Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Erotikus pizsama fórum

Erotikus pizsama (beszélgetős fórum)


7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Pankakukac)
2009. dec. 28. 17:11

Bocs! Az erotikus megtévesztett, Aldiban, Lidlben szoktam látni ilyeneket amire gondoltál. Van még a kőbányai piacon is. Említik Sibrik utcai piacnak is, mert a Sibrik utca torkollik bele.

Lengyeleknél láttam. Elfogadható áron jó minőségben is kilehet fogni. Lehet, hogy elkéstem már vele, mert karácsonyra szántad.

6. Pankakukac (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2009. dec. 22. 11:10

Köszi, átnéztem, de pizsamát itt sem találtam.

Van a férjemnek egy kezeslábas pizsije, csak már régebbi és olyat vagy hasonlót akarok neki venni.

Rövid ujjú a keze is és a lába is és középen gombos. Szexis, de nem erotikus.

2009. dec. 22. 11:09
hű de jó kérdéseid vannak... szatén vagy milyen? mert akkor azt érdemes megnézned az Asia Centerben a lányépületben, van egy kifejezetten pizsis bolt, vannak nagyon szép darabok. Nem a legolcsóbb, de nem is a szar kínai minőség...
4. Pankakukac (válaszként erre: 2. - Szasz23X)
2009. dec. 22. 11:07
Hát nem az a csíkos, kockás, nagypapás pizsama, hanem kicsit fiatalos, de nem erotikus azért, bár egy picit lehet az is, de nem nagy hancúrhoz lesz.
2009. dec. 22. 11:00
Küldtem egy privit.
2009. dec. 22. 10:32
mit értesz extrém alatt?
2009. dec. 22. 10:31

Sziasztok!

Budapestiek, tudtok valahol Budapesten olyan üzletet ajánlani, ahol férfi pizsamát tudnék venni a férjemnek? Nem sima, hagyományos pizsamára lenne szükségem, hanem kicsit extrémebbre gondoltam és árban is megfelelő kellene.

Köszi előre is!!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook