Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Orrplasztika tapasztalatok (45. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

17044. Kismacsek822017-02-04 11:25
Nekem a fekete nadálytő krém segitett....kimondottan duzzanatra "zúzódásra "való
(válasz keki70 17042. hozzászólására)

17043. keki702017-02-04 11:08
Nálam sem vették észre,hogy orrplasztikám volt.Azt láttam,hogy nagyon néznek,nem tudják az arcomról levenni a szemüket,de nem tudták,hogy az orrom az,ami változott.Lágyabbak lesznek a vonások,a szemek,száj előtérbe kerül,és az összhatás az,ami megfogja őket.

Publikusság:ez mindenkinek a magánügye,nem is kell,hogy tudjanak róla.Még mindig sok ember nem tudja elfogadni a plasztikázást,de inkább úgy veszem észre,hogy az irigység miatt.Egyből kombinálnak,hogy vajon miből volt rá pénze,stb...Nem az a jellemző,hogy a jóindulat vezérelje az embereket.
Viszont itt a fórumon összetartunk,mert mindenki változást akar pozitív irányba,és minden egyes embernek,aki orrplasztikán esik át kijár a szép eredmény.Itt nincsen irigység,mindenki drukkol a másiknak,hogy jól sikerüljön az orra.
És ez azért van,mert egy cipőben járunk-jártunk,át tudjuk érezni a másik lelkiállapotát.Egy kívülállótól ezt hiába is várnánk-mire föl-nem tud velünk azonosulni,nem is kell,viszont az fontos,ha már tud a beavatkozásról,akkor a jóindulat vezérelje és ne az irigység.

Nem véletlenül van a mondás:"Bajban dől el,hogy ki az igazi barát."

17042. keki702017-02-04 10:59
Dalmika ugye ez a savóval keveredő vért látod?Amikor nem tiszta piros,mert a keveredésből adódóan halványabb.
Igen,orrszívózhatsz,nem a porszívó erejével szív,úgyhogy nem lesz gond.
Van a szemmaszk/zselés/ a Rossmannban lehet 500 ft körül kapni,berakod a hűtőbe,utána maximum 20 percet a szemeidre.Nagyon jó dolog.

De egyébként ha egy zacskó fagyasztott borsót raksz rá,az is jó :-)

Aztán még erre van a Hegyi Árnika krém és az Árnika golyócskák/homeopátiás szer/patikában beszerezhető,80-85 db van benne és napi 3X5 golyócskát kell belőle szedni.
(válasz Dalmika09 17037. hozzászólására)

17041. Érett2017-02-04 10:05
Majd azt mondom fogytam...még igaz is...:)
(válasz Karlie 17040. hozzászólására)

17040. Karlie2017-02-04 09:48
Nekem meretre rengeteget faragtak a regi orrombol...tobbnyire azt mondanam, hogy nem veszik eszre. Az embereket nem erdeklik az orrok!!! Nem tudnak megmondani, hogy milyen volt elotte. Annyit latnak majd, hogy mas vagy, sokkal szebb lettel! Csak az fogja eszrevenni, akinek a fejeben mar megfordult hogy ronda orrod van es rafokuszalt:) (de ez ritka, ok nagyon jo megfigyelok) en is rogton kiszurom az orrmuteteket, de csak azert mert mostanaban foglalkoztatott a tema. Nekem Viri keprol szep termeszetesnek tunik, meglepodnek ha tul sokan rajonnenek a valtozas okara.
(válasz Érett 17039. hozzászólására)

17039. Érett2017-02-04 09:07
Hát mostmár nem csak a műtéttől parázok, hanem a gipszlevételtől és a "reszocializálódástól" :) a tervem a figyelem elterelés (nagy fülbevaló, erősebb smink) volt. Az én műtétem sem publikus... :(
(válasz Viriri 17038. hozzászólására)

17038. Viriri2017-02-04 09:01
Itt is ez a helyzet :) én a csalàdomnak sem mondtam meg hogy műtöttek mert úgyse veszik észre. De ezt mindenki észre fogja. Úgyhogy holnap megyek vallani. Hétfőn meg a kollégáknak :D
(válasz Brigitta91 17036. hozzászólására)

17037. Dalmika092017-02-04 07:31
Jó reggelt! Már akinek jó és tudott aludni az éjszaka. :) csütörtök
este műtöttek gondolom az normális ha még szivárog a vér az orromból. Ma már elvileg orrszizni kéne de így is lehet hogy picit vérzik? Szemem brutális alig tudom kinyitni.azt jegelni lehet e vagy csak várjak majd elmúlik?

17036. Brigitta912017-02-04 02:04
Sziasztok!
Nekem a 6 napos gipszem otthon meglazult és már csak az orrcsúcsnál tartotta ezért leszedtem. Nagyon meglepődtem mikor a tükörbe néztem mert túl kicsinek láttam az orrom, és ferdének is. Varratszedésnél mondta az orvos hogy ő egyenesnek látja, de mindenki más szerint is ferde. De a nagyobb problémám az hogy túl kicsinek látom és nem merek még vissza menni dolgozni mert félek tőle hogy mit fognak szólni. Nálatok volt mar ilyen probléma? HELP!

17035. keki702017-02-04 01:00
😊És tuti nem jött rá,hogy mi változott rajtad😊
(válasz Kismacsek82 17034. hozzászólására)

17034. Kismacsek822017-02-03 23:24
Egyetértek. Erről jut eszembe. Kedden jottem vissza angliàbs (otthoni villamlatogatas utan)es mindig a chipes utlevel ellenorzesen suhanok at a repteren mert az gyorsabb. Most a kamera...eleg sokaig toprengett...mire kinyitotta a kaput 😀lehet gondolkozott...hogy valami nem stimmel a regi foto es az uj arc kozott ☺
(válasz Érett 17028. hozzászólására)

17033. Janky802017-02-03 23:19
Hát a személyi igazolványod továbbra is legyen mindig nálad :D
A türelemjáték meg most kezdődik, ha szerencséd van nem fog sokszor sokkolni a drágaság. De ha igen az se tart örökké :D
(válasz Viriri 17032. hozzászólására)

17032. Viriri2017-02-03 23:04
26 vagyok :D de úgy 16-18ra szoktak tippelni. Ezek szerint nem az orrom miatt volt babaarcom, sokáig erre gondoltam :)
(válasz Janky80 17027. hozzászólására)

17031. brigi19902017-02-03 22:44
Eléggé zavar, hogy az orrcsúcsom egyik fele látványosan nagyobb, na meg ott van az a kis csomó is...
Amúgy igen, nagyon dagi még.
(válasz Dalmika09 17023. hozzászólására)

17030. _Sunshine2017-02-03 19:28
Szia Viriri!:)Egyetertek a tobbiekkel!Szerintem nem kell aggodnod!Kulso szemmel mondom,hogy meg igy tapaszosan is sokkal szebb,arcodba illo lett a nozid!Azt elhiszem,hogy sokkolt a valtozas,gipszlevetelnel engem is,de az -az allapot nem hasonlothato a mostanihoz!Szerintem egy percig sem fogod banni a mutetet!Kitartast es sok turelmet,mert kelleni fog!:)
(válasz Viriri 17024. hozzászólására)

17029. Érett2017-02-03 19:02
önbizalmat adhat...

17028. Érett2017-02-03 18:52
Sziasztok!

Régóta olvaslak Titeket, nagyon helyes kis közösség vagytok! Én hosszan érleltem a műtét gondolatát, és kedden lesz! :)
A segítségetekkel készültem fel! Pl figyelem az orrom viselkedését! Hát egész nap dagad-apad pedig még "szűz"! Hajnalban van horpadás is és a közelgő mensit is látványosan jelzi az egész arcom. Természetesen csak én látom, de nekem segít kiszámolni! :) Szóval a műtét elé mint valami "önismereti" útra tekintek, ami segít türelemben fejlődni, és többet törődni magammal (krém, folyadékbevitel, ...)
Amit még Tőletek tanultam, az az hogy pillanatnyi állapotokból nem szabad nagy ívű következtetéseket levonni!
És az összképet kell nézni! Azzal nyugtató magam, hogy akkora változást nem csinálnak, hiszen nem kell újra készíttetni a fényképes igazolványainkat! Illetve a sajtó fotón is a szemeket takarják ki, nem az orrot! Nem az a legmeghatározóbb az arcon. Szóval javíthat, ő bizalmat adhat, de én én maradok! :)
(válasz Janky80 17027. hozzászólására)

17027. Janky802017-02-03 18:26
Igaza van Kekinek :D mondjuk a kép nem adja vissza és sokszor vastagabb, mint élőben. De szerintem sem lesz vele semmi baj :D
Az első találkozás sokszor sokkoló :) nekem is vaskosabb volt az eredeti és most nagyon szeretem és várom mikor lesz még vékonyabb.
Amúgy meg az első gondolatom nem is az orrod volt, hanem az, hogy úr isten ez a csaj már nagykorú? :D
(válasz keki70 17025. hozzászólására)

17026. Xy1234xy2017-02-03 18:19
Szia!

Milyen jó hogy nincs moncsicsid!🤔😉 Furcsal lesz jó pár hétig a látvány-de ha minden jól megy!!🤔🤔Imádni fogod😶😊 Én a mai napig ide oda forgok nèha a tükörben-főleg reggel mert akkor nem látszik a horpasásom pedig elmúltam 5 hónapos

17025. keki702017-02-03 18:13
Viriri-bár rajta a tapasz az orrodon-de akkor is kilehet venni belőle,hogy egy szép kis orr van alatta.Hol itt a pengevékonyság?😜
Igazunk lesz és imádni fogod😜

17024. Viriri2017-02-03 18:06
Raktam fel képet, habár most annyira be van dagadva, hogy olyan mint az eredeti. Remélem igazatok lesz, és imádni fogom mire megszokom. Köszönöm nektek kicsit megnyugodtam

17023. Dalmika092017-02-03 17:50
Brigi hogy , hogy lesz korrekciód? Milyen most az orrod? Dagi még?
(válasz brigi1990 17022. hozzászólására)

17022. brigi19902017-02-03 17:32
Gipszlevételnél én is majdnem sokkot kaptam a szemből látványtól :)
De aztán megszoktam és már tetszik, persze leszámítva az aprócska hibákat, de az meg majd korrekción helyre lesz hozva 😀
Úgyhogy nyugi, megfogod szokni!
(válasz Viriri 17018. hozzászólására)

17021. keki702017-02-03 15:57
Szia!

Meg kell szokni a változást,a domborúság biztosan megszűnt,ezt szeretted volna.A másik,hogy ne legyen annyira széles az orrod.Abból is biztosan egy minimálisat lehetett "elvenni",nagy változást nem ígért KT,de lehet,hogy egyenlőre neked ez a kis változás is nagynak tűnik.
Megfogod szokni Viriri,adj magadnak időt,KT szakértelmében pedig megbízhatsz.Biztosan olyan orrot csinált neked,ami jól áll.Ő aztán tényleg a kis változtatás híve,mindig csak annyit,amennyi ahhoz kell,hogy az arcszerkezetbe illő orrot kapjon a páciens.
Rakjál fel képet,megnézzük.
És ne rettegjél,így nem lehet hozzáállni a felépülési időszakhoz,mert akkor a saját napjaidat keseríted meg.Biztos,hogy jó lesz,így állj hozzá,fel a fejjel,mi itt vagyunk,hogy lelkileg erősítsünk,nem fog győzni a rettegés!

17020. Karlie2017-02-03 15:34
Jajj szegénykém, Viri nyugodj meg!!! :)

Nagyon széles orrból tényleg nem tudnak nagyon keskenyet csinálni...lsd. a négerek problémáját, több műtéttel érik el és a végén ez meg is bosszulja magát látványra.

Biztos nem lett penge vékony, az lehetetlenség :)

Szerintem az a helyzet, hogy változott az orrod, az arckaraktered és furcsának éled meg most.

Én is így voltam régen. Hatalmas volt az orrom és az első doki tervén annyira kicsinek tűnt a nózim, hogy kaptam egy sokkot és mondtam neki h ne legyen ilyen kicsi!!! Majd ő mondta, hogy ez nem kicsi és meg fogom bánni ha a nagyobb verziót kérem...végül belementem..

Más kérdés hogy nekem az első műtét nem sikerült. De az a terv amit ő akkor csinált, pont olyan mint a mostani orrom :) És imádom, nem szeretnék se nagyobbat, se kisebbet! Pedig erről pár éve látod másként vélekedtem.

A másik dolog, hogy a gipszlevételnél kicsit művinek is hat még az egész, az enyém nagyon látszott hogy művi, túl szabályos volt. Mindennek mondanám csak normálisnak nem azt az állapotot. Az egy tévhit, hogy a gipszlevételnél látott eredmény a végeredmény és utána be fog dagadni, majd visszatér később ugyanabba az állapotba. Akkor nagyjából látható a forma, de az orr sok változáson megy keresztül. Adj magadnak időt, pár hetet, utána jobban látszik majd az alakja. Remélem megbarátkozol a látvánnyal!

17019. Bxrbxra2017-02-03 15:33
Nem teszel fel kepet?

17018. Viriri2017-02-03 15:08
Sziasztok! Tegnap voltam gipszlevételen. Talán mára sikerült kiheverni a sokkot. Nekem nagyon széles és domború orrnyergem volt. Azt mondta KT hogy ne várjak csodát, a széles orron nem nagyon lehet változtatni, csak a domborúságot tudja kiegyenesíteni. De ezzel a kis változással is harmonikus lesz. Ehez képest mikor levettk a gipszet pengevékony lett az orrom. Nem ismertem magamra. Annyir lesokkolt a dolog hogy majdnem elájultam. Úgy fektettek vissza a székbe. Azóta begadat így nem olyan vészes. De rettegek a végső eredménytől. Megbíztam KT szakértelmében így nem pofáztam bele mit csinál az orrommal, és reménykedek hogyha megszokom belátom hogy ez áll jól. Legalábbis ezzel próbálom magam nyugtatgatni. KT egyébként 3x kevert össze másik pácienssel annyira szétszórt. Lehet ezért történt ez meg :(

17017. LindaZ2017-02-03 13:58
Egy kis olvasnivaló :)
[link]

17016. Picicica782017-02-03 10:03
Vagy használj száraz sampont.Csak egy fújás és kifésülöd.Arra jó,amig kint kell lenned.
(válasz Lizzy588 17006. hozzászólására)

17015. keki702017-02-03 09:20
😃 ღ 🐝
(válasz Kismacsek82 17014. hozzászólására)