Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen a szomszédi viszonyotok? fórum

Milyen a szomszédi viszonyotok? (beszélgetős fórum)


261. Franc22
2008. dec. 16. 19:55
Még új vagyok itt, és nem igen ismerek erre senkit.:(
2008. dec. 16. 18:49
jó szar. azt sem tudom ki a szomszédom. talán jobb is.
2008. dec. 13. 19:00
2008. dec. 5. 13:08
Sorház, kedvesen köszönünk egymásnak, egy-két udvarias szó. Ha valakinek éppen szüksége van segítségre, akkor segítünk egymásnak. Néha az egyikkel összejövünk beszélgetni, grillezni. Buliztunk is már együtt. Szóval, jó. :)
2008. dec. 5. 11:25
Társasházban lakunk... 15 lakás, 14 szomszéd... udvariasan köszönünk egymásnak, néhány kedves mondat... és állandó kedves mosoly! :o) De pl. kaptunk már többször gyümölcsöt is a közvetlen szomszédtól (van hétvégi telkük, és onnét). :o)
2008. dec. 5. 11:16

Mi a szomszédainkkal rendszerese összejárunk. Közös vacsikat, nyáron nagy kerti sütéseket rendezünk.

A szomszéd szakács így jól rá lehet venni egy kis esti lángossütésre miegymásra.


Rendszeresen megköszöntjük egymást, és mi vagyunk a bérmaszülei a lányuknak.


Szóval a viszony ideális:D


A másik oldalon a ház üresen áll, két- három havonta jönnek el megnézni. - szerintem nagy luxus kertes családi ház Sopron belvárosi gyűrűjének szélén, ideális helyen -

2008. nov. 30. 11:30

Találkozik, köszön, továbbhalad.

Néha egy kényszeredett beszélgetés a liftben..

Tavaly karácsonykor a szomszédok ajtajára akasztottam egy kis mézeskalács csomagot, üdvözlőkártyával. Senki meg sem köszönte, meg sem emítette (6 szomszéd kapott): idén tegyenek ők az én kilincsemre valamit:)

254. Franc22
2008. nov. 26. 08:33
én 3hónapja költöztem ide, még nem igen ismerek senkit:(
253. hjaniko
2008. nov. 26. 07:51
jó, nem túl mély
2008. nov. 25. 21:22
Általában egy köszönés, és gyors továbbhaladás.
2008. nov. 25. 21:02
normálisak, csendesek.
2008. nov. 25. 20:22
Nekem régebben egészen emberi volt a szomszédom, aztán olyan lekezelő lett velem (ok nélkül), olyan hangon beszélt velem, hogy azóta nem tudom embernek nézni. Azt hitte, ha ordít, mert valami nem tetszik neki (pl kutyám, stb), akkor ugrok és megcsinálom. De olyan nagyasszonynak képzelni magát, de hogy mirefel?
2008. szept. 17. 15:58
Az új közvetlen szomszéd már-már szinte túlzottan kedves, a többi csak simán normális.
2008. szept. 17. 15:55

Szemből, bal oldalról és a kertfarnál van szomszédunk. A kertfaros egy idős néni, utálom. Mindig kavarja a szart, mindenkinek rosszat mond rólunk. Egyszer hajnali fél 6-kor jött ordítani az ablak alatt, hogy átjött a gyöngytyúkja, annak ellenére a segítségemet kérte, hogy előtte mocskolt le mindenkinek.


Hát elküldtem a sunyiba...:PPP

2008. szept. 17. 15:04
2008. szept. 17. 14:52
hát az olyan "jó szomszédi iszony" :D haha
2008. szept. 17. 14:37
sajna nem nagyon tarjuk a kapcsolatot a szomszédokkal; kertes házban lakunk, ennek ellenére minden szomszéd elvan magával, mindenki csak sajátmagával van elfoglalva és a rokonaival. Próbáltunk közeledni, de nem ment, nem jöttek át ha hívtuk, õk se hívtak...azt hittem velünk van a baj, de aztán láttam, hogy senki senkivel nem haverkodik...tehát szomszédok helyett maradtak az olyan barátok akik ugyan távolabb laknak, de legalább tartjuk a kapcsolatot és szórakozunk.
2008. júl. 18. 18:53
Nekem az életben nem volt rossz szomszédom.Most az összes lemaradásom behozom.Pedig nem vagyok egy kötekedő alkat,bár már messze nincs olyan türelmem mint régen.
243. Studio64 (válaszként erre: 241. - Smudlaagi54)
2008. júl. 18. 18:49

Áldás egy jó szomszéd, pláne ha kettő van belőle...:o)

Nincsen nálatok csendrendelet? vagy 10 után elkussol?

Mi költözést tervezünk már azon gondolokzok, hogy mit tegyek ami alapján bele tudok majd látni a kiszemelt új házunk szomszédai mindennnapjaiba.Mert ha becsöngetek mindenki kedves aranyos....de ez mulandó..


Valakinek valami tippje?

242. smudlaagi54 (válaszként erre: 241. - Smudlaagi54)
2008. júl. 18. 18:42
Megjött a másik szomszéd,az meg most áll neki az utcán a munka gépeivel dolgozni.Van hogy este 9-kor fel kell hangositanom a tv-ét miatta,mert nem hallom.Nem vagyok süket,csak nyitva van az ablak,és annyira behallatszik.
2008. júl. 18. 18:35
Nálunk csak hülye szomszédok vannak.Kint van a kertben,a kedves szomszéd,és hangosan mondja a magáét.(Egyedül van)"Ezek a kutyák állandóan ugatnak,állandóan szabadon vannak",meg hasonlók.A kutyáink meg sem tudják közeliteni az ő keritésüket,mert el vannak keritve.Ha szabadon vannak a kertben amikor valamit csinálunk,még a keritésük felé sem néznek,ott fekszenek mellettünk,az ő kutyájuk meg állandóan ugat,a mieink meg hallgatnak nagyokat.Nekik van több eszük.Hozzá épitettünk a házhoz,az eredeti terv szerint.Állt az udvar közepén,és hangosan"Holnap bemegyek az önkormányzathoz,és lebontatom,mert elrontotta a kilátásom"mindezt halál komolyan.
2008. júl. 12. 21:31
Sürün beszélünk, mert jön, hogy a kutya már megint átjött!!!!!! DDDDDDDD))))))
239. 70a5a27405 (válaszként erre: 236. - Petka)
2008. júl. 3. 21:13
hát nem valami irigylésre méltó állapot...
2008. júl. 3. 19:44
sajnos semmilyen!az eggyik szomszéd iszik mint a kefekötő a másik meg nem igen mozdul ki a házából .
2008. júl. 3. 19:03
Nagyon jó,bár, az egyik szomszéd túlzottan kíváncsi.És pletykás is!
236. petka
2008. júl. 3. 18:54
Inkább szomszédi iszony. Kisebbségi család hiperaktív gyerekkel és egésznapüvöltözős anyukával.
235. Sirga
2008. júl. 3. 13:15
Változó. Sokszor jó, máskor feszült. A szomszéd néni pl. sütött a fiam ballagására sütit - istenien süt! A lányáékkal, unokáival is jóban vagyunk. A bácsi viszont időnként az őrületbe kerget, mert mindenbe beleköt. 3 gyerek mellett nem mindig egyszerű csendet és nyugalmat biztosítani neki! :)
2008. jún. 30. 10:35
Van a házunkban egy nő, ekkora pletykafészket én még nem láttam. Ő mindenkit ismer, mindenkivel szóbaáll, és mindenkit kibeszél a háta mögött! Tegnap este mentem ki az előszobába, hát hallom, hogy éppen minket beszél ki egy férfi előtt a lépcsőházban. Csak mosolyogtam, mert annyira nem izgatott a dolog, de lehet hogy ki kellett volna mennem és megkérni, hogy álljon már le? Ma reggel tűnődtem el, lehet hogy nem jól tettem hogy nem mentem ki.
2008. jún. 26. 08:34

Ritka barom szomszédaim vannak sajnos.A balomról jön át a kutyapisi szag mert csak akkor szedi össze a cuccota mikor rászólok/heti1/ a jobbomról pedig reggeltől estig üvöltöznek.Éppen tegnap éjjel telt be a pohár és még neki állt feljebb.Hogyha valakinek van vmi ötlete, hogyan lehet szépen kiba..ni a kisebbséggel akik mind segélyen vannak és mégis 160 nm-es házuk van az szóljon.


Mindenesetre 2.5 év múlva költözünk akkor az egész utcát be fogom járni, és minden szomszédot felkeresek, nehogy megint megkeserítsék az életemet.

232. mirka
2008. jún. 15. 22:01

Mi áruljuk a házat, erre az összes szomszéd megsértődött, és drukkolnak, hogy ne sikerüljön.

Szerintem mindenkinek fontos az állandóság, még ha szomszéd is. Lehet, hogy mégsem költözünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook