Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Védőnő van köztetek? fórum

Védőnő van köztetek? (beszélgetős fórum)


11. Agibabus (válaszként erre: 10. - Mézyke)
2009. dec. 23. 08:17
Védőnő vagyok, sziasztok. Igazad van, több féle iránylev van, folyamatosan talának ki új dolgokat. Az iskolák között is vannak különbségek, ahol prevenciós szakembereket=védőnőket képeznek. Én 2 orvos mellett dolgozom, mindkettő mást mond sok témában. Mégsem gondolom, hogy egyik hiteltelenebb lenne a másiknál. A legrosszabb viszont, ha internetről, bizonytalan forrásokból nyernek a szülők hamis információkat.
2009. dec. 19. 22:02
Mert sok védőnő csak a könyv szerint beszél mások elmondják a véleményüket, mert nem minden igaz a könyvek szerint.HA megnézel több könyvet azokban sem egyformán vannak leírva.Én csecsemőgondozó vagyok és amit tanultam nem mindent tartok jónak és nem aszerint nevelem vagy etetem a gyermekem.Ezért nem is egyezik sokak véleménye.Az orvosok véleménye sem egyező.
9. pumukli75 (válaszként erre: 7. - Sajert)
2009. dec. 19. 21:32
hát igen..igazából engem se izgat..ha valami gondom volt kérdeztem a dokinkat..
8. sajert (válaszként erre: 1. - Szimonic)
2009. dec. 19. 21:30
Én a gyerekegészségügyi kiskönyvben található táblázatot vettem figyelembe. A kórházban adták még, abban van benne a fejlődési adata is.
7. sajert (válaszként erre: 6. - Pumukli75)
2009. dec. 19. 21:28
Ha ez megnyugtat, nálunk három hetesen volt utoljára (jan végén lesz két éves). Nyár elején találkoztunk az utcán (ő köszönt rám, meg se ismertem), megkérdezte hogy vagyunk, mondom jól, oszt ennyi :-DD. Nem sok vizet zavart a köreimben.
2009. dec. 19. 21:19
hozzánk nem is jár..
5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Szimonic)
2009. dec. 19. 21:17
Nem a védőnők a hibásak, az irányelvek is ennyire változóak .... és persze az egyéni tapasztalatok ....
4. szimonic (válaszként erre: 3. - Misz)
2009. dec. 19. 21:16

köszi, ezt nem is láttam...


most éppen nincs kérdésem, úgyhogy nem olvasok bele, mert hátha valami újabb verziót olvasnék a hozzátáplálásról:))

3. misz
2009. dec. 19. 21:12
Van egy fórum: "Védőnő vagyok, segíthetek?" címmel.
2009. dec. 19. 21:12
Azért, mert a védőnők felét fel kéne lőni a holdra...olyan hülyeségeket tud némelyik mondani, hogy (szülésznőként végeztem) a hajam hullik...
2009. dec. 19. 21:11
Miért van az, hogy ahány védőnő, annyifélét mond sokmindennel kapcsolatban? (pl hozzátáplálás - mit mikor..) egyik tilt, másik mondja, már lehet adni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook