Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


15668. 05e89ecc6d (válaszként erre: 15667. - Sz.bo)
2016. nov. 24. 21:20
De jot nevettem a bejelentkezeseden. Nalam ugyanez, reggel megallapitom hogy szep vagyok es a takony allaga is stimmel :D de ez a legkevesebb! :)
15667. sz.bo
2016. nov. 24. 21:13

Sziasztok!

Száz éve nem voltam már itt a fórumon, hiszen, mint sokan, amint megvan az új orrunk, már nem érdekel a téma, csak naponta gyönyörködünk az új tükörképünkben :) (kivéve kekit!!!...RESPECT ;))

Viszont én is rengeteg tanácsot, ötletet, tapasztalatot kaptam a fórumosoktól, így úgy érzem én is tartozom ennyivel az utánam következőknek.

Én márciusban voltam KT-nál, akinek a keze munkáját a mai napig dicsérem. Nekem egy picit széles volt az orrom és a vége krumpli, a félprofilom nagyon zavart. 8 hónapos vagyok, és úgy gondolom teljesen elérte az orrom a végleges formáját, már az érzés is kezd visszajönni az orrom hegyébe...bár még mindig fura zsibbadós, tompa érzésem van ott. Az orrcipmámból is szabni kellett, és a vágások helye is szépen, láthatatlanul gyógyultak, annak ellenére, hogy én a 'vastagbőrűek' híres táborába tartozom. Az orrcsontomból is kellett faragni, ott ha kitapintom érzem, hogy egy kicsit hepe-hupás a felszíne, de ez nem látszik, így nem is érdekel. A lábadozás időszakát átvészeltem, sokáig volt dünnyögős a hangom és nem kaptam rajta levegőt, de legalább nem fájt :) túl kell élni és kész. Nekem ez olyan 2,5 hónapig tartott. Hol duzzadtabb volt, hol nem. Ez az időszak abszolút nem mérvadó a végeleges eredmény tekintetében.

Én nagy titokban csináltattam, összesen 4 ember tudott róla. Azóta ez a szám 4-gyel bővült, aki észrevette...szóval a változás látványos nekem, de a környezetemnek nem igazán. Pedig az egyik beszélgetésnél pont barátnőm mondta, hogy én ne csináltassam meg az orrom ,mert olyan szép egyenes és tökéletes (...természetesen neki se tűnt fel a változás, de úgy voltam vele, hogy nem is mondom el, ha már nem ilyen jó megfigyelő ;P)

Szóval összefoglalva:

előnyök: a fotókon már sokkal magabiztosabban pózolok, mert tudom, hogy minden oldalam előnyös. Az önbizalmam megnőtt, minden nap úgy indul a fogmosás, hogy a tükörbe nézve szépnek látom magamat és örülök, hogy belevágtam, mert minden pénzt megér ez az érzés :)

hátrányok: nem tudok turcsi orrot csinálni magamnak grimaszolás közben. Biciklizés közben, amikor kifogyott a szusz és több levegőt kellene vennem egyszerűen bedugul és akkor a számon kell vennem azt. Hirtelen mozdulatoknál, játékos 'verekedésnél' automatikusan védem az orrom (merthát sokba került!), mai napig hámlik időnként.

És ami a legeslegidegesítőbb: nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az orrváladékom állaga teljesen megváltozott!Két naponta kell bányásznom (szó szerint) az orromban, hogy maradéktalanul kijöjjön a szutyi, mert olyan ragacsos, nyúlós állagú,hófehér, hogy sima orrfújással nem jön ki; sőt! még fültisztító pálcikával sem...(az ujjammal túrnám, de KT nagyon kicsire szabta a bejáratot hogy már nem fér be az ujjam :()Már elgondolkoztam rajta, hogy a ragasztó gyártással foglalkozó vegyészeknek eladom a receptet, mert egyszerűen olyan ragacsos a váladék, hogy ilyet én még nem láttam.Ez kiváltképp akkor ciki, amikor nem magányomban vagyok, de ki kell fújni az orromat és nem jön ki, de nem tudok bányászkodni...őrület... Van másnak ezzel problémája???

Bocsánat, hogy így leírtam, de azt hittem el fog múlni, de nem...Nem voltam még ezzel KT-nál, de hát amúgy sem tud szerintem ezzel mit csinálni. Meg lett bolygatva ott a rendszer és másként termelődik a dolog.

Szóval én így éltem meg ezt a dolgot; nem bántam meg, nagyon örülök, hogy megtettem és hogy a legjobbhoz sikerült elmennem, és a kis kellemetlenségek sem zavarnak, mert a látvány kárpótol mindenért (..mármint nem a nagy nehezen kibányászott szutyi látványa:D)

Próbálok képeket is feltenni, mert úgy jobb :)

Üdv:

B.

15666. 05e89ecc6d (válaszként erre: 15665. - Fruzsi94)
2016. nov. 24. 21:03
Ha hianyzik valami ott. Amugy nagy valoszinuseggel a nyirokfolyadektol bucisabb, kerekebb most. Az is magyarazat lehet a kerekebb orra, ha valakinekvastagabb a bore, nem fog porc kirajzolodni annyira...Amugy nekem rejtely, hogy mivel potolta ki az orrcsucsom. Azt mondta ha ep az orrsevenyem, nem nyul a fulemhez. Amikor felkeltem elkezdtem a fulemhez nyulni, de mondtak hogy az meg megvan:) aztan az a baj amikor bejott este full koma voltam, mondta h mindent megcsinalt amit kertem, es ebben a tudatban aludtam tovabb. A gipszlevetelnel jottek a kerdesek es sajnos csak arra emlekezett hogy remes orrom volt a vagassal. Nem emlekezett h miert nem volt hegye a nozimnak...de anugy a tulszedest valoszinusitette. Az orrcsucs sokaig gyogyul, ahogy annak a ferfinek a cikkben amit linkeltem, ott volt az a csepp 3 evig, mar korrekcioztatni akarta, amikor hirtelen leapadt es szep lett a csucs...
15665. Fruzsi94 (válaszként erre: 15664. - Brigi1990)
2016. nov. 24. 20:48
Huu hat akkor az meg 2 mutet lenne egyszerre meg tobb kockazat:(
15664. brigi1990 (válaszként erre: 15662. - Fruzsi94)
2016. nov. 24. 20:31
Ha jól tudom a füledből szedne ki porcot és azt tenné be :)
15663. J.Hajni (válaszként erre: 15662. - Fruzsi94)
2016. nov. 24. 20:13
Más orvosnál is ugyan úgy bonyolult. De lehet még tényleg változni fog az orrcsúcsod, várd ki a végét. Énis kicsit hegyesebbet akartam, de azt mondta az nem illene az arcomhoz. Remélem még fog apadni belőle ha végre lesz rendes vérkeringése
15662. Fruzsi94 (válaszként erre: 15660. - J.Hajni)
2016. nov. 24. 19:10
Hat talan bar az biztos bonyolult lenne h az orrcsucsba rakjon valamit:( megint a gyogyulasi idot kivarni meg aggodni h milyen lesz:(
15661. J.Hajni
2016. nov. 24. 19:00
Egyébként szerintem szép orrod van :)
15660. J.Hajni (válaszként erre: 15659. - Fruzsi94)
2016. nov. 24. 19:00
Háát ahogy gondolod, de KT garanciában anyag áron megcsinálná szerintem
15659. Fruzsi94
2016. nov. 24. 17:28
Meghat nemtudom h megcsinaltatnam e megegyszer ugyanazzal az orvossal ha mar elsore se csinalta meg jol! Vagy haf szerintem latnia kene hogy kinek mi all jol:( mert nekem eleg hosszukas az arcformam es ez a kicsi kerek orr egyeltalan nem nez ki termeszetesnek
15658. Fruzsi94 (válaszként erre: 15657. - J.Hajni)
2016. nov. 24. 17:26
Hat szerintem az meg korai valaki azt irta h egy ev mire hozzalehet nyulni :(
15657. J.Hajni (válaszként erre: 15656. - Fruzsi94)
2016. nov. 24. 17:17
Fruzsi ha tényleg nem tudod elfogadni az új orrodat, akkor fél év után lehet menni korrekcióra ha jól tudom. KT csinálta?
15656. Fruzsi94
2016. nov. 24. 16:15
Egyebkent annyit gondolkozok azon h mi lett volna ha az eredeti tervnel maradok es nem varialok h ne legyen hegyes az orrcsucs meg ne legyen annyira ives:( ez nagyon rossz dontes volt reszemrol az tuti:(
15655. keki70 (válaszként erre: 15647. - Solya1114)
2016. nov. 24. 11:45
Hát igen,a legjobb orvosok is emberből vannak...Olyan nincsen,hogy mindig a legjobb munka kerüljön ki a kezükből,de én mindig azt nézem,hogy mennyi orrplasztika áll mögöttük és abból mennyi sikeres eredmény.
15654. brigi1990 (válaszként erre: 15649. - Fruzsi94)
2016. nov. 24. 10:59

Fruzsi ott ahol ketté vágták a felnyitáshoz az orromat, nekem is nagyon dagi volt.

Talán már most mondhatom azt, hogy kezd lemenni onnan a duzzanat :)

15653. Fruzsi94 (válaszként erre: 15650. - Janky80)
2016. nov. 24. 10:27
Enis ebbe remenykedek hogy idovel olyan lesz mint amilyet szerettem volna de ha nem akkor biztos h megegyszer megcsinaltatom mert igy nem maradhat:(
15652. J.Hajni (válaszként erre: 15643. - Janky80)
2016. nov. 24. 09:38

Pont ugyan ezt érzem én is, pedig én fekve alszok és nem kenegetem :D reméljük nem fog később dagadni :)


Nekem a hidegre elég érzékeny, olyankor nagyon feszül az orrom, főleg ha utána bemegyek egy meleg helyre... De ez legyen a legkevesebb :)

15651. J.Hajni (válaszként erre: 15642. - Brigi1990)
2016. nov. 24. 08:58

Na akkor kíváncsi vagyok milyen leszek 5 hetesen majd megírom. :D


De én örülök neki csak sokkal rosszabbra készültem a többiek tapasztalata alapján

15650. Janky80 (válaszként erre: 15649. - Fruzsi94)
2016. nov. 24. 00:34
Szia, nem kizárt hogy ott még duzzadtabb, azért mégis csak egy seb... én is úgy érzem, hogy ott még egy kicsit duzzadtabb és keményebb is még. Neked valószínű dolgoztak rendesen azon a területen kell még idő, hogy rendeződjenek a szövetek. :) én néha teszek oda hűtött kinyomkodott vizes vattakorongot és jól esik neki :) meg az orrnyeregre is. meg körömvirággal kenni azt szereti :) Szép lesz az,:)csak kell egy jó adag türelem. Abból van jó kevés általában:) egy év múlva remélem mosolyogva olvasod vissza a mostani hozzászólásaid, hogy milyen parában voltál a műtét után :D és mindez csak egy emlék lesz :D
15649. Fruzsi94
2016. nov. 24. 00:20
Szerintetek amugy ott ahol fel lett vagva az orr fellehet dagadva? Mert lehet en attol latom annyira rossznak az orrcsucsot vagy ez hulyeseg?
15648. Fruzsi94 (válaszként erre: 15646. - Solya1114)
2016. nov. 23. 22:17
Igen nekem hianyzik az orrcsucs mert alapbol is elegge logo es hosszu volt igy most nagyon furcsa h ennyire kicsi es kerek az orrcsucsom mintha nem is lenne:( de en voltam a hulye mert mondtam h nem szeretnek annyira hegyes orrcsucsot mint a terven de en nemtudtam h ez nem fog jol allni
15647. Solya1114 (válaszként erre: 15645. - Fruzsi94)
2016. nov. 23. 22:13
A barátnőmet RÖ műtötte én eredetileg nála terveztem, de szegénynek nagyon ferde lett és kb egy év mire a csonthoz tud nyúlni azt mondta... az orrcsúcsot nem tudom
15646. Solya1114 (válaszként erre: 15641. - Fruzsi94)
2016. nov. 23. 22:10
Fruzsi, nekem nem csinált látványtervet, mert oldalról nem szerettem volna változtatni, és előlről pedig azt mondta nincs értelme. Neked a terveken hosszabb az orrcsúcs...ezt hiányolod? Egyébként nagyon szép vagy az új orroddal :)
15645. Fruzsi94
2016. nov. 23. 22:04
Egyebkent mennyi ido utan lehet korrekciozni az orrot az elso mutethez kepest?
15644. Janky80 (válaszként erre: 15643. - Janky80)
2016. nov. 23. 19:58
Én is várom, hogy mi lesz később, megmarad-e ez az idilli állapot olvasva a többiek bejegyzéseit :)
15643. Janky80 (válaszként erre: 15640. - J.Hajni)
2016. nov. 23. 19:56

Szia,


nekem is több mint egy hete lett levéve a gipsz és fent már teljesen leapadt érzem a csontot minden kis rücsköt oldalt és felül is és az orrcsúcs is szép puha. Én rengeteget kamillateát ittam és kentem nagyon finoman körkörös mozdulattal az orrot alulról megtámasztva csak felfele mozdulatokkal.változni se változik legalább is én nem veszem észre. Belülről érzek kis feszülést fent a csontnál és enyhe nyilalást az orrcsúcsnál, de ez elvileg a gyógyulás. :) ja és még most is félig ülve alszom :) nem tudom melyik segített. De klassz, hogy nincs nagy duzzanatod. :)

15642. brigi1990 (válaszként erre: 15640. - J.Hajni)
2016. nov. 23. 19:52

Ennyi idősen nekem se volt annyira bedagadva, és nekem is picike volt.

Aztán ahogy igazán életre kel az orrod akkor kezd el dagadni. Nekem ez olyan 4-5 hetesen volt azt hiszem és azóta borzalmas.

De lehetséges az is, hogy neked annyira nem fog dagadni, na akkor tekintsd magad igazán szerencsésnek :D

15641. Fruzsi94 (válaszként erre: 15636. - Solya1114)
2016. nov. 23. 19:41
De jo neked vegre valaki boldog es azt kapta amit szeretett volna:) nem mindenki ilyen szerencses:( kepeket kerhetunk?
15640. J.Hajni
2016. nov. 23. 19:36
Sziasztok! Az létezik hogy nincs bedagadva az orrom? :D ma egész nap teljesen rá volt simulva az orrhátamra, és picike volt az orrom is. Vagy ez változó?
15639. keki70 (válaszként erre: 15636. - Solya1114)
2016. nov. 23. 19:17

Szia!


Üdv. a fórumon :-)


Örülök,hogy ennyire boldog vagy és annak is,hogy sok infóval szolgált ez a fórum.

Ha lesz kedved,jöhet a kép is...miből és mi lett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook