Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11260. bemutatkozassal (válaszként erre: 11258. - ElvenSpirit)
2015. szept. 16. 18:54
Van ott elég nagy hupi és pisze is. Alulról fotózva sem szép látvány. Különösebben eddig nem zavart, de ha lehetne jobb, akkor miért ne? :)
11259. bemutatkozassal (válaszként erre: 11256. - Keki70)
2015. szept. 16. 18:53

Rendben, majd odafigyelek a monitorra. Sportolni, pl. futógépen futni, illetve nemi életet élni :))) mennyi idő után tudtatok?

Mellműtétem volt eddig, gondolom nem lesz annyi baj az orrműtéttel, mint azzal volt. Jah és autót vezetni? Bár én mellműtét után hazavezettem másnap reggel. :D

11258. ElvenSpirit (válaszként erre: 11252. - Bemutatkozassal)
2015. szept. 16. 18:02
Van egy kis hupli az orrnyergén majdnem a szeme magasságában és lehetne egy kicsit keskenyíteni is. Természetes orrnak elég szép.
11257. axel090601
2015. szept. 16. 17:36
Köszönöm keki70. Gondoltam én... :(
11256. keki70 (válaszként erre: 11251. - Bemutatkozassal)
2015. szept. 16. 17:31

Szívesen.

Köszönöm a dícséretet az orrom nevében <3


2008-as modell az én orrom.Előtte félévig kutattam orvos után,alapos voltam,éjszakákba nyúlva kerestem,hogy kire bízzam az orromat.Szerintem az egész netet átolvastam,mindent,ami az orrplasztikával foglalkozik és szinte minden plasztikai sebésszel kapcsolatba léptem.Ezért volt csak a féléves kutatás,a bíztosra akartam menni.

De maga a beavatkozást már 18-20 évesen eldöntöttem,viszont ki kellett várnom az idejét.Egyrészt,mert pénz is kellett hozzá,ami akkor még nekem nem volt,másrészt akkor még nem volt net és biztosan helyben csináltatom,eszembe nem jut,hogy ez nem ilyen egyszerű.

Szóval kivártam,amire lett pénzem,talán ennek így is kellett lennie és arra KT is már csinálta a szebbnél szebb orrokat.


Igen,elég a két hét,egy dologra kell figyelned:a monitor pontosan szemmagasságba essen,ne kelljen a fejedet sem emelni,sem lógatni.Így a legjobb az orrnak.

11255. keki70 (válaszként erre: 11252. - Bemutatkozassal)
2015. szept. 16. 17:25
Az orrháton van egy minimális pukli-ezt csak úgy megjegyzem,mert a szem mindent észrevesz,főleg,ha az ember orrplasztikát csináltat-csináltatott :-)
11254. keki70 (válaszként erre: 11253. - Axel090601)
2015. szept. 16. 17:23

Szia!


Nem,nem jár a táppénz,viszont ha a háziorvosod jó fej,táppénzre vesz.Ez tényleg orvosfüggő.

11253. axel090601
2015. szept. 16. 16:49
Sziasztok! Szeptember végén lesz orrsövényműtétem, orrplasztikával egybekötve, magánklinikán. Szerintetek ilyen műtéteknél jár a táppénz? Valahol azt olvastam, hogy esztétikai műtéteknél nem, de nem vagyok benne biztos. Ti voltatok táppénzen?
2015. szept. 16. 16:45

[link]


neki nagyon szép az orra! :)

11251. bemutatkozassal (válaszként erre: 11249. - Keki70)
2015. szept. 16. 16:41

Köszönöm a részletes beszámolót. :) Szép lett az orrod, feltűnő a változás! :)

Havonta egyszer pár napra ellátogatom Budapestre, nem lesz gond a konzultációval. :)

Olvastam, hogy itt sokáig tervezgetitek, én a héten találtam ki, hogy szeretnék szebb orrot, jövő héten megyek konzultációra.

A munkám szellemi, csak a számítógép előtt ülök és utazom. Ahhoz, hogy emberin nézzek ki a műtét után elég kb. 2 hét, igaz? :)

11250. keki70 (válaszként erre: 11248. - Bemutatkozassal)
2015. szept. 16. 08:46
Megnéztem:nincs vészes orrod,mindig azt mondom,hogy ez az a típus,amiből a legszebbet,legédesebbet lehet csinálni.Ez az én véleményem :-)
11249. keki70 (válaszként erre: 11247. - Bemutatkozassal)
2015. szept. 16. 08:45

Szia!


Képem van fent,én nem a nyuszika és a cica vagyok,a következő :-)

Időben beszéljed le az időpontot Kárász Tamással,mert decemberben szabira szokott menni,úgy emlékszem,hogy a hónapban 20.-a körül.

Én gipszlevétel után,ami csütörtökön volt egy icipicit sárga voltam,aztán ez lehúzódott a szám köré és hétfőn már szalonképes voltam.A tartótapaszokat vasárnap vettem le és hétfőn visszatértem a megszokott életvitelemhez.

Sokat számít,hogy szellemi ill. fizikai munkát végzel.Ha szellemit,akkor általában gipszlevétel után,vagy rá egy hétre folytatják a munkát,ha fizikait,akkor én azt szoktam mondani,hogy nem árt hat hétig még pihenni.Húzódik,zsibbad az orr hajoláskor,emelgetéskor,ezáltal duzzad is.Ezek nem nagy dolgok,a gyógyulási folyamattal járnak,de nem mindenki éli meg olyan könnyen,mint pl.én.


A gipszet általában egy hét után veszik le,időnként előfordul,ha orrsövény probléma is volt vagy nagyon ferde volt az orr,hogy kilenc napig marad fent.Utána tartótapaszt kapsz,ezt 3-4 napig szoktuk fent hagyni és óvatosan eltávolítjuk.Ez azért jó,mert az orvos által alakított orrformát tartja és a duzzadást visszafogja.Nem fontos felrakatni,de arra a pár napra ajánlott.

Első kontroll régen egy hónap után volt,most három hónap,aztán féléves és egyéves.Persze,ha valami problémád van,akkor saját magad időzítése szerint ajánlatos felkeresni az orvost.

Ha azonban minden rendben,akkor akár a háromhónapost kihagyhatod,van,aki a félévest is kihagyja-pl.ilyen esetben,mikor külföldön él és csak ezért nem jön haza-de azért az egyévest jó betartani,mégis az orvos ellenőrizze,hogy gyógyult-e az orr és az elvárásoknak megfelelően.

2015. szept. 15. 22:53
Tettem fel képet az orromról.
2015. szept. 15. 22:23

Sziasztok!

Decemberben szeretnék orrműtétet. A műtét után mennyi időre rá kell kontrollra menni, mikor veszik le a tapaszt?


Legfőképpen az érdekel, hogy milyen gyakran kell látogatni a dokit és dolgozni mennyi idő után mentetek. Külföldön élek, de egy hónapra vissza tudok költözni Budapestre, illetve Karácsony tájban szeretném a műtétet. :)


Én is Dr. Kárász Tamáshoz szeretnék menni, ha megengeditek megnéznék pár munkát.

11246. keki70 (válaszként erre: 11245. - Chitainscores)
2015. szept. 14. 08:48

Szívesen :-)

Szerintem még jócskán fog apadni,még kecsesebb lesz,még lágyabb,bár ha így maradna is szuper jó.Az alakja ilyen marad,csak duzzanat nélkül.Szerintem.

Fél évig ilyen az orrcsúcs,aztán beindul az orr rendes vérkeringése és utána napról-napra jobb lesz.Nálam ez elhúzódott 8 hónapig,utána kezdett fokozatosan megszűnni a kemyénység érzése.De ez is egy folyamat volt,nem egyik napról a másikra történt.

11245. chitainscores (válaszként erre: 11240. - Keki70)
2015. szept. 13. 22:01
Ismét csak köszönöm :). Pont úgy vérezget ahogy leírtad, csak ugye volt, hogy egész nap és azt hittem, hogy lehet, hogy gázos.. Azon kivűl nincs is nagy gond, az orrlégzésem jó hangos, kiváncsi leszek mikor fog elmúlni.. A fogászaton ahol gyakornokoskodom többször is megmosolyogtak Era a kis Mopsz címszóval! :D egyébként én számomra nem tűnik úgy, hogy változni fog még, de ha te mondod akkor kíváncsian várom hogy hova fog még alakulni!:) orrcsúcs az meddig marad ilyen kőkemény??!
11244. gvizy
2015. szept. 12. 11:52
Sziasztos Lanyok! Koszonom szepen mindenkinek a kepeket, kedden megyek is konzultaciora KT-hoz. Remelem minden rendben lesz:)
11243. FourDeuces (válaszként erre: 11239. - Chitainscores)
2015. szept. 11. 22:49
Csodalatos lett!
11242. massima (válaszként erre: 11235. - FourDeuces)
2015. szept. 11. 22:28

Bevallom őszintén,én nagyon izgultam.

De amikor az asszisztenst megpillantottam már valami különös nyugalom lett urrá rajtam,majd a doktornőt megpillantva teljesen feloldódtam.

Kávéval kínált:).

Nem vagyok könnyen elcsábítható,de volt valami nagyon természetes a helyben és a doktornőben is.


Részletesen elmondta,hogy mikre számíthatok.

Az anyagi része a hosszabb konzultáción dől el,mert akkor vizsgál meg alaposan.

A félelmem az,hogy nekem már volt orr-sövény műtétem,így lehet magasabb költségeim lesznek.:(

De ezt csak magam logisztikáztam,mivel mondott egy maximalizált árat,de emlitette,h akinek 2.műtét ott már magasabb.

11241. álomsüti (válaszként erre: 11237. - Keki70)
2015. szept. 11. 20:08
Köszi szépen Keki! :)
11240. keki70
2015. szept. 11. 19:47

Szia!


Megnéztelek,nagyon szép az orrod.És még bőven fog apadni,akkor lesz az igazi.Ha a duzzadtság teljesen lemegy és felsimul a bőr a csontos-porcos vázra,akkor lesz a legszebb.Szép munka.

Tudod hat hónap után lesz egyre enyhébb a zsibbadás,amikor az orr rendes vérkeringése beindul.

Vérezgetés:ez ugye nem piros vér,hanem halványrózsaszínű?És ha kifújod az orrodat,akkor jelentkezik?Valószínűleg akkor,hogy egy kis ér megpattan.

2015. szept. 11. 19:28
Sziasztok, töltöttem fel új kèpeket, így közel 4 hónapos orromról! A fejlemènyek, hogy az orrcsúcsom enyhèn jobb oldalra dől, nem teljesen szimmetrikus, de engem ez egyáltalán nem zavar mert a profilom mèg mindig tökèletes! Nèha mèg vèrezget enyhèn ami nem tudom hogy ennyi idő után normális -e, viszont a zsibbadás èrzès egyre enyhèbb.. Mèg mindig azt èrzem, hogy keresve se találtam volna jobb orvost Tamásnál! :)
11238. keki70 (válaszként erre: 11236. - FourDeuces)
2015. szept. 11. 19:02
Sajnálom :-( Ha tudnék adni,azonnal megtenném.
11237. keki70 (válaszként erre: 11228. - Álomsüti)
2015. szept. 11. 19:00

Szia :-)


Álomsüti nagyon szép az orrod.Nagy a változás,ami rossz volt az eredeti orrodban,azt mind megszűntette KT.

Örülök,hogy ennyire boldog vagy!Vigyázz az orrodra,ez igazi csajos orr-álomorr <3

11236. FourDeuces
2015. szept. 11. 18:01
Nagyon nagyon tetszenek Kárász doki tervei,es munkái!Hozzá akartam menni,de,sok a penztárcámnak :(
11235. FourDeuces (válaszként erre: 11233. - Massima)
2015. szept. 11. 18:00

Szia,en vele szeretnem megmuttetni.Nellyt es a fiát is o csinalta,keresd meg !(Itt a forumon)

Meselj a konzirol!En 3.án voltam nala konzin!

11234. massima
2015. szept. 11. 17:03
*műtött
11233. massima
2015. szept. 11. 16:49

Sziasztok!

Van itt olyan,akit dr.Varga Klára műtőt?

Megtenné,hogy privátban vagy akár itt is megírná a véleményét,tapasztalatait?

Ma voltam nála rövid konzultáción, nekem szimpatikus volt,de érdekelne mások véleménye is.

11232. álomsüti
2015. szept. 11. 12:08
Ha bármivel kapcsolatban van kérdésed, nyugodtan írj.
11231. Manda76 (válaszként erre: 11230. - Álomsüti)
2015. szept. 11. 12:05
Én is köszi! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook