Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Furcsa szokások... fórum

Furcsa szokások... (beszélgetős fórum)


2009. dec. 19. 19:55
nálunk a cd megy,vagy újabban a kisrádió alvásnál.
2009. dec. 19. 18:11
Még nem égett le,de előbb-utóbb az lesz a sorsa bizti.Ha nem alszik elég mélyen akkor amint kikapcsolom egyből elkezd mocorogni és hisztizni.Ez megy lassan egy hete.Nem tudom meddig fog tartani.Én nem bánnám ha leszokna róla...
2009. dec. 19. 17:25
Nalunk a vizcsobogas jon be. Amig a nagyobbik furdik es folyik a viz a kadba, addig a kicsi elalszik. Most lesz 3 honapos.
8. simple (válaszként erre: 1. - Enesbenes)
2009. dec. 19. 16:39
Nem ég le a hajszárító a folyamatos használat mellett?
2009. dec. 19. 15:29

A nagyobbik lányom a porszivó és a varrógép hangjára aludt a legjobbat.

A kicsi viszont az ölünkbe és úgy kellett rázni a lábunkat a kis segge alatt mint a gép.

2009. dec. 19. 14:40
Örömmel olvastam a válaszaitokat és megnyugodtam,hogy vannak még gyerekek akiknek különös szokásaik vannak és nem az enyém az egyetlen kakukktojás:-D
2009. dec. 19. 14:35
Nálunk a végső megoldás a majdnem 6 hónapos fiamnál a hordozó, amibe már alig fér bele. Ha totál kikészült és lehetetlen megnyugtatni, beleültetem és kb 2 perc múlva csönd van. Persze abban kell rázni, ami azért nem egyszerű egy 9,5 kg-os gyereknél. :)
4. 10e84b259d (válaszként erre: 1. - Enesbenes)
2009. dec. 19. 14:18
Szia! Megleptél azzal, amit írtál. Hogy létezik még egy olyan gyerek az én fiamon kívül, aki imádja a hajszárítót?!!! Gergőm eléggé rossz alvó, legvégső esetben monoton zajokat szoktunk bevetni, általában a porszívót. Arra elalszik. De a hajszárító zaját is imádja. Sőt, hogy cifrább legyen a dolog, az én picim hat hetes korától szopi-sztrájkolt 6 hónapos koráig, s az etetések alatt is sokszor zúgott valamelyik szerkezet, hogy eltereljük a figyelmét a bőgésről. Gergő már elmúlt 13 hónapos, de néha még előkerül a porszívó. Lehet, hogy Nálatok is sokáig kell majd a hajszárító, de az is lehet, hogy a Te babád hamar leszokik róla.:)
2009. dec. 19. 14:16

Hát ez nagyon jó:-).

Valami fantasztikusak ezek a gyerekek. Az enyém egy darabig a mobiltelefonra felvett zenékre nyugodott meg, utána már az sem volt elég, rázni kellett a kis fenekét.

2009. dec. 19. 14:15
Szia! Nálunk is a kisebbik fiunk, ha ráadtuk az overált, akkor azonnal elaludt. De sajna nem tartott sokáig ez a szokás.
2009. dec. 19. 14:11

Sziasztok!

Azért gondoltam,hogy indítok egy új fórumot,mert kíváncsi lennék,hogy a ti gyerkőceiteknek vannak e furcsa megrögzött szokásaik?!

Nekem van egy 5 éves lányom és egy lassan 3 hónapos kisfiam.A lányomnál az altatás babakocsiba tologatás és mellé éneklés volt,ez úgy gondolom szokványos.Viszont a fiam nem képes másra megnyugodni,csak a hajszárító hangjára.így az megy nálunk éjjel-nappal.:-)Lassan már nekem is hiányzik ha nincs bekapcsolva:-DJa és a másik pedig az overál,mert abban szintén megnyugszik.

Szóval érdekelne,hogy van e több ilyen kisgyerek akinek ilyen fura igényeik vannak???

Ha van kedvetek írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook