Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


12548. LeaLea (válaszként erre: 12532. - Frida9)
2016. jan. 29. 18:11

Sziasztok lányok :) Örömmel olvasom, hogy milyen jól sikerült a műtétetek, és elégedettek vagytok :)


Én is kb egy hónapja felvettem a kapcsolatot Kárász doktor úrral. Mindenképp szeretnék új orrot, ez már egy nagyon régi vágyam, de majd valószinűleg csak nyáron tudok rá időt találni.


Szeretnék én is képeket látni Tőletek, sokat jelentene :) írjatok nyugodtan privátba :) És az is nagyon érdekelne, hogy kb 2-3 héttel a műtét után hogy néz ki az arc meg orr? Ilyenkor még nagyon duzzadt/csúnya? Még mindig be van dugulva az orr, és náthásnak fogok tűnni mikor megszólalok? lehet már emberek közé menni, bejárni munkára 2 (vagy 3) hét után? Én nem is annyira a műtéttől félek, hanem egy kicsit a környezetem reakciójától. Szerintem a szüleim is kikészülnek majd, ha megtudják, hogy plasztikáztam az orrom :(


Frida, meg tudnád velem is osztani a naplód? Egy részletes beszámoló sokat segitene.

12547. supergirl89 (válaszként erre: 12546. - Mercikebaby)
2016. jan. 29. 17:33
Tudom min mész keresztül,néha én is úgy voltam vele a gipszes hét alatt hogy elegem van...nekem a félig ülve alvással volt a legnagyobb bajom,mert sosem szoktam a hátamon aludni,pláne félig ülve...szóval átérzem..de tényleg napról napra jobb lesz,és mikor lekerül a gipsz,el is fogod felejteni a rossz dolgokat.. :) fel a fejjel csajszi!!! KT megtette a munka nagy részét,neked már csak vigyáznod kell az új orrocskádra,amire annyira vágytál. :-)
12546. Mercikebaby (válaszként erre: 12537. - Supergirl89)
2016. jan. 29. 17:09

Szia Supergirl!

Igen vettem C-vitamint és szedem is de elég fájdalmas lenyelnem :( Tudom hogy a legjobb kezekbe voltam és hogy szép lesz az orrom csak nagyon félek hogy milyen lesz :( borzalmas hogy rajta van a gipsz és egy hetet kell várni hogy láthassam az eredményt. Nagyon remélem hamar eltelik ez az egy hét és láthatom az új arcomat. Probálok nem sírni mert felázik a gipsz és nem gondolni erre mert megkért a doktor úr hogy ne tegyem mert akkor új gipszet kell raknia, szóval erősnek kell lennem.

12545. Mercikebaby (válaszként erre: 12538. - Keki70)
2016. jan. 29. 17:05

Szia Köszönöm a tanácsot azt hiszem veszek mert reggel is sirva ettem! :( de már nem birtam tovább hogy ne egyek.. pihenek pihenek :) még birom. :P Voltak félelmeim mikor eljöttem a klinikáról de Kárász doktur úr megnyugtatot. :)

Elég rossz érzés hogy mikor a párom mellém feküdt nem tudtam hozzá bújni ezen mindig nagyon kiakadok ha plasztikám van... Sajnos ez ezzel jár. :(

12544. supergirl89 (válaszként erre: 12543. - Nyuszikaaa)
2016. jan. 29. 15:12
De jó Nyuszika,hogy már jobban vagy,mondtam én/meg a többiek is,hogy napról napra jobb lesz.:) már nem sok van hátra és láthatod a gipsz alatt megbújó szépséges nózidat!! :)
12543. Nyuszikaaa
2016. jan. 29. 14:59
Sziasztok. Na eddig bírtam a fekvest .Ma mar főztem es igy sokkal jobb volt mert egesz nap fugglegesbe voltam es nem szörcsögöt a cucc , hanem szepen folyt ki . Kezdek ízeket es szagokat is érezni . Semmi gyengeség nincs rajtam szerencsére . Éjszaka egyszer kelltem fel .orrszivót használom többször egy órában .kedden fel 10 kor lesz a gipsz levétel . Mivel nagyon dagados vagyok így számítok ra h az orrom is eleg dagi lesz még.szoval minden pozitív eddig 😊 A barátaim is láttak mar , de megnyugtattak őket , hogy fele amnyira sem rossz mint ahogy kinezek 😂
12542. supergirl89 (válaszként erre: 12541. - Dori_1005)
2016. jan. 29. 13:40
Annyira emlékeztettél magamra,én órákig csak néztem ki a fejemből,nagyon sokáig bennem volt az altató...:) bár a sötétben nem láttalak rendesen.. :) Biztosan neked is szép nózikád lett,ha gondolod oszd majd meg velünk itt a fórumon egy műtét előtti meg utáni képet,hogy mi is gyönyörködhessünk az eredményben. :) Én kívámcsi vagyok nagyon,de szerintem a többiek se elleneznék. :D Vigyázz magadra,pihenj sokat. :)
12541. dori_1005 (válaszként erre: 12521. - Supergirl89)
2016. jan. 29. 13:22

Szia! :)

Igen, en voltam félálomban a másik ágyon! :) Azóta sokkal jobban vagyok, csak az ilyenkor szokásos kellemetlenségek. Remélem az egy éves konzin en is olyan lelkes leszek mint te! :)

12540. dori_1005 (válaszként erre: 12516. - Nyuszikaaa)
2016. jan. 29. 13:17
Remélem szépen alakulnak a dolgok nálad is, a helyzet nálam is egyre jobb :) Jövő hét kedden megyek leszedetni a gipszet, két műtét között, remélem nem kell sokat várni, nálam is volt csúszás... mar várom nagyon :)
12539. dori_1005 (válaszként erre: 12515. - Keki70)
2016. jan. 29. 13:13

Szia Dóri! :)


Köszönöm a választ, tegnap délelőtt óta folyamatosan csinálom, ha szükségesnek érzem, és valóban nagyon kíméletes, nagyon jo érzés utána, Azóta a jobb oldalon többször szelelt, a bal meg nem ahonnan meg mindig szivárog a ver. Elég sokat lépcsőzök házon belül, fent van a szoba, konyha nappali meg lent, tuti nem teszek vele jót.... :s Mióta rájöttem ritkábban megyek le.

Ma éjjel mar többet tudtam aludni, a nyelés is kényelmesebb, a szemem körüli dagadás lejjebb ment, a pofimra húzódott :) Lilulás nincsen, hanem mély sárga színű a szemem alatti rész. Lassan múlik az idő így, hogy semmi hasznosat nem csinálhatok, de legalább mar jobban érzem magam :)

12538. keki70 (válaszként erre: 12536. - Mercikebaby)
2016. jan. 29. 12:57

Szia Mercike!


Ha a torkodnál nem múlik a fájdalom,akkor Phlogosol oldadatot használjál,ez rendbe teszi.Előfordul,hogy amikor a csövet levezeti az altatóorvos,megsérül a nyálkahártya és ez fáj ilyenkor.

Ha enni tudsz,akkor gond már nem lesz.Olyat egyél,ami könnyen lecsúszik és akkor nem irritálja annyira a torkodat.

Pihenjél sokat,ennek a hétnek erről kell szólnia.

És gondoljál arra,hogy a hörcsögpofi állapoton ha túl vagy,akkor egyre jobb lesz.

Na és a végeredményre-megéri egy kicsit szenvedni.

12537. supergirl89 (válaszként erre: 12536. - Mercikebaby)
2016. jan. 29. 12:07

Szia Mercikebaby!

A legfontosabb,hogy már túl vagy rajta,és tuti szép kis nózud lett. :-) Gyógyulgassál,pihenj és tisztogasd az orrod. A torokfájás is el fog múlni,szedjél C vitamint,az nagyon sokat számít. :-)

2016. jan. 29. 12:00

Sziasztok csajok! most értem haza :)

Hát a torkom iszonyat fáj nyelni is alig birok. :(

Eléggé megviselt az altatás mert nem volt jófej az altató orvos. Amikor a tamponokat kihuzták nagyon megijedtem kissé kellemetlen volt.Ha a torkom nem fájna ennyire semmi bajom nem lenne mert nem zavar h csak a számom kapok levegöt, már megszoktam a régi orrommal hogy nyitott szájjal alszok. Ettem is erőszakosan ahogy haza értem, párom hagyott gyrost és ahogy megláttam ettem belőle pár villával, most jobban fáj a torkom de végre valamit ettem legalább. Este a klinikán többször felriadtam mert rémálmaim voltak, hogy hasra fordulok ,durván ki be fujom a levegőt, elmozdul az orrom , leesik a gipsz. :D most megprobálok még aludni és remélem nem lesznek megint ilyen rémálmaim. :) Köszönöm az aggódást. :)

Még ugyan nem tudom milyen lett az orrom de csak dicsérni tudom Dr Kárász Tamást! Nagyon rendes kedves aranyos :)

12535. supergirl89 (válaszként erre: 12532. - Frida9)
2016. jan. 29. 10:22
Frida,nagyon jól nézel ki! :) Szépen alakul a nózid!!! ;-)
12534. keki70 (válaszként erre: 12532. - Frida9)
2016. jan. 29. 10:18

Szia Frida!


Nagyon szép-én már duzzadtnak sem látom a képeken.

Hajzuhatag,szép arc,szép orr-minden tökéletes! :-)

12533. keki70 (válaszként erre: 12527. - DorkaTR)
2016. jan. 29. 10:13

Értem,hogy nem nyúlnak a csontos orrháthoz,az orrsövény porcokból áll,viszont csontos rész fedi le.Tehát csont ott is van,viszont az orrsövény gyorsan gyógyul.

Az orrcsúcs az,ami lassabban gyógyul,mint például a csontos orrhát-amihez neked,ahogy írtad,nem nyúlnak.

Az orrcsúcs miatt nem lesz rövidebb a gyógyulási időszak,de persze nem lehet általánosítani,lehet,hogy nálad pont lerövidül.

Persze,ez emberfüggő,úgyis látod majd,hogyan változik hónapról-hónapra.

Lesz egyébként még BH-ás,de utánad,még múlt évben írtam nekem talán november körül- Adél.Csak azt nem tudom,hogy ez nicknév vagy sem.

Ha olvas bennünket,biztosan ír neked.Mégiscsak egy orvosnál lesztek sorstársak.

12532. Frida9
2016. jan. 29. 10:12

Sziasztok csajok!


Regen jartam mar erre ugyhogy frissitettem is gyorsan a naplomat hogy all az en uj orrom. Olyan furcsa hogy mar tobb mint 2,5 honapja volt a mutet. :)

12531. keki70 (válaszként erre: 12526. - Lópofi)
2016. jan. 29. 10:01

Szia! :-)


Hogy vagy,az orrocskád?Remélem,hogy most is olyan szép,mint a képeken.

Jó,hogy jöttél,örülök neked <3

12530. keki70 (válaszként erre: 12525. - Ág-i)
2016. jan. 29. 09:56

Szia!


Küldtem.

12529. Manda76
2016. jan. 29. 09:53
Köszi Nyuszika a hozzáférést :) Egyre több naplót/fotót látok és mennyi szép lány van, akinek csak orrmizériája van .. Tele lesz az ország még szebb magyar lányokkal! :)
12528. supergirl89 (válaszként erre: 12526. - Lópofi)
2016. jan. 29. 09:11

Szia Lópofi! :)

De jó hogy te is itt vagy.. mikor is lesz az évfordulód? Nekem szerdán volt. :) Hogy vagy? És hogy van a nózid? :-)

12527. DorkaTR (válaszként erre: 12494. - Keki70)
2016. jan. 28. 22:30

Húha, te tényleg nagyon otthon vagy ilyen téren:) Akkor még szeretnék kérdezni tőled, ha nem baj:P

Nekem nem fognak a csontos részhez nyúlni, mert nem puklis az orrom, viszont az orrsövényemet műtik, plusz az orrcsúcsomon gombóc van (szerintem érted mire gondolok:D)amit zárt orrplasztikával csinálnak. A kérdésem, hogy ilyen esetben gyorsabban/lassabban/ugyanannyi idő alatt gyógyulok, mint az átlag? Vagy ez emberfüggő?

12526. Lópofi
2016. jan. 28. 22:15
Sziasztok! De jó látni hogy vannak itt még "régi motorosok" :)Nekem lassan egy éves lesz orrom :)
12525. Ág-i
2016. jan. 28. 21:37
Sziasztok! Orrműtétre készülök én is, nagy dilemmában vagyok, a dokit kellene eldöntenem. VK-nak az árai fent vannak a honlapján, de KT-nak nincs. Nekem is el tudná küldeni valaki az éppen aktuális árat? :-) Nagyon köszönöm előre is!
12524. Borella
2016. jan. 28. 20:08
Én is szorítottam Lányok. Remélem mindkettőtöknél minden rendben. <3
12523. keki70
2016. jan. 28. 19:22

Lina és Mercike!


Remélem,hogy jól vagytok,pihiztek és jól veszitek az akadályokat.Gondoltunk rátok-várunk vissza benneteket szeretettel♥

12522. keki70 (válaszként erre: 12519. - Supergirl89)
2016. jan. 28. 18:32
Drága vagy ♥ Remekül kijövök vele,mint minden állattal ♥ Igaz,hogy most is simán rááll a lábamra,ami nem lenne baj,ha pont nem nyitott cipőben és nejlonharisnyában lennék.De hagyom neki,ha kiszakad,majd veszek másikat :-)
12521. supergirl89 (válaszként erre: 12510. - Dori_1005)
2016. jan. 28. 16:35

Jajj dori_1005!!Akkor te voltál a kis kómás Nyuszika mellett?... :D Egyelek meg.:-) Remélem nem zavartalak a látogatásommal..és remélem, hogy már jobban vagy. :-)

Nyugodtan tisztogasd az orrodat, ne félj az orrszívótól, hidd el hogy jobb lesz.. :) Nekem is először furi volt, de aztán a megváltást jelentette reggelenként (is).. :)

12520. supergirl89 (válaszként erre: 12511. - Mercikebaby)
2016. jan. 28. 16:30

Na Mercikebaby?? Hogy vagy így a műtét után?

Remélem beszámolsz majd nekünk, gondoltam ám rád. :)

12519. supergirl89 (válaszként erre: 12513. - Keki70)
2016. jan. 28. 16:29
:-) Megérezte, hogy az ijesztő gipsz mögött egy szeretni való nőci van. :D A kutyák már csak ilyenek.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook