Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítségetek kérném!Ajándék Nőgyógyásznak! fórum

Segítségetek kérném!Ajándék Nőgyógyásznak! (beszélgetős fórum)


24. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Suzanne7)
2018. febr. 7. 16:30
Sok doki szereti a komolyzenét, pl.:))
23. 78197721ea (válaszként erre: 1. - Suzanne7)
2009. dec. 26. 11:30
Az én dokim sem fogadott el semmit sohasem, így amikor megszültem a fiam, összeállítottunk neki egy csomagot.Kapott Martinit, kávét, mellé pedig két könyvet, cd-t kapott tele csodás diával, meg talán bonbont. Nem akarta elfogadni, de végül kötélnek állt.
22. Bekomi
2009. dec. 22. 19:53
adj neki egy gravírozott névjegykártya tartót, vagy egy jobb fajta gravírozott tollat, vagy kovácsoltvasból készült borosüveg tartót, egy jó minőségű névre szólóan felcímkézett bot amit szeret. a cimkére azt iratsz köszönetként amit szeretnél. Nálam ezek a dolgok beváltak, és nayon örült neki a nőgyógyim.
21. suzanne7 (válaszként erre: 20. - Pityufiu)
2009. dec. 22. 19:21
Nem kimondottan Karácsonyra szánom az ajándékot!Mivel mindig magánrendelésére hív be, és soron kívül kezel akármi van, és semmi pénzt nem fogadott el,gondoltam valamivel meghálálnám a kedvességét.
2009. dec. 22. 09:18
Szerintem ez egy kicsit túlzás hogy karácsonyi ajándék az orvosnak,ilyen alapon meg se tudnám számolni kinek vegyek ajándékot.Főleg a mai világban amikor már lassan ennivalóra se jut.Persze szép dolog az ajándékozás de ugy gondolom a karácsony a család és a szeretet ünnepe.Aztán meg sorba panaszkodnak az emberek hogy az orvos tartja a zsebét.Vajon miért?Kellemes ünnepeket miindenkinek
19. suzanne7 (válaszként erre: 18. - Klarika5)
2009. dec. 21. 21:56

Bizony rájuk férne és jó megfogalmazás, hogy az olvasás átmossa a lelket ez nagyon tetszik:)!

Szintén igazad van abba, hogy jobb adni, mint kapni:)!Még egyszer köszönök Mindent!

Kellemes Ünnepeket!

18. klarika5 (válaszként erre: 17. - Suzanne7)
2009. dec. 21. 21:26
Pedig rájuk férne egy kis humán művelődés.:) A hozzátartozóm fejét is mosom, hogy szakbarbár lett.Pedig 10 perc olvasás "átmossa" a lelket.De valóban eszméletlen taposómalomban élnek. Jól döntöttél. Biztos örül neki, s Te is, mert "adni jó"-néha jobb, mint kapni. Szép ünnepet!
17. suzanne7 (válaszként erre: 16. - Klarika5)
2009. dec. 21. 21:13

Én is így vagyok az ajándékozással és társaival...

Szerintem lesz egy szép fém cigaretta tartó, valami szép öngyújtóval.Könyvet nem tudom milyet vehetnék neki, na meg úgy gondolom ideje nem lenne olvasni, mivel Ő a nőgy.főorvos ott tölti minden napját, többször is bent "alszik" a kórházba, pedig 5percre van kocsival!De nagyon jó ötleteket adtál, még egyszer köszönöm:)!

16. klarika5 (válaszként erre: 15. - Suzanne7)
2009. dec. 21. 20:54

Én egyébként ki nem állhatom az ajándékozást, hálapénzt. Sokszor az operációtól, szüléstől nem parázik úgy az ember,mint attól, hogy mit adjak, mennyit adjak, mikor adjam, megsértem, nem sértem. Végzi a dolgát,megfizetik, hogy nem kellően, az más kérdés.

Ha olyan közeli ismerős, vegyél neki egy szép könyvet. Én továbbra is azt mondom, hogy a csokit, kávét, italt leengedi a torkán, de egy könyv akár többször is okoz neki kellemes perceket.Pláne, ha aforizmákat, szép gondolatokat, tanácsokat gyűjt össze. Árulnak könyvjelzőt valami fémszerűt, tokban. Én kaptam ilyet, 2ezer Ft lehetett,minden olvasásomnál használom, és mindig eszembe jut, akitől kaptam.

15. suzanne7 (válaszként erre: 14. - Klarika5)
2009. dec. 21. 20:42
Nekem nem a hozzátartozóm,csak a szomszédom, és nőgyógyászom!Ezért nem gondoltunk 100ezres nagyságrendű ajándékra, másrészt,meg nem engedhetjük meg magunknak.Másik pedig,hogy igazából a dolgát végzi amiért nem mellesleg kap fizetést:).Csak gondoltuk mégis meghálálnánk a kedvességét valamivel!De nagyon köszönöm az ötleteket Neked is!
2009. dec. 21. 19:29
Ja, azt hittem, hogy ezzel az ajándékkal "letudsz" mindent. Hozzátartozóm orvos. Kartonszámra vesznek csokit, kávét, italt-ha vásárolnak. Ezért gondoltam, hogy nekik nem tűnik értéknek az élelmiszer. De egy szép mestermunka az emlékezetes. Kis festményt is lehet már visz. kis összegért venni, szignáltat.
13. andi6020 (válaszként erre: 7. - E974230abd)
2009. dec. 21. 19:28
10 literes??? Az nagyon komoly:-)))
12. suzanne7 (válaszként erre: 10. - Klarika5)
2009. dec. 21. 19:24
Ezek már inkább pénztárca barátabbak:)
11. suzanne7 (válaszként erre: 8. - Klarika5)
2009. dec. 21. 19:23

Köszönöm a tippet, de ekkora összegre nem gondoltunk, egyébként se 50 ezret raknék egy-egy alkalommal a borítékba, sajnos nem vagyunk milliomosok...

Úgy gondolom a nagyobb összeg szüléskor is elég lesz, akkor majd kénytelen lesz elfogani!

10. klarika5 (válaszként erre: 9. - Suzanne7)
2009. dec. 21. 19:22
Akkor nagyon szép cigarettás dobozt lehet venni, a fedele domborműves.dohányzó asztalra. Vagy egy szép öngyújtó gravirozással.
9. suzanne7 (válaszként erre: 7. - E974230abd)
2009. dec. 21. 19:19
Ez jó pofa,de sajnos ő abszolút nem alkoholizál:).
2009. dec. 21. 19:15
Attól függ, mennyit szánsz rá. Valami tartósabb dolgot vennék. Pl bőrbe dolgozott fali képet, ami minden lakáshoz passzol. Szerintem egy menő nőgyógyász nincs ráutalva az édességekre,italra. Most nem azt mondom, hogy nem jó ötlet lenne, ha nekem adná valaki, de én inkább valami hosszú életű valamivel fejezném ki a hálámat. Pláne ha pénzt nem fogad el.Persze az ilyen igazi mestermunkák drágák, de van, aki 50-100ezret is betesz a borítékba. Azért már lehet neves alkotó művét megvenni, meg a feléért is.
7. e974230abd (válaszként erre: 1. - Suzanne7)
2009. dec. 21. 19:09
Nekem a családi barát volt a nőgyógyim,és kiskoromtól ismert,ő sem volt hajnalndó elfogadni zsét,de vettünk egy 10 literes kis aranyos johhny walker viszkit,na azt elfogadta:)
2009. dec. 21. 19:09
Köszönöm az ötleteket:), én is ilyenre gondoltam,csak nem tudtam hogy orvosnak jó volna-e, de mivel Ő is ember így biztos örülne az ajándékkosárnak!Inni nem iszik alkoholt, viszont dohányzik...
5. ff36256613 (válaszként erre: 1. - Suzanne7)
2009. dec. 21. 19:05

Ajándék kosár? Benne például: kávé, bor v. pezsgő, tea, desszert, sós mogyoró, csokoládé...

Ilyesmire gondoltál?

Én biztosan örülnék egy ilyennek...

2009. dec. 21. 19:04
csináltass neki egy kis ajándékkosarat... annak mindenki örül
2009. dec. 21. 19:04
Csináltass egy szép ajándékcsomagot!
2009. dec. 21. 19:04

tudd meg anyóstól,mit szeret,

valamilyen italt meg egy bonbomt??

2009. dec. 21. 19:02
Akihez járok terhesgondozásra, is nála is fogok szülni, neki szeretnénk egy karácsonyi-köszönet csomagot összeállítani!Egyszerűbben szerettük volna megoldani a dolgot, egy boríték átadásával,de nem fogadja el a pénzt.(A doki anyósomék szomszédja 10x éve...)Nagyon megköszönném, ha adnátok néhány tippet, mert megszeretnénk neki hálálni a kedvességét,és a munkáját!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook