Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tervezzük + a következő évünket ! fórum

Tervezzük + a következő évünket ! (beszélgetős fórum)

15. Zamus
2010. máj. 7. 13:26
Szeretnék olyan munkahelyet találni, ahol sok ember megfordul.
2009. dec. 19. 15:55

Jövőre rengeteg munka vár rám, nem sokat leszek itthon. Nagyon szeretném, ha ezalatt az év alatt semmi rossz nem történne, mert az elmúlt 3 év (ezzel együtt) katasztrofális volt... Már jöhetne egy szép év :)

Remélem sikerül végre megvennem a lakást, valamennyit megint ráfizetni anyuék hitelére, és vééégre lerakni a B-s jogsit is. Kétkerékről fejlődni 4-re :D

És boldog akarok végre lenni!!!



Mindenkinek sok-sok-sok egészséget, boldogságot és némi pénzt kívánok jövőre :) remélem bejön :))

2009. dec. 19. 15:50
Szeretném kiegyenlíteni a száláimat első sorban. Lefogyni jó sokat. Mást nem nagyon szeretnék.
12. misz
2009. dec. 19. 08:28

Elsősorban és mindenekfelett egészséget kívánok magamnak és a szeretteimnek!

Másodsorban boldogságot, harmadsorban igazságos bánásmódot kívánok magunknak! És persze mindenkinek, mert az lenne az igazi. :)


És ami rajtam is múlik: szeretnék 65-70 kg lenni, szeretnék egyesesbe jönni anyagilag.


BÚÉK Mindenkinek!

11. etikat
2009. dec. 19. 07:34
Én már nem fogadok meg semmit, mert eddig amit megfogadtam, sohasem tartottam be :) Csak azt szeretném hogy béke és szeretet legyen körülöttem, mert akkor minden megy a maga útján ahogy kell mennie !!!!!
10. Noncsi18 (válaszként erre: 9. - A6cd9cfa0c)
2009. dec. 18. 21:17

Igen szerintem is igaz!!! Én mindennel így vagyok sajna, hogy majd holnap, majd holnap, aztán nem lesz belőle semmi!!! :S



De azért nekem vannak terveim 2010-re :D

Szóval:


Szeretném megcsináltatni a fogaimat... (de ha nem is az összeset, egyet mindenképp)

Neki fogok állni tornázni, májusban leszek 20 éves addigra szeretném "visszakapni" a régi popóm :D

Barátommal szeretnék együtt maradni (de ez nem csak rajtam múlik)

és szeretnék sok sok boldog pillanatot vele és a családommal!!! Jókat nevetni, kirándulni, közös programokat!!!!


Kíváncsi leszek jövőre, mikor visszaolvasom :D:D


B.U.É.K.

9. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 7. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2009. dec. 18. 20:29

"A”holnaptól majd…” kezdetű fogadkozás csupán lelkiismeretünk megnyugtatására elegendő"


ez mennyire igaz!! az ilyen jellegű elhatározásaim szinte mind kudarcba fulladtak....azokat valósítottam meg, amelyek úgy születtek hogy reggel felkeltem és eldöntöttem hogy ez lesz, MOSTANTÓL!! úgy lett :)


úgyhogy idén Én nem fogadok meg semmit!


vágyaim, terveim azért vannak!!!


költözés, diploma, és további 8kg mínusz :)

2009. dec. 18. 20:25

Sziasztok!Jövő ilyenkorra nagyon szeretnék egy nagyobb házban lakni.Kb.3 hét múlva szülök és ha már négyen leszünk kicsi lesz a mostani pecónk.Ezen kívül jó egészség az egész családnak,szép,boldog stresszmentes élet,sok kirándulás,rengeteg közös program és nevetés.:))))))))))Remélem összejön!!!!

BUÉK mindenkinek!

2009. dec. 18. 20:24

Milyen a jó újévi fogadalom



Igazán, belülről akard a változást, ne másoknak próbálj megfelelni. ”A barátnőm hatására megfogadtam…” kezdetű fogadalom nem elég erős elhatározás.

Általában nem működik, a „majd holnaptól, „majd újévtől…” kezdetű fogadalom sem… A múltat magad mögött hagytad, a jövő a holnapé, a jelen az egyetlen valóság. A fogadalmat érdemes mindig „mára” megtenni, újra és újra. A”holnaptól majd…” kezdetű fogadkozás csupán lelkiismeretünk megnyugtatására elegendő.

2009. dec. 18. 20:21
Szeretném, ha jövő ilyenkor már hármasban lennénk, vagy legalább egy kicsi Pirinyócska lenne a pocakomban. De ez nem csak rajtunk múlik, ez nem megvalósítás kérdése, de azért leírom a legnagyobb vágyunkat!
5. 8f93a64f70 (válaszként erre: 2. - 8f93a64f70)
2009. dec. 18. 20:20
Jah és BÚÉK!:D
2009. dec. 18. 20:20
Nyugodtság, boldogság semmi más!!!
3. frutty (válaszként erre: 1. - Kiskesztyű)
2009. dec. 18. 20:20

munkahely,lakás felujitás,nyaralás..

b.u.é.k.

2009. dec. 18. 20:19
A jövő karácsonyig szeretnék 2db nyelvvizsgát, bekerülni az egyetemre, Pestre költözni, de a barátommal együtt maradni, és nyáron elutazni Olaszországba. És jövőre elérni az álomsúlyom, az álomalakot. Azt hiszem ennyi:)
2009. dec. 18. 20:17

Ha szeretnéd,írj le egy olyan álmodat,amit szeretnél meg valósítani jövő karácsonyig.És 1 év múlva megnézzük,kinek sikerül.Légyszi,csak az írjon,aki benne van!Köszi:)

B.Ú.É.K.!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook