Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek én reagálom csak túl vagy ez tényleg "gáz"? fórum

Szerintetek én reagálom csak túl vagy ez tényleg "gáz"? (beszélgetős fórum)


1 2
31. b72bf01933 (válaszként erre: 30. - Andi6020)
2009. dec. 19. 20:48
És meg is tudod magyarázni hogy ilyen hogy létezik?Mert szerintem ha az illető ilyen hogy saját fiát nem szereti,akkor az orvosi eset.
30. andi6020 (válaszként erre: 4. - B72bf01933)
2009. dec. 19. 20:33
Miért ne lenne??? Sajnos van.
29. giga455 (válaszként erre: 27. - Salla)
2009. dec. 19. 15:40

Minél előbb ejtsd majd meg. CSak TE tudsz kiállni a gyermekedért.

Nekem is ilyen volt apám, és gyerekként nagyon rossz volt megélni.

28. b72bf01933 (válaszként erre: 27. - Salla)
2009. dec. 19. 15:27

1000 fokos fordulatot fog venni az életetek ha külön mentek.Ezt tapasztalatból mondom,de biztos vannak még így egy páran.

Mikor lesz a költözés?

27. Salla (válaszként erre: 25. - Giga455)
2009. dec. 19. 15:26

Én is így vagyok vele.Attól hogy kicsi még megérdemelné az ajándékot.Nem kéne drága,csak egy kis apróság hogy mégis gondolva legyen rá.

Megvárom még elköltözünk külön és ha akkor se lesz más beszélek vele.

26. Kis Cidri (válaszként erre: 1. - Salla)
2009. dec. 19. 13:57
Mindenképpen beszéld meg ezt a dolgot a férjeddel. Ne támadd le, csak mondd el neki, hogy ez neked fáj, mert azt érzed, hogy elhanyagolja a saját gyermeketeket. Ha nem szólsz biztosan elmérgesedik a dolog, és nagyobb lesz a baj.
2009. dec. 19. 13:46

Hát nem tudom. Az én férjem az 5 hónapossal is tudott játszani, sőt már pár naposan is foglalkozott vele.

Ha tényleg így is gondolja valaki hogy majd ha nagyobb lesz akkor játszok vele, az egy dolog. Csak a gyerek meg nem lesz hozzászokva, nem alakul ki a kapcsolat, és hiába akar akkor már foglalkozni vele, a gyerek nem fog vele elmaradni.

Azonkívül ha ez így marad, a nagyobb korban a kisgyerek zokon is fogja venni ezt a fajta kivételezést.

Én meg alapból nem is hagynám ezt. Ha a sajátunknak nem jut ajándékra, akkor máséra még annyit sem költök. Hiába a testvérem, vagy annak a gyereke vagy mit tudom én, én tuti nem hagynám hogy az én gyerekem hiányt szenvedjen azért mert apuka meg akarja mutatni hogy ő milyen frankó nagybácsi. Én azt a 10 000-es ajándékot a saját fám alá tenném... a gyerköc meg majd hozzánő.

24. spinneli (válaszként erre: 19. - Salla)
2009. dec. 19. 13:31
Egy próbát megér, próbálj vele higgadtan beszélni, és kihangsúlyozni, hogy azért akarsz beszélgetni, hogy átgondoljátok ezt.
23. spinneli (válaszként erre: 7. - Fecbb24fe2)
2009. dec. 19. 13:29
ugyanezt gondolom én is.
22. 274c9996b8 (válaszként erre: 21. - 2104cc91e8)
2009. dec. 19. 13:28

Nagyon sokszor megvan ez a "batymentalitas!" hogy , segitem a tesvereimet stb....

Többek között az en edesapam is ilyen volt ! Az en edesanyam ezert soha nem szolt , pedig ott is ugy volt hogy , az apukam sokszor erön felul adott ! Megvan ra az esely hogy , ha szol erte , akkor az egesz csalad megtudja es elöre nem lathato bonyodalmak következnek..... s , mi több rosszabb lessz mint azelött volt !

Nagyon meg kell gondolni mert az "UJ!" jöveveny , tehat feleseg nem igen hozhat uj törvenyeket 1-csaladba ! Masszoval van amikor jobb halgatni , idövel megoldodhatnak a dolgok.

21. 2104cc91e8 (válaszként erre: 16. - 73c8b5fe92)
2009. dec. 19. 13:08

" A pénzügyi dolgok szerintem sem szeretetfokot jeleznek, inkább valamilyen dotációs szándékot, villogást, majd-én-segítek-a-hugomnak- bátymentalitást."


Ebben csak az a bibi, hogy a saját Családja rossz anyagi helyzetének ellenére történik :(((


Persze simogassa, játsszon vele amíg ott vannak, de attól a kis pénztől ne fossza meg a saját családját, ha ott szükség van!!!

2009. dec. 19. 13:00
Azt, hogy a húga gyerekével másképp foglalkozik, esetleg adódhat a két kicsi korkülönbségéből, mert a nagyobbal már többet lehet kommunikálni. Talán ez ráfogható erre, de az, hogy ilyen pici rokongyereknek ilyen értékes ajándékot vesz, mikor a sajátjára és az ugyan olyan rokon gyerekre semmi nem telik, már tényleg érthetetlen. Szóval szerintem egyáltalán nem Te reagálod túl, én biztosan nagyon kiakadnék ezen. Biztosan megbeszélném vele, nem kétséges, hogy ez így nem normális.
19. Salla
2009. dec. 19. 13:00

Ez már nekem is eszembe jutott.

Nem látja ritkán a hugáékat,kb. annyit mint minket,ha nem többet,mert a szomszédba laknak.

Én nem érzem úgy hogy elhanyagolom,szoktam masszírozni,egynap kétszer főzök rá,ugrok ha kell valami,és a szexuális életünk is elég aktív.

:(( megfogok próbálni beszélni vele,de le fog rázni annyival,hogy hülye vagyok.

18. kevian
2009. dec. 19. 12:59
Szia! Ha nem tudod neki szóban elmondani, írd le azt amit érzel és egy arra alkalmas időpontban nyomd a kezébe. Hát én nem hagynám, hogy így legyen az tuti. De a babátok miatt, nem élhetsz ez miatt feszültségben sem..szerintem!
17. cskata (válaszként erre: 15. - PöttömPanna)
2009. dec. 19. 12:59
pont erre gondoltam, szerintem is ez a dolog nyitja és nem több!
2009. dec. 19. 12:56
hát, az az igazság, hogy a pasik nemigen tudnak még mit kezdeni egy nagyon picivel. Várj csak, amíg a fiatok nagyobb lesz, és meglátod, sokkal erősebben fog kötődni. A pénzügyi dolgok szerintem sem szeretetfokot jeleznek, inkább valamilyen dotációs szándékot, villogást, majd-én-segítek-a-hugomnak- bátymentalitást. Az én kicsim apja felé se nézett a picinek (külön élünk), aztán ahogy nőtt, ahogy kommunikált vele, egyre jobban bűvkörébe vonta, ma már azon van a vita, hogy egyfolytában látogatná, én meg nem tudom összeszervezni:-)
2009. dec. 19. 12:55
Szia! Lehet h. a ti gyereketek még pici és ezért nem tud vele játszani, azért egy éves gyerekkel már lehet incselkedni, jobban reagál a dolgokra. Legyünk őszinték egy 5 hónapost még annyira meg sem mernek fogni a pasik, pár hónap és biztos elmúlik. Addig légy türelmes, mert tudod.... türelem rózsát terem.:)
14. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Salla)
2009. dec. 19. 12:50

Hát ezt csak megbeszélni lehet egy alkalmas pillanatban.

Lehet,hogy csak te vagy túl érzékeny,de lehet,hogy teljes mértékben igazad van.

Remélhetőleg,a saját fiát azért jobban szereti mindenki másnál a párod.

2009. dec. 19. 12:50
Szerintem csak annyi lehet az ok, hogy míg a tesója gyereke nem konkurencia, addig a ti kisfiatok igen. Nehéz neki megbírkózni az apaszereppel, de ezt nem könnyű belátni. Szerintem el kellene beszélgetni mindenképpen vele erről és lehet többet kellene vele foglalkoznod, ugyanis a gyerek "elleni" dolog nem más, mint egy figyelemfelhívás, hogy elhanyagolod őt. És ezért nem kapnak a lányok sem, mert így "bünteti" a családodat rajtad keresztül. Úgy gondolom, a háttérben kemény féltékenység van a baba miatt, hogy rá már nincs idő. Lehet, hogy tévedek, szerintem estére egy jó kis masszázs sokat lendíthetne a dolgon - mondjuk a holnapi "megbeszéléshez". Lerohanni a pasikat nem lehet. Kaja legyen benne és legyen nyugis. :) Szépen lassan felvezetni, amikor a gyerek alszik.
12. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Salla)
2009. dec. 19. 12:49

Hat nem tudsz sokat tenni , mert ebböl tenyleg veszekedes lenne ! Viszont van amikor a latszat csal , talan ritkan talalkozik a tesverevel es annak a gyerekevel ? !

A sajat csemete az ugye mindeg ott van ?

11. giga455 (válaszként erre: 1. - Salla)
2009. dec. 19. 12:49

beszéj a pároddal.

Ez szerintem is gáz, én nem tűrném...

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Salla)
2009. dec. 19. 12:49

Ha így van ahogy mondod, akkor nem jól van így ahogy van.

Nem szabad megijednek a vitától. Szembe kell nézni ezzel, mert így csak tűrsz és menekülsz. Ez csak gyűlik-gyűlik és mindent meg fog keseríteni. Mindennek az alapja a beszélgetés, hisz ezért vagyunk emberek és kivel beszélné meg az ember a problémáit az ember ha nem a párjával, aki egyben a dolog illetékese is.

9. b72bf01933 (válaszként erre: 7. - Fecbb24fe2)
2009. dec. 19. 12:49
Szerintem is hasonló lehet.Vagy nem akar emiatt rosszban lenni velük.
8. 9f8e6b2378 (válaszként erre: 5. - Salla)
2009. dec. 19. 12:47
Ültesd le és mond el amit gondolsz.Néha nehéz a férfiakkal!!
2009. dec. 19. 12:47
szerintem neki ez presztizskérdés, hogy mutassa a hugáék fele, hogy milyen jól éltek, meg minden rendben van. színház. lehet, hogy nem is tudatos nála. de azért én leülnék vele erről beszélgetni, mert így csak nő a harag miatta, és előbb-utóbb úgyis robbanni fog. mondd el neki azt, amit itt leírtál szerintem. egy veszekedést megér a hosszú távú béke.
6. d0860dee94 (válaszként erre: 1. - Salla)
2009. dec. 19. 12:46

pedig lehet, hogy jobb lenne egy nyugis piilanatban megbeszéljétek, nem?!


elmondanád neki, hogy téged ez bánt és hátha előáll vmi "épkézláb" magyarázattal

2009. dec. 19. 12:46
Már teljesen kész vagyok ettől.De mégis hogy hozzam szóba?Vagy szerintetek miért ilyen?
2009. dec. 19. 12:46

Szia!


Szerintem ne aggódj,ilyen nincs hogy vki a saját fiánál jobban szeressen mást.

3. Sookie (válaszként erre: 1. - Salla)
2009. dec. 19. 12:45
Ez tényleg gáz...el kéne vele beszélgetned erről.
2009. dec. 19. 12:45
Ez gáz!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook