Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kioperálták ma a bölcsességfogam.... fórum

Kioperálták ma a bölcsességfogam.... (beszélgetős fórum)


2009. dec. 18. 08:02
nemár énis erre készülök,,már megvan a beutalóm ,,olyan nagy zürt csinált begyulladt tőle a fülem nyirokcsomóm fetrengtem a fájdalomtól..
13. bared (válaszként erre: 10. - E3e5c810b9)
2009. dec. 17. 20:40

a fogmosás ma már 3szor megvolt... nem bírtam saját magam elviselni(((

a betadinos tippet pedig köszi!

12. bared (válaszként erre: 11. - Manul)
2009. dec. 17. 20:39
eddig sem voltam..:DDD úgyhogy nem nagy veszteség:)))
11. manul
2009. dec. 17. 18:42
Akkor már nem vagy bölcs!:-D
2009. dec. 17. 18:40
ja és a fogmosást se hagyd ki, akármilyen kellemetlen is!!
9. e3e5c810b9 (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. dec. 17. 18:38

hát, akkor elég pancser dokinál voltál:( se fájdalomcsillapító, se semmi infó arról h mit ehetsz és mit nem.:(

Ja nekem még betadin oldatot is adott a doki és mondta h naponta 3szor öblögessek vele úgy hogy feloldom fele-fele arányban vízzel!

szerintem öblögess te is betadinnal, főleg h ittál tejet. Ez fertőtlenít ha jól tudom! És persze ne igyál több tejterméket, de vajat, sajtot stb se egyél!!

2009. dec. 17. 18:33
nekem is azt mondták, hogy semmi tejes pár napig, és Cataflamot írtak fel. Nagyon jó volt, szinte azonnal használt. Holnapra lehet be fog dagadni az arcod, de ne ijedj meg, hamar lemegy
7. bared (válaszként erre: 6. - Noysee)
2009. dec. 17. 17:39
nem..de neke pl épp volt teljesen, és tegnap összeroppant az egész...érthetetlen...
2009. dec. 17. 17:31
azt mindenképp ki szokták húzni? a bölcsességfogat...mert nekem majdnem mind a 4 kinnt van de nem is fájt soha ..amikor nőttek kicsit feszítő érzést éreztem de ennyi.
2009. dec. 17. 17:28
köszi szépen a részvétet...hát nekem senki nem mondta a tejes dolgot, épp az előbb vedeltem be fél litert((((((((((((
4. katus3 (válaszként erre: 3. - E3e5c810b9)
2009. dec. 17. 15:26
Igazad van,ha alsó fog,vigyázni kell az evéssel,mert ha benne marad valami,csúnya gyulladást okozhat. Elég ha egy hétig nem eszik tejterméket,addigra azért gyógyul a seb is. Nekem idáig 2 szájüregi műtétem volt,ciszta nőtt a foggyökéren.Felvágják,lekaparják,kitisztítják, összevarrják. Egy élmény az is.:-)
2009. dec. 17. 15:22

szia!

Hát nem irigyellek! Ugyanezen estem át nyáron: jobb hátsó, 2 órás tortúra. Ha elkezdett jobban fájni, akkor már vettem is be a Cataflam-ot. Nekem ez segített. A doki is ezt mondta. Másnap én nem mertem enni semmit, csak vizet ittam, illetve délután már ettem erőlevest. Féltem, hogy mivel alsó fog, bennemarad vmi kis maradék és begyullad, vagy akármi. Inkább nem kockáztattam. Amúgy azt mondta a doki, hogy másnap, ha tudok enni, akkor egyek amit kívánok, kivéve tejtermékeket!!! Azt semmiképpen sem szabad legalább egy hétig. De lehet, hogy tovább is, csak már nem emlékszem, hogy mit is mondott. Kitartás a gyógyuláshoz!! Örülj, hogy túl vagy rajta!:)

2009. dec. 17. 15:18
Részvétem!:-( Cataflam az jó rá,csodálkozom hogy nem írtak fel automatikusan. Nekem jön a 3, bal felső,már másfél éve kint a hegye,és azóta semmi.De most!!! Igaz hogy cafatokban az ínyem,úgy szétrepedt,mert megindult kifelé, de nem fáj.:-)
2009. dec. 17. 15:13

Tud valaki valami tuti fájdalomcsillapító tippet?

Tovább elfelejtettem megkérdezni, másnap reggel már lehet-e kávét inni, vagy nem, mert esetleg vérzést okoz?(((

a bal alsót kellett kivenni, kemény 2 órás küzdelemmel, és pokolian fáj:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook