Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet normális csizmát kapni? fórum

Hol lehet normális csizmát kapni? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 22. 19:08
Agis, én ha elmegyek farmert venni, a leggyakoribb méret a 26-tól 31-ig, Győrben kéne farmert nézned :-) Nekem 33-mas kell, de úgy látszik a farmeranyag elfogy 32-nél, mert annál nagyobb nem létezik a magyar butikokban. Na ezért megyek a turiba. Bár szerintem a 33-mas méret teljesen átlagos méret figyelembe véve, hogy a magyar lakosság több mint a fele némileg túlsúlyos. És ez még nem is az elhízott kategória.
2009. dec. 22. 19:04
A Krokkóban vettem. Végül mindig ott kötök ki.
19. agis
2009. dec. 22. 14:25
Én 26/32 es farmert hordok, félévente egyszer, ha találok ilyen méretet....aki "ropi" annak sem künnyű, nehogy azt gondold....
18. Bri*
2009. dec. 22. 10:28
Hol vetted a csizmát?
2009. dec. 21. 20:06
Jó hír: kaptam hegyes orrú, western-fazonú olasz csizmát! Rossz hír: egy számmal nagyobbat, mert az ért össze a lábszáramon.. Most vehetek egy spéci talpbetétet, hogy ne lötyögjön benne a lábam. De olyan szép! Igazából már volt egy ugyanilyenem pirosban, két éve vettem, minden gond nélkül, most ugyanaz a méret feketében nem ért össze..
2009. dec. 21. 20:04
Nadrágot vagy turiból vagy Tesco :-)
15. Bri*
2009. dec. 20. 18:15
Nem csizma téma, de a nadrágokkal hogy álltok? Én alig tudok venni magamnak egy normális farmert. A lábam vastag, viszont nem széles a csípőm, nincs nagy fenekem, tehát felül a lábaimhoz képest vékony vagyok. Ami feljön a combomra, az derákban lötyög. A mai cuccok meg csak ropikra készülnek. Nincs valami ötletetek?
2009. dec. 20. 07:27
Nem tudom, nekem nem vékony a lábam....de szerintem csinos a törpe orrú is....nekem tetszik magamon:)
13. Bri*
2009. dec. 19. 19:27
Nekem is a hegyes orrú, western sarkú fazonok tetszenek. A vastag lábúakban nem is áll jól a tömpe orr. Szóval legyen hegyes orrú, nem túl magas sarkú és még jöjjönis fel a lábunkra! Ez már túl sok:) Van egy weblap, a cipoplaza.hu, ott gyönyörű csizmák vannak,de már kinézetre sem tűnnek széles szárúnak. De tényleg nagyon szépek, és legalább 5-6 van, amit kapásból elfogadnék.
2009. dec. 19. 10:01
Nekem is a helyesorrúan tetszenek...de azt sehol nem találtam, maradt a krumpli orru..de annyira kényelmes:))
11. 89b99f816e (válaszként erre: 10. - Anita1215)
2009. dec. 18. 23:23
Humanicban láttam mostanában hegyes orrúakat, én is ilyen típusba tartozom, aki ezeket szereti :) De most laposat akarok venni a magas sarkú mellé, egyet fel is próbáltam a Leonardoban, de csak keki színű volt, az meg nem passzol minden színhez..:(
2009. dec. 18. 18:14
Már nézem a honlapját, de nem tetszenek a csizmák :-( Nekem a hegyes orrú, középmagas jön be, ezek a mostani "krumpliorrúak" nem tetszenek.
9. agis (válaszként erre: 7. - Anita1215)
2009. dec. 18. 18:08

A deichmannban mindenféle típusú van, de au igazán szép, bőr csizmák akkor jöhetnek szóba, ha a szűrukban van felül olyen kis gumi bevarrás, ami enged egy picit a vádlidnál.


Én 2 csizmát szereztem az elmúlt 1 hónapban, mind a kettő olasz, de az egyik boka (azt itthon vettem) a másik meg egy lovaglócsizma (olaszo-ban szerzett)

2009. dec. 18. 18:03
Eddig csak olasz csizmákat néztem, mert azok tetszenek.
2009. dec. 18. 18:03
Nagyon köszi!A Deichmann eszembe sem jutott. Jó minőségű csizmák vannak ott?
2009. dec. 18. 17:58
Reno???
2009. dec. 18. 17:54
Na már ketten a Deichmannra szavaztunk:)))
4. Bri*
2009. dec. 18. 17:53
Úgy látom, Te is vastag lábú fajtából való vagy! :) Én is! Szerintem csoda, ha találok magamra egy csizmát, amelynek a szára fel is jön. Tegnap csak úgy véletlenül bementem a Deichmannba, próbálgattam a cszimákat és az egyiknek feljött a szára!!! Csoda! Igaz, nem vettem meg, mivel most nem szándékszok ebbe fektetni. Egyébként a Deichmannak van honlapja is, ott is megnézheted.
2009. dec. 18. 17:53

Szia:)


Nekem vastag a vádlim én is nehezn találtam végül a Deichmanban...sztem annak is van weboldala....


naplomban van kép is róla...:)


sok sikert:)

2. agis
2009. dec. 18. 17:53

Ne olasz márkák között válogass, mert azoknak extra szűk a száruk. AZ itthoniak közül a Benettonnak vannak széles szárú csizmái.


Nekem a 36os csizmába itthon belefér a a fermarom szára és a kezem is, az olaszoknak (de csak az igazi olaszoknak) meg épp hogy fel tudom húzni nadrággal a szárán a csizmát:)

2009. dec. 18. 17:51
Sziasztok! Ismertek olyan weboldalt, ahol lehet normális szárszélességű csizmát kapni? Bárhova megyek, csak szűkszárú csizmákat találok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook