Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
31001. keki70 (válaszként erre: 30996. - SzaboJazmin24)
2021. júl. 6. 02:37

Szia!


C-vitamint gyűjtsél be,de mivel ezek rendelkezésre állnak gyümölcs és zöldség formájában,így a legjobb.A természetes dolgokból nyert C-vitamin gyorsabban felszívódik,mint a mesterségesen előállított.

De persze te döntöd el,hogy neked hogyan a legjobb.

Segíti a csontok regenerálódását és erősíti az immunrendszert.

/Én műtét előtt szedtem,de van,aki még utána is igénybe veszi./


Kitartás,gyógyulgassál!

31000. keki70 (válaszként erre: 30997. - Nonisa07)
2021. júl. 6. 02:30

Szia!


Igen,a melegben jobban duzzad az orr,de ettől még a gyógyulási folyamat nem lassul le,a maga ütemében gyógyul az orrod.

Az orrdugulás is teljesen normális,még nagyon az elején vagy a gyógyulásnak.

Mivel nyári orrocskád van,arra figyeljél,hogy nehogy leégjen,mert ilyenkor nagyon érzékeny.Védheted egy jó szalmakalappal vagy naptejjel.


Hat hetesen lehet rendesen fújni,addig hétről-hétre egyre bátrabban.Fél időben vagy,de ne aggódjál,ez az egy erősebb fújás nem tett kárt az orrodban.

30999. keki70 (válaszként erre: 30998. - Zsóka123)
2021. júl. 6. 02:26

Zsóka ezek felszívódó varratok,kifognak potyogni.Nekem öt és hat hetesen távoztak úgy,hogy még rá is segített az orvos,a csomót kioldotta.

Orrfújásnál láttam őket viszont :-)

És bizony volt olyan is,hogy kilógtak ezek a varratok az orromból,úgy nyomtam vissza,mindig a rozmár jutott eszembe magamról :-)

Lehet,hogy viszontlátod őket egy orrfújás után de az is lehet,hogy szétmállik-felszívódik.

A lényeg,hogy ezek felszívódó varratok és igen-kipotyognak.

Ne aggódjál,minden rendben!

30998. Zsóka123
2021. júl. 6. 00:48

Segítség! 😭


Töltöttem fel képet a profilomba!


Egy orrfújás után vettem észre, hogy így kilóg az a varrat az orromból, 17 nappal a mutet utan... és az a furcsa hogy mindkét vége benne van az orrban.... ez nagy baj vagy ezt jelenti az hogy kipotyog a varrat??

30997. Nonisa07
2021. júl. 5. 14:10

Sziasztok, 3 hete volt a műtétem, a nyári meleg úgy érzem nem tesz jót a gyógyulási folyamatnak, jobban dagad is. Akiknek esetleg szintén nyáron volt/van, hogy viseltétek/viselitek? Nekem még mindig dugult, dugulgat, de olvastam ez még ilyenkor úgymond normális.

Valamint, ma véletlenül erősebben megfújtam a nózim, eddig figyeltem, hogy csak óvatosan, nem erőltetve, de ma valahogy reflexből fújtam, és akkor esett le, hogy ezt még lehet nem kellene.

2021. júl. 5. 11:59
Sziasztok! Érdemes vitaminokat, kollagént szedni? 3.napom van, mèg mindig borzalmas fájdalmakkal küzdök, cataflamot továbbra is úgy szedem mint a pez cukorkát😪 remélem minden rendben lesz, és megéri a szenvedés
30995. keki70
2021. júl. 5. 08:54
Gyógyulgassatok lányok-fiúk,kitartás,napról-napra jobb lesz,az idő nektek dolgozik!🙏😘
30994. keki70
2021. júl. 5. 08:52

Jegelés:lehet naponta többször is,egyre kell odafigyelni,hogy egyszerre maximum 20 percet szabad rajta lenni a jégzselétasaknak-a legkisebb méret elég belőle-,és kizárólag hűtő hideg legyen,nem szabad a fagyasztóba tenni.


Bár akár egy csomag fagyasztott zöldborsó is megteszi,de mivel mélyhűtőből kerül ki,ezért egy vékony kis anyaggal érdemes bevonni használat közben.

30993. keki70 (válaszként erre: 30991. - Aj87)
2021. júl. 5. 08:42

Szia,drága vagy❤️

A képeim között ott van,ahol látható,hogy miből mit hozott ki KT és az is,amikor rögtön gipszlevétel utáni kép mellett ott a két hét múlva készült.Ott látni,hogy az orrcsúcs egy minimálisat ereszkedett.

Itt üzenetben nem tudsz képet küldeni,de ha rámész a profilodra,akkor ott tudsz feltölteni képet.

Vagy átküldöm az e-mail címem,ott tudsz küldeni:-)

30992. Angyallanyka_Agi (válaszként erre: 30989. - SzaboJazmin24)
2021. júl. 4. 23:04
😃Nevetésnél próbáld megfogni az arcod mindkét oldalról, nekem az segít 😃
30991. Aj87 (válaszként erre: 30987. - Keki70)
2021. júl. 4. 22:45
Szio, olyan jó hogy itt vagy es mindig megnyugtatsz.❤️ Megmutatod nekem azt a ket képet, amiről írtál? En is elkuldom a képem. Itt lehet uzenetben kepet küldeni? Megprobalok. 😁
30990. Anaelisa (válaszként erre: 30989. - SzaboJazmin24)
2021. júl. 4. 22:32
A jegeléssel nagyon óvatosan, nehogy átfázzon az arcod... Inkább ne jegeld most már. Nekem szerintem átfázott anno és azért folyt annyit az orrom non-stop. A klímával ugyanígy nagyon óvatosan, direktbe ne menjen rád.
2021. júl. 4. 20:20
Nagyon kedvesek vagytok, hogy írtatok🥰megnyugodtam nagyon! Cataflam és jegelés segít. Napról napra jobb lesz biztosan. Viszont az imént rám jött a nevetés, hát borzalmasan fájdalmas volt, nem ajánlom😂
30988. Angyallanyka_Agi (válaszként erre: 30981. - SzaboJazmin24)
2021. júl. 4. 17:26
Szia Jazmin! Ez termeszetes szerintem is. En azt nem ertettem, akik azt irtak, hogy nem faj :D Teljesen ki is voltam, hogy mondhattak ilyet, biztosan kamuznak :D (de biztosan mindenki mashogy eli meg, szoval tuti van ilyen is, hogy nincs fajdalom). En iszonyatosan nehezen viseltem az elso par napban, 2-3 orankent valtogattam a Cataflamot es az Advilt (gyomort jobban kimeli, ha valtogatva van, meg az apolo nover mondta). Fogaim, szemem fajtak/fajnak idokozonkent most is (bo hete volt a mutet). A gyogyszeren es az idon kivul nem segitett nagyon semmi. Tenyleg naprol napra jobb lesz, pihenj es pihenj, esetleg igyal gyogyteakat (kamilla, csalan, koromvirag), reggel ehgyomorra szedj gyomorvedot a gyogyszerek miatt, nehogy fajjon a hasad/fekelyes legyen. Lehet jegelni (rongyba tekerve a jegzselet), este nyitott ablaknal hutsd a lakast, nappal ovatosan klima (ne direkbe menjen rad!). Idovel jobb lesz 💗
30987. keki70 (válaszként erre: 30986. - Aj87)
2021. júl. 4. 15:01

Szia!


Az orrcsúcsot mindig feljebb rakja az orvos beleszámítva azt,hogy gipszlevétel után életbe lép a gravitáció és lejjebb kerül az orrcsúcs.Hogy ez megtörténik az első két hétben,vagy kicsit több idő kell-változó.

Ha gondolod,akkor rakjál fel képet és megnézzük :-)

Rólam készült rögtön gipszlevétel után kép és azt hasonlítottam össze a két hét múlva készülttel és már láttam is,hogy a helyére került az orrcsúcs :-)

30986. Aj87
2021. júl. 4. 12:51
Sziasztok! Újabb kerdesem van, lassan két hete volt a műtétem. Szerintem nagyon szep lett, de nem tudok hozzaszokni a tükörképemhez, ugy erzem az en arcomhoz túlságosan fel lett húzva az orrcsucs. Kicsit palotapincsinek latom magam mindig. Az a kerdesem, hogy akik tulvannak rajta, történhet még olyan szerencse, hogy lejjebb esik a csúcs, hogy ne hordjam ugy fenn az orrom? Vagy orokre szokjak hozza a pincsi fejhez? Koszi elore is. 😁
30985. Csilla1988
2021. júl. 4. 12:44
köszönöm a sok választ, megnézegetem a krémeket és veszek egyet.
30984. Zsóka123 (válaszként erre: 30981. - SzaboJazmin24)
2021. júl. 4. 10:46

Szia!


Két hete volt a műtétem és ugyanilyen érzéseim voltak mint amit leirtál. Az elso pár napban én is szinte egy zombi voltam a sok fájdalomcsillapitótól. Nekem a szemem is annyira bedagadt, hogy volt egy olyan nap amikor egyiken sem láttam ki 😃 Én mindig azzal nyugtattam magam, hogy csak ezt a napot kell így kibirni és a holnap már jobb lesz! És tényleg ez a nehéz rész pár napon belül elmúlt. Kitartást neked!

30983. SzaboJazmin24 (válaszként erre: 30982. - Anaelisa)
2021. júl. 4. 10:44
Nagyon kedves vagy, köszönöm a válaszod❤️ Ez megnyugtatott nagyon!!
30982. Anaelisa (válaszként erre: 30981. - SzaboJazmin24)
2021. júl. 4. 10:23
Szia! Az orrcsúcs lüktetés, felső ajak dagadás normális, ahogy a felső fogsor lüktetés is. Átvágtak egy ideget az orrcsúcs megemeléséhez, az sugárzik ki, lassan elmúlik gipszlevételig. Amire én is és sokak utaltak az az, hogy az orr (orrszár, porcok) maga nem fájt. Minden mást én is éreztem. A ferdeség is normális, mert nem szögegyenesen van senkinek sem az orra, azt a vonalat követi ami eddig is volt, nem fog látszani az eredménynél. Fújd be tengervizes orrspray-vel gyakran, és nagyon finoman próbáld kifújni, mintha belülről levegőt akarnál kifújni, de ha nem jön semmi, ne erőltesd. Oldalt ne nyomd a gipszet semmikép. A cataflam jó ilyenkor, este még frissen csavart citromos víz vitte le nekem a hőemelkedést. Türelem, most van a neheze, 1-2 nap és enyhülni fog.
2021. júl. 4. 07:08

Sziasztok!

Július 2.-án volt orrműtétem Pécsen, Járai Tamás műtött. Mindenhol azt olvasom, hogy semmilyen fájdalommal nem jár a gyógyulás, nekem viszont őrjítő fájdalmaim vannak. 3 óránként szedek 2db cataflam dolo rapidot. Az orrcsúcs lüktet, feszít, belül is fáj…. Az orrlyukak félig le vannak ragasztva, alig tud tisztulni, be van dugulva…. A felső fogaim, nagyon fájnak, a felső ajkam kétszeresére van dagadva, ezt jegelem…. Alulnézetből pedig ferde az orrom… beszéltem Járaival, azt mondta normális, hogy ferde…. 2 napos vagyok most, de nagyon izgulok, hogy miért vannak ilyen tüneteim. Másnak is volt ilyen?

30980. bador
2021. júl. 3. 21:52
Sziasztok! Végre rászántam magam az orrműtétre és nagyon izgatott vagyok. Jelenleg a legtökéletesebb orvos után kutatok és Dr. Járai Tamás, Dr. Bajusz Huba, Dr. Mihályfi László és Dr. Vass Gábor doktorok nagyon szimpik. Talán Vass Gábor felé húz legjobban a szívem, de nagyon szeretnék meghallgatni tőletek tapasztalatokat, legyen szó negatívumról vagy pozitívumról. <3 köszönöm előre iiiis!!
30979. Angyallanyka_Agi (válaszként erre: 30977. - KiváncsiFáncsika)
2021. júl. 2. 23:42

Szia! Szerintem SEMMIT ne mások miatt csinálj vagy ne csinálj.

Kit érdekel, hogy műtét előtt vagy után a munkatársaid mit gondolnak? Aki számít, az úgyis melletted van, aki meg nem számít, annak minek adni a véleményére?

Ha meghallasz bárkit erről beszélgetni, nyugodtan menj oda és kérdezd meg hangosan, hogy miről beszéltek veled kapcsolatban, nem szabad szívbajosnak lenni ilyen emberek előtt.

Ne akarj megfelelni senki másnak❤️

30978. Mon926 (válaszként erre: 30977. - KiváncsiFáncsika)
2021. júl. 2. 16:20
Csináltasd meg, és kürtöld te magad szét hogy milyen szép új orrod lett😉 Sok sikert !🙈
2021. júl. 2. 15:15

Sziasztok,


Előre is bocsi az off topicért, de ti hogyan kezelitek a rosszindulatú kolléganőket? Nekem többen is vannak mindent kibeszélnek természetesen azt is hogy néz ki az orrom (a hátam mögött). Ha megcsináltatnám akkor tuti hogy nem szállnának le a témáról és szétkürtölnék mindenkinek...Szívesen vennék egy két jótanácsot privátban :)

30976. keki70 (válaszként erre: 30974. - Zsóka123)
2021. júl. 1. 20:10

Szia!


Az orr érzékenysége kisugározhat a fogak irányába,ahogy a fejhez-főként halánték-is.

30975. Zsóka123 (válaszként erre: 30974. - Zsóka123)
2021. júl. 1. 13:31
Vagy lehet csak a szájon át való lélegzés okozz?
30974. Zsóka123
2021. júl. 1. 13:30

Sziasztok!


Más is tapasztalt a műtét után fogfájást?

Két hete volt a műtétem, es pár napja egyre jobban fájnak a fogaim, több is egyszerre, illetve az ínyem is irritált. Leginkább felül de néha már alul is.


Ez lehet a műtét miatt vagy csak véletlen egybeesés hogy pont most fáj?

30973. keki70 (válaszként erre: 30968. - Csilla1988)
2021. júl. 1. 12:02

Szia Csilla!


Bepanthen,Neogranormon kenőcs nagyon jó rá,Contractubex szuper,utóbbit akkor szabad használni,ha már a heg bezáródott,nincsen sebesedés.

Igazából egyébként magától is helyreáll,de ezekkel a sejtmegújítókkal,hámosodást elősegítőkkel rálehet segíteni :-)

30972. fannychenal (válaszként erre: 30968. - Csilla1988)
2021. júl. 1. 10:55
Szia :) nekem keloidos-hegesedős bőröm van, paráztam is rendesen, de eltelt 3 hónap és már hetek óta semmi sem látszik: Dermatix szilikongélt és LRP Cicaplast krémet használtam.
❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook