Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Orrplasztika tapasztalatok (694. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

126. Gine2009-01-12 17:52
Itt azt mondták egyennózit csinál,de ez baromság!!
Nekem eltörött,s volt benne egy kis kanyar,ezt egyenesítette ki,s egy minimálisat finomított rajta,pont ahogy megbeszéltük,még meg se terveztük,totál rábíztam magam.Alapjaiban nem változott a nózim és senki nem mondja meg,hogy műtött,pont úgy,ahogy a Rezek többi munkájáról sem:)
(válasz Cranberry 125. hozzászólására)

125. Cranberry2009-01-12 17:47
Nem vitás. Bár nem láttam tőle sok orrot, de amit igen, az egyáltalán nem volt mű.. nem túl pici, nem túl pisze, nem túl vékony..
Először mikor nekem megtervezte, teljesen egyenes, nem túl kicsi orrot akart, de mondtam hogy én nem ilyet szeretnék, így kisebb és piszébb lett. Meg vagyok vele elégedve, bár lehetne még kisebb, vékonyabb (engem nem zavarnak a mű dolgok:) ) így ha egyszer még rászánom magam, hogy keskenyebb-piszébb legyen, igazán filmsztáros lesz:))

124. Gine2009-01-12 17:41
Én ugyan nem,csak azt mondták,hogy nagyon mű az ahogy dolizik,s le lehet vágni,hogy műorr.Én tapasztalatból beszéltem,de ez sem volt elég.
Orrplasztika terén a legelismertebb szakember pedig!!!
(válasz Cranberry 123. hozzászólására)

123. Cranberry2009-01-12 17:38
ellentábor?? Neki ilyen is van?? Láttál képet hogy elrontotta??
(válasz Gine 122. hozzászólására)

122. Gine2009-01-12 17:37
Én is:)Pont ma dután volt egy "vitám" ebből a mellplasztikán,ahol jót írtam a Rezekről,de jött az ellentábor:)
(válasz Cranberry 121. hozzászólására)

121. Cranberry2009-01-12 17:34
csatlakozom az előttem szólóhoz, dettó:)))
(válasz keep it simple :) 120. hozzászólására)

120. keep it simple :)2009-01-12 15:28
sziasztok! nekem közel egy éve műtötte Rezek doktor az orrom szerintem nagyon jófej doki megbeszélés után egy hét múlva már meg is műtött. Az árral hogy tisztába legyetek olyan fél millió forint de szerintem megéri inkább minthogy egy életen át zavarjon..:)Üdv all

119. monih2009-01-06 05:26
Szia! Nekem nyáron műtötte az orrom Dr Rezek Ödön.Velem nagyon kedves volt.Vittem 'orrtervet',ő pedig elmondta, hogy abból mit tud megvalósítani.Nem hitegetett, ezért nem is csalódtam.Én nagyon elégedett vagyok.Néhány "művét" láttam,csak arcba illő orrokat csinál, olyan "nagyon műpisze amerikait" nem.Májusban kerültem vele kapcsolatba, június elején meg is műtött.Alapjaiban szedte szét az orromat,mindenhol kicsinyített rajta, gyakorlatilag teljesen újjá rakta össze kb 3 óra alatt.Felébredés után kb 1 órát fájt az orrom, utána ,többet nem (persze nyomkodásra fájt volna.)A másnapi tamponkivétel kellemetlen,de abszolút fájdalommentes volt.E napon folyamatosan csordogált híg,rózsaszínes váladék az orromból,másnapra már kevésbé.Kb a 4.napra múlt el teljesen.A szemem környéke SÖTÉT!!! lila volt másfél hétig.Hát ez nem tett jót a külsőmnek:)Persze ekkor szerelték a gázt a házban ,lakásokban,jónéhány melós nézett rám lesajnálóan (azt hihették fociztak a fejemmel)A gipsz 1 hétig volt rajtam,amikor levette az orvos, még nem igazán látszott az arcom a bedagadt orromtól.Ez egyébként egyéni, hogy mennyire dagad, szobatársnőmnek fele ennyire sem dagadt meg.A varratok nagy része felszívódó, szokott lenni, tehát a varratszedés nem nagy dolog, talán 4 cérnaszálról van szó.Szép folyamatosan helyreállt az orrom, de a csont ,nyomásra kb 7 hónapig enyhén fájt.Mára "belaktam" az orromat, szeretem.Árat nem tudok, mert nekem betegség miatt deformálódott, helyreállítás volt.Kontroll a gipszlevétel után fél évvel volt.Akkor is kedves volt velem Dr.Rezek Ödön,pedig nem "fizetős beteg " vagyok,hanem tb-s.A Szigony utcai fül-orr-gége, fej-nyak sebészeten volt az eksön, az ápolóknak is 5-ös jár, semmi panaszom nem lehet rájuk,nagyon alaposak, figyelmesek voltak.Döbbenet viszont, hogy egy nemzetközi hírű intézet épülete milyen sz..r állapotban van.Egyébként gyönyörű, régi épület,de állagára, csak a sokat átkozott - ám 'épület állagmegóvás'ügyben a mainál szimpatikusabb hozzáállású - szoci-komcsik figyeltek.Félre ne értsd, tiszta az osztály,de az egész épület nagyon "elhasznált".Ja, szerintem mindenképpen altatásban kérd, nekem 10 éve volt egy helyi érzéstelenítéses orrplasztikám is.Soha többet úgy! Azt Dr Végh Miklós csinálta.Ő is nagyon jó, mint írtam betegség miatt deformálódott az orrom, ezért akartam most megint,remélem utoljára.Tehát nem azért, mert Dr Végh M. rosszul csinálta, hanem mert megváltozott 10 év alatt az orrformám.Igazából nem emlékeztem a nevére, azért mentem másik orvoshoz DR.Rezekhez.Őt és Dr Végh Miklóst is az itteni plasztikai sebész ajánlotta ,mert ő nem műt orrot,de kinyomozta nekem, hogy ők a legjobbak "orrban". Mostanában találtam meg a régi műtéti papírokat, innen tudom, hogy ki Dr V.M műtött először.Remélem,tudtam segíteni valamit .Üdv: Móni
(válasz NiKi0088 118. hozzászólására)

118. NiKi00882008-12-28 18:02
Punktum-tól kérdeznék főleg,és minedenkitől akinek Rezek műtötte a nóziját...
Hogy zajlott az egész?pl hogy kerested fel,mennyi idő volt még adott időpontot konzultációra,mennyire volt készséges,műtéti tapasztalatok,mennyire vagy megelégedve az eredménnyel,mennyibe került,stb...?Előrre is nagyon köszönöm a válaszokat:)

117. kbr0122008-12-10 15:52
Üdv Nózitársak!!!

Tegnap előtt jöttem ki a kórházból ezért gondoltam leírom eddigi élményimet. Mondjuk én nem paráztam műtét előtt, a kórházi dolgokat megszoktam. Nekem orrsövényyel kombinált plasztikai műtétem volt. Ez annyit tesz, hogy egy fül-orr gégész, és egy plasztikai sebész végzi el a műtétet. Nekem 1,5 órára tervezték, de 2,5 lett belőle. A dokim elmondta, hogy nagyobb volt a baj, mint gondolta. Műtét ok.-san lezajlott, altatásból feltámadtam, és azóta sem vettem be egy fájdalomcsillapítót sem. Pedig a csontot is vésték. Ez így igaz, ahogy leírom. Fájdalom=0 azaz semmi. Az első ejszaka nagyon kemény volt ettől függetlenül. Semmit nem tudtam aludni. A tamponok nyomnak mint az állat, a parittyakötés kényelmetlen, félig ülve lehet aludni... tehát reménytelen. Második éjszaka keveset már aludtam, mert este kivetettem a tamponokat. Nagyon feszítettek. Harmadnap reggel spuri haza. Persze ekkor még minden nehezen megy. Séta, mozgás, fürdés... Nehéz megszokni az új helyzetet, de nem reménytelen. Arr orrmányom még mindig be van dugulva félig. Kék zöld foltok már múlnak, bár nem is voltak veszélyesek. Sokan a tamponkivételtől félnek. Hát, nem tudom. Nem fáj, de nem is kellemes. Kibírható teljesen. Most így 3 nap elteltével már viszket mindenhol. Tehát aki tart ettől a műtéttől, az ne féljen!!! Egy influenza lefolyása rosszabb!!! Nekem ezt a műtétet egy vidéki városban csinálták. Orvos, és ár mellékes, csak a tapasztalatokat írtam le. Ha valaki kíváncsi még valamire, nyugodtan kérdezzen, és megpróbálok válaszolni. Üdv mindenkinek!

116. ági022008-12-09 22:39
Ez nagyon durva!!!

115. Andy792008-12-08 23:27
Nekem műtét után 1-2 órát kellett a klinikán maradnom, amíg lement egy infúzió, utána mehettem haza. Másnap lett volna tamponkivétel, de azt mondta a doki, hogy ne utazzak ilyen sokat újra fel Budapestre, kiszedhetem magamnak nyugodtan otthon. :-( Így magamnak szedtem ki. :-( Én ezt a dokit nem ajánlom senkinek. Fényképért vagy fél éven át könyörögtem, nem adtak, csak igérgettek, hogy elküldik postán. Mindez 6 évvel ezelőtt 320.000.-Ft volt.

114. ági022008-12-01 22:12
Sziasztok!! Nekem Rezek Ödön csinálta az orromat 3 éve,és nagyon megvagyok vele elégedve,bárkinek merem ajánlani!!

113. eszterspy2008-11-20 17:22
Ha nem vagyok túl indiszkrét egy árat lehet tudni?:)
(válasz punktum 112. hozzászólására)

112. punktum2008-11-20 17:10
Rezek Ödön az egyik legjobb az országan, a Sote-n rendel, ha kell küldök hozzá számot, nekem ő csinálta most.
(válasz eszterspy 111. hozzászólására)

111. eszterspy2008-11-20 15:01
Sziasztok! Ma regisztráltam be ide,kifejezetten azért,hogy infókat gyűjtsek az orrplasztikáról:) Igazából,hogy mennyire fáj,az annyira nem érdekel,szépségért szenvedni kell:) Ha tudtok,nekem inkább abban segítsetek,hogy milyen orvost válasszak!A műtétet Budapesten szeretném elvégeztetni,tehát kit ajánlotok közülük!Nekem eddig Csuha dokit mondták vmint a Krasznait...

110. punktum2008-11-13 13:57
Hello mindenki.
Na hétfőn megműtöttek, kedden már jöhettem haza... hát nem kívánom az ellenségemnek sem az első napot, napokat... kedden megyek gipszlevételre, remélem nem lesz csalódás

109. arc2008-11-01 11:05
Sziasztok.
Mütöttek valakit már közületek Györ-Sopron megyében?A soproni Wabin,Wadin,Rosengarten és stb kivül,mert ezek 3000 eurot kérnek,és ha igen akkor légyszi irja meg hol és milyen volt.

Köszi szépen

108. Fermina2008-10-28 22:05
sziasztok,
én holnap megyek R.Ö.doktorhoz és én is orrsövény+plasztikát szeretnék..
VALAKI legyen kedves mondja már meg, hogy mennyit kér R.Ö.!!!
köszi
(válasz Iccike 107. hozzászólására)

107. Iccike2008-10-26 18:05
Én 2 éjszakát voltam bennt.Semmi különlegest ne vigyél,enni aznap úgysem fogsz.Max.szivószálat, hogy inni tudj.Előtte képet tudok küldeni neked, utána képet viszont fölösleges még,mert kb.még egy-két hónap mire teljesen beáll a helyére.
A tampon kivételt sajna nem ő csinálta,hááát...
az kemény,de nem tart sokáig.Viszont utána kapsz levegőt.
(válasz punktum 106. hozzászólására)

106. punktum2008-10-22 17:59
Szia.
Nincs véletlenül előtte-utána képed? Engem nov 10-én műt a klinikán, hát eléggé be vagyok tojva, főleg hogy az orromon nem fogok levegőt kapni, meg a tamponkivétellel is ijesztgetnek... Hány napig voltál bent? Mit vigyek magammal? Nekem azt mondta hogy 1 v 2 estét kell bent aludnom...
(válasz Iccike 105. hozzászólására)

105. Iccike2008-10-22 17:47
Köszi Andy 79!
Amint lehet megmutatom nektek,de állitólag még egy hónap mig "beépül".
Velem nagggyon kedves volt R.Ö.,finoman szedte ki a varratokat és 2 hónap múlva ismét látni akar.
Mindenki szerint,ha igy marad az is jó,de én még látom:kicsit vissza kell mennie,hogy az arcvonásaim a régiek legyenek.
A 3 órás műtét szerintem azt is igazolja,hogy nem kapkodta el, és tudása szerint a legjobban csinálta.
Puszi nektek!!!
(válasz Andy79 100. hozzászólására)

104. Andy792008-10-21 19:46
jav. lehetett

103. Andy792008-10-21 19:45
Hát... Műtét előtt kenyérre lehetet kenni Őket, utána meg semmi, én olyan szinten voltam utána, hogy majdnem hogy csak úgy jött le, hogy te már megint itt vagy? Legalábbis én úgy éreztem. Kontrollra vissza sem hívott, én mentem magamtól.:-( Ez a nem mindegy, ennyi pénzért.
(válasz alkaida 102. hozzászólására)

102. alkaida2008-10-20 19:24
Magyarországon nem lehet senkit sem ajánlani plasztikai műtétekhez. Társadalmunk, különösen az orvosi társadalom alkalmatlan e feladat ellátásához.
Kétszer műtötték az orromat. Előbb Sikos, majd Rezek. Egyik sem a megbeszéltek szerint dolgozott, sőt az első esetben rondább lett,mint volt. Második pedig nem ért semmit. Bármennyire is dicsérnek orvosokat, az alázat hiányzik belőlük.
Nagyüzemben műtenek érzések nélkül. Úgy gondolom , hogy aki teheti ne az országban csináltassa meg. Mindkét esetben feketén műtötték. Gátlástalan pénzsóvár emberek, gyenge teljesítménnyel. Úgy gondolom,hogy ideje helyére rakni a dolgokat és bemutatni mihez is értenek. Megtanítani nekik, hogy mit nevezünk egyenesnek és mit görbének.

101. ami12008-10-20 16:55
Sziasztok!

Én is orrműtétre készülök, az elhatározás már megvan, csak a megfelelő orvost keresem...
Sok jót olvastam dr. Rezek Ödönről, többek között tőletek is. Tudtok nekem segíteni, hogy hol lehet elérni, konzultációra időpontot kérni. Csak a kórházi telefonszámot találtam, az jó?
Előre is köszi.

100. Andy792008-10-19 23:05
Szia!
Örülök, hogy sikerült, biztos nagyon szép lett. Képet nem teszel fel majd?
(válasz Iccike 99. hozzászólására)

99. Iccike2008-10-19 18:44
Az eredmény:a gipsz levétele után már látszott, hogy jó lesz.Nem hittem volna,hogy a műtét után 2 héttel már mindent csinálhatok,és aki nem látott előtte,annak ez az arc már természetesnek tűnik.
Igaz még egy jó két hónap mire teljesen "beépül" a fejembe,de már most is nagggyon klassz.
Örülök,hogy megcsináltattam és üzenem mindenkinek:
egészen kibirható.Persze nem mindegy ki csinálja, és mennyire készültök fel erre.
Mindenkinek szép orrot!!
(válasz Andy79 97. hozzászólására)

98. rohiani2008-10-12 23:05
Szia!

Bocsi, de nem láttam, hogy írtál.
Szóval én Dr. Végh Miklósnál voltam az Art Medic klinikán.
(válasz Andy79 90. hozzászólására)

97. Andy792008-10-12 22:43
Kiváncsian várjuk az eredményt :-)
(válasz Iccike 96. hozzászólására)