Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pozitív gondolkodás fórum

A pozitív gondolkodás (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
14. Cirmanella (válaszként erre: 13. - Emmi)
2008. okt. 1. 14:50

Oké.Én is ezen vagyok.

Segítsünk egymásnak.:o)

13. emmi
2008. szept. 30. 02:42

Szeretnék pozitív gondolkodású lenni.


Segítsünk egymásnak, hogy jó legyen az életünk, hogy bevonzzuk a szépet, örömet. :-)

12. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 11. - 4fb920abf7)
2008. máj. 6. 23:18

Az igaz, de ha már igyekszünk annak lenni az is sokat számít.


Ez a mondatod sem túl pozitív. :-))


Inkább mondjuk azt, hogy egyre könnyebb a pozitív gondolkodást magunkévá tenni.

2008. ápr. 25. 14:35
Pozitívnak lenni nem mindíg könnyű.
10. Mókica (válaszként erre: 8. - Shally)
2007. máj. 12. 16:45

persze, amikor neked jó:)

He fennt látsz, csak kattincs rám:)

Köszönöm!!!

2007. máj. 12. 14:02

Emlékszel? Mint egy óriási lélegzet,

Összevegyülnek színek és a mélyről vidám nevetések...

Szemünk fényénél karjainkban megfürödve,

Bús, hálás könnyeink szerető mosollyal megtörülgetve

Felkacagunk minden bánatunk feledve!”

8. Shally (válaszként erre: 7. - Mókica)
2007. máj. 12. 13:40

Ok! Majd felveszlek msn-re, és megbeszéljük kinek mi van! :)) Szerintem ma már nem, mert megyek el otthonról, holnap, vagy holnapután, ha neked is jó!


pusz

7. Mókica (válaszként erre: 6. - Shally)
2007. máj. 12. 02:47

Nincsen msn/ed véletlenül? Zenét lehetne ott átküldeni:)) Vagy azt is tudod az e-mail-on keresztül??


Előre is köszike:)

cimem:mokica12@hotmail.com

ez az msn is:)

Puszi és kösziiii

6. Shally (válaszként erre: 5. - Mókica)
2007. máj. 11. 23:19

Szia Mókica!


Látom Te is igazi AK-s vagy! Én is! :)) És van egy csomó meditációm, ha privátban adsz egy e-mail címet küldök át neked szívesen!


Egyre jobban! :))

5. Mókica (válaszként erre: 4. - A26b2a1b7e)
2007. máj. 11. 22:43

Örülök, hogy tetszett a cikk:)


Én több évig irányitott agykontrollos meditációkra relaxáltam! Azokat is használtam amiket leirtál:))

Ha tudod hallgasd őket minden nap, meg amúgy is rentgeted féle van még Domján Lacitól:) Nekem régen megvolt az összes...most, hogy mondod , megpróbálom újra letölteni őket a netről:))

A pozitiv gondolatok is nagyon jóók...nyomassad őket, látod, hogy használnak;)))

Puszó

2007. máj. 5. 05:03

Nagyon tetszett a cikked! Tényleg nem az a jutalom, amit kapunk, hanem amivé közben válunk. Annyira jó volt most ezt olvasnom :)

Mindjárt elő is kapom a félig olvasott Müller Péter könyvemet (Titkos tanítások) és továbbolvasom, mert szégyen, hogy milyen lusta voltam mostanában ;)

A meditációval sajnos még nem sokra jutottam, ez is a lustaságom miatt van :(

Olvastam Müller Pétertől a Benső mosolyt, ahol ír kétféle meditációs technikát az egyik, azt hiszem a szeretetmeditáció, ezt végül is akaratlanul is használom, arra rájöttem, de a másik, amiről ír, a "valódi" meditáció, az még számomra eléggé ismeretlen terület. Bár, amikor kiderült, hogy babát várok, és a dokim kiírt, annyira elhatároztam, hogy megtanulom a meditációs technikákat, de sajnos a saját lustaságommal kötöm magam gúzsba folyton :(

Úgyhogy csak odáig jutottam, hogy van néhány meditációs hangfelvételem, amik közül egyet használok időnként: Domján László reggeli meditációját. Ha ehhez lusta vagyok (igen, igen általában ez a helyzet...) akkor reggelente meghallgatom szintén Domján Lászlótól a 101 pozitív gondolat című hangfelvételt. Egyébként nekem ez utóbbi is nagyon jól bevált. Főleg amikor a munkahelyemen nagyobb fokú ellenségeskedéssel szembesültem. Minden reggel meghallgattam, majd a buszon mp3 lejátszóval folytattam a "kúrát" és így felvértezve pozitív gondolatokkal pár hét után már csak alig-alig tudták megsebezni érzékeny kis lelkemet :)

Sőt! Az egyik nagy ellenségeskedőt rávettem, hogy olvassa el Müller Péter: Boldogság című könyvét, amit azóta is köszön nekem :)


Na, nem fecsegek tovább :)

Lényeg a lényeg: a cikked nagyon tetszett, és örülök neki, hogy itt ilyet is olvashattam :)

3. Mókica (válaszként erre: 2. - SzilasZombi)
2007. máj. 1. 22:21
De Pont ezért kell meditálni, pont a meditáció segit ,hogy ezekhez a dolgokhoz napról napra közelebb juss!
2007. máj. 1. 21:26

Szerintem, a meditáció önmeagában nem elég. Szükség van önkontrolra, rendszeretetre, rendezett családi háttérre.

Mindezek nélkül nem megy az ember semmire.

Pozitívan gondolkodni egyben életcél, ami az életünk részévé válik kis gyakorlással.

2007. ápr. 7. 04:30
Hány olyan embert ismerünk, akik mindenben csak a rosszat veszik észre? Ezek az emberek csodálkoznak, ha életük nem működik. Ugye tudjuk, mit kell tennünk, ha nem szeretnénk mi is így élni? Pozitívan gondolkodni!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook