Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Japán táncoló egér. Van valakinek még rajtam kívül? :) fórum

Japán táncoló egér. Van valakinek még rajtam kívül? :) (beszélgetős fórum)


1 2
35. Suntyi
2015. jan. 20. 09:49
Sziasztok! Nekem is vannak egérkéim. Tudtok-e abban segíteni, hogy kb.Karácsony környékén a lány egerünk kicsit el kezdett hízni, azóta olyan borzas a szőre, kevesebbet mozog, nem annyira aktív mint a másik lányunk és egy fiúnk. Elképzelhető, hogy vemhes?? Már volt 2 db lányunk, ők nem szültek, mert nem volt mellettük fiú, így sajnos 1,5-2 éven belül meghaltak :( Ha tudtok kérlek segítsetek. Nagyon köszi! :)
34. grizus
2013. ápr. 18. 09:51
Sziasztok, én nem vagyok egértartó, de olyan édesen írtok róluk, hogy szinte kedvet kaptam hozzájuk. Cuki...
33. hamyka (válaszként erre: 31. - Nikike198803)
2013. jan. 17. 12:43

jó kérdés, lehet valami lelki baja van a kicsi egérkédnek, nekik is van lelkük mint az embereknek :)


vigasztald meg simogasd meg, mondjál neki szép szavakat :)


videót tudnál róla feltenni ide? :)


üdv:)

32. horex
2012. dec. 24. 14:13

Ez az igazi japán táncoló egér


[link]

2012. dec. 23. 11:07

Sziasztok!

Nekem még egy napja vannak meg de már nagyon szeretem őket.Olyan ártatlanok és szerethetőek.

Észrevettem hogy nem bántják egymást amúgy egy fiú(Finci) és egy lány van (Inci)de a lány szokott sírni vagy ilyen inkább visítós hangot adni!Nem hangos de hallani azért.Nem tudom most hogy együtt alszanak együtt esznek hogy lehet ez csak veszekedés náluk hogy ilyen haggyál békén dolog.Mert tök jól el játszanak egymással.Nem értem....ha valaki tudja írjon már.Előre is köszönöm.

30. Belle Morte (válaszként erre: 29. - Letti1126)
2011. máj. 21. 16:50
Ha kopik a szőre sajnos már öregszik. :( Az enyémek több idősek, de nem kopik még a szőrük. Fürdesd meg. :) Én lavorba engedek langyos vizet és szivaccsal maszatolom a kis hátukon a vizet, utána törölköző és hajszárító, de messziről, nehogy megsüketüljön szegény. :) És meleg levegővel, nehogy megfázzon. :) Lehet csak valami bebújt a szőrébe.
2011. máj. 18. 08:37

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: van egy táncolóegerem, és most már másfél éves.Tudom, hogy nem élnek sokáig (1-2) év.Tegnap elkezdett furán levegőt venni,így csipog egyet közben, vagy nem tudom mihez hasonlítsam ezt a hangot, mintha "nyögdécselne" közben.Meg ugye hát már kopik a szőre, le van lassulva. Nem tudom, hogy az öregség miatt ad ki ilyen hangot, meg viselkedik így, vagy mert beteg. Étvágya van, salátát, kekszet főleg előszeretettel fogyaszt. Szeretném kérni a véleményeteket!Találkoztatok már ilyen dologgal?Köszönöm előre is!

28. hamyka (válaszként erre: 27. - Belle Morte)
2011. márc. 26. 21:20
okés,kép is jo :)
27. Belle Morte (válaszként erre: 26. - Hamyka)
2011. márc. 25. 20:13
maximum képet, ha az jó, holnapra :) mert ma nem kapnak enni, csak holnap :D
26. hamyka (válaszként erre: 25. - Belle Morte)
2011. márc. 25. 17:38

ohh de aranyos az egérkéd :)


megnézném öket ha csinálsz roluk videot :)

25. Belle Morte (válaszként erre: 24. - Hamyka)
2011. márc. 25. 06:53
Beadom Nekik és már rá is vetik magukat! Nem tudom miért, pedig kapnak enni rendesen. Sőt, sokat is...
24. hamyka (válaszként erre: 23. - Belle Morte)
2011. márc. 25. 01:06
ohh de kis ari lehet az egérkéd :D
23. Belle Morte (válaszként erre: 22. - _A.A._)
2011. márc. 24. 08:05
Az enyém még a popcornt is ellopja.
22. _A.A._ (válaszként erre: 21. - Belle Morte)
2011. márc. 23. 20:37
Persze, megírom, hogy mire jutottam. Megszagolja a finomságot a kezemben, és odébbáll... Egyenlőre itt tartunk.:DDDD
2011. márc. 22. 21:37

Én Szegeden vettem a Mérey utcai állatkereskedésben. :)


_A.A._ : Majd írd meg mi volt. :)

20. hamyka
2011. márc. 22. 01:11

jaaj de ari ez a kis egérke :)


tényleg olcson lehet venni? :D


aki esetleg tud megbizhato helyeket érdekelne!! :)

19. _A.A._ (válaszként erre: 18. - Belle Morte)
2011. márc. 20. 09:26
Kb. 3 hónapos. Nem tudom, ez mennyire számít fiatalnak az egereknél. Köszi az infót, kipróbálom, amiket leírtál, remélem, sikerrel járok.:))))
18. Belle Morte (válaszként erre: 17. - _A.A._)
2011. márc. 20. 08:59
Szerintem még fiatal. :) Nyúljatok oda lassan, először csak a kis helyén simogassátok 1-2 ujjal finoman, ezt rendszeresen, később kivehetitek. Az enyém éjszaka zajong, mindkettő, van buli rendesen, nappal hagyom aludni őket, ha felébresztem ugrik egyet és megijed szegény, nem akarom így bántani. :) Később, ha a kezetekhez szokott nagyjából kivehetitek. :) Én eleinte az ölembe raktam vagy az ágyra, törölközőre, oda ne pisiljen. :) És ott is simogattam, aztán már zsebre is vághatod, nem csinál semmit. :)
17. _A.A._
2011. márc. 19. 17:42
Irigyellek.... Az enyém, ma is beleharapott körmömbe, pedig csak odatartottam az orra elé. A lányom ujjába is.... először csak szaglászta, aztán....hammmm. Nem fájdalmasan, de azért akkor is odacsípett....:DDDDDD Közre játszhat az, hogy egyedül van????
2011. márc. 19. 09:37
Enyémek nem harapnak, nagyon szelídek, kaját kézből elveszik, akkor veszed ki, amikor akarod. Haláliak. :)
2011. márc. 14. 19:59

Nekem nincs, de most utána néztem és eszméletlenül édes!


[link]

14. _A.A._ (válaszként erre: 13. - Hamyka)
2011. márc. 14. 19:45
Szerdán lesz egy hete, hogy nálam van. A tenyeremben volt, és szaglászott, egyszer csak beleharapott a körmöm végébe. :)
13. hamyka (válaszként erre: 12. - _A.A._)
2011. márc. 14. 19:15

mikori az egerentyüd? :D


nekem nincs,de feltételezem hogy nem olyan rég van meg neked és még nem szokott meg téged :D


és hogy harapot meg mikor azt mondják hogy nem harap? :D:D

12. _A.A._ (válaszként erre: 7. - Belle Morte)
2011. márc. 14. 19:07
És egy kérdés... meg lehet szelídíteni, legalább annyira, hogy ne rémüljön halálra, amikor benyúlok hozzá??? Netán magától jöjjön a tenyerembe? Meg elfogadja a kaját kezemből? És, hogyan???? :)
11. _A.A._ (válaszként erre: 8. - Hamyka)
2011. márc. 14. 19:06
Teszek fel képet....:)
10. _A.A._ (válaszként erre: 7. - Belle Morte)
2011. márc. 14. 19:03
Jah, és az enyémnek, még nincs neve. Valami találó kell, mert ahhoz képest, hogy elvileg nem harap, ma beleharapott a körmömbe.:DDDDDD
9. _A.A._ (válaszként erre: 7. - Belle Morte)
2011. márc. 14. 19:02
Én egy fiúcskára várok, mert szeretnék kis cincogikat.:))) Épp ma mondta egy ismim, hogy más írja az egereket, én meg pénzt adtam érte. :DDDDD
2011. márc. 14. 12:29

táncolo egér? :D


méég nem hallotam rola :D


esetleg 1 képet tudtok rola mutatni? :D


ill meddig él 1 ilyen kis egérke? a leirásotok alapján nagyon ari lehet :D

2011. márc. 14. 12:03
Enyémek csajok, a nevük Inci és Finci. Fantáziadús vagyok, na. :D Már csak 2-en vannak, de jól bírják. :)
2011. márc. 10. 15:31

Látom, már nagyon régen írtatok ide....

De hátha....

Én most vettem egy kicsi lányt, és hamarosan jön hozzá egy fiúcska is. Nagyon aranyos, én is imádom!:)

Olyan jó, hogy nem harap.:)

El tudnom nézegetni órákig. Csak, még nevet nem találtunk neki.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook