Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nutellás pálinka :)) fórum

Nutellás pálinka :)) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. márc. 20. 22:29

Szia Kingalaura!


Jó ideig figyeltem ír-e valaki, de aztán csak nem érkezett ide senki, Ma láttam meg, hogy te jártál erre.

Köszi kérdésedet megvagyok. Most még egész jó is a kedvem, kaptam egy kis haladékot. Gondok vannak a pajzsmirigyemmel, de most még hanyagolható a műtét szerencsére.


Végre ideért a tavasz is. Örülök a jó időnek és annak is, hogy legalább te jársz erre néha.


Talán lassan a többiek is visszanéznek:)


Írj, veled mi újság? Puszi neked is :)

2010. márc. 12. 18:51

Drága Angyaql44!


Lehet, hogy már Téged sem talállak itt.... Már jó régen jártam itt, pedig sokat gondolok Rád, és a Többiekre!


Nem tudom hová lettek...


Pedig milyen jókat beszélgettünk! Remélem nincs senkinek semmi baja, csak idő nincs...


Még nem oldódott meg a cumis gond, de talán a jöcőben! Annyira szeretne nyagylány lenni, hogy hátha a cumi is a múlté hamarosan!


Veled mi újság? Hogy vagy?

Ha még jársz erre, írj nyugodtan, gyakran ide nézek majd!


sok puszi Neked, és atöbbiekenek is, ha olvasátok!

2010. febr. 21. 20:43

Sziasztok hűtlen pálinkások!(velem az élen)


Nagyon eltűnt innen mindenki.


Kingalaura, megoldódtak azóta a cumis gondok? Én sajnos nem tudok hozzászólni, az enyémek már felnőttek és a négy közül egynek sem volt cumija.

Lassan elolvad az összes hó, amit megvallom őszintén, nem is nagyon bánok már. Megszólaltak a madarak reggelente, olyan jó érzés hallani a csicsergésüket.


Na megyek én is, talán ír valamelyikőtök, ha erre jár.

2010. febr. 10. 12:02

sziasztok!


Mit mondjak, én sem vagyok itt túl gyakran, de Ti szinte eltűntetek!


Úgy hiányoztok!!!!!!!!!!!!!!!!! Tényleg!

biztos tudunk miről beszélgetni4


Ha mást nem a mindennapokról.


Adjatok nekem tanácsot! Most jöttünk a fogorvostól, és alányom fogait, állcsontját nagyon előre húzta a cumi....


Pedig nem tudom tőle elvenni, mert az neki a minden! azal nyugszik meg, azzal alszik... Megpróbáltam most is, hogy a doktornéni elvette, de ordított, mint asakál!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mit csináljak?


Na sok puszi Nektek, gyertek vissza!!!!!!!!!!!!

2010. febr. 4. 10:01

Sziasztok.


Borsicica, nem csodálom ha ki vagy! Disznóság, amit csinálnak!!Mindig is dühítőnek találtam, hogy miért nem lehet tisztességesen megfizetni az eü-ben dolgozókat. Ha egészségünk, nincs, semmink sincs. Meg kellene becsülni azokat akik ünnepet, hétvégét mindent feladva dolgoznak az életért!!Csak remélni tudom, hogy észhez térünk, mielőtt késő lenne.


Nálunk gyönyörűen süt a nap! Kellemes enyhe idő van, tavaszt idéző, csak ezután nagyon nem fog tetszeni a tél :(

2010. febr. 3. 15:54

most kicsit ki vagyok :(

nagyon jó, hogy változtattak az adózási rendszeren, konkrétan 14 ezer forintal kaptunk átlagban kevesebbet, elvették azt a nyomorult havi 2000 ft étkezési utalványt is, már semmit se kapunk, és még a fizu is drasztikusan csökkent, most már a fizum 100.000 alatt van :(:(:(:(:(:(

azt hiszem valami mellék állás után kell néznem :(:(:(

kész vagyok, kicsit megtörve, igaza van annak aki kimegy külföldre eü.-be, menjenek csak, ezt az országot már nagyon nem érdekli az eü., majd akkor lesz baj, ha az idösebbek kihalnak a fiatalok kimennek, és nem lesz se orvos, se nővér, majd mindenki foghatja a t. házban a fejét!!

Ahelyett, hogy motiválva lennének az eü. felé.

:(:(:(:(:(:(

224. Kingalaura (válaszként erre: 223. - Borsicica)
2010. febr. 2. 22:02

szia!


Kell egy kis szünet a rohanásban, mert különben nem megy!


Kell az idő saját magadra is!

223. borsicica (válaszként erre: 222. - Panini)
2010. febr. 2. 12:20

gratulálok :):)



vagyok én is hébe hóba, rohanok, meg összejött egy két dolog is :(

túléltük, de ez az állandó rohanás valahova, már a nyári szabit várom!

222. panini (válaszként erre: 221. - Kingalaura)
2010. febr. 2. 11:01

Köszönöm szépen!! :))

Igen, a végén csak szerencsét hozott az a sok gólya! :)

Persze, majd írok hogy fejlődik a kis nutellás-baby :D

221. Kingalaura (válaszként erre: 218. - Panini)
2010. febr. 1. 17:24

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sok egészséget és boldog kismama-hónapokat!


Látod nem hiába küldtük a gólyákat...!

Végre valami jó hír!!!!!!


aztán írjál ám, hogy hogyan alakul a dolog!


Sok puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. febr. 1. 11:34

Sziasztok.


Kinga nagy ötleteid vannak :))Nálunk is süt a nap és itt meleg is van :) Illetve kellemes idő, meleg majd nyáron lesz :)


Én a héten szabin vagyok kell egy kis pihenő a lábaimnak.


Chaterina, Borsicica ti merre vagytok? Ennyi hó nem eshetett, hogy még mindig lapátoltok!

219. angyal44 (válaszként erre: 218. - Panini)
2010. febr. 1. 11:30

Szia Panini!!


Gratulálok!!!Nagyon örülök a jó hírnek :)De jó lesz egy nutellás babánk :))

218. panini (válaszként erre: 217. - Kingalaura)
2010. febr. 1. 10:52

Szia Kingalaura! :)

De jó, hogy előkerültél :))

A farsangi mulatság tényleg mekkora buli lenne! :D


Nekem viszont van egy jó hírem, képzeljétek csütörtökön már 6 hetes kismama leszek!! :) Már 11 hónapja vártunk erre a kis lúrkóra, és most végre útban van :)))


Remélem a többiek is előbukkanak!

Szép napot Nektek! :)

217. Kingalaura (válaszként erre: 213. - Angyal44)
2010. febr. 1. 10:41

sziasztok Lányok4


Voltam fogászaton ,és szépen megcsinálta a fogam. Még megyek vissza kezelésekre, de már jó!


Tényleg hol vannak a többiek? Itt is esett ahó, igaz nem 30 cm, csa kb 15, de szép! tényleg szép ilyenkopr itt a Balatonnál, de szerintem a havas táj mindenütt szép! Én legalábbis nagyon szeretem4


Akkor gyönyörű, amikor frissen tiszzta hó minden, meg a fák az erdőkben4 Van hangulata!


bár itt most a Nap is fényeskedik, és jólesik, hogy nem csak szürkeség van! De hideg van!


Jól vagytok? Írjatok Lányok!


Csináljunk egy bált! mondjuk farsangit! Magunknak!

Mi netes-hoxás-nutellás Lányok!


Na mit suzóltok? Beöltözünk jelmezbe, találkozunk valahol, és ki kell találni ki kicsoda!!!!!!!!!!!!!Mekkora buli lenne, nem?


Na rázlak itt fewl Titeket, gyerünk!


Sok puszi mindenkinek, írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

216. angyal44 (válaszként erre: 215. - C502273b01)
2010. jan. 30. 20:51

Végül nálunk sem esett sokáig. Néztem a tv-t milyen idő volt Pesten és környékén, ahhoz képest nálunk semmi sem volt.


Végül is tél van, most van itt az ideje:)


Neked is és a többieknek is jó pihenést hétvégére, már ha mód van rá :)

215. c502273b01 (válaszként erre: 214. - Angyal44)
2010. jan. 30. 12:32

Szijja:-)


Nálunk tegnap esett,de mára a járdákról le is olvadt,olyan enyhe az idő.Nem is bánom:-)

Most tök jó az idő.

Kellemes 7végét!:-)

2010. jan. 30. 10:14

Sziasztok.


Merre vagytok? Mindenki havat lapátol? Nálunk eddig nem esett, most viszont úgy tűnik be akarja pótolni mert szakad a hó!

Jaj, de gyönyörű lehet ilyenkor a Balaton környéke!

Még egyszer születek, tuti ott élek :)

213. angyal44 (válaszként erre: 211. - Kingalaura)
2010. jan. 28. 19:55

Sziasztok.


Kingalaura voltál fogászaton?

Van nagyon jó fájdalom csillapítóm, csak nem szabad folyamatosan szedni, csak kúra szerűen.Most megpróbálkozok egy kis pihenéssel, hátha ez is segít.


Chaterina, Borsicica vajon dolgoznak ezerrel?


Szia Angyalfeny.

2010. jan. 28. 15:00
Hű,de csend van itt....bekukk:)
211. Kingalaura (válaszként erre: 210. - Angyal44)
2010. jan. 25. 08:27

Néha nekem is fájnak a lábaim, ha terhelem őket!


tudom milyen rossz, amikor menni kell, meg rohangálni, és fáj, meg nehéz...


Kitartás! Valami jó gyógyszer kell rá, hogy ne szenvedj!


Én meg megyek ma a fogászatra... Az is jó buli!


fájdogált egy fogam, és kértem időpontot, de már semmi baja, vagy legalábbis úgy érzem! már meg sem tudom mondani melyik volt...


Na mindegy, ha bibi van, azt úgyis meglátják!!!!!

210. angyal44 (válaszként erre: 207. - Kingalaura)
2010. jan. 24. 18:20

Á, nem estem el, csak a térdízületem van tropára :(

2 éve már injekciózták is, mert a fizikoterápia nem használt. Azóta szerencsére "csak" a nyáron purcant ki, naná, hogy a nyaralás alatt:( Az ilyen nagyon rohangálós heteket viszont nehezen tűri. Hiába az idő eljár.


Újabb strapás hét következik, de talán utána tudok kivenni pár nap szabit, van még tavalyi is.

209. Kingalaura (válaszként erre: 62. - Ab4b6bc17d)
2010. jan. 23. 23:01

Kedves Bredamazon!


Lehet, hogy ezt nem kellene írni, mivel egyrészt már nem nagyon látlak itt, másrészt meg minek...


De! - hadd kérdezzek valamit: hogyan lehet valakinek a háta mögött írni, egy nyilvános fórumon?????


Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy mindent, bárki, bármikor elolvashat.... Te is!


Lebuktunk....??????? hogyan? tudnánk bármiről úgy is beszélgetni, hogy csak mi tudjuk, nem?


Na de mindegy, ez túl gyerekes!


Minden jót!

208. Kingalaura (válaszként erre: 204. - E792523100)
2010. jan. 23. 22:48

Sok a meló? Haza kell küldeni kicsit a betegeket!!!!!!!!!


Mi újság odabenn? Cifra? Hali!

207. Kingalaura (válaszként erre: 205. - Angyal44)
2010. jan. 23. 22:45

Szia!


sokat gondoltam Rád is!


hogy vagytok ? És mi van a járással, Cak nem estél egyet?


Puszi!

2010. jan. 23. 22:45

Sziasztok!


Azt hiszem fel kell rázni magunkat egy kicsit!


Úgyhogy jöhet a nutellás pálinka!!!!!!!!!!!!!! Mindenki dobjon be egyet, és hajrá!


tudjátok mit?-nem is lehet olyan szar... Csokilikőr...:)

2010. jan. 23. 10:58

Sziasztok.


Néha én is vagyok, csak annyi a melónk, én meg már nem vagyok fiatal, nehezen bírom :(


Kingalaura előkerültél? Szia! Nagyon hiányoztál, már szenvedtünk az édesség hiányától:)Finom volt a pali, köszi:)


Nálunk megint esik a hó, na így nekem is tetszik, ha én a kandalló tűzénél ülök és gyönyörködhetek benne :)

Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert sétálni is szeretek a hóesésben, csak most problémám van a járással.

204. e792523100 (válaszként erre: 202. - Kingalaura)
2010. jan. 22. 07:50

Örülök neked újra:))


Pusza:)))

2010. jan. 22. 07:50

Sziasztok!


Itt vagyok picit,de aztán rohanok.


Majd írok,nem tűntem el.))

202. Kingalaura (válaszként erre: 201. - Borsicica)
2010. jan. 21. 11:25

kicsit nátha becsúszott, de amúgy szép volt minden ünnepek alatt. Csak hó nem volt.... Most bezzeg térdig ér!!!!!!!!


Nekem is diétáznom kel, mert szertném a fölöslegem javát leadni a jobb időkig! Csak már nem veszem magam rá olyan könnyen, mint régebben!


Pedig muszáj lesz!

2010. jan. 21. 10:05

Na ugye?apró örömök az életben izgatottan várjuk a palit, szerintem catherina melozik :)


Az újév diétával kezdődik meg tornával minden másnap aztán ha kisüt a nap és bejön a jó idő megyek futni, mert így nem hajt a vérem, de szép ez a hó, itt is esik egyfolytában :)


Veled mizu, neked hogy indul az év?ünnepek jól teltek?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook