Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgetés a Harry Potter-ről (csak rajongóknak) (: (: fórum

Beszélgetés a Harry Potter-ről (csak rajongóknak) (: (: (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
396. Hajnal89 (válaszként erre: 390. - Vvicus)
2010. márc. 28. 19:38

HEllo:)

Na ez nagyon jó kérdés...biztos repültek,mint Tudjukki...vagy másztak pár órát...egyik se reális,dehát mind1:/

Én nem tom komolyan..a könyvben biztos volt róla szó,h Lumpsluck csinált vmit a jeggyel..de mit..Nincs nálam a könyv.:/ Nem fogom megtudni.:O:D De tényleg mi volt ott a sztori a jeggyel,nem jut az eszembe.:(

Kárpótlásul ma megnézem a hatot.:D

395. vvicus
2010. márc. 27. 09:54
Lumoson van fent egy cikk, élménybeszámolók olyanoktól, akik egy filmes rendezvényen láttak egy párperces egyveleget a már elkészül jelenetekből, sok helyen még csak a nyers felvételeket. Nagyon érdekes, úgy megnézném én is azt a bemutatót, de nem találom sehol...:-/
394. vvicus (válaszként erre: 393. - Nagyreni)
2010. márc. 27. 09:52
A filmeket is nézem, most tartok a 4. résznél, majd ha eljutok a 6oshoz, kiderül. :-) De inkább a könyvből rémlik az ominózus eset.
393. nagyreni (válaszként erre: 392. - Vvicus)
2010. márc. 26. 20:46
Passz, nekem is rémlik, de nem tudom, hogy a könyvből vagy a filmből.
392. vvicus (válaszként erre: 391. - Nagyreni)
2010. márc. 26. 15:20
Akkor csak azt mondja neki Dumbledore, hogy azért tudta, hogy nem halálfalók támadása, mert elfelejtette a sötét jegyet? Vagy ez meg a filmben van, tisztára feledékeny lettem.
391. nagyreni (válaszként erre: 390. - Vvicus)
2010. márc. 26. 14:57
Nem küldte fel, csak nagyon feldúlta a házat és a bejárati ajtóval kezdte :-), azért húztak egyből pálcát.
390. vvicus (válaszként erre: 389. - Hajnal89)
2010. márc. 26. 14:10

Szia!


Ugye hogy ugye? :-D Szerintem is elkapkodta Rowling annak a Horcruxnak a kicsinálását. Arról nem is beszélve, hogy utána hogy jöttek vissza? Hiszen mégis belezuhantak a wc csöveibe. Onnan meg a másodikban Fawkes hozta fel Harryéket.


Várjál, lehet, hogy hülyeséget írtam, és mégsem küldi fel Lumpi? Na, ennek majd utánanézek.


Régen én is írtam, most is vannak írói hajlamaim, de nincs ihlet. Sajnos nem vagyok egyfantáziadús emberke.

2010. márc. 26. 12:04

Szia én vagyok,csak elkallódtam.:)

NA a Baziliszkuszos részen én is néztem egy nagyot,elindultak ketten,aztán egy óra múlva vissza is jöttek,a horcruxnak annyi,Ron meg beszéli a nyelvet...O.o Kissé el lett kapkodva.:/

Nem is emlékeztem,h Lumplsluck felküldi!:O De rég olvastam.Dehát elvileg a halálfalóknak azért van a sötétjegy,h csak ők tudjanak online "csacsogni".

Nem rég olvastam ilyen.tovább írt változatok fanfiction vagy miket.Voltak jókvoltak rosszak.Épp azon merengtem,h írnék,régen írtam,most újra.Aztán mégse,kéne valami saját eredeti ötlet,ami legalább akkorát üt,mint Rowlingé:D

388. vvicus
2010. márc. 24. 17:49
Sehol senki?
387. vvicus
2010. márc. 23. 10:38

Sziasztok!

Megint eszembe jutott valami, amiről már korábban is gondolkodtam. Azt mondja Arthur a 4. kötetben, legalább is azt hiszem, ő, hogy a sötét jegyet csak a halálfalók tudják felküldeni, Lumsluck mégis felküldi a 6-osban. Persze lehet, hogy Arthur arra gondolt, Harryék nem tudnák felküldeni, az idősebb és képzettebb varázslók talán mégis képesek erre?

386. vvicus
2010. márc. 22. 13:56

De persze én is imádom a könyvet!

Most a 4-est hallgatom, most mennek a Kviddics Világkupára.

385. vvicus (válaszként erre: 384. - Hajnal89)
2010. márc. 22. 13:55

Szia!


Az a legrosszabb, hogy tudom, hogy olvastam már arról, mit mondott Rowling a 4-es kérdésemre, de nem emlékszem, mit...:-)

Nekem nincs bajom Hermionéval, könyvben sem, filmben sem. Igazi kis eminens.


Nekem Nagini kivégzésével nem volt bajom. Ellenben az kicsit számomra gáz volt, hogy Ron meg tudta jegyezni, hogy mondják párszaszóul, hogy nyílj ki. Aztán meg tönkreteszik a Horcruxok a baziliszkusz több éves csontvázából származó foggal. Most komolyan, abban tényleg volt még méreg???

2010. márc. 22. 13:41

Jó reggelt/napot:)

Na igen Hermione olykor vészesen sovány.:SSzinte tényleg Keirása...őt valahogy nem szeretem.:s

Nagyon köszi a videót!Na tuti nem ezt láttam,ez az igazi.:D Nem túl jó a minőség így is örülök,hogy legalább már ennyit láttam.:D Már annyira várom!:D Remélem ez nagyon-nagyon jó lesz,a legjobb.:D

A kérdésied nagyon jók az Azkabani fogyollyal kapcsolatban.:D Egyikre se tom a választ.:O Néha nincsenek válaszok,mert akkor nem lenne könyv,vagy túl egyszerű lenne az egész.:D Mindig lesznek megválaszolatlan kérdések,lehetett volna sok lehetőség,de az író figyelme is lankadhat.:) Elég,ha úgy könyveljük el,azért t9rténtek így a dolgok,mert a nagy globális terv ezt kívánta meg...tényleg nem jut jobb az eszembe most.:)

Ja,amit még mondani szerettem volna,hogy Nagini fejlevágós része is olya gyors volt,mert rendben égett a sapi...süveg,Neville,mint bátor szívű Griffedéles megkapta a kardot,de...levágta és kész.:O Cigiszünet volt közben?Okégyorsan történt,de annyit szenvedtek a horcruxokkalez volt a legnehezebbnek ígérkező,mindegy akkor is jó könyv volt.:P:D

383. vvicus
2010. márc. 21. 14:48

Ma értem a végére az Azkabani fogolynak, és elgondolkodtatott néhány dolog.

1. Miért nem kérte Dumbledore, hogy Veritaserummal derítsék ki az igazat Siriusról.

2. Vajon elmondta-e később Pitonnak, hogy közreműködött a megszöktetésben, vagy egyszerűen a 4. kötet végén szembesítette őket.

3. Ha Pitonnak meg kell védenie Harryt Voldemorttól, miért akarja rábeszélni Caramelt, hogy megérdemlik a kirúgást.

4. A Hold már korábban is fent volt, azt hiszem szerepel a könyvben, hogy felhők takarják el, és Lupin csak akkor változik át, amikor a felhők mögül kibukkan a Hold. Ezzel az erővel egy sötét szobában átvészelhetné a teliholdat. És tudom, erre valamit mondott anno J.K., de nem emlékszem, mit.


Most kapásból ennyi jut az eszembe...:-)

382. vvicus
2010. márc. 21. 14:44

Most csak ezt találtam:

[link]

Van egy másik is, annak a második fele ugyanaz, mint amit belinkeltem, de az első felében a producer és a rendező is beszélnek, és plusz jelenetek látszódnak, mint pl. az esküvő az elején.

Tényleg ne számíts nagy jelenetekre ám! :-)

381. vvicus (válaszként erre: 380. - Hajnal89)
2010. márc. 21. 14:38

Szia!

Nem semmi itt a Ginny, tényleg nagyon öregíti a smink. Viszont jól áll neki ez a haj. De hogy "Hermione" milyen vékony tud lenni néha, vagy csak a beállás teszi, én nem tudom, de sokszor már a Kiera Knightlyt juttatja eszembe.

Én is bírom a negatív szereplőket, Narcissát a filmben Helena igazán nagyszerűen alakítja! :-)

Mindjárt megnézem Neked, hol található az igazi előzetes, és belinkelem.

2010. márc. 21. 14:31

Sziasztok!

Én jöttem egy linkkel,ha már Ginyről van szó:

[link]

Na itt erősen elméláztam,hogy ő lenne az?:O 30-nak kinéztem,most épp azt nyomozom le,hogy mennyi idős.Amúgy jobban néz ki,mint a filmben,de szolidabb smink szerintem nyerőbb lett volna,de ez nem kérdés.:)

Egy varázspálcának én is örülnék,el is mennék megnézni hogyan valósítják meg a helyszíneket.:)

Nekem a Nimbusz 2001 is megtette volna..nem tudok mit tenni,a negatív figutákat (is/de sok ez az is szóismétlés:S/) szeretem,bírom a Malfoy családot.:D (Bár már tettem rá utalást.:))

Nekem az a bajom,ha már a filmek után nézek,akkor a szereplők után szintén...mindenre ugrok,sztárhírekre is.:D

Én kerestem előzetest,de sokszor csak "beugratások" vannak.Egyszer talán találtam valami használhatót,igaz sok volt benne a régebbi részekből,de voltak tök újjak is...lehet ez volt a trailere?:O

379. vvicus (válaszként erre: 378. - Nagyreni)
2010. márc. 21. 11:15

Semmi gond. Majd bekukkantok én is, igaz, én csak a forgatásokkal és a filmekkel kapcsolatos képeket szoktam megnézni, a sztárhírek nem nagyon érdekelnek. Most is nagyon kutakodok új forgatási képek után...:-)

És láttátok már a HP7/1 előzetesét? Ugyan sokminden még nincs benne, de azért érdekes. :-)

378. nagyreni (válaszként erre: 372. - Vvicus)
2010. márc. 20. 23:33
A lumos.hu-n szoktam megnézegetni a képeket, igaz, nagyon ritkán, csak mikor egy-egy film kijön a moziban. Ott láttam pár képet, amin tök jól nézett ki a csaj. Őszintén szólva meg sem ismertem, mert teljesen másképp nézett ki, mint a filmekben. De ha nem baj, nem nézem most végig, nem nagyon vagyok oda érte:-)
377. vvicus
2010. márc. 20. 19:43
RTL Klubon most adják a Bölcsek kövét. Ugyan megvan DVD-n, és nem is a kedvenc részem (filmben), de megnézem...:-)
376. spinneli (válaszként erre: 374. - Hajnal89)
2010. márc. 20. 13:48
nekem nagyon tetszett ahogyan a film kezelte ezt a szerelmi szálat, finom vonalakkal, tisztán.
375. vvicus (válaszként erre: 374. - Hajnal89)
2010. márc. 20. 13:44

Jó lenne elővenni a pálcámat. :-) Nagy vágyam, hogy eljussak az orlandoi Harry Potter Kalandparkba, idén tavasszal nyitják meg. Kétséges, hogy megvalósul-e, de akkor is, ez az egyik vágyálmom. Na ott tuti vennék magamnak egy pálcát az ajándékboltban, ill. Ollivandernél. Az Abszol úti boltok közül az övét is megcsinálják. Olyan jó lenne elmenni oda.


Azért én csodálkoztam, hogy a Bogar Bárd még nem volt foglalt, és örültem is neki. Először a nimusz2001-et akartam, mert a 2000-es már foglalt, de aztán eszembe jutott Harry szava:

Neki nem kell semmi olyan, ami Malfoynak jó. :-) Úgyhogy bepróbálkoztam inkább ezzel.

2010. márc. 20. 13:17

Szia!Nem gond én is belassultam.:)

Igazatok van,a film nem is foglalkozik a szerelmükkel..nem tom olyan hirtelen jött,olyan semmi,jobban kidolgozták a "Chos" szerelmet.

Tuti fix,hogy már minden név foglalt,szinte minden oldalon a Harry Potterból.:) (Gondolom A Gyűrűk urából is,annak is nagy rajongója vagyok.)

Azt olvastam Vvicus,hogy előveszed a pálcád.:O Kezdek én is fanatikussá válni.:D

373. vvicus (válaszként erre: 370. - Nagyreni)
2010. márc. 20. 11:15

Nem mondom, hogy thriller, de a varázsló szíve, vagy nem is tudom mi a címe, az elég brutális, ahogy kitépi a szerelme szívét... Nekem tetszett, ez is HP mondakör, szóval nekem, mint fanatikusnak, muszáj volt elolvasnom.

Annyit beszélek róla, lehet, megint előveszem a polcról. :-D

372. vvicus (válaszként erre: 371. - Nagyreni)
2010. márc. 20. 11:13

Tényleg nem adja vissza a film a kapcsolatukat, igaz, ott kapcsolatról szó sincs, hiszen csak elcsattan egy csók, aztán annyi. A könyvben meg ugye rendesen járnak egymással.

Nem tudom, nekem alapjáraton nem tetszik a csaj semmikor, vagy megkérlek rá, hogy linkelj már be nekem egy webcímet, ahol szerinted jó kép van a csajról, kíváncsivá tettél.

Nekem bárgyú az egész lányzó...

371. nagyreni (válaszként erre: 368. - Hajnal89)
2010. márc. 20. 11:02

Ginny nekem sem jön be. A filmben olyan kis semmilyen, mert azért a rendezvényekre ki tudja csípni magát, azokon a fotókon szerintem kifejezetten csinos.

Az viszont nagyon nem tetszik, ahogy a filmben kibontakozik a szerelmük. A könyvben annyira jó, a filmben egyáltalán nem jön át.

370. nagyreni (válaszként erre: 369. - Vvicus)
2010. márc. 20. 11:00
Én is megvettem a Bogár Bárdot, de még nem olvastam el, mert még nem voltam olyan hangulatban, hogy gyerekmeséket olvassak. Azt gondoltam, azok... De ha thrillerről van szó, akkor hamarosan nekiveselkedek:-)
369. vvicus (válaszként erre: 368. - Hajnal89)
2010. márc. 19. 20:33

Bocs, hogy lassan válaszolok mindig...:-)

Jajj, a cipőkötős rész nálam is viszi a pálmát, az naggyon gáz, így két gy-vel! :-)

Bogar Bárd nagyon jó, abszolút nem gyerekmese, én nem olvasnám fel a gyerekeimnek, mert van benne gyilkosság, szívkitépés elég keményen. :-) Azt hiszem, hat mese van benne.

Most regisztráltam Honfoglalón, azon filóztam, mi lenne jó HP-s név, a Mézesfalást akartam, de foglalt volt, így lettem Bogar Bárd. :-DDD

2010. márc. 19. 19:45

Ginnyn sehogyse tudok napirendre térni.:S Hermionét is osztom!Az első részekben egyszerűen ki nem állhattam!!Aztán az Azkabaniban tetszett,mikor Harryről lehúzta a köpenyt,tetszett,ahogy játszik.Majd ismét unszimpi lett,de a hatodikban megint megszerettem..nagyon váltakozó nálam.Helyes lány,csak néha viszket tőle a tenyerem,lehet,mert olyan meggyőzően adja kis eminenst.:/Viszont a hatodikban nagyon aranyos volt szerelmi bánatosan főleg,amikor a madarakkal ücsörgött,majd Ronra uszította őket.

Jó neked.:D De szívesen hallgatnám én is!BArátom tuti kirakna.:(:D

Azon meg se lepődök már,hogy a könyvben történteket átmásítják.:/ A csókos jelenet nekem se jött át annyira,de még mindig jobb volt,mint ,amikor az Odúban bekötötte Ginny Harry cipőfűzőjét.:s

Múltkor,amikor voltunk megvenni a hetet kérdezte barátom megtoldjuk-e Bogar Bard meséivel,mondom nem...most meg fő a fejem,hogy de miéééért nem.:SHány mese van benne?Milyenek?Gyerek mesék,vannak benne izgisebbek is?

367. vvicus (válaszként erre: 366. - Hajnal89)
2010. márc. 19. 19:15

Ugye, Ginny nagyon gáz szerintem is! És szerintem sem szép. Bátyám szerint helyes, de szerintem csúnya!!! Mondjuk Hermionéből sem sok jót néztem ki első évben, de azóta kifejezetten megszépült!

Jaj, én imádom az egész HP-t, szó szerint elvarázsol az egész történet.

Biztos írtam, most éppen a hármas könyvet hallgatom audiobookként. Most éppen ott tartok, hogy Ront elragadta Tappmancs a Fúriafűznél.

Visszatérve a 6os filmhez, nagyon gáz a csókjelenet, és kölünben is, Harrynek kellett volna elrejtenie a könyvet. >:-/


Olvastad Bogar Bárd meséit? Én azt is nagyon szeretem.

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook