Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Clostibegyt megváltoztathatja a ciklusom hosszát? (hosszabíthatja) fórum

A Clostibegyt megváltoztathatja a ciklusom hosszát? (hosszabíthatja) (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 27. 19:59
Sajnálom, hátha tényleg legközelebb sikerül... :(
2009. dec. 27. 12:28

Sajnos pár nap késéssel megjött.

Majd legközelebb!

2009. dec. 23. 00:59

"A peteérés (ovulatio) általában a ciklus 11. és 15. napja között következik be."


Ezt a betegtájékoztató tartalmazza így, szó szerint...

Szóval még minden lehet, de nagyon drukkolok!

3. 6cd8d9e847 (válaszként erre: 2. - 08e46ada5d)
2009. dec. 23. 00:55

köszi

remélem nem kell csalódnom

2009. dec. 23. 00:50

Kedves Ani!


Sztem a Closti teljesen megváltoztathatja a ciklus hosszát, mivel magát a peteérést, és annak az időpontját is befolyásolja tudtommal.

Nagyon szorítok Neked, hogy ne jöjjön meg, de azért ne légy nagyon csalódott, ha mégis másként alakul... :(

2009. dec. 23. 00:46
Babával próbálkozunk, azért kaptam ezeket a bogyókat. Eddig 24,5 napos ciklusaim voltak. Most meg a 26. napon vagyok, és még nem jött meg. (remélem nem is fog!) Tegnapi Lily tesztem negatív. A testhőm viszont még mindig fenntvan. A hasam görcsöl enyhén és szurdos. De nekem görcs mindig csak a vérzéssel együtt kezdődött, sose előbb. Kicsit gyakrabban is járok Wc-re. De mellem nem feszül, pedig az előző terhességnél szinte rögtön az elmaradás napján produkálta magát. (megnőtt, feszült) Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook