Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Iwiwen hogyan törölheti a kép alatti hozzászólást, aki már nem is az ismerősöm? fórum

Iwiwen hogyan törölheti a kép alatti hozzászólást, aki már nem is az ismerősöm? (tudásbázis kérdés)


4. 99279bb06f (válaszként erre: 3. - Szabist)
2009. dec. 19. 01:51
Lassú a wiw rendszer, egymás után törölte a rendszer mindenét, ezek mind más-más hozzáférési helyek, ez eltarthat néhány napig is. Nagyon sokan törlik magukat naponta. Az ismerőseim közül egy nap alatt 7-en törölték magukat véglegesen. Már mindenki besokallt az örökös leállások miatt.
3. szabist (válaszként erre: 2. - Bared)
2009. dec. 18. 16:59
De közvetlen akkor csak a név törlődött azonnal, a fényképek alatti szöveg maradt 3 napig. Egyszerre kellett volna törölni szerintem.
2. bared (válaszként erre: 1. - Szabist)
2009. dec. 18. 13:41
úgy tudom, amikor törli magát, megkérdezi a program, hogy kívánja-e az eddigi hsz-okat, megjegyzéseket törölni? gondolom igénybe vette...
2009. dec. 18. 13:39
Korábban ismerősöm több képhez hozzászólást küldött. Ő törölte magát, szinjáték volt az egész. a Képjeim alatt viszont ott maradt a hozzászolása, amit szándékosan nem töröltem ki. A törlés 2-3 napja volt ellenben a képek alatti hozzászolá törlését csak ma vettem észre. Hogyan csinálhatta, mert megnéztem csak én törölhettem volna. Más ahhoz nem fért volna hozzá, más ismerősöm által megprobáltuk és lehetetlen volt a törlés. köszönöm a tanácsot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook