Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vélemények a hűtlenségről. fórum

Vélemények a hűtlenségről. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. okt. 30. 22:50
:))))
63. szomorkodó (válaszként erre: 62. - 400105b445)
2013. okt. 30. 14:42
na ne sarkítsunk már :)
62. 400105b445 (válaszként erre: 60. - Szomorkodó)
2013. okt. 30. 14:41
Minden esetben indokolt. Ha mással nem is,legalább azzal,hogy:Megkívántam!:D
2013. okt. 29. 15:00
Nem szép dolog...., de a lónak is 4 lába van mégis megbotlik. :S
2013. okt. 29. 14:58
gusztustalan, ha nem indokolt
2008. szept. 18. 11:17

Akkor én is voltam màr önzö..........

Szerintem az emberek 85%-a àtesik ezen

58. maya80
2008. aug. 16. 09:29
A megcsalás önzés.
57. ab4b6bc17d (válaszként erre: 55. - T-Bag)
2008. máj. 24. 21:40

Honnan tudhatnád előre, hogy vele más lenne? Jó, nyílván más temperamentumú, mint a barátnőd - aki iránt én úgy érzem, már nincsenek őszinte érzéseid.

De ne felejtsd el, más kapcsolat az, ha valaki a munkatársad és valószínűleg egészen más lenne, ha együtt élnétek! Egy ideig meglenne az újdonság varázsa, de aztán vele is jönnének a szürke hétköznapok! Miért nem próbálod meg a mostani barátnőddel feldobni azokat?

56. ab4b6bc17d (válaszként erre: 55. - T-Bag)
2008. máj. 24. 21:36
Bocsi! Elsőre nem szoktam megnézni az adatlapokat, nehogy befolyásoljon :)
55. T-Bag (válaszként erre: 52. - Ab4b6bc17d)
2008. máj. 24. 21:18

Szia. Köszi a segítséget, bár annyi nem derült ki ezek szerint, hogy fiú vagyok, így a kapcsolat nem leszbikus lenne, hanem teljesen normális.

Egyébként annyi már kiderült, hogy többször sirt ez miatt, miattam, és igazából nem tudja mi legyen..... de nem igazán akarja elhagyni a párját...Én viszont kész lennék rá, hogy elhagyjam az én párom! De azt ő is tudja hogy ezzel a saját boldogsága útjába áll! Hogy tudnám elérni, hogy rájöjjön arra, (amit egyébként tud) hogy velem lehetne igazán boldog?

54. ab4b6bc17d (válaszként erre: 51. - Jottone)
2008. máj. 23. 11:00

Ez egyértelmű! S te is tudod rá a választ!

Kvittek vagytok, de milyen áron?

53. ab4b6bc17d (válaszként erre: 50. - T-Bag)
2008. máj. 23. 10:59

Nem tudom eldönteni, hogy ez megcsalásnak számítana-e vagy sem :) A helyzet komikumán somolygok. Mert tulajdonképpen nem azonos neműhöz vonzódsz most...


A barátoddal, meg ha már ennyire nem vagytok egy hullámhosszon, nem lenne jobb befejezni? Úgy tűnik, csak a megszokás tart már össze benneteket.

52. ab4b6bc17d (válaszként erre: 50. - T-Bag)
2008. máj. 23. 10:57
Hát, szerintem ez esetben neked kell döntened, hogy belemész-e életed első leszbi kalandjába, vagy sem. A leírásodból úgy tűnik, a munkatrásnődnek sincs ellenére a dolog.
2008. máj. 21. 23:05
én megcsaltam, nem tudom hogy tudja e. Ő is megcsalt , de nem tudja hogy tudom. azt hiszem ez már nem is szerelem. akkor ez hűtlenség?
50. T-Bag
2008. máj. 21. 21:11

Ez a dolog sajnos most történik velem, és nem tudom mi csináljak! 2 és fél éve élek egy harmónikusnak mondható kapcsolatban! Nem nagyon veszekszünk, de nem is túl izgalmas a kapcsolat! Sokat nem szexelünk(hozzá teszem sokat dolgozom és ez mellett főiskolára is járok), így ebben én is ludas vagyok és nem is túl izgalmas már a kapcsolat! Nem járunk nagyon sehova, ő nem túl kreatív ötletek terén, és ha valahova megyünk is akkor azt is én találom ki! Tudni kell róla, hogy elég konzervatív, és nem is túl bőbeszédű! Én viszont állandóan pörgök, és a munkámból eredően sokat is beszélek(beszélgetek)! Viszont pár napja egy lány jött a céghez, akit nekem kell betanítanom. Mivel a munkánk nem helyhez kötött, sokat megyünk autóval, így akarva akaratlanul nagyon sokat beszélünk! Valójában sosem éreztem ilyet lány iránt (talán 16 évesen), nagyon jó vele beszélgetni, nagyon sokrétű a tudása, közvetlen, imádni való a nevetése..., és mellesleg nagyon csinos! De van barátja...6 éve, sőt már a vőlegénye! De ez az első komoly kapcsolatata. Ja ő 21 éves, én pedig 27! Gyakorlatilag napi 9-10 órát vagyunk együtt! De sajnos már csak 2 napig!!! Egy beszélgetésünk alkalmával kicsúszott a számon, hogy kár hogy nem elöbb ismertem meg! Nem tudom miért mondtam ezt neki, hisz igazából szeretem a párom, de én már már tényleg úgy érzem, hogy csak szeretem, és nem szerelmes vagyok belé!

A lány erre csak azt kérdezte, hogy miért lecsapnál rám(nevetve), igen, mondtam én! Ő erre csak annyit mondott, hogy akkor már ő is rám! Lehet csak azért érzem úgy hogy néha néha túl közel kerülünk egymáshoz, mert ezt szeretném? Nagyon vonzódom ahhoz a lányhoz, sőt még az is felmerült bennem, hogy ő az akiért a párkapcsolatomat is feladnám!

Mit tegyek! Kérem segítsen valaki, mert nem voltam még ilyen helyzetben, és nagyon tanácstalan vagyok! Bárki is segít, köszönöm neki!

49. ab4b6bc17d (válaszként erre: 38. - Infinity sadness)
2008. máj. 21. 20:29

Ez amolyan késő bánat... nem csodálom, hogy a barátnőd így kiakadt, hiszen megtetted az első lépéseket a megcsalása felé. A hűtlenség ugyanis nem rögtön az ágyban kezdődik, hanem már annál a gondolatnál, hogy "Hűséget fogadtam, nem vakságot!". Egy pillantás ide, egy email oda, egy kis flört jobbra, stb. ez mind-mind elég ahhoz, hogy a kapcsolat felbomoljon!

Gondold csak el, te hogy éreznél fordított helyzetben? Meg tudnál bízni benne ezután is? Úgy jó mélyen tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket! Egyértelműen vezekelned kell! Talán még nincs veszve minden. De fel kell kötnöd a gatyád!

48. ab4b6bc17d (válaszként erre: 19. - 996d3b2ccc)
2008. máj. 21. 20:13

Én - belegondolva magam egy ilyen helyzetbe - egyből kiszeretnék az illetőből!

Hogy lehet ekkora fájdalommal újra megbízni benne, fogadni az érintéseit, hogy lehet tovább szeretni? Nekem egyáltalán nem menne! Számomra abban a pillanatban halott lenne, amint megtudnám a dolgot.

Remélem soha nem kerülök ilyen helyzetbe.

47. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Df1077de8f)
2008. máj. 21. 20:08

Szia! Szerintem ez nem a te szégyened!!!

Hálisten még soha nem voltam így, de ha beleképzelem magam a helyzetedbe, akkor én tuti biztos, hogy kiadtam volna az újtát! Még akkor is, ha már lett volna gyerekünk. Nálam a megcsalásra nincs bocsánat!

46. fa72c95d08 (válaszként erre: 45. - Infinity sadness)
2008. ápr. 22. 22:31

Tudom, hogy fáj, de ha menni akar ne tarsd vissza! nincs értelme. Neked viszont lehet, hogy a jővő mást hordoz és az jobb lesz mint, ahogy most élsz! A lépcsőn felmenni és a célt megtalálni nagyon nehéz; mert a fölfelé menő út fárasztó és akadályokkal teli, szembe jönnek veled és ki kell kerülnöd, vagy nekik kell kikerülni téged, vagy megfordulnak és téged segítenek ahhoz, hogy tovább tudj menni. Még messze vagy a tetejétől, de ha jól küzdesz mindig közelebb érsz a tetjére. Mikor? majd életed vélgén, mikor visszanézed a filmed derül ki, hogy meddig jutottál.

Írd meg prívát, ha bármi változás van, mert érdekel mi van veled!

Ettél már?

xanaxot kidobtad?

2008. ápr. 22. 09:43

Sajnos sok minden nem változott. Elutazott 3 napra és addig nem láthatom. Bár beszéltünk, úgy néz ki rájöttünkhol csúszott el a dolog, de ez még csak egy lábemelés az égig érő lépcsőn...

Köszönöm a válaszodat! Nem tudott róa, hogy találkoztunk, csak a "lebukás" után mondtam el neki. Nem akarom Őt elveszíteni!

44. fa72c95d08 (válaszként erre: 42. - Infinity sadness)
2008. ápr. 20. 23:54

Tudot rólla, hogy találkoztál a régi ismerősöddel?

Ha most nem hisz neked később sem fog, ha a bizalma megrendült benne irántad.

Természetes, hogy kerül, mert Ő is bizonytalan ez érzéseiben ezek után, mert azt gondolta mindenről tud "ami veled történik". Dolgozol, hazajársz...

És ha a kapcsolatod tönkre megy-e miatt ne bánd, mert akkor nem voltatok egymáshoz valók. Ne hallj meg! Honnan tudod mi vár még rád! Mikor elveszítettem a Párom, nekem sem volt könnyű, csalodottnak, bizalomvesztetnek... éreztem magam. Volt úgy, hogy élni nem volt kedvem, de muszály volt! Mostmár áldom, hogy van erőm leküzdeni a nehézségeket!

Ha kerül, probálj meg neki, úgy meglepetést adni, hogy ne te add át, hanem, tedd neki oda valahova.

Lepd meg vacsival, de ha "morog" ne vedd magadra.csak bizonytalan. ha viszont válni akar, tedd fel neki a kérdést "Komolyan gondolja-e?", ha "igent" mond; ne tarsd vissza, mert nincs értelme, már nem lesz olyan mint régen; de mond el te mit érzel,esetleg adj neki gondolkodási időt, bár azzal csak magadat álltatod. Inkább keres mást még fiatal vagy! :)

Ajánlok egy könyvet olvasd el segíteni fog! Dr. Spencer Johnson: Ki vitte el a sajtomat?

Hidd el megéri!

Jelezz prívát ha gondolod vagy kérdésed van.


Ja! És egyél valamit amit szeretsz, és nem kell a xanax!!!

43. fa72c95d08 (válaszként erre: 36. - Dinah)
2008. ápr. 20. 23:34
Örülök a fejleményeknek és Kívánom, hogy boldog légy! :) :) :)
42. infinity sadness (válaszként erre: 41. - Sylvee12)
2008. ápr. 20. 11:14
Azt gondolja, hogy más is volt és hogy régen tart a dolog. Tegnap éjjel elment bulizni a barátnőivel, hajnalban jött haza, kimért és hideg volt hozzám. Én meg kóboroltam 4-ig a városban jobbra balra mint egy hajléktalan. Annyit tudtunk megbeszélni tegnap, hogy elmegyünk egy terepeautához, hogy sikerüljön átvészelni a dolgot. Most azt hiszi, hogy mivel egyszer megtettem, ezért biztosan volt még más sok is mellette. Pedig nem. Fáj, hogy ezt tettem vele, de nem tudom meddig bírom így elviselni a helyzetet. Kerül a házban, mitha leprás lennék, ha beszélek hozzá, simán arrébb megy stb. Fogyókúrának jó, már 3 napja nem ettem, csak vizet, meg xanax-ot. Meghalok, ha elveszítem ŐT! Mit csináljak?
41. Sylvee12 (válaszként erre: 40. - Infinity sadness)
2008. ápr. 19. 14:18

Ha elmondtad neki őszintén, akkor semmi oka nincs, hogy kételkedjen benned. Miért gondolja azt, hogy éveken keresztül hazudtál neki?

Működik köztetek a bizalom?

Ez az egész beteges féltékenységnek tűnik. Ha egy ilyen dologból ekkora patáliát csinál.

2008. ápr. 19. 13:58
A harmadik lekoptatva... Tudja, hogy találkoztunk, mert elmondtam neki teljesen őszintén. Nem exbarátnő. Az abaj, hogy most azt hiszi, hogy végig hazudtam neki az évek alatt. Pedig nem! Nagyon kész vagyok, semmi másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy elveszítem. Mit tegyek? Megőrülök ettől, nagyon kész vagyok, most elment reggel valahova és fel se veszi a telefont...
39. Sylvee12 (válaszként erre: 38. - Infinity sadness)
2008. ápr. 19. 13:37

Szia!


Ha lehiggadt, próbáld meg neki elmagyarázni, hogy csak őt szereted, nem kell más. A harmadikat pedig koptasd le.

A barátnőd tudja, hogy találkoztatok? Ez a régi ismerős exbarátnő?

2008. ápr. 19. 13:16

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek? Az a helyzet, hogy kapcsolatban élek egy lánnyal 3,5éve, akit nagyon szeretek és minden jól működött...de... volt egy régi ismerős csaj, aki külföldön él évek óta és kb.: másfél hónapja megkeresett az iwiw-en. Elkezdünk sms-ezni, de tudta, hogy foglalt vagyok. Én hülye meg válaszolgattam. Majd egy hete hazautazott és egyszer összefutottunk, majd másnap talákoztunk, ahol beszélgettünk egy órát. Majd továbi sms-ek, telefonok, de nem történt fizikai kapcsolat. Majd tegnapelőtt este küldött egy sms-t, amit a párom olvasott el. Megtörtént a baj..... Azóta se éjjelem, se nappalom, a "harmadikkal" közöltem másnap, hogy felejtsen el. A párom szóba se nagyon áll velem, el akar költözni és teljesen hideg velem, ha beszélek hozzá meg se hallgat, vagy kicsavarja a mondatot és ellenem haszálja... Nagyon szeretem őt, nem akarom elveszíteni. Kérlek adjatok valami tippet!!

37. Dinah
2008. ápr. 19. 13:06
Ja, és mindent megteszek, hogy exem a fiam közelébe ne mehessen:D
36. Dinah
2008. ápr. 19. 13:05
Sziasztok:) Először is köszönöm a bíztatásotokat:) Bocsi, hogy eltűntem, csak folyamatban vannak pici apjával a dolgok és eléggé sokat kell rohangálnom:) Hála égnek sikerült helyrekapnom magam (ebben nagyon sokat segített picifiam is:)) Most (és mindig) ő és nagyfiam a legfontosabbak az életemben:)Anyukámnak és a barátaimnak (és természetesen Nektek is) is rengeteget köszönhetek. A legújjabb fejlemények: Exem nemrég egy ismis portálon a mostani barátnőjét küldte rám, aki fel volt háborodva, hogy mi az, hogy nem leszek öngyi, mert elhagyott fiam apja:DDD (Hozzáteszem a "hölgy" 23 éves, és egyszál tangában és melltartóban mutogatja magát, ami még mocskos is:DDD ) Na erre úgy döntöttem, nem ereszkedem le a szintjére és nem magyarázom el neki, hogy ez a csöpp emberke már most milliószor többet ér, mint az ugynevezett biológiai apja valaha fog:DDD Egy tárgyalás már megvolt, ahonnan ex úgy viharzott ki, hogy bevágta a bíróság ajtaját:DDD Ez sem az én bizonyítványom mutatja meg:DDD De ami a lényeg: találkoztam valakivel, aki mindkét fiammal elfogad és megérti,nem akarok beleugrani semmibe, amíg nem leszek biztos magamban és benne is:) Idővel kiderül:) Köszönök mindent Nektek:)
35. fa72c95d08 (válaszként erre: 27. - Dinah)
2008. ápr. 19. 01:00
Ha eddig nem volt kiváncsi rátok, továbbra se enged. Ha ez a véleménye, nem csak neki, hanem a családjának is , az sem neked, sem a kicsinek nem tesz jót. Kerülj vele minden kapcsolatot, amit csak lehet, mert te fogsz belerokkani. Nagyon nehéz lesz neked. :( Remélem vannak körülöted, akik segítenek és vigyázznak rád. Ha tanács kell, itt megtalálsz sokunkat, akik már ezen túl vannak és segíteni próbálnak. :D Fogadd meg azt amelyiket TE a legjobbnak gondolsz! Erő legyen veled és gyözön a szereteted! :)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook