Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz? fórum

Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
102. Erika19740123 (válaszként erre: 100. - Layuda)
2011. máj. 27. 21:40
Szia. Igen van,nálam a tv kapcsol be. Amit láttál az egy energiamező és ennek hatására kapcsol be.A szellemlények is tudnak ilyeneket produkálni,onnan tudjuk hogy itt vannak.
2011. máj. 27. 21:23
Velem már történt olyan, hogy úgy hallottam, mintha valaki baromi hangosan verné a gépünk billentyűit (mintha gépelne). De mire bementem a szobába elhallgatott. És ezt így megcsinálta párszor, akármi is volt az. Én azzal próbáltam nyugtatni magam, hogy a kazán kattog, de egyértelműen a dolgozószoba felől jött a hang. Már én sem tudom, hogy mi van. Tudtok valamit tanácsolni?
100. layuda
2011. jan. 7. 22:57
Tegnap éjjel arra ébredtem,hogy az asztalon kikapcsolva hagyott laptop magától bekapcsolt.(Este úgy hagytuk az asztalon,hogy szét volt nyitva,de ki volt kapcsolva.)Felkeltem,kikapcsoltam,lecsuktam és visszafeküdtem az ágyba. Amint behunytam a szemem,abban a pillanatban fehér,ködszerű valami úszkált előttem,be volt csukva a szemem,mégis ezt érzékeltem pár másodpercig. Nem tudom,a laptopra van-e teljesen hétköznapi magyarázat,annyira nem értek hozzá,lehet,hogy ez normális,hogy ilyet csinálhat magától vagy van valami összefüggés a fehér ködszerűséggel,és valami más oka van.
2010. dec. 5. 15:02
Engem mindig is érdekelt ez a téma, nálunk pl a néni aki itt élt itt is halt meg a házban, kiskoromban számtalan furcsaság történt jó hosszú ideig nem történt semmi de, amikor elkezdtük átépiteni a házat és befejeztük az egyik felújjitást akkor újra elkezdödtek viszont hamar el is múltak. Ennek már 7 éve lassan. Azóta ritkán "érzékelek" dolgokat.
2010. szept. 12. 11:58

Sátán csalásai.Mindíg voltak,és az "utolsó napokban" felerősödnek az okkult jelenségek.

[link]

Még nem késő Jézus ajándékát, a megváltást elfogadni.

2010. aug. 4. 22:22

IGEN! Nagyon sok hülye üzenet kaptam és rájöttem

csak néhány "kedves"ismerős:))

96. B108
2010. júl. 20. 18:00

Szasztok,

Volt idő, mikor minden elromlott körülöttem, az új autómban az elektromos üléstől kezdve a lámpákig. Otthon folyamatosan kidurrantak az égők, a végén a páromat kértem, hogy kapcsolja fel a világítást, taxiban a taxióra, rádió, stb.

Manapság viszont azt figyeltem meg, hogy amikor feszült vagyok vagy ideges akkor történnek velem ilyen dolgok.

2010. ápr. 7. 22:48

Múmiák mászkálnak reggelente a lépcsőházban, kinyitják az ajtóikat

és kajaszaggal árasztják el.

Bezzeg nekik nem tetszett a szülinapi bulim...

94. MAGDALENA CIGANKA (válaszként erre: 68. - 083c00e999)
2010. márc. 25. 16:45
milyen dolgok vonzzak be oket
2010. márc. 25. 16:21

Sziasztok!

Én nem rég regisztráltam erre az oldalra, hogy segítséget kérjek egy dologban.

Az isiben vannak ilyen szekrény szerű, pados raktárak, ahova a cuccunkat betehetjük.

A barátnőmmel leültünk az egyik padra, és elkezdtünk hülyéskedni úgy, hogy kopogtunk a pad mögötti falon, úgy hogy kérdeztünk egy kérdést, és közben minden szótagra kopogtunk egyet.

Pl.: Te egy szellem vagy?

Azt is mondtuk legelőször, hogy 1 kopogás igen, 2 nem.

De nagyon meghökkentünk, mert visszakopogott.

Először azt hittük valaki hülyéskedik velünk, de rájöttünk ,hogy az nem lehet, mert a fal mögött nem volt semmi.

Azt tudtuk meg róla, hogy ő Bloodye Mary, több mint 100 éve ölte meg az isiben a szerelme (erre nagyon hangosan kopogta az igent), és azt, HOGY MEG AKAR MINKET ÖLNI!!!

MIT TEGYÜNK?

KÉRLEK SEGÍTSETEK!

KÉRDEZGESSÜK TOVÁBB, VAGY MI???

LÉGYSZI A VÁLASZT ERRE AZ E-MAIL CÍMRE ÍRJÁTOK MEG:

natalkabala@gmail.com

NAGYON JÓ LENNE HA SEGÍTENÉTEK, MERT NAGYON FÉLÜNK!!!

2010. febr. 6. 08:36

Sziasztok!

Szeretnék olyanokkal megismerkedni akiket érdekel a szellemidézés vagy olyan lakásban laknak ahol szellemek jelenlétét lehet tapasztalni.

e-mail cimre is várom a válaszaitokat: xxlaci76xx@freemail.hu

Üdv mindenkinek,

Laci

91. mese (válaszként erre: 90. - Nagylilla)
2010. febr. 3. 13:50
írtam Neked priviben... Feltétlenül olvasd el!
2010. jan. 31. 17:22

Sziasztok, segitsetek mert nagyon rossz a kozerzetem, es felek hogy ez meg rosszabb lesz. Szeretnem tudni mar a valaszt, hogy miert tortennek ezek a dolgok velem.

Van egy baratnom akivel egyutt lakom fovarosban, de mar az ismerkedesunk is lehetetlen modon torent, a semmibol bukkant fel. EGy internetes forumon ismerkedtunk meg, suli kezdese elott, es ugy vegul is igy lettunk lakotarsak. Elotte is mar voltak furcsa dolgok a hazunkban, de elegge csekelyek voltak, peldaul kulonbozo butorok recsegese, elektromos dolgokkal voltak furcsa dolgok, de ezek igazabol nem voltak ennyire feltunoek, mint amik mostanaban tortennek velem.

Kozos alberletben vagyunk, tudni kell hogy a lany is kiskora ota erez dolgokat es hall kulonbozo zajokat. Amiota egyutt elunk, egyre tobbszor fordulnak elo fura, megmagyarazhatatlan dolgok. Targyak eltunese, tobbszor mashova kerultek.. sokszor olyat hallunk mintha valaki gepelne a laptopon, fekszunk az agyban es hirtelen megcsap a hideg levego, butorok recsegese, lampa ki be kapcsolasa, amikor nem vagyunk otthon ( felkapcsolva haggyuk, es amikor haza jovunk le van kapcsolva) Parszor ugy ereztem mintha valaki hozzam ert volna, vagy mintha valaki simogatna a hajam. Ezek a dolgok altalaban hajnali 3 4 korul fordulnak elo, majdnem minden ejjel.

Egyszer lejott hozzam, aludtunk, es arra ebredtem hogy nez ram, eltorzult fejet lattam, utana o is elkezdett orditani. Viszont nekem ugy meselte el hogy o arra ebredt hogy en orditok es hogy azert kezdett el sikitani mert olyan remiszto fejet vagtam. Amit igy eszrevettem rajta hogy az emberek szemebe nem mer nezni, probalja taszitani elolem az embereket. Egyaltalan nincsenek ismeroseink, kifele azt mutatja hogy visszahuzodott, de amikor mi egyutt vagyunk akkor teljesen mas. Irtunk tobb forumhoz, ahol azt irtak hogy lehet hogy kopogtato szellemrol van szo.. vagy esetleg demonrol, de nem ertjuk hogy miert pont velunk, kettonkel. Amikor ketten vagyunk akkor nagyon sok ilyen dolog elofordul azokbol amiket leirtam, es amikor haza jovok, akkor enyhulnek, es biztonsagerzetem van. Az lenne a kerdesem hogy van e osszefugges abba hogy hatassal vagyunk egymasra hogy lehet h kettonk ereje hozza elo ezeket a dolgokat, vagy csak tole arad ez az egesz? Egyszeruen a mindennapi eletemet megpecseteli, es felek hogy egyre durvabb dolgok tortennek majd, es hogy senki nem hisz majd nekunk, es megorulok. Kerem segitseguket mer hogyha maguk nem tudnak, akkor olyan elerhetoseget ahol tudnanak segiteni. Koszonettel : Lilla

89. mese (válaszként erre: 71. - 083c00e999)
2009. dec. 22. 23:17

Kérlek, oszd meg velünk, és pontosíts ha tévedünk!Én évek óta foglalkozom ezzel, és tény, nincs olyan ember a világon, aki ebben a témában 100%-ot tudna mondani, hiszen nem a mi világunk. Ez okkult dolog, ígyhát jórészt minden ami itt elhangzik, tapasztalás, vagy épp utánnakeresés eredménye.Szeretném, ha megosztanád, mi az amiben tévedek, mert ugye több szem, többet lát.

Kíváncsi vagyok, hogy Te tudod-e százalékokban mérni, az okkult tudományod?

Én azért vagyok a véleményemben ilyen elfogult, mert ez nem a fejemből pattant ki, hanem mindezt átéltem, éveken át, és tapasztaltam. Hidd el, nem 2 perc műve volt, hogy ezeket csak úgy kitaláljam hasraütésszerűen. Szóval a tapaszatlásaim 100%-osak, ezt nem kérdőjelezheted meg, az, hogy a tudásom, hány százalékos, teljesen más kérdés.Én viszont tapaszatlást írtam, nem a tudományomat kívántam ezzel fitoktatni.

88. cc8dcf626a (válaszként erre: 87. - C42aaaac41)
2009. dec. 22. 16:48
Nem, az biztosan nem :)
2009. dec. 22. 16:42
Szellemekkel suttogó?
86. cc8dcf626a (válaszként erre: 85. - C42aaaac41)
2009. dec. 22. 16:36

Igen!

Ez már nekem is átfutott az agyamon! Szerintem én is egy filmben láthattam valami hasonlót és ennek kapcsán álmodtam.

Nincs ötleted, melyik lehetett ez a film?

85. c42aaaac41 (válaszként erre: 84. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 22. 16:32
valamelyik filmben láttam ilyet:)
2009. dec. 22. 16:28

Erről eszembe jutott egy régi álmom. . .

Egy lerobban iskolaépületben jártam, ahol sok ember élt. Amikor megpróbáltam beszélni velük, soha nem a kérdéseimre válaszoltak, hanem mindig ugyanazt a mondatot mondták el, ugyanazt a mozdulatsort hajtották végre, mintha én ott sem lennék. Kiderült, hogy ebbe az épületben korábban valami nagy katasztrófa történt (talán valami robbanás)és mindenki meghalt. Csakhogy ezek a lelkek nem tudtak időben elmenekülni, így ott rekedtek. Azóta újból és újból elismétlik a robban ás percében végzett mondataikat, cselekvéseiket (mint egy megakadt lemez). Szükségük volt valakire, aki kiszabadítja őket ebből az állapotukból. Nem tudom, végül mi történt, de azt hiszem valaki segített rajtuk.

2009. dec. 22. 16:28

ez nem verseny,szerintem.és nem is ki mit tud.a kérdés nem erre vonatkozik,hogy ki mennyire van otthon ebben a témában.

"Előfordult már, hogy paranormális jelenséget tapasztaltál otthonodban? Esetleg kísértet járta helyen laksz?"

2009. dec. 22. 16:27

Kisnarancs40 és Qui76 elmondanátok a véleményeteket arról az álmomról, amiről már korábban is írtam egy másik fórumon?

Létezik ilyen, vagy valóban csak egy álom volt?

Mindjárt bemásolom ide is ...

81. 083c00e999 (válaszként erre: 80. - C42aaaac41)
2009. dec. 22. 16:22
Akkor folytasd:)
2009. dec. 22. 16:21
sokat olvastam a témáról,bocsánat.
79. 083c00e999 (válaszként erre: 78. - C42aaaac41)
2009. dec. 22. 16:18
Olvasgass a téma után, és egyből ráfogsz jönni, hogy azok akik ezekkel a témákkal nem laikus szinten foglalkoznak, előbb-útóbb mind rájön:)
78. c42aaaac41 (válaszként erre: 76. - 083c00e999)
2009. dec. 22. 15:56
és ezt ki mondta?
2009. dec. 22. 15:53

Ez elég ijesztően hangzik!

A magzat és aztán a megszületett baba, majd felcseperedő gyermek hogyan tud védekezni ellenük? Persze lehet, hogy ők csak testben gyermekek, lélekben már jóval idősebbek...

76. 083c00e999 (válaszként erre: 75. - Cc8dcf626a)
2009. dec. 22. 15:48
Csak abban, hogy némely démoni szellemek már születés előtt, magzati korban kiválasztják az illetőt.
75. cc8dcf626a (válaszként erre: 71. - 083c00e999)
2009. dec. 22. 14:46
Szerintem elmondhatnád Mesének és nekünk is, hogy miben téved ő akkorákat :)
2009. dec. 22. 14:26
hajmosásnál a fejemre esett a hajszárító szűkítő műanyaga.ami csak azért is lehetetlen,mert a kád és a polc között kb,másfél méter távolság van.
73. vkatka
2009. dec. 22. 14:21
Inkább félelmetes sztorikat olvasnék :P
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook