Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van Vujity Tvrtko fején állandóan sapka? fórum

Miért van Vujity Tvrtko fején állandóan sapka? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
2012. szept. 18. 08:00

Nicholas kopasz - nézd meg az apját és az öccsét is... azért 20-on évesen nagy lelki törés lehet kopaszodni már...

Tvrutkonak sérülés van a fején.

2012. szept. 2. 21:20

Ugyanígy az X-faktoros Takács Nikolaszt sem láthatja SENKI!! sem sapka, vagy kalap nélkül!!


NÉha ő is baseball sapkát hord, és neki is az a védjegye, soha, senkinek nem veszi le a nyilvánosság előtt!!

2012. szept. 2. 21:16

Egyébként meg az ő magánügye, szigorúan!!!!


Az a lényeg, hogy hiteles műsorvezető, és sok mindent tett már le az asztalra!!!!


Aki ennyire ráér, az csinálja utána, amit ő elért!!!!

2012. szept. 2. 21:12
Azért, mert kopasz...
96. mária y (válaszként erre: 90. - 298b15dfdd)
2012. szept. 2. 17:50
Ez a válasz nagyon ott van. Szerintem is!
2012. szept. 2. 17:26
mert azt 1xubb kiejteni
94. 06718ca650 (válaszként erre: 93. - Remoni)
2012. szept. 2. 16:16
de nagyon jól csinálja amit csinál.
93. Remoni (válaszként erre: 73. - Rock'n'rollGirl)
2012. szept. 2. 16:06

A rendes neve Balogh Szilárd. A Vujity az anyja lánykori neve, a Tvrtko meg a Szilárd megfelelője horvátul.

A neve is és a sapkája is semmi más, csak marketing fogás, remekül megtanulta amerikában, hogyan kell "hatást vadászni". Van, aki bedől a lózungoknak.

2012. szept. 2. 15:40
szerintem már csak azért sem veszi le. jól teszi. ne az határozzon már meg egy embert hogy sapkában van vagy sem. szerintem a 81. hsz-em elég elfogadható ok, aki meg kitalálta azt az illemszabályt hogy a sapka illetlenség, csókoltatom. :)
91. 06718ca650 (válaszként erre: 90. - 298b15dfdd)
2012. szept. 2. 15:38
:D
2012. szept. 2. 11:02

Az egyéniségéhez tartozik, úgy mint az elnyűtt ballonkabát Columbóhoz.

Őt sem láttuk ballonkabát nélkül.:)

89. dev_p (válaszként erre: 74. - Gevi1931)
2012. szept. 2. 10:53
nem kalap van a fején, de ettől még levehetné. Ha csak nem valami megbotránkoztatást kiváltó sebhely van a fején...
2011. júl. 19. 15:46

Bocs egy dolgot kifelejtettem a a hozzászólásomból (86.)


És mi van ha tvrtko fején is valami komolyabb sérülés helye van akkor azért jobb ha hordja szerintem. Írd be google képkeresőbe "Niki Lauda sapka nélkül" v. "Niki Lauda without cap" v. simán "Niki Lauda" mindenhol találsz sapka nélküli képet nem valami szép látvány szerintem. Kifejezetten csúnya.

87. f796a5926b (válaszként erre: 77. - Andi6020)
2011. júl. 19. 15:40
Nekem nincs bajom Tvrko-val (leszámítva néhány fellengzős megnyilvánulását) ,de teljesen egyet értek veled.
2011. júl. 19. 15:24

A válaszom nem tudom. Több oka is lehet. Sérülések, kopaszság, stb. Nem tudom. Más emberek is vannak akik állandóan sapkát hordanak. Itt nyomban tudok hármat Takács Nikolas, Niki Lauda, Fluor Tomi. Az okait is nagyjából tudom.


Takács Nikolas: Nem vagyok teljesen biztos benne de már kopaszodik és sapkamániás...


Fluor Tomi: Egyszerűen egy idióta igaz őt már lehetett látni sapka nélkül... Itt se vagyok biztos teljesen az okban :D


Niki Lauda: Szerintem tőle ez teljesen elfogadható. Itt tudom is az okot. Lényeg Lauda egy Forma-1es autóversenyző volt. 35 éve egy versenyen súlyos balesete volt a kocsija kigyulladt éső pedig kis híján halálra égett benne. Elég sok sebhely maradt ezért arcán és a fején és azokat próbálja valamennyire eltakarni. Egyébként kopasz is de az csak később alakült ki az öregséggel (62 éves)

85. andi6020 (válaszként erre: 84. - Rock'n'rollGirl)
2011. febr. 23. 19:38

El mernék.

Hablibabli. :)

84. rock'n'rollGirl (válaszként erre: 77. - Andi6020)
2011. febr. 23. 19:35
Komoly stáb, komoly anyagi háttér van mögötte, igen. De nem mindig. Értem ezt a stábra is és az anyagi háttérre is. A Szamirás-esetnél például, amikor magukhoz vették a lányt, akkor sem a TV 2 volt az anyagi háttér. A lánynak kellettek új ruhák, kellettek ennivalók, stb... Nem mindig úgy fizették a dolgokat, ő is fizetett. Egyébként leszólhatod te is, a sapka miatt is, másért is. De te el mernél menni Csernobilba? El mernél menni háborúba, hogy közvetítsd nekünk a történéseket? El mernél menni egy lepra telepre egy eldugott helyre? EL mernél menni bárhova is, hogy megtedd azokat a dolgokat, amiket ő megtett? Lehet, hogy volt anyagi háttere, lehet, hogy ott volt a stáb. De azért ezekhez a dolgokhoz nem kevés bátorság kell.
2011. febr. 14. 10:47
Azt hiszem ő megosztja a jónépet, van aki szereti és van aki útálja. Nem baj ez. :)
82. vkatka
2011. febr. 14. 10:44

Jobban belegondolva, az is lehet, hogy vallásos zsidó, és mivel nem járhatnak fedetlen fővel, ő így takarja el a fejét...

Engem is idegesít a sapkája, meg hogy titokzatoskodik. Mondja meg egyszer őszintén, és mindenki békén hagyja vele.

De legfőképp a viselkedése miatt nem szeretem. Az utolsó csepp a pohárban az egyik (talán naplós) beszélgetése volt. Minősíthetetlen hangnemben beszélt a műsor vendégével. Nem is hagyta szóhoz jutni az illetőt, csak ő beszélt, ráadásul nem szép dolgokat...

2011. febr. 14. 09:44

"Megkértem az ápolónőt, hogy adja oda az ingem meg a sapkám. Azt akartam hogy olyannak lásson a feleségem, amilyennek mindig is szeretett."

(Tvrtko: Megvereteésem története)

80. 06718ca650 (válaszként erre: 79. - Andi6020)
2011. febr. 14. 09:26
Elég baj hogy ezeket csak belenevelték az emberbe, szerintem elég marhaságok. De ez az én véleményem csak. :)
79. andi6020 (válaszként erre: 78. - 06718ca650)
2011. febr. 14. 09:17

Nem illik böfögni, nem illik fingani, de illik pl köszönni, megköszönni, viselkedni.

Ki dönti el?

Szerintem nem ez a lényeg.

78. 06718ca650 (válaszként erre: 77. - Andi6020)
2011. febr. 14. 06:01
De ki dönti el mi az illetlen? Mert sok éve már úgy teszik hogy lakásban sapka le? Sosem értettem. :) Én már csak ilyen lázadó vagyok. :)
77. andi6020 (válaszként erre: 73. - Rock'n'rollGirl)
2011. febr. 12. 07:53

Engem mondjuk nem érdekel, sem a sapija, sem az egész ember, felőlem lehetne turbán is a védjegye, és pózolhatna abban állandóan, de illetlenség, ez tény. Már az iskolapadban sem lehet sapkába beülni, ezt már gyerekkorunkban megtanuljuk, legalábbis meg kellene tanulnunk.

Egy átlagos munkahelyen sem feszít az ember sapiban, és legalábbis még sosem láttam bankban vagy közértben munka közben sapkát viselő emberetek. :SS

Felelős beosztásban meg végképp. Milyen érdekes lenne egy politikus, vagy államfő baseball sapkában, csak mert a védjegye. :P

Ja, hogy Trutykó megengedheti magának, hogy ilyen sztárallűröket vegyen fel? Tegye. Ettől még illetlen, és tiszteletlen marad.

Arról már nem is beszélek, hogy milyen idiótán tud festeni a rózsaszín, vagy éppen a favágó ingében, fején a sapival.

Amit meg "letett az asztalra", azt nem egyedül tette, komoly stáb meg anyagi háttér van mögötte, a végeredményre az Ő érdekes neve van rányomva bélyegként.

76. 06718ca650 (válaszként erre: 74. - Gevi1931)
2011. febr. 11. 12:50
Ezt ki találta ki? Soha nem szerettem az ilyen szabályokat. :)
2011. febr. 11. 12:47
Fázik a feje:-)
2011. febr. 11. 11:57

Ezt én is szeretném tudni!!!



Egy férfinek az az első, hogy levegye a kalpját!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 16. 14:03

Bár látom, hogy egy ideje már nem érkeznek hozzászólások, mégis írnék. Nem értem, miért esik rosszul egyes embereknek, hogy Tvrtko mindig sapkát hord? Igen, valóban azt mondják, illetlenség, de biztosan meg van rá az oka, hogy hordja. De nyilván nem a tiszteletlensége, illedelmességének hiánya miatt van a fején állandóan sapka.

"Trutykó"? Valóban érdekes neve van, amit nehezen lehet kimondani, de ettől függetlenül nem kellene "leszólni" mást (még ha csak a nevét is). Ahelyett, hogy páran ócsárolnák a sapkaviselési szokásáról, inkább tisztelhetnék az emberek, hogy mi mindent tett. Említhetném a Szamirás esetet, vagy akár a magyar hadifoglyos történetet, akkor a csernobili "kirándulását", meg még sok mindent, olyan dolgokat, melyekkel a saját életét kockáztatta (és ez nem túlzás). Volt egy korábbi hozzászólás az egyik határon történt veréséről. Egy háborúról tudósítottak, onnan jöttek volna vissza az országba, mikor ez történt. Abba is belehalhatott volna.

Sok mindent átélt, sok mindent tett sok emberért, hibátlanul, pénzt nem sajnálva, életét kockáztatva teszi, ami a munkája.

És egy ilyen apróság zavar embereket, hogy mindig sapkát hord?

Hiába dolgozik valaki a médiában, hiába ismert, televíziós személyiség, attól még nem kell elvárni tőle, hogy kiöltözve, öltönyben jelenjen meg a kamerák előtt. Mindenkinek van egy stílusa, egy "védjegye" is, ha úgy tetszik és ezt tiszteletben kell tartani és el kell fogadni. Szerintem. És nem a külsőségekkel kell foglalkozni, hanem ami belül van és a tettekkel. Tvrtko sok mindent tapasztalt, amit lehet, hogy mi sose fogunk, sok mindent tett, amit lehet, hogy szintén nem fogunk megtenni és aki egy kicsit is ismeri a munkáját, munkásságát, tudja, hogy sok bátorság kell hozzá. Úgy gondolom, megteheti, hogy hordja azt a sapkát. Az életben nem ettől függenek a fontos dolgok.

2010. febr. 16. 11:02
Mert fél, hogy baj lesz belőle, ha nincs rajta sapka :)
71. syria
2010. febr. 16. 07:52
Azért, amiért Bársony Bálint fején az az idióta kendő.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook