Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok, akiknek már gyerekes/elvált párja van, hogy élitek meg, hogy a közös gyermek, csak neked az első? fórum

Lányok, akiknek már gyerekes/elvált párja van, hogy élitek meg, hogy a közös gyermek, csak neked az első? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 18. 14:33

Köszönöm a véleményeket, tudom, hogy ezt kell tennem!

Azért még várok olyan véleményt, aki hasonlót át is élt.


Köszönöm

2009. dec. 18. 14:14

Szia!!

A véleményem egyezik a Szabinájéval.Ha Te tiszteletben tartod és elfogadod az ő volt családját ez fordítva is igaz lesz és mindent megtesz érted értetek:))Sok sikert!!!!

2009. dec. 18. 14:11

Szia!

Bocsi,hogy idekotyogok,én sem vagyok ilyen helyzetben,de ha ilyeneken agyalsz nem lesztek sose boldogok.

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

2009. dec. 18. 14:11

Szia!


Az amúlt te pedig a jelen vagy és veled él, szóval ne agyalj hülyeségeken.

2009. dec. 18. 14:09
Szia!Én nem vagyok érintett a témában,de szerintem ne aggódj ezen.Mivel ez lesz az első közös gyereketek,neki ilyen szempontból ez lesz az első ilyen jellegű élménye veled és a kicsivel.(És megsúgom, minden szülés más!)
2009. dec. 18. 14:07

Szia, igaz én nem vagyok, voltam ilyen helyzetben, de szerintem feleslegesen ne agyalj ilyenen. A párod téged választott, és ami volt, az a múlt, és persze azt sem lehet tőle sajnálni, hogy emlékezzen rá. De ami kettőtökkel fog törtnénni, az ismét egy új, és csodás érzés lesz számára, mert úgy ahogy két terhesség, úgy két szülés sincs egyforma.


Szorítok, és hidd el, minden rendben lesz...:-)

2009. dec. 18. 14:03

Sziasztok!

Kíváncsi lennék hasonszőrű lányok véleményére, érzéseire.

Párom elvált, és ott született két gyerkőc, mindkét szülésnél ott volt, 7 éve szeretjük egymást és tervezzük a közös babát. Nincsenek kétségeim felőle, de néha olyan hiányérzetem van, vagy nem is tudom minek nevezzem, vagy tartok tőle, hogy neki ez nem lesz olyan fontos, szeretnénk ha majd ott legyen a szülésnél is, de ő neki ez már megtörtént mással... csak egy lesz a sok közül... szerintem akárki akármit mond, az első, csak az első marad... és azok már nem mi leszünk :(

Ő nem így mondja, sőt, de valahogy néha ezen elmálázok, hogy fog-e neki a múltja miatt annyit jelenteni mint nekem.

Igazából tudom, hogy magam gerjesztem, mert csak néha én gondolkozom el rajta, pedig nincs rá okom, de azt hiszem, ha nem agyalok rajta, attól még így van.


Kíváncsi vagyok ki-hogy van/volt ezzel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook