Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


14798. keki70 (válaszként erre: 14793. - Norcsi04)
2016. szept. 30. 10:41
Norcsi nem lesz maradandó és tényleg olyan érzés,mint amikor a fogorvosnál injekció után zsibbad a szánk.Lekerül a gipsz és meglátod,hogy hétről-hétre jobb lesz,rendeződni fog a szád.
14797. Nasenbär (válaszként erre: 14796. - Norcsi04)
2016. szept. 30. 09:33
Köszi a te megnyugtató válaszodért is! Épp ezen szempontok miatt döntöttünk mellette!
14796. Norcsi04 (válaszként erre: 14792. - Nasenbär)
2016. szept. 30. 09:25

Szia Nasenbär! Sztem KT profi, óriási tapasztalattal, kb 3000 orrplasztikával a háta mögött, én máshoz nem mennék.

Én is úgy gondolom, hogy mindenkinek sokkal szebb orrot varázsolt, mint amilyen eredetileg volt.

Korrekt, mert tökéletes orrot nem ígér, csak jóval szebbet mint a kiindulási alap. Egyenorr: nyilván van egy ideálisnak mondható orrforma, gondolom ahhoz próbál közelíteni az arc adottságainak és a hozott "orr-anyagnak" megfelelően. Én idáig csak harmonikus összképet láttam tőle. Én vele kapcsolatosan nem találkoztam még "inkább máshoz kellett volna mennem" kommenttel. Sztem összességében mindenki elégedett az eredménnyel és jol döntöttek h őt választottátok ;-)

14795. Nasenbär (válaszként erre: 14794. - Dorikaaa)
2016. szept. 30. 09:22
Na ezt igazán jól esik olvasni Dóri! Örülök neki :) Kontrollra kell menned, azért az időpont?
14794. Dorikaaa (válaszként erre: 14792. - Nasenbär)
2016. szept. 30. 09:15

En teljesen elegedett vagyok az orrommal, talan en vagyok az egyetlen a nemreg mutottek kozul... :D oktober 5-en lesz 5 honapos. Es senki nem veszi eszre h mutve lett volna :)


Kertem idopontot KT-hoz es a legkorabbi amit tudtak adni november 29....rengetegen vannak mostanaban! Es nem konnyu idopontot kapni :(

14793. Norcsi04
2016. szept. 30. 09:02

Még mindig elég dagi az arcom, a szemem alakul de továbbra is a szám miatt aggódok... Alig mozog, nagyon duzzadt, olyan mintha a fogorvos elzsibbasztotta volna. Es ezzel olyan más vagyok, mert nekem beszédnél, mosolygasnal mindig a felső fogsorom látszódott, most meg semmi. Ez remelem nem lesz maradandó??!!! bár ha arra gondolok h KT szaktudásában maradéktalanul megbízom, akkor biztosan nem marad így....

Levegőt még nem kapok, es továbbra is elég sok trutyi ürül. Orrszi-porszi nem hoz megkönnyebbülést, pedig érzem h tele az orrom. Ma kipróbálom a Coldastopot. Éjjel feszítettek az alsó varratok, gondolom gyógyulnak, de fájni továbbra sem fáj semmi. Remelem napról napra jobb lesz ;-)

14792. Nasenbär
2016. szept. 30. 08:37

Sziasztok!

Naponta csekkolom a naplóbejegyzéseiteket,veletek együtt izgulok, aggódók ha negatív változást észleltek a műtét után, és örülök ha 1-2 nap elteltével mégiscsak jóra fordulnak a dolgok, lemegy a duzzadás stb stb. Jobb mint egy krimi! Sajnos azt veszem észre, hogy egyre gyakoribb a csalódott és elbizonytalanító beszámoló ill. vélemény a műtét után. Olvasok KT által "egykaptafára" készített orrokról, fél év után meglógó orrcsúcsról, szemből látható "cseppformáról". A legkorábban műtött orr ezek közül azt hiszem február-márciusi. Tehát még nem érte el a végleges formáját, vagyis még mindig bőven duzzad/apad. A többi viszont jóval frissebb orr, nyáron/nyár végén lettek műtve. Most már annyit olvastam a témáról és annyit informáltam magam, hogy tudom, egy évig is simán eltart a gyógyulás, addig minden lehetséges. 3 dolog van a szívemen, amit most le kell írnom: 1. MINDEGYIK itt a fórumon dokumentált műtött orr jelentősen szebb és harmonikusabb lett a műtét után, legalábbis a képek nekem ezt adják vissza. 2. Igen, egy bizonyos "egyenformát" én is észrevettem, de ez valószínűleg annak betudható, hogy frissen műtött orrokról vaj szó, és a duzzadás egyformán látszik még mindegyiken, attól függetlenül hogy 1/3/5 vagy 8 hónapja történt a műtét.

3. Nagyon elbizonytalanítanak az olyan megnyilvánulások, miszerint "inkább máshoz kellett volna mennem, és nem KT-hoz, mert X és Y celeb orrát sem csinálta ideális formájúra" ... és így tovább.


Véleményem szerint nagyon sok műtött orrom látszik, hogy műtött. De ez nem negatívum! A lényeg, hogy forma és méret illjen az archoz, a karakterhez. Ha csak 50%-kal is szebb, mint a kiindulási alap, már akkor is nyert ügy. Ha eltűnt a krumpli ha eltűnt a kampó, ha meg lett szűntetve a ferdeség, akkor rosszabb ugyebár nem lehet? Persze az nem jó, ha meglóg egy fél év múlva és további fél év elteltével is csak rosszabbodik. Kérlek nyugtassatok meg, hogy igazán rosszabb nem lehet az eredmény műtét után! És mindenki, aki elégedetlen a műtéte eredményével tegye a szívére a kezét és mondja meg őszintén, hogy valóban megalapozott ez az elégtelenség? Én ugyanis nem így látom. És nagyon bízom benne, hogy jól döntünk KT mellett, mert jó szakember és ki fogja hozni a legjobbat a "vitt anyagból"

Még csak egyet: ha úgy látjátok, hogy nem lett tökéletes az eredmény, akkor mondjátok el, hogy mi számít annak? Ki állapítja meg, hogy mi a tökéletes? Az orvos tökéletes orrot ígér, vagy a lehető legjobbat hozza ki mindenkinek? Mert ez utóbbi szerintem a reális és egyetlen elfogadható ígéret.

14791. Çika (válaszként erre: 14785. - Keki70)
2016. szept. 30. 01:35

Szerencsére en egy órát szoktam futni es orrom nem érzi meg csak meg felek azért, nehogy azt higyjem minden rendben aztan kárt teszek benne :D

8 hónapig? Az kemény akkor meg van idom :F

Kosziii az infokat :)

14790. Xy1234xy (válaszként erre: 14776. - Norcsi04)
2016. szept. 29. 22:34

Szia!


Én tegnap voltam 4 hetes..ma tapasztaltam először hogy az orrom "apad" a szemöldökömtől.A szám is ma lett jobb-így kitartás!Ma már próbáltam fütyülni😅 az orrom amúgy nagyon dagdi a vágásnàl is!🤔☺

14789. keki70
2016. szept. 29. 20:31
Már nálad is van :-)
2016. szept. 29. 20:16
keki70, tudnál nekem is Rezek illetve Kárász árakat? nagyon megköszönném! :)
14787. keki70 (válaszként erre: 14786. - Linda0714)
2016. szept. 29. 18:33

Szia :-)


Küldtem.

14786. Linda0714
2016. szept. 29. 18:06

Sziasztok!

Dr. Rezek Odon milyen arban mut orrot? Lehet mar kerdeztem de elfelejtettem... :$ koszonom :)

14785. keki70 (válaszként erre: 14784. - Çika)
2016. szept. 29. 16:37

Szia :-)


Megpróbálhatod a súlyzót,de ha az orrod nem bírja-hiszen írod,még zsibbadós /nekem 8 hónapig zsibbadt,addig futni sem tudtam,mert úgy éreztem,hogy leesik/akkor ne erőltessed.Úgyis látod majd,hogy mennyire duzzad tőle az orrod és érzed,hogy már szabad-e.

14784. Çika
2016. szept. 29. 13:05

Sziasztok!


2,5 hónapos az orrom, mar járok fitnessbe, de meg csak futogepet meg egy kis hasizmot mertem bevállalni, mit gondoltok mikortól lehet súlyzot hasznalni ? Megvarjam a 3 hónapot?


Orrcsucsom meg a két orrlyuk között meg mindig duzzadt kicsit es zsibbados. Akinek mar van tapasztalata kb mennyi ido utan múlt el? :)

14783. lara05 (válaszként erre: 14782. - Keki70)
2016. szept. 29. 12:29
Szuper gyors vagy :)
14782. keki70 (válaszként erre: 14781. - Lara05)
2016. szept. 29. 12:24
Szia,postázva :-)
14781. lara05
2016. szept. 29. 12:17

Sziasztok!

Kárász Tamástól tudna nekem valaki árakat küldeni? :)

14780. keki70 (válaszként erre: 14776. - Norcsi04)
2016. szept. 29. 12:11

Már a hörcsögállapotban vagy,tovább már nem fog dagadni,nemsokára elkezdődik az apadás és belefogysz a gipszbe.

A szánknál átvág az orvos egy izmot,ezért ez az érzés.Hat héten belül rendeződni fog,a gipszes hét még ilyen lesz,utána aztán egyre jobb.Főleg ezt azért írom,mert étkezés szempontjából nem mindegy,hogyan tudjuk használni a szánkat és a fogkefének sem árt,ha belefér.

14779. keki70
2016. szept. 29. 12:08
Én meg abszolút nem is szedtem C-vitamnint-akkoriban még ez sem volt szokás,hiába,hova fejlődünk :-)és mégis gyorsan gyógyultam.Gipszlevétel után már szalonképes voltam.Viszont:8 hónapig zsibbadt az orrom.Ezzel meg ráhúztam.
14778. Nitu (válaszként erre: 14775. - Xy1234xy)
2016. szept. 29. 09:15
Igen igazad lehet! Nekem szerencsére jól alakult, aztán ki tudja, hogy ettől vagy mitől.
14777. Nitu (válaszként erre: 14776. - Norcsi04)
2016. szept. 29. 09:15
Szia! Nekem a szemeről indult, aztán egyre húzódott lefelé és a nyakamnál állt meg. Először úgy néztem ki mint egy hörcsög, utána megvegy 90 éves banya. A felső szám még nekem is alig mozog és elég érzéketlen én most vagyok 9 napos. Az asszisztens azt mondta ennek lehet kelleni fog pár hét is mig rendben lesz 🙄
14776. Norcsi04
2016. szept. 29. 08:17
Teljesen be van dagadva az arcom a gipszbe, a szememről azért szépen megy le, DE a felső szám az brutál, zsibbad is es nem látom h apadna. Szerintetek??? Olyan vagyok igy mint egy szörny. Volt másnak is ilyen?
14775. Xy1234xy (válaszként erre: 14771. - Nitu)
2016. szept. 29. 07:39
Én 2000mg-ot szedtem műtét elött és utàna is de 3 !!!!! Hétig monoklis voltam!Szerintem ez alkat függő lesz.
14774. keki70 (válaszként erre: 14769. - Norcsi04)
2016. szept. 28. 12:54

Norcsikám örülök,hogy megjöttél!

Na már régen volt,aki hányt műtét után,de nálad bejött a hibapont.

De a lényeg,hogy a műtét-ahogy írod-kifejezetten jól sikerült.


Pihenjél annyit,amennyit csak tudsz!!!

14773. Nitu (válaszként erre: 14772. - Norcsi04)
2016. szept. 28. 12:25
😀 Nem ijedt meg, csak nem mert hozzám odajönni. Elég rosszul esett még sírtam is. De elkezdtem hozzá beszélni, meg hülyéskedni és utána felismerte, h én vagyok az. Utána már nem volt gond csak néza furcsán nézte az arcomat. Szegénykém nem értette mi történik most velem. Mondjuk ő még csak 16 hónapos, a te kisfiad már nagyobb ő hátha kicsit rugalmasabban reagál.
14772. Norcsi04 (válaszként erre: 14771. - Nitu)
2016. szept. 28. 11:35
Kislányod mit szólt amikor meglátott Nitu a gipsszel? Nem ijedt meg? Ettől még annyira tartok, h mit szól a kisfiam :-//
14771. Nitu (válaszként erre: 14769. - Norcsi04)
2016. szept. 28. 11:17
Ja és szedjed a C-vitamint mert az segít, h minél hamarabb regenerálódjon a szemed alatt, az arcod, meg minden! Ajánlom a Coldastop-ot is mert nekem nagyon bevált!
14770. Nitu (válaszként erre: 14769. - Norcsi04)
2016. szept. 28. 11:12
Na hála akkor minden okk volt! Hu a hányástól én is nagyon féltem, de végül bent maradt minden. Fájdalmad volt a hányás miatt? Remélem nem!! Igen a vérszivárgás normális. Nekem míg vártam reggel, h értem jöjjenek 2x cserélte le a gézt mert teljesen átázott a vértől. Később már itthon is véres trutymó jött. Szerintem hamar elmúlik. A szemem nekem is bedagadt teljesen és lila volt. Az 2 nap múlva lehúzódott a szám mellé úgyhogy egyenlő voltam egy hörcsöggel. Az mire mentem varratszedésre elmúlt. Nem lesz gond szerintem nálad sem ezzel! Kitartást neked! Most 3 elég szar napod lesz, de a hétvégére kisüt a nap! 😤🤕
14769. Norcsi04
2016. szept. 28. 11:02

Nitu nagyon szép lett a nózid, gratulálok!

Közben én is túléltem a műtétet, most már itthon vagyok. A doktor úr nagyon kedves volt végig, állítólag kifejezetten jol sikerült a műtét.

A tegnapi délután azért nem volt könnyű, többször hánytam a műtét után, illetve nekem most is szivárog a vér. Ez normális? A szemem sajna teljesen bedagadt. Amúgy fájdalmam nincs :-) most pihengetek... És örülök h túl vagyok a műtéten!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook