Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszahódítani, vagy hagyni elmenni, ennyi idő után? fórum

Visszahódítani, vagy hagyni elmenni, ennyi idő után? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
203. sorstárs (válaszként erre: 150. - Sorstárs)
2014. máj. 17. 17:03

És akkor még egy helyzetjelentés: 8 év boldogság után ma vagyunk 2 hetes házasok. :-)

Mindenkinek erőt és kitartást kívánok, ha el van keseredve! Úgy tűnik, mindenkinek meg kell tapasztalnia a szenvedést, mielőtt megkapja a boldogságot, talán mert akkor tudjuk igazán értékelni?! Ki tudja...

2012. aug. 20. 13:34
van esetleg msn-ed?
2012. aug. 20. 13:26

arról nem beszélve,hogy mindenki másképpen éli meg a szakítást.. érzelmektől függ,hogy ki mennyire tudja túltenni magát rajta.

1 biztos: én nem akarok sokáig vetyengeni a pasimon.. azért bolond nem vagyok,hogy a végtelenségig várjak rá feleslegesen.. hiába szeretem,és képzeltem volna el vele az életem is akár,a türelmemnek is van határa.

Na meg úgyis tudom,hogy pár hét múlva már sokkal jobb lesz lelkileg..

2012. aug. 20. 13:23

hú ezt olvastam én is,de ez akkora baromság sztem..

vannak benne jó tanácsok,na de hogy 3 héttel szakítás után írj neki egy levelet,amiben arról áradozol,hogy te milyen hű de jól megvagy:s hát nem is tudom.. ha magamból indulok ki,és szakítottam valakivel,akkor baromira nem fog érdekelni semmilyen levele,meg hogy milyen jól érzi magát.. inkább örülnék neki,és ennyi.. de én emiatt tuti nem keresném fel.

Ha valaki menni akar,akkor el kell engedni,bármilyen fájó is :(

Ha igazán szeret,akkor úgyis visszajön..

2012. aug. 20. 13:14

most épp ezt olvasom hátha valami értelmeset megtudok.De megvenni nem fogom.

[link]

2012. aug. 20. 12:55

aha,nekem is majdnem egész napos,de sokszor itthonról is tudok melózni,cégnél vagyok amolyan beszerző-ügyintéző mindenes..

én is voltam ruházati eladó..

2012. aug. 20. 12:53

ruházati boltban vagyok eladó.Egész napom elmegy ott mert 9-19 ig dolgozok.

Te dolgozol?

2012. aug. 20. 12:50
mit melózol amúgy?
2012. aug. 20. 12:48
az tuti,a pasik nem szeretik a bezárkózott nőket.. egy vidámabb ember mindig vonzóbb.. mégha nem is így van,csak ezt mutatjuk..
2012. aug. 20. 12:42
ma gondoltam rá hogy lemegyek a dunapartra de semmi kedvem nincs.Félek teljesen be fogok zárkózni.Pedig arra kért ne tegyem.Meg aztán ott van a hülye munka is ahova be kell mennem mosolyogva...
2012. aug. 20. 12:42
ma gondoltam rá hogy lemegyek a dunapartra de semmi kedvem nincs.Félek teljesen be fogok zárkózni.Pedig arra kért ne tegyem.Meg aztán ott van a hülye munka is ahova be kell mennem mosolyogva...
2012. aug. 20. 12:37
ja.. detto..egyedül meg aztán van kedvem kimozdulni ..
2012. aug. 20. 12:31
hát ja én meg itt ülök a meleg házban
2012. aug. 20. 12:30

milyen jó idő van odakint..

igazi strandidő..

2012. aug. 20. 12:16
ok
2012. aug. 20. 12:10

elszaladok cigit venni.. pf.. azóta bagózok megint,mióta ez az állapot van :S

pill

2012. aug. 20. 12:04

nem-nem.. elküldtem,de nem szakítottam vele.. akkor sem akartam,hogy elmenjen,mikor pakoltuk a cuccát.. egy ölelésre vágytam volna,mondtam is neki,ha csak ennyit tenne már nem küldeném el.. de erre az volt a válasza,hogy hát ő nem fog könyörögni senkinek :S

Aztán 1 hétig nem beszéltünk,nem taliztunk,aztán msn-en kezdtünk el megint beszélgetni,de csak ilyen általános dolgokról.

Felhoztam neki a kocsi témát,hogy szeretnék venni egyet,és erre teljesen bepörgött,hogy majd ő segít ebben.. Aztán szerdán néztünk is egy kocsit,de elég ramaty volt,és akkor sem beszéltünk kettőnkről,minden másról volt téma,közben én figyeltem a reakcióit,meg mindent,hogy mennyire haragszik rám,hogy úgy kiraktam anno..

Most szombaton viszont nem bírtam már tovább ezt a dolgot,mondom vagy folytassuk,illetve kezdjük újra,vagy hagyjuk akkor egymást békén,de legyen valami,mert ez így nagyon car :S

Így este el is jött,és akkor mondta,hogy nagyon szeret,szerelmes meg minden,de attól tart nemtudja megadni nekem amire vágyok,és ha így az eszére hallgat,akkor sajnos nemtudja folytatni,ha meg a szívére hallgatna,akkor meg minden mehetne tovább..

Szóval mi szeretjük egymást,de mindketten makacsak vagyunk,ráadásul az én természetem elég vad :S szóval nehéz..

És egyébként azzal,hogy én küldtem el,azzal csesztem el mindent,mert azt mondta,hogy mostmár teljesen biztos abban,hogy bármikor kiraknám,ha így összeveszünk..

pedig ez annyira nem így van.. és lehet ettől is fél,és ezért nem tud most visszajönni hozzám.. szóval hibáztam.

És most már mondhatjuk,hogy nálunk is ő ment el magától,bár nálnuk annyi van,hogy szeret,és én is őt,és programokat tervez velem,meg segíteni akar kocsit venni,meg ilyesmi.. persze majd kiderül lesz e ezekből valami..

2012. aug. 20. 11:56
De neked nagyobb az esély mert te küldted el.Itt az a baj hogy ő ment el magától
2012. aug. 20. 11:55

én 27,ő 30

Mi januárban ismerkedtünk meg,de olyan márciustól voltunk együtt hivatalosan..

Tehát olyan 5 hónapot kb..

Nálam itt lakott egy hétig,azt hittem többet tudunk majd együtt lenni,de ugyanúgy csak esténként jelent meg :S hát ettől kivoltam,és egy szombati délelőtt összepakoltuk a cuccát,és elküldtem.. :S

2012. aug. 20. 11:53
1 hét mind a ketten 26 évesek vagyunk
2012. aug. 20. 11:52
ti?
2012. aug. 20. 11:52
és mióta éltek külön?
2012. aug. 20. 11:52
2,5 év , de szerelem volt első látásra és már 2 hónap után együtt laktunk
2012. aug. 20. 11:51
mennyi ideig voltatok együtt?
2012. aug. 20. 11:51
nálam is itt maradt pár cucca,szakításkor eszében se volt,hogy elvigye..
2012. aug. 20. 11:50
Még egy csomó cucca itt is maradt a házban.Ez is egy jel mert ha valamit le akarok zárni teljesen akkor összepakolok mindent és megyek
2012. aug. 20. 11:47

Én amúgy még sosem voltam ilyen helyzetben.. Ha valakivel nem működött,azzal örökre lezártam. Sosem foglalkoztam azzal,hogy kibéküljek e egy exel.

De ez most annyira más volt,ezért is nézegetek most ennyi "szakítás utáni" fórumot.

Szeretném rendbehozni a dolgokat,de ehhez egyedül kevés vagyok.. neki viszont sztem idő kell most,meg egy kis szabadság,hátha győzni fog a szíve az elméje felett..

2012. aug. 20. 11:45
És nézi az adatlapot hogy fent van és várja mikor ír valamit.Aztán szépen lassan üzi nélkül kilép...
2012. aug. 20. 11:43
Hihetetlen, hogy az ember mennyire magányosnak érzi magát ha nincs mellette a párja és csak a kattogás marad neki, meg a mi lett volna ha.Pedig szerintem mindenki megérdemel egy legutolsó esélyt ami ha nem sikerül akkor tényleg tovább kell lépni.Nem az hogy majd lesz valahogy , meg nem tudom még mert ezek a szavak reményt adnak.
2012. aug. 20. 11:41

nekem sincs senkim.. szóval megértelek.

Én is itthon gubbasztok a szobámban.. kicsit megnyílt a világ,mikor megismertem a pasim,de most minden szépen visszazáródott.. :(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook