-KUTYÁVAL(IMÁDOM A KUTYUKAT,DE AMI SOK-AZ SOK.SZEMBEN NYARALNI JÁRNAK KI.éS MÉG VAN 1 IDŐS HÁZASPÁR AKI NEM IGAZÁN ÁLLNAK SZÓBA SENKIVEL,ÉS MÉG EGY ÖREG NÉNI AKI ALIG LÁT,MEG SEM ISMER,ÉS A TÖBBIT INKÁBB NEM SOROLOM,MERT AZ EGÉSZ UTCA GÁÁÁÁZ.

DE LEHET HOGY MI NEM VAGYUNK NORMÁLISAK.

2007. máj. 27. 08:26
elmegy
2007. máj. 27. 08:14
Ugy különösen semmi bajom velük, de van aki nem szereti a kutyáimat.
2007. máj. 27. 07:58
Egy autobadogos es festo van direkt szomszedsagunkban,akit most pereltunk be ,ugyanis minden kivezeto szellozonyilast az engedelyunk nelkul az udvarunkra nyitott,nagy szaritokemenyei egesz nap zugnak ,nem tudom mi a rosszabb,a csendes otthonbol gyaripari kornyezet lett es meg o van megsertodve!!!!
40. dobos
2007. máj. 26. 07:56
Nem panaszkodom jó.
2007. máj. 26. 07:41
jobbról oké, szemből is, de balról....
2007. máj. 17. 00:26
oh elég rendes az összes szomszédom, nem panaszkodhatom:)
2007. máj. 17. 00:26
oh elég rendes az összes szomszédom, nem panaszkodhatom:)
36. Cinka (válaszként erre: 35. - 4c35511f0b)
2007. máj. 16. 23:40
nincs bajunk egymással, ez több, mint amit kívánni lehet :D
35. 4c35511f0b (válaszként erre: 34. - Cinka)
2007. máj. 16. 23:37
nah, ez is egy megoldás:)
34. Cinka
2007. máj. 16. 23:34
nem érdekelnek
33. 4c35511f0b (válaszként erre: 32. - 0c97fbb607)
2007. máj. 16. 23:11
:)eh
2007. máj. 16. 23:09
Te kis csúnya:)
2007. máj. 16. 23:08

Imádnak.

Én nem annyira őket:)

30. opium
2007. máj. 16. 22:54
megfelelő
2007. máj. 16. 22:11
Mi ahol régen laktunk több szomszéddal is annyira összebarátkoztunk, hogy miután már mindenk másfelé költözött is összejárunk. Most ahol lakunk meg nem igazán vannak szomszédok, kb 2-3 havonta cserélődnek a bérlők. Ahol meg most építkezünk a mellettünk lévő telkeket még el sem adták szóval csak remélni tudom hogy rendes szomszédaink lesznek. :)
2007. máj. 16. 22:05
Köszönünk egymásnak,ennyi.
27. ancy
2007. máj. 16. 21:45
Tőkéletes jobbat nem is kivánhatnék.Ő is itt van a Hoxán
26. gpetra
2007. máj. 10. 08:07
Egészen normális, de nagyon oda kell figyelnünk, hogy ez így is maradjon.
25. maca29
2007. máj. 10. 08:05
A mi szomszédaink változóak. Van nagyon segítőkész, és van aki csak magával törődik.
24. KIRA7
2007. ápr. 26. 15:47

mOST NAGYON RENDES SZOMSZÉDAINK VANNAK.mINDENKI FIGYEL A MÁSIKRA, SZOKTUNK A LÉPCSŐHÁZBA BESZÉLGETNI MEG AZ UDVARON.

lAKTAM VIDÉKEN IS 2 ÉVIG DE HÁT AMI OTT MEGY AZ KRITIKÁN ALULI.

23. Tim20
2007. ápr. 24. 15:47
Társasházban lakunk és nagyon jó a lakóközösségünk, bárkire lehet számítani. A közvetlen egy szinten lévő szomszédasszonyom olyan mintha a pótnagymamám lenne. Ha főz, ha süt, mindig hoz át kóstolót, ha kell valami akkor hoz a boltból, szóval szuper rendes. Sokszor átjön beszélgetni, nagyon jól kijövünk. Soha rosszabb szomszédot.
2007. ápr. 24. 14:56

Kb 9 szomszédom van, egyiket sem ismerem .Budapesten kertes övezetben lakom , és némelyikükkel köszönőviszonyban vagyok , ennyi .


Vidéken nőttem fel ,szintén kertes házban .Kisgyerekként alig vártam , hogy a szomszéd gyerekeket is kiengedjék az utcára és kezdődjön a játék , itt ezt elképzelhetetlennek tartom. Jobban szeretném vidéken nevelni a leendő gyerekeimet , de sajnos egyelőre sokminden ideköt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook