Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Orrplasztika tapasztalatok (5. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

17474. Xy1234xy2017-02-23 11:10
Semmi sem biztos!Ez itt a lényeg...garantálni senki nem fog semmit!
(válasz Joebananus 17471. hozzászólására)

17473. Joebananus2017-02-23 10:53
Azért mert nekem kell valamifele biztositek h nem lesz megint az mint az elozonel😌🙄

17472. Karlie2017-02-23 10:03
Ezt miért nem kérdezed meg tőle? ebben nem tudunk segíteni.
(válasz Joebananus 17471. hozzászólására)

17471. Joebananus2017-02-23 09:44
Engem az érdekelne,hogy beszeltem K.T-vel.Ha most összeszedem a pénzt megint egy műtétre,mennyi az esélye,hogy K.T teljesen rendbe tudja hozni?

17470. korcsi762017-02-23 09:34
Sziasztok, ma lesz a varrat szedés és gipsz levétel! már 5 -kor fent voltam, nem tudtam aludni, nagyon izgulok!és ahogy olvasom, még hónapokig izgulhatok!!!

17469. anglia2017-02-23 08:39
Mèg èrzem, hogy dagi az orrom, sokszor csikiz ès feszül belül, tudom mèg javában gyógyul ès mèg sok minden változhat,èpp ezèrt bízom abban, hogy nem kell elöröl kezdenem!! De ha így maradunk, gondolkodás nèlkül belevágok!!!
(válasz Xy1234xy 17467. hozzászólására)

17468. LindaZ2017-02-23 07:59
Sziasztok!
Ma van Érett nagy napja, gondoljunk rá :)

17467. Xy1234xy2017-02-23 06:41
Szia!

Néztem a képeid-én nem látom ezt vészesnek de Te látod-érzed csak igazàn!Ha zavar-engedd a korrekciót mert mindig zavarni fog....Én is ebben a cipőben vagyok csak épp K.T által műtött orral így át érzem a helyzetet..Igaz ő is írt hogy ha kelleni fog akkor korrekció lesz belőle😥😫😭😨
(válasz anglia 17464. hozzászólására)

17466. Joebananus2017-02-23 06:40
Nekem is közel 5 órás műtét volt.Egeszségügyileg szintén rendben van.

17465. Xy1234xy2017-02-23 06:37
Lehet hogy nem is lesz az...Ki tudja mennyit enged az orrod...Ki műtött?
(válasz Joebananus 17463. hozzászólására)

17464. anglia2017-02-22 23:14
Sziasztok!

Töltöttem fel kèpeket az 5,5 hónapja Rezek által mütött orromról!
Az èn tapasztalatom, hogy nem szabad hamar örülni, mert ami a mütèt után tökéletesnek tünik az kèsöbb nem biztos, hogy az lesz!
Nekem egy 4,5 órás örsövénnyel egybekötött plasztikám volt.
Egészségügyileg az orrom úgy èrzem teljesen rendben van, tökèletesen kapok levegöt, viszont a plasztikai rèsze a mütétemnek igen csak nem úgy sült el ahogy èn terveztem!!
Hihetetlenül balra ferdül az orrcsúcsom!! Roszabb, mint amilyen mütét elött volt!
Angliában èlek úgyhogy kb a 7. hónapig nem fogja a doktor úr látni, de megirta emailben, hogy ö is látja az asszimetriát és szeretne látni szemèlyesen, hogy megtudjuk mi az oka ès mi a teendö.... Van egy èrzèsem, hogy nem màs,mint korrekciós mütèt... :'(
Hihetetlenül elvagyok keseredve :(

17463. Joebananus2017-02-22 22:21
Javított a ferdeségen,persze de így se tökéletesen egyenes.

17462. Xy1234xy2017-02-22 21:20
Szia!

Nekem egyenes lett-viszont horpadt..ki tudja melyik a jobb😂-bocsánat! Engem K.T. műtött...formája-mérete tökéletes.../többi hosszú itt/ .Van még a Varga Klára is-menj el mind a 3-hoz ha "nem számít" a pénz a konzultàció miatt!
(válasz Joebananus 17460. hozzászólására)

17461. keki702017-02-22 20:30
Most itt az a nagy kérdés,hogy javított-e a ferdeségen.Mert bizonyos esetekben csak javítani lehet rajta,teljesen nem lehet egyenesbe hozni.
Mindenképpen el kellene menned konzira akár mindkét orvoshoz.Június még nem szabadságos hónap KT-nál,RÖ-nél nem tudom.
(válasz Joebananus 17460. hozzászólására)

17460. Joebananus2017-02-22 19:27
Nekem az októberi műtét után,most tűnt fel,hogy az orvos úgy végezte el a műtétem,hogy a régi orrom(ferde,törött) alakját rendbehozta,de mintha a ferdeségről elefeledkezett volna.Szóval ez a 2 hét elég keményen telt,mert nem volt konnyű előteremteni a pénzt az orrműtétre.A kérdésem az lenne,hogy lehetséges,hogy talalok olyak szakembert (K.T,vagy R.E) aki nyárig,esetleg júniusban helyre tudja hozni az orrom?Nagyon fontos lenne nekem,és igazából csak ezen múlik,mivel a pénzt előteremtem barmikor.Ez barmit meger.

17459. Xy1234xy2017-02-22 17:22
Szia!

Ahogy úgy érzed-szívjad!Semmi baja nem lesz!Én is egyfolytában rá voltam csatlakozva a porszívóra!A gyerek jókat nevetett...azt mondta baba korában sokat szívtam-túlélem...jókat nosztalgiáztunk a porszívó mellett...😄
(válasz Camonilla 17449. hozzászólására)

17458. Xy1234xy2017-02-22 17:18
Sziasztok!

Úgy gondolom mint szinte mindenben-mindenkinek a sajátja a fontos-fontosabb...Én 5 hónapos orral álltam neki edzeni is pl...szaunában is tegnap voltam először.Hiába vigyáztam én rá...🤔 Na de mindegy...majd lesz ahogy lennie kell!-elvégre úgysem tudunk mit tenni😂
(válasz Elszánt 17441. hozzászólására)

17457. Elszánt2017-02-22 17:08
Szia! Kitartás, gondolj arra hogy már egy nagy lépéssel előrébb vagy! Pár nap és lekerül a gipsz!

17456. keki702017-02-22 16:55
Szia!

Váltsál át a Coldastopra,Sterimar sajnos nekem sem ért semmit.
Nasivint jól tetted,hogy elhagytad.Arra már nincs is szükség.
Azonban az orrnyálkahártya még duzzadt lehet,belül sebek vannak,váladék is ürül,ez az oka a dugulásnak.
(válasz ZuziB 17453. hozzászólására)

17455. J.Hajni2017-02-22 16:49
Hú ez nem túl biztató, ki tudja egy évesen milyen orrom lesz :|
(válasz Karlie 17444. hozzászólására)

17454. J.Hajni2017-02-22 16:47
Szia! Nekem még csak négy hónapos de a szájdagadás már két hét után eltűnt és nincs bedagadva semmim csak az orrom :D
Gondom mindenki másképp gyógyul
(válasz brigi1990 17437. hozzászólására)

17453. ZuziB2017-02-22 16:46
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy miután abbahagytátok a Nasivint, nektek is újra teljesen bedugult az orrotok? Már második napja Nasivin nélkül vagyok és megőrülök attól, hogy mennyire be van dugulva az orrom. Pedig fújom a Sterimar-t és porszívózom, de nem segít. Ez normális, van esetleg valakinek valami trükkje erre? :)

Nasivinnel olyan jókat lélegeztem, de tudom, hogy azt nem szabad sokáig fújni..

17452. keki702017-02-22 16:20
Camonilla a ragasztócsíkokra rakjál még egyet és akkor biztos,hogy erős lesz.Én is így csináltam.A bőröm ahogy zsírosodott,úgy éreztem gyengébbnek a ragasztócsíkot.Szóval még egy réteg rá-bár így sem lenne gond-sokkal fixebbnek fogod érezni.
Gyógyulgassál,pihenjél sokat!

17451. korcsi762017-02-22 15:42
örülök, h jobban vagy! kitartás! az én gipszem úgy oda van ragasztva az arcomhoz, meg se moccant!

17450. brigi19902017-02-22 15:36
Szia!
Szerintem annyiszor használhatod az orrszívót ahányszor szükségét érzed.
Én is az első pár napban végig orrszívóztam a családom és a szomszédok nagy örömére.
Amikor annyira nem bírtam még éjszaka is szívattam 😀

17449. Camonilla2017-02-22 15:09
Sziasztok! Ma vagyok először olyan állapotban, hogy hosszabban írjak nektek. Gondoltam megosztom a műtéttel kapcsolatos tapasztalataimat. Február 20 volt az én nagy napom, reggel 9-re kellett bemennem. Úgy be voltam majrézva h kb vissza akartam fordulni, de mégsem tettem. Szoba elfoglalás és megkezdődött a várakozás... Kt-nál én voltam az első, ami annyit jelentett, hogy fél12-kor előkerült. Gyorsan átbeszéltük h mit szeretnék, délben pedig már a műtő asztalon feküdtem. 14:15-kor ébredtem az ágyamban, szóval nem volt egy túl hosszú műtét. Persze nálam mondta is h közepesen vagyok nehéz eset és jól be is saccolta a 2 órás műtétet. Az ébredés egész kellemes volt, nem ijedtem meg, kaptam levegőt a számon, minden rendben volt. Leszámítva azt a fájdalmat amit éreztem, na nem az orromban, hanem a torkomban, ami ugyebár a tubustól volt. Hát nem volt egy felemelő élmény így lélegezni... Plusz ez a rettenetes orrdugulás, nekem így még életemben nem volt tele az orrom mint akkor... Kt este 2x is bejött, nagyon rendes, kedves volt, mondta h minden rendben lezajlott. Éjjel tudtam szunyókálni is az altatótól, szóval egész hamar reggel lett, És ekkor elég érdekes dolog történt. Jött a nővér, hogy ő most akkor kiszedné az orromból a draint aztán öltözzek és pakoljak össze, mert kell a szoba másnak... Hát itt egy kicsit bepöccentem és csalódtam is... Nem pont ezt vártam volna, volt mindez fél9 előtt kicsivel.... Na mindegy ha menni kell hát megyek.. A drain kivétel nem ment simán, valamiért beszorult, elég kellemetlen volt.. Tegnap csak feküdtem itthon mint egy darab fa, senkihez és semmihez nem volt kedvem, erőm... Alig vártam h eljöjjön a mai 3. nap mikor is lehet orrszívózni, hát ez megváltás volt, egyik orrlyukamon kapok is már levegőt. Hányszor ajánlott amúgy használni? Ha tehetném én fél óránként szívatnám le az orrom vele annyi váladék jön belőle. Ma már egy fokkal jobban vagyok. Nem egy leányálom ez az egész az biztos, viszont amit látok az orromból (a hegyét) az abszolút elégedettséggel tölt el eddig... aztán majd meglájuk, bízom KT szakértelmében. Csak ettől a gipsztől szabaduljak már meg, hajat is úgy de úgy mosnék, de sajna egyelőre nem merek. Majd max péntek-szombat. Habár féltem a ragasztót, így se nagyon erős, a könnyeimtől kicsit elengedett... Hát nagyjából ennyi, képek felrakásához még nincs erőm, de hamarosan azt is küldök. Sziasztok!

17448. Picicica782017-02-22 14:41
:-D Elképzeltem ahogy az orrod a szádba ér:-D Hát igen,az én orrom sem éppen pisze..A férjemé bezzeg nagyon csinos.Nem azt mondom,hogy az orrába szerettem bele,mert hülyeség,de tökre szeretem nézegetni a profilját.Se egy pukli,se egy dudor.Mázlista:-D
(válasz korcsi76 17396. hozzászólására)

17447. Picicica782017-02-22 14:38
:-) Megértelek.
(válasz bogarka42 17388. hozzászólására)

17446. Evicska822017-02-22 14:29
Szinten megertek mindenkit aki nem jart teljes sikerrel az orrplasztikat illetoleg. En is rettenetesen eltem meg az egy évet amug varnom kellett a kovetkezo mutetre:( Mikor pedig elerkezett a napja akkor bepanikoltam hogy kell e ez nekem es jol teszem e hogy ismet kes ala fekszem. Mert garsncia soha nincs ra hogy hogyan is alakul majd ismet.
Nagyon rossz idoszak volt. De ahogy telt az egy ev egyre jobbsn utaltam azt az orrot mivel nem tudtam elfogadni. Es vegul ugy gondoltam ha mar elkezdtem akkor megprobalom ismet es ha nem sikerul akkor nincs mit tenni. De szerencsere azert az en dokim is tud valamit (bar egy idoben megingott a bizalmam vele kapxsolatban es azt gondoltam csak beszeli a hulyesegeit)...de most mar tudom igaza volt sok mindenben es orulok hogy tul vagyok rajta. Remelem rossz fele mar nem alakul majd...viszont erzem a csontom egyenes ugyhogy a pup remelhetoleg nem jon vissza :-D
Viszont tudom es erzem hogy teljesen negnyugodni egy evesen fogok majd csak :)

17445. Afro212017-02-22 14:10
Sziasztok!

Magam is második orrműtét előtt állok, nekem 17 éve volt az első.
Karlie, az első műtéteddel kapcsolatos szavaid a szívemből szóltak, annyira jól megfogalmaztad, amit megéltél. Az én lelkemben is ilyen érzések voltak, és a fejemben hasonló gondolatok kavarogtak. Nagyon csalódott voltam, én is magamat okoltam a kialakult helyzetért, kételyeim voltak egy újabb műtét sikerét illetően és én sem szeretnék, az akkori orvos által végzett korrekciót.
De nagyon örülök, hogy Neked szép lett a nózid és most már boldog vagy.
Én sem tudtam megszokni, elfogadni - még ennyi év elteltével sem - az átalakított orromat. Mindíg "énidegen" volt. Így tervbe vettem, hogy az idén tavasz végén megoperáltatom újra. A bátorságom már megvan, a költségvetésből is ki tudom szorítani és bizodalmam is kezd lenni. Persze, azért vannak félelmeim a műtét miatt, mert hááát garanciák nincsenek (végeredmény, kockázatok).
Örülök, hogy rátaláltam erre a Fórumra, mert az olvasottak megerősítenek abban, hogy érdemes lehet újra csináltatnom az orrom.
Köszönöm Mindenkinek, aki beengedett/beenged a naplójába, mert nagyon hasznos a számomra és bizakodással töltenek el a pozitív eredmények. (Teszek fel majd én is képeket).
Nekem végül R.Ö.-re esett a választásom, hozzá tervezek konzultációra menni...
Mindenkinek nagyon szép orrot kívánok, bármely stádiumában is legyen az orrplasztikának.

Bocsi, hogy ilyen terjedelmes lett...
(válasz Karlie 17435. hozzászólására)