Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a munkahelyeden a felettesed embertelenül bánik veled... fórum

Ha a munkahelyeden a felettesed embertelenül bánik veled... (beszélgetős fórum)


13. vaczila (válaszként erre: 9. - Pista55)
2009. dec. 23. 07:27
Nem tudom a vizsga segítene e a dolgon. Mert más dolog valamit megtanulni és más azt meg is csinálni. Szerintem ez intelligencia kérdése, azt meg nem a bizonyítványokkal mérik. Vagy van, vagy nincs. Sajnálatos dolog hogy ilyen létezik, sajnos elég sok helyen van. Nem tudom lehet e, érdemes e egy főnök megváltoztatásával bajlódni. Szerintem 2 eset lehetséges, vagy megszokik, vagy megszökik az ember.
12. 99279bb06f (válaszként erre: 10. - Survivor3)
2009. dec. 23. 01:27
Fogadjunk, hogy saját magadnak vagy a főnöke! :D
11. mese (válaszként erre: 10. - Survivor3)
2009. dec. 23. 00:50
Végre, ilyet is hallani! ez boldogító!:)
10. survivor3 (válaszként erre: 1. - Mese)
2009. dec. 23. 00:20

nincs ilyen tapasztalatom

imádjuk egymást...

2009. dec. 23. 00:19

Szörnyű, hogy állandóan a személyiségi jogokról beszélnek, a munkahelyen meg azt csinálnak az emberrel amit csak akarnak. Ha nem tetszik el lehet menni, mondják. Mindent vizsgához kötnek mostanában, kivéve az emberekkel való bánásmódot.

Szerintem ezt is oktatni kellene és alkalmassági vizsgát tenni minden vezető beosztású embernek.

8. contu (válaszként erre: 6. - Mese)
2009. dec. 23. 00:07
Az én egyik főnököm is ilyen diktátor. Szerencsére már van másik helyem, így ott tudom hagyni. Az új helyen nagyon rendesek, öröm ott dolgozni.
7. contu (válaszként erre: 5. - Laryan)
2009. dec. 23. 00:06
Ment a privi.
6. mese
2009. dec. 23. 00:04

Szerintem szörnyű, hogy ilyenkor az ember teljesen ki van szolgáltatva, és a megélhetése múli rajta...

Nekem az új főnököm, mióta betette a lábát, állandóan üvöltözik velem, ok nélkül, és dirigál, mint egy diktátor, még szünetre sem enged ki, a vesém is kezd tönkre menni...Még 21 éves vagyok, és 3 éve vagyok a munkahelyemen, szeretem, szeretm a kollégáimat is, de ezt az egy embert nem tudom elviselni. Valahányszor meglát, én kedvesen köszönök, mire ő minden előzmény nélkül üvölt velem, és ingyen túlóráztat.

5. Laryan (válaszként erre: 2. - Contu)
2009. dec. 23. 00:01

Szia Drágám!Nem mondod....ledöbbentem

Jól vagytok amúgy?

Ritkán "látlak".

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Mese)
2009. dec. 23. 00:00
Elvileg lehetne panaszt tenni, gyakorlatilag semmit, mert addig szekálna,amíg el nem érné ott hagyd a munkádat.Próbálj nézni másik helyet.
2009. dec. 23. 00:00

Ismerős helyzet....undorító amit csinálnak!

Igazából ha meg tudod tenni elmész mert nem vagy köteles eltűrni.

2. contu (válaszként erre: 1. - Mese)
2009. dec. 22. 23:58
Van ilyen tapasztalatom. Épp ma telt be a pohár. Azt hiszem jövőre már nem dolgozom ott.
1. mese
2009. dec. 22. 23:57
Nektek van ilyen tapasztalatotok, a felettesetekkel kapcsolatban, hogy kizsigerel, embertelnül bánik veletek, vagy épp megaláz? Mit lehet ilyenkor tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook