Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


13239. LeaLea (válaszként erre: 13238. - Cucu)
2016. ápr. 6. 13:04
igen, engem is egy olyan terv érdekelne, amit szemből készitenek. Ez sokkal fontosabb lenne számomra, mint az oldalról készült kép. Töltöttem fel képeket, ahol látszik a profilom. Valószinűleg az orrhátamat is majd meg kell műteni, mert van rajta egy pici púp, meg nem szép az ive. De az orrcsúcsom zavar legjobban. És ez aggaszt legjobban, hogy ilyesmivel nem törődnek nagyon. Habár KT csinálta az orrát Kulcsár Edina szépségkirálynőnek is, és úgy olvastam, hogy neki is az orrcsúcsával volt a legtöbb gond. Úgyhogy lehet, hogy jól ért hozzá, ezért is gondoltam hozzá fordulni. De majd kiderül, bevállalja-e, vagy lehetséges-e valamit az én orrommal kezdeni :D neked mikor van konzid? Már várom nagyon a beszámolód, mert hasonló a problémánk. Remélem, van rá megoldás :)
13238. Cucu (válaszként erre: 13235. - LeaLea)
2016. ápr. 6. 12:51
Csak egy kicsit nagyon szörnyű! :D Olyan jó lenne ha szemből tervet is tudnának csinálni.Gondolom téged is inkább az érdekelne, mint ahogy engem is!
13237. LeaLea (válaszként erre: 13236. - Cucu)
2016. ápr. 6. 12:45
KT-hez tervezek menni, meg valószínűleg Rezekhez, ha lesz rám ideje. De majd csak nyáron tudok hazautazni, úgyhogy még várnom kell kb 3 hónapot
13236. Cucu (válaszként erre: 13235. - LeaLea)
2016. ápr. 6. 12:38
Te kihez mész konzira?
13235. LeaLea (válaszként erre: 13233. - Cucu)
2016. ápr. 6. 12:37
nem is olyan szörnyű az orrod, de lehet, hogy tudnak belőle még szebbet csinálni :D amúgy én se láttam még az enyémhez hasonló orrot :/ szerintem jól meg fog vele szenvedni az a sebész, akire majd rábizom magam...Mert igy nem maradhat, azt már eldöntöttem.
13234. Cucu (válaszként erre: 13226. - Keki70)
2016. ápr. 6. 12:36

Kedves Keki! Végre valaki ugyanazt mondja amit én"hogy nem illik az arcszerkezetemhez" Mostanában kezd kicsit elegem lenni a "JÓÓÓVANAZÚGY" + "SZÉPVAGYTEEZZELAZORRALIS" beszólásoktól.

Amúgy érdemes fényképekkel mennem, hogy kb milyenre vágyom?

13233. Cucu (válaszként erre: 13228. - LeaLea)
2016. ápr. 6. 12:31
szia!Persze, beengedtelek! Én is jelentkeztem a tiedre! Hááát, én is kiváncsi vagyok, mit fog mondani, pláne úgy, hogy az én orromhoz hasonlót nem nagyon látok sem itt, sem máshol. Viszont én addig megyek, ameddig valaki azt nem mondja,hogy szépet tud belőle csinálni.Nagyon szimpi nekem K.T. de az nem elég!Láttam itt egy lányt akit a Varga Klára műtött.Neki volt szemből kicsit nagyobb orra, és neki szép kicsit varázsoltak.Keki biztos tudja kiről beszélek!?
13232. ElvenSpirit (válaszként erre: 13227. - LeaLea)
2016. ápr. 6. 12:22
Kárász és Rezek, csak rájuk bíznám ezt Magyarországon.
13231. LeaLea (válaszként erre: 13230. - Gaborg4)
2016. ápr. 6. 11:26
:( sajnálom, hogy nem látszik változás. Remélem, ez hamarosan változni fog, pozitív irányba.
13230. Gaborg4
2016. ápr. 6. 11:09
Második hét műtét óta. Jelenleg nem látok változást
13229. Fruzsi94
2016. ápr. 6. 11:02
A vérkép es az ekg mennyi ido alatt keszul el?
13228. LeaLea (válaszként erre: 13224. - Cucu)
2016. ápr. 6. 10:22

Megkezdtem egy titkos naplót. Cucu, ha lehetséges, hozzáférhetek én is a te titkos naplódhoz?


emlitetted korábban, hogy hamarosan lesz konzultációd. Kíváncsi vagyok, mint mond a doki. Remélem, nem leszenk ilyen kifogások, hogy vastag a bőröd, vagy hasonló :( Én ettől is tartok eléggé, hogy megmondják, hogy sajnos semmit se lehet kezdeni az orrommal.

13227. LeaLea (válaszként erre: 13224. - Cucu)
2016. ápr. 6. 10:04

Oké, mindjárt felrakok képet. Vagy küldjem privátban? szégyenlem felrakni a képet, hogy őszinte legyek...Az én orromnak a szimmetriájával is gond van. A porcos résznél (orrcsúcs). Annyira utálom :(


Látom képekről, meg olvasom itt a fórumon is, hogy több sebész nagyon profi munkát végez a púpos orrhát korrekciójával kapcsolatban. Ha ezzel lenne gondom, nem hezitálnék, megműttetném. De az orr porcos részének átformálása sokkal rizikósabb, meg nem tudom, melyik orvosnak van legtöbb tapasztalata ezen a téren. Tegnap egy elismert német sebésznél is érdeklődtem, de brutálisan drágán műt, 5OOO euró körül :O és még fotógallériája sincs se a weboldalán se a Facebook oldalán.

13226. keki70
2016. ápr. 6. 09:48

Cucu megnéztelek:nálad is ugyanaz van érzelmileg,mint mindenkinél,azt hisszük,hogy a saját orrunk a legrondább-én is mindig azt gondoltam.

De aztán annyi orrot láttam már itt és az NLC-n,hogy tudom,vannak sokkal rosszabbak is.

Csak saját magunkkal szemben nagyon kritikusak vagyunk és ez így lesz műtét után is.

Lesz még szép orrod,ebben biztos lehetsz.Ez a méret és forma tényleg nem illik az arcszerkezetedbe,de az orvossal közösen megtaláljátok azt,ami majd boldoggá tesz.

13225. keki70 (válaszként erre: 13223. - LeaLea)
2016. ápr. 6. 09:44

Bizony Lea,volt akinek külföldön operálták az orrát,és nagyon nem úgy sikerült,ahogy szerette volna.

És ezen a kis Magyarországon történt a korrekciója.

13224. Cucu (válaszként erre: 13223. - LeaLea)
2016. ápr. 6. 09:25
Lea tennél fel az orrodról képet? Nekem is igazából az orrom hegyével van gondom..azaz az nem tetszik annyira, és mint ahogy te is írtad, nekem is ott van egy"gombóc" :(
13223. LeaLea
2016. ápr. 5. 22:32

Én már nem tudom, kiben lehet megbizni, meg merjek-e reménykedni, hogy szép lesz az orrom egyszer :( sajnos az orrhegyemmel van a legnagyobb gondom, és szeretném róla eltüntetni azt a nagy gombócot, hogy normálisan nézzen ki. De nem tudom, hogy ezt Magyarországon vagy külföldön ki tudná legjobban megoldani. Félek a rossz eredménytől :(


a külföldi plasztikai sebészekben sem bizom annyira. Még nem volt plasztikai műtétem, de volt más jellegű esztétikai beavatkozásom. Mivel külföldön élek (Dániában - ami nagyon hires az újszerű technológiáról meg fejlettségéről), itt kellett csinálnom a fogszabályzást. Ráköltöttem egy vagyont, meg egy nagyon elismert fogorvosnál csináltattam, de teljesen elégedetlen vagyok. Nem olyan lett, mint a modell, amit készitettek, meg még ki sem egyenesedtek a fogaim teljesen, de a fogorvos ráfogta, hogy jól van az. Aztán rá is épitett egy kis réteget a fogaimra, hogy szimmetrikusabb legyen az alakjuk, és tisztára elrontotta, pedig azt igérte, hogy "láthatatlan lesz", de erősen látszódik a vonal, ahova ráépitette :( :( ...Ahhh, én már nem bizom senkiben.

13222. Ág-i
2016. ápr. 5. 20:43

Mindenkinek joga van a véleménynyílvánítás szabadságához!

Azonban vigyázni kell más jó hírnevének megsértésével, ezt a jog is szankcionálja. Attól függetlenül, hogy mit művelt! :-(

Szerintem érdemesebb lenne ilyen esetben (is) monogramot használni, hiszen akkor nincs nevesítés! ;-)

Persze azt nem tudom, hogy a hoxa ilyenkor is törölne-e, de szerintem nem.

13221. alexisw (válaszként erre: 13220. - Cucu)
2016. ápr. 5. 20:38
Nyilvánvalóan nem. Sérti a személyiségi jogokat. Hogy az kit sért, ha félreműtik a páciens arcát.... más kérdés.
13220. Cucu (válaszként erre: 13215. - Alexisw)
2016. ápr. 5. 19:54
Nem lehet nyilvánosan véleményt formálni ???
13219. keki70 (válaszként erre: 13217. - Kolika)
2016. ápr. 5. 18:33

Szia!


Nem változott :-)

2016. ápr. 5. 17:40
Tenyleg kitörölték :D vicc amugy de az jobb ha tudja mindenki hogy a plasztikai sebészet itthon utol sem éri a külföldi szintet!!!!!
13217. kolika
2016. ápr. 5. 17:09

Sziasztok :)

Rezek doktor telefonszáma változott? 2 éve voltam nála.

Valaki megirja?

köszönöm

13216. LeaLea (válaszként erre: 13215. - Alexisw)
2016. ápr. 5. 16:27
alexisw, ez tényleg felháborító, és igazságtalanság :( így nem lehet tudni, hogy melyik orvoshoz forduljunk, ha minden cenzúrázva van :/ Mostanában nagyon lefoglal a munka, de már megfordult a fejemben, hogy készítek egy weboldalt, ahol mindenki megoszthatja a tapasztalatait és véleményét, mert úgy látszik, itt csak szépet és jót lehet mondani. Igen, elhiszem, hogy vannak jó plasztikai sebészek, meg sok a jó tapasztalat is, de akkor is, ez így nem a valóságot tükrözi ha a negativ kommenteket töröltetik.
13215. alexisw
2016. ápr. 5. 11:48
Elszomorítónak tartom, hogy eltűnt az összes megjegyzésem a rosszul sikerült orrplasztikámmal kapcsolatba. Mindez annak ellenére, hogy egyszer sem használtam semmiféle vulgáris kifejezést. Az orvosok személyiségi jogai előrébb valók a páciensek érdekeinél. Aki tehát plasztikai sebész választás előtt áll és szeretné tudni, hogy kitől kell mindenképp óvakodnia, írjon privátban és megosztom a tapasztalataimat. :(
13214. keki70 (válaszként erre: 13213. - Cucu)
2016. ápr. 5. 09:58

Szia Cucu!


Nyugodtan "fárasszál" minket a kérdéseiddel :-) Ezért van a fórum.


Persze,azt mindig figyelembe kell venni,hogy hozott anyagból dolgozik az orvos,és van,amit meglehet valósítani,de vannak bizonyos határok.

Viszont a lehető legjobbat,legtöbbet hozza ki az orrodból,ez biztos.A látványterv segít elképzelni.

13213. Cucu
2016. ápr. 5. 04:31

sziasztok! Nem voltam eddig aktív tagja a fórumnak, inkább csak csendes megfigyelőként olvastalak titeket :)

Jövő hétre megvan a konzultációs időpontom K.T.-hez!

Nagyon izgulok, és nagyon reménykedem benne, hogy jó kedvében találom, mert millió és millió kérdésem lesz a műtéttel kapcsolatban :) Bááár itt rengeteg információhoz jutottam általatok, aminek nagyon örülök! Az én orrom botrányosan nagy, és mintha gombóc Artúr kiköpött mása lenne formára :D kicsit tartok tőle, hogy túl komplikált lesz az orrműtétem, vagy lehet azt fogja mondani, hogy nem lehet kicsi orrot kihozni belőle, persze nem akarok mini orrot, de azt az iszonyatosan csúnya gombócot szeretném eltüntetni az orrom hegyéről. A műtét időpontjára leszek kiváncsi, hogy mikorra tud majd elvállalni.Ha holnap azt mondaná, mehetek...én boldogan besétálnék a műtőasztalra, csak végre szabadítsanak meg ettől a valamitől, ami az arcomra nőtt :D Egyszóval remélem nem gond, de a közeljövőben úgy néz ki fárasztani foglak a kérdéseimmel titeket :)Csináltam titkos naplót is!

13212. keki70 (válaszként erre: 13210. - Annaa1989)
2016. ápr. 2. 19:31

Szia Anna!


Szívesen :-)


A felső ajkad van beduzzadva,hat hét alatt rendeződni fog,ahogy a mosolygás is visszaáll.

Most az a fontos,hogy pihenjél sokat,a gipszes időszak erről szól.

Örülök,hogy ilyen könnyedén vetted az akadályokat,ügyes vagy!

13211. FourDeuces (válaszként erre: 13189. - Gaborg4)
2016. ápr. 2. 19:14
na milyen lett?
13210. annaa1989
2016. ápr. 2. 15:27

Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat Keki!

Túl vagyok rajta, hogy fájt-e? Nem.

Igen, kellemetlenségekkel jár, de kifejezett fájdalmat nem tudnék említeni. A szám fölött annyira meg van duzzadva, hogy nem igazán tudok beszélni, de gondolom ez majd idővel lemegy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook