Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


13629. Cucu
2016. máj. 23. 11:45
Szia Keki! A körömvirágkrém mire is kell pontosan?
13628. keki70 (válaszként erre: 13626. - Kiscsillag1301)
2016. máj. 23. 09:50
Privi ment.
13627. keki70 (válaszként erre: 13623. - Tria73)
2016. máj. 23. 09:48

Szia Tria!


Még nagyon duzzadt az orrod,ezért látod az enyhe ferdeséget.Nem egyformán duzzad az orr,az egyik oldal hol jobban,hol kevésbé,ugyanez igaz a másik oldalra is.Ha egyenes volt,egyenesnek is kell majd lennie.

Még nagyon a gyógyulás elején vagy,produkál az orr az egy év gyógyulási folyamat alatt érdekes dolgokat-ebből én sem maradtam ki-és tudom,hogy ez sok feszültséggel jár,de ezt az időszakot át kell vészelni.Rengeteg türelem kell.

Körömvirágkrémmel kenjed,én mindig éjszakára kentem be,de ha valaki megteheti,hogy otthon van,akkor nappalra is maradhat a krém.


Fül:felszívódik a vér,nem fog így maradni,de hetek kellenek hozzá,ahogy ahhoz is,hogy ne fájjon és ugyanolyannak érezzed,mint beavatkozás előtt.

13626. Kiscsillag1301 (válaszként erre: 13620. - CarolineL)
2016. máj. 23. 06:38

Szia, én is (már egy éve) követője vagyok a fórumnak, de még nem szóltam hozzá. Most vált aktuálissá az orrplasztika, és szintén Varga Klára vagy Kárász Tamás lenne a választottam. Voltál már konzultáción nálunk? Én eddig csak Kláránál voltam, most készülök Tamáshoz kérni időpontot.

Esetleg tudnátok, akik Tamás műtött mostanában, privátban árat is küldeni? Még nagyon bizonytalan vagyok a műtétet és az orvosválasztást illetően. Köszönöm előre is!

13625. Tria73 (válaszként erre: 13624. - Egyszervolt)
2016. máj. 22. 22:27
Szia, és veled mi történt a továbbiakban? Mikor volt a műtéted? Visszamentél vagy beletörődtél?
13624. egyszervolt (válaszként erre: 13623. - Tria73)
2016. máj. 22. 22:13

Én is hasonlóképpen jártam :(

Sikerült már választ kapnod? Köszönöm ha megosztod.

13623. Tria73
2016. máj. 22. 22:02

Sziasztok!

11 nap telt el a műtét óta, ma vettem le a ragtapaszt az orromról. Azt szeretném megkérdezni, hogy volt közöttetek olyan, akinek így a műtét után enyhén ferde lett az orrvonala és az orrcsúcsa? Én azt fedeztem fel, hogy balra húz az orrom (műtét előtt egyens volt) és bal oldali túlsúllyal van a porc az orromban. Vajon vissza fog ez egyenesedni magától, vagy inkább menjek vissza megkérdezni, hogy mit lehet tenni vele, mégiscsak még 6 héten belül vagyunk, talán valahogy középre lehetne nyomni az orrot.

Másik kérdés: a fülem még mindig zöld és kissé dagadt. Akinek a füléből is kellett porcot kivenni, annak kb. mikorra szívódott fel ez a vér? Egyáltalán felszívódik? Illetve mikor kezdte el ugyanúgy érezni a fülét, mint műtét előtt?

Köszönöm előre is.

13622. keki70 (válaszként erre: 13621. - Juliette.m)
2016. máj. 22. 10:58
Ha pihensz,akkor jó.Tudod,ez nem a nagytakarítás időszaka-most minden az orrodért van :-)
13621. Juliette.m (válaszként erre: 13619. - Keki70)
2016. máj. 22. 10:18

Köszi Dóri :)


Hogy vagytok műtét után? Belilult az arcotok?


Pihenek, pihenek, mindentől védem az új orromat. A fájdalom valóban elviselhető, most már előfordul, hogy 1-1 pillanatra kapok rajta levegőt. Időt kell neki adni, míg lemegy a duzzanat.

Üdv, Barbi

13620. CarolineL
2016. máj. 22. 00:23
Sziasztok! Sokat olvasom a fórumot, rettenetesen segítőkész! Nagyon szeretnék már én is egy orrműtétet..Régóta gondolkozom rajta és a kutatásaim dr Varga Klárához és dr Kárász Tamáshoz vezettek. Kárászról sok szó esik, de az lenne a kérdésem, hogy van-e valakinek negatív tapasztalata vele kapcsolatban. Valamit tudna valaki egy árlistát küldeni? Köszönöm!!
13619. keki70
2016. máj. 21. 10:52
Juliette ügyes voltál,a gipszes hét a pihenésről és gyógyulásról szóljon :-)
13618. LeaLea
2016. máj. 21. 09:16

Hello,


I have never met him before, but I have a rhinoplasty at his clinic on 4th July. I chose him (and haven't even consulted others) because he is considered to be one of the best rhinoplasty surgeons in Hungary, and I actually saw many of the noses he made. There are pictures both on this forum and on his Facebook and Youtube channel. The noses look very nice and natural. He is said to be using the most modern technologies in Hungary, and I heard that he made noses for over thousand people, including models and actors. Also, many people whose nose was "damaged" by other (clumsy and not skilled) surgeons, turn to him for rhinoplasty revision (which tend to be very complicated cases but he solves them pretty well). As far as I see on this forum, the vast majority of people had a surgery with Dr Karasz, especially in recent months, and they are satisfied with the result. If you want to see some of his portfolio, you can look at his Facebook page and check out the album "Képek orrplasztika előtt és után..:)" (pictures before and after rhinoplasty often including also a picture of the computer plan of the nose). The album basically consists of pictures that patients sent in, who are not shy to share to the public that they have undergone rhinoplasty. Or just find him on Youtube to see some of the cases and procedures (even though they are in Hungarian). When it comes to prices, it is 750 000 HUF, which is around 2400 Euros.


Btw, he is not only a plastic surgeon, he is also specialized as an otolaryngologist(specalist in ear-nose-throat), and it influenced my choice.


But as I said, I don't have any personal experience with Dr. Karasz, so I cannot recommend him or give him any good reviews. I am just translating you what I see and hear about him in the forum, and why I chose him for my upcoming rhinoplasty. I trust him enough to undergo a rhinoplasty, and I'm looking forward to get a nice nose :) There are also a few other Hungarian plastic surgeons who are said to be really good, but I wasn't really able to see their portfolio anywhere, or there were only a few pictures on their website or on this forum, so I don't know how much I can trust them, and how risky it would be to rely on them.

13617. LaVictory
2016. máj. 20. 23:52

Hello,

I would like to ask about Dr. Tamás Kárász, what experience you have with this doctor? I would like to modify my nose and am looking for the best rhinoplasty for a reasonable amount. How much does it cost? I am from Slovak republic so i dont speak hungarian. =( Please in english. Thanks.

For your answer thank you in advance.

13616. keki70 (válaszként erre: 13615. - Kissdoori)
2016. máj. 20. 17:04

Szia :-)


Dóri megkérdezi,hogy mi az,amin változtatni szeretnél,mi az,ami nem tetszik az orrodban?Aztán utána felvázolja,hogy mit lehet alakítani az orrodon,milyenre és mi az,amit még ő javasolna.Ha lesz ideje,elkészíti a látványtervet,ha nem,e-mailban küldi majd át.

Nyugodtan vigyél képeket is,hogy melyik orr az,ami neked nagyon tetszik és olyat is vihetsz,ami egyáltalán nem tetszik.

Ha bármi kérdésed lesz,mindenképpen tedd fel neki.Röviden ennyi.

13615. kissdoori
2016. máj. 20. 16:57

sziasztok! :)

május 30-ára kaptam időpontot konzultációra Kárász doktor úrhoz. Tudnátok mesélni, hogy zajlott?

bocsi, a béna kérdésekért, csak nagyon izgulok :)

szorítsatok, hogy még én is beférjek július utolsó hetébe :)

13614. 05e89ecc6d (válaszként erre: 13612. - Centaine)
2016. máj. 20. 16:14
Szia! Koszi, hogy irtal. Nekem detto ez van, evekre ra valtozott meg drasztikusan..az elso evben elegedett voltam. A szep orrombol charlie sheen lett, mert nincs a vegeben porc es meglogott, na meg ugye a ferdeseg.. Nekem eredetileg enyhen volt ferde, ami egyatalan nem zavart. Orulok, hogy szep lettel :) engem is hamarosan mut, remelem ki tudja javitani.
13613. LeaLea (válaszként erre: 13612. - Centaine)
2016. máj. 20. 11:51

Szia,


Ez ilyesztően hangzik, hogy orrplasztika után pár évre elkezdhet nőni az orrcsúcs :O Én az orrcsúcsom miatt döntöttem úgy, hogy majd megműttetem az orrom a nyáron, de most kicsit megilyedtem...habár én KT-hoz fogok menni rögtön, úgyhogy remélem, jól sikerül a műtét, és nem lesznek ilyen következmények.

Nálad mi lehetett a gond, kaptál rá valamilyen magyarázatot, miért kezdett el nőni az orrcsúcsod évekkel a műtét után? És milyen gyakoriak az ilyen esetek úgy általában?

13612. Centaine (válaszként erre: 13584. - 05e89ecc6d)
2016. máj. 20. 11:11
Szia! Nekem volt egy orrplasztikám 2005-ben, ami egy ideig jónak tűnt, aztán idővel észrevettem, hogy az orrcsúcsom elkezdett nőni. A végén már olyan Depardieu-s volt. Így 2013-ban újra műttetem, aminek az eredményével nagyon elégedett vagyok. Nem tökéletes, de az arcomhoz nagyon jól illik. KT volt a második orvosom. Figyelembe vette a műtét során, hogy mély harapásom van, így az állam vonalát is nézte közben. Nekem is ferde volt, bár nem az volt a fő probléma. Picit most is ferde, de ezt csak én látom :-) Sok szerencsét neked!
13611. keki70 (válaszként erre: 13609. - Kissdoori)
2016. máj. 19. 13:39

Dórihegyek... :-)


Az orrplasztika nem jár annyi vérveszteséggel,hogy emiatt gond lenne a menstruáció,ez tényleg úgy van,ahogy Dórika írta,hogy csak nekünk macerásabb.

Július első hetében lesz-reméljük,hogy beleférsz.Hát ha nem,majd nem szabizik :-)

13610. Dorikaaa (válaszként erre: 13609. - Kissdoori)
2016. máj. 19. 13:37
Igen mut menzesz alatt :) azt mondta nekem h az nem akadalyoz semmiben, csak maximum neked lesz kellemetlenebb es macerasabb :)
13609. kissdoori (válaszként erre: 13593. - LeaLea)
2016. máj. 19. 13:19

köszönöm Nektek a választ! akkor nagyon remélem, hogy még én is beférek júliusban, ma kérek időpontot konzultációra, majd naplót is csinálok! :)

Lenne még egy kérdésem, szerintetek menstruáció alatt műtenek? mert sajnos nekem most vizsgáim vannak és idegeskedek és kiszámíthatatlan, hogy mikor jön meg, ezért parázok..:/

egyéb infó erről? :)

13608. Hanna11 (válaszként erre: 13607. - Nikki16)
2016. máj. 19. 12:55
Az alap arcformád nem változik. A szövetek a gyógyulási folyamatok miatt még hol dagadtabbak hol pedig lappadtabbak. Általában reggel dagadtabb, mint később. Ez hónapokig is eltarthat.
13607. nikki16
2016. máj. 19. 12:04

Szisztok!


Én most vagyok 7 hetes, és létezik az h. az arcom is dagadt még?Csak mert az arcformám teljesen más lett a műtét óta, most kerek (hát nem tetszik) előtte ovális volt. Gondolom az orr változása miatt az alap arcforma nem változik...

13606. keki70 (válaszként erre: 13604. - Juliette.m)
2016. máj. 19. 09:38
♥ Így akartam :-)
13605. keki70
2016. máj. 19. 09:36
13604. Juliette.m (válaszként erre: 13602. - Keki70)
2016. máj. 19. 09:30

Köszi Keki!


A drukk rám fér :)


Legyen szép napotok!

13603. keki70 (válaszként erre: 13599. - Vivike0712)
2016. máj. 19. 09:22

Szia Vivike <3


Hogy megy az idő,már féléves elmúlt az orrod.És tényleg mintha csak tegnap lett volna a műtét.

Örülök,hogy minden rendben,jó volt a beszámolódat olvasni.Puszi és vigyázz magadra:Dóri

13602. keki70 (válaszként erre: 13598. - Juliette.m)
2016. máj. 19. 09:19

Szívesen :-)


Holnapra megy a drukk:váljon valóra az álmod,szép orrot kívánok <3

13601. keki70 (válaszként erre: 13596. - Mango86)
2016. máj. 19. 09:18
Így van,ahogy te írod,július első hete és augusztus utolsó hete,a többi szabadság.
13600. Cucu (válaszként erre: 13599. - Vivike0712)
2016. máj. 19. 01:11
Szia! Nagyon jó a naplód! <3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook