Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valaki, aki 15-20 kg-t fogyott a 90 napossal, és azóta sem jött vissza? fórum

Van valaki, aki 15-20 kg-t fogyott a 90 napossal, és azóta sem jött vissza? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 19. 16:08

Hadd osszam meg egy bölcs megvilágosodott MESTER idézetét!!


"Igen, tényleg vannak férfiak, akik sokkal nőiesebbek, mint bármelyik nő, és vannak nők, akik messze férfiasabbak a legférfiasabb férfinál. De ez nem valami szép állapot. Ez csúnya, mivel ez kettősséget hoz létre benned. Ha neked férfi tested van, és közben női elméd, akkor konfliktusba kerülsz önmagaddal, akkor egy küzdelem, egy polgárháború fog dúlni benned. Állandó huzakodás, harc, feszültség lesz az életed. Ha testileg nő vagy, lélekben viszont férfi, akkor rengeteg energiát fogsz elfecsérelni szükségtelen konfliktusokra. Sokkal jobb, ha összhangban vagy önmagaddal. Ha férfi van a testben, legyen férfi az elmében is; ha nő van a testben, nő legyen az elmében is."

2009. dec. 19. 15:55
Én híztam a 90 napostól, 3 kiló plusz után másképpen fogytam le, de az unokatestvérem 16 kilot fogyott tőle és azóta még fogyott 2-3 kilót. De visszafogottan étkezik és minden nap szobabiciklizik.
2009. dec. 19. 15:36
Egyet értek az előttem szólóval! Én 31 kg fogytam a diéta alatt és utána is még 2 kg lement. Beválik annak aki utána is kordában tartja magát. Nem azt mondom , hogy ne egyen , mert az nem vezet semmire. Hanem , hogy 6 után igen is ne együk degeszre magunkat és tényleg kerüljük a nagyobb szénhidrát mennyiséget :D Egyébként sok sikert és kitartást :D
2009. dec. 19. 15:21

Én összesen 35 kilót fogytam, ebből 25 volt a 90 naposnak köszönhetően. Nekem nem jött vissza.

DE! ha valaki visszatér a régi rossz étkezéshez, akkor vissza fognak jönni a leadott kilók!

2. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 3c111cc40f)
2009. dec. 19. 15:12
Én 8 kilót fogytam a 90 napossal,és vissza is jött.A férjem 25 kilót adott le,és 10 kg jött vissza neki.
2009. dec. 19. 14:41
?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook