Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem működnek a kódok a naplómnál? Két nappal ezelőttig jó volt. tapasztalt más is ilyet? fórum

Miért nem működnek a kódok a naplómnál? Két nappal ezelőttig jó volt. tapasztalt más is ilyet? (tudásbázis kérdés)


11. salabakter (válaszként erre: 10. - Lailani)
2009. dec. 22. 11:17
Vagy pedig írj a Moderátornak,vagy Hoxának,ők is segítenek.
10. Lailani (válaszként erre: 9. - Salabakter)
2009. dec. 22. 11:09

Újra írtam az előbb, de így se:P Még a legegyszerűbb <b> kódot sem alkalmazza.

Na majd várok pár napot és akkor megpróbálom megint.

Köszönöm a segítséget!

9. salabakter (válaszként erre: 7. - Lailani)
2009. dec. 22. 11:04
Éppen az a baj,ha bemásolod.Nálam legalábbis.De ha töröltem,és írtam,nem másoltam,akkor jó lett.
2009. dec. 22. 11:02
Rendszerhiba lehet,mert minden vírusirtót lefuttattam,lemezkarbantartást végeztem,és utána is így volt,de mondom,csak módosításnál.
7. Lailani (válaszként erre: 6. - Salabakter)
2009. dec. 22. 11:01
Én már újra írtam minden kódot, töröltem az írást is és újra "megírtam" de akkor sem javul semmi :P Csak azt nem értem, hogy az utána következő miért jó? És ha annak a kódját másolom be, akkor az miért nem hat ki a problémás szövegre?
6. salabakter (válaszként erre: 4. - Lailani)
2009. dec. 22. 10:59
Akkor módosítsd azt is,és az sem működik.Nálam így volt.De csináld úgy ahogy előbb írtam.
2009. dec. 22. 10:57
Nekem este így volt,meg ma is.Én ha kitöröltem a kódot,és újra írtam,akkor jó lett.Egyébként módosításkor történt nálam.A Welcome helyett is Üdvözöljük jelent meg a naplóm címében.
2009. dec. 22. 10:54

Köszönöm a tippet! :) kipróbáltam,de sajnos nem sikerült.

Csak annál az egy írásomnál nem működnek a kódok :( Azóta írtam egy másikat és ott semmi gond. Bemásoltam már az összes "jó" kódot, se semmi eredmény...

2009. dec. 22. 10:47
Hát nálam működnek.Lehet elírtál valamit.Próbáld ki egyesével.
2009. dec. 22. 10:36
Eddig beírtam a kódot, pl.: <font color=#c71585> <FONT face=" Bookman Old Style"> <font size=3pt> <p align="justify"> és tökéletesen működött. Most valamiért nem hat ki a szövegre, minden szürke marad... :(
2009. dec. 22. 10:32
Miért nem működnek a kódok a naplómnál? Két nappal ezelőttig jó volt. tapasztalt más is ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook