Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Orrplasztika tapasztalatok (40. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

15529. brigi19902016-11-19 15:11
Nekem is az olyanok tetszenek Lea :)
Úgyhogy nyugi Fruzsi 😙
(válasz LeaLea 15527. hozzászólására)

15528. Fruzsi942016-11-19 14:34
Koszonom csajok mar sokkal jobb a kedvem h tudom mas annyira nemmlatja szornyunek:) en is probalom megszokni es nem allandoan a tukorbe nezegetni ami nem tetszik! Bizom benne hogy tenyleg karakteresebb lesz a nozim
(válasz LeaLea 15527. hozzászólására)

15527. LeaLea2016-11-19 14:28
Egyetértek Brigivel, a képek alapján nekem is úgy tűnik, hogy csak a púp lett eltávolítva meg hozzá lett igazitva az orrcsúcs. Korábban is hasonló karaktere volt az orrodnak, most csak ki lett egyenesitve, finomabbak lettek a vonalak, amihez hozzá kell, hogy szokj. De jó lesz biztos, én legalábbis nem látok benne hibát. Nekem az ilyen tipusú orrok tetszenek, mint a tiéd, amik nem olyan hegyesek meg karakteresek.
(válasz brigi1990 15523. hozzászólására)

15526. Nyuszikaaa2016-11-19 14:26
Szia . Szerintem szép lett az orrod csak meg kell szoknod h egy kisebb orr nézz vissza a tükörből . Nagyon sokat lagyitott az arcvonasaidon .
(válasz Fruzsi94 15518. hozzászólására)

15525. Karlie2016-11-19 14:07
Én is néha ledöbbenek mennyit számít egy ORR! :)

Nagyon szeretem most :)
(válasz brigi1990 15524. hozzászólására)

15524. brigi19902016-11-19 14:06
Karlie ég és föld az első 2 kép és a 3.
Nagyon szép vagy 😙
(válasz Karlie 15522. hozzászólására)

15523. brigi19902016-11-19 14:04
Fruzsi most megnéztem a műtét előtti képedet és akkor is ilyesmi volt szerintem az orrod formája szemből.
Csak ugye most le lett szedve a púp, ki lett egyenesítve, plusz a lógó orrcsúcs is le lett szedve, ezért néz ki még kisebbnek.
De így szebb, és majd megszokja a szemed.
Ha megnézed a naplómat, az elején én se voltam kibékülve a szembe képemmel, mert nekem is furcsa volt, hogy nem görbe, nem lóg az orrcsúcsom. Valahogy nem ugyanazt a lányt láttam a tükörben. De aztán megszoktam és most már tetszik. Ahogy vissza nézem a régi képemet szemből....hát inkább hagyjuk is :D
Én meg annak örülnék ha még "laposabb" lenne szemből, de gondolom ahogy apad le az orrcsúcsom az is lesz.

15522. Karlie2016-11-19 14:01
Tettem fel képet : eredeti - 1. műtét (3 évre rá) - 2. műtét KT (4,5 hónap).

Többen kértetek, hogy lássátok milyen volt. Pár napig fent hagyom. Szemből is készítek majd összehasonlítást, az is elég látványos, de most nem lesz rá időm...majd jelentkezek a 6 hónapossal is.

15521. brigi19902016-11-19 13:11
De nincs az elrontva :)
Majd idővel változik és akkor te is megnyugszol.
Beengedsz a naplódba? 😊
(válasz Fruzsi94 15516. hozzászólására)

15520. LeaLea2016-11-19 13:00
4 és fél hónaposan már kezdem elfogadni meg belátni, hogy jobb az orrom, mint az eredeti. Vannak még pánik-rohamajim, de mostmár hozzászoktam az orromhoz a hibákkal együtt. Csak hát bosszant, hogy ennyi pénzért nem kaptam teljesen olyan eredményt, amilyent szerettem volna. Még néha furcsának látom az orrom, meg mindig kiszúrom a hibákat, és félek, nehogy rosszabbodjon a helyzet. De kellett ez a változás, mert már nem tudtam elviselni az eredeti orrom!! Annyit vártam a műtétre, ez volt a legnagyobb vágyam.

Szerintem nem hülye ötlet, hogy felmondtál a munkahelyeden, és külföldre költözöl egy kis időre. Lehet, hogy elsőre hülyeségnek tűnik sok mindenkinek, de én megértem a helyzeted. Különbözőek vagyunk. Valakiknek kell ez a környezetváltás. Emlékszem, én is mennyire feszélyezve éreztem magam műtét után az ismerősök meg családtagok közelében, de mikor egy hivatalba mentem, ahol nem ismernek, vagy valami gyűlésre, ahol mindenki idegen volt, egyáltalán nem éreztem magam zavarban :) Lehet, hogy furcsa vagyok, de tényleg jobban éreztem magam abban az időszakban idegenek között, mint a szeretteim meg ismerőseim között. Valakiknek könnyebb átvészelni ezt az időszakot, ha kicsit elszakadhatnak a környezetüktől ilyen nehéz időszakokban.

nekem is voltak nehéz időszakaim. 2 évvel az orrműtétem előtt is volt egy hullámvölgyem, mikor összepakoltam, és a diplomázásom másnapján külföldre költöztem. Nem bántam meg. Kellett ez a változás az életemben. Persze sokan úgy gondolták, nagy hülyeséget csinálok.

Egyébként is, ha nem annyira szeretted a munkahelyed, akkor valószinűleg nem olyan fájó otthagyni. A külföldi szezonmunkák nehezek, de nézd a jó oldalát, legalább tudsz jól keresni és félrerakni pénzt. Aztán meg ha hazajössz, folytathatod az életed, ahol abbahagytad. Már nem fog zavarni az orrod, mert már annyira hozzászoktál, hogy nem is emlékszel a régire, és nem érzed magad furcsán a családod és ismerőseid között, és már ők sem fognak emlékezni rá, hogy pontosan milyen volt az orrod.
(válasz Fruzsi94 15514. hozzászólására)

15519. Karlie2016-11-19 12:52
Akkor ezen ne múljon :-)

Tuti, hogy szép lesz!!! Én is gnóm voltam, ez el fog múlni, csak türelem kell. Gondolj arra, hogy változni fog, úgy könnyebb elviselni ezt az állapotot. Nekem annó a csatolt beszámolók sokat segítettek, mert mindenki ugyanazt írta, hogy sok idő volt mire szép keskeny és formás lett az orr..
(válasz Fruzsi94 15518. hozzászólására)

15518. Fruzsi942016-11-19 12:46
Koszonom:)remenykedek benne es azert sokat segit az is ha 100x leirja valaki h nemkell felnem szep lesz az orrom mert akkor megprobalom elhinni h talan tenyleg igy lesz
(válasz Karlie 15517. hozzászólására)

15517. Karlie2016-11-19 12:42
Még annyi, hogy Fruzsit nem akartam bántani, de úgy láttam hogy ha valaki 100-adszor is leírja ugyanazt, hogy szép az orrod és alakul, attól neki még mindig nem esik le, hogy az orrplasztikában nem műtét a nehéz meg a tampon elviselése, hanem iszonyatos nagy türelem kell hozzá.

Szóval remélem nem bántottalak meg, kívánom hogy hamar leapadjon és örömödet leld benne! :)

15516. Fruzsi942016-11-19 12:38
Hat jo hogy van lehetoseg korrekciora de nyilvan nem ezert fizetett senki ennyi penzt h elrontsak az orrat en megegyszer nemtudom h viselnem el a mutetet meg a lelki terhet hogy milyen lesz az orrom lehet most megrosszabb szoval engem ez annyira nem nyugtat meg:(
(válasz brigi1990 15513. hozzászólására)

15515. Karlie2016-11-19 12:33
Nekem nincs több hozzáfűzni valóm a témához,
de ajánlom az alábbi cikket és hasonló beszámolókat mindenki figyelmébe:

[link]

Én is meg tudom erősíteni, hogy vastag bőrnél nem 1 év a gyógyulási idő...

15514. Fruzsi942016-11-19 12:32
Koszonom Lea ez nagyon szep uzenet volt, es ugy erzem te tenlyeg aterzed az egesz helyzetem! Erot adott ez most nekem amiket leirtal es biztattal! Nagyon koszonom es remelem h a te is eltudod egyszer fogadni a nozid ugy ahogy van!

15513. brigi19902016-11-19 12:19
Én is látok hibákat az orromon, de annyira nem foglalkoztat. Tudom, hogy az elején vagyok változhat még, na meg max korrekció lesz.
Azért annyit nem ér ez az egész, hogy valaki lelkileg tönkretegye magát. Jó persze, ha valakinek tényleg durván elrontják az orrát az más tészta...
Nekem olyan se volt, hogy ne akartam volna emberek közé menni. Sőt én már gipszes időszakban is emberek közé mentem.
Engem nem érdekel ki mit mond...

15512. Fruzsi942016-11-19 12:06
En ugy ereztem hogy felkeszultem ra hiszen a konzultacio es a mutet kozott 9 honap telt el tehat en folyamatosan ezen gondolkoztam! De akkor ezekszerint megse volt eleg ezaz ido hogy belassam nemis kellett volna valtoztatnom! Enis tulsagosan beleeltem magam es nem gondoltam hogy egy orr ennyire megvaltoztatja az arcomat rossz iranyba de mostmar mind1 probalok megbaratkozni vele
(válasz Aandrea22 15509. hozzászólására)

15511. Karlie2016-11-19 11:59
Én is írtam ide rengeteget, mert féltem, hogy valamit rosszul csinálok, és én is voltam magam alatt.. ÉS még sokan fognak panaszkodni itt, egyáltalán nem erre céloztam...

nem a panaszkodásról van szó..mindenkinek vannak hullámvölgyei és ha a kommenteket visszaolvassátok eléggé nehezen viseli mindenki a változásokat, ami normális...

De nekem tényleg hiszti, amikor egy friss műtött felmond a munkahelyén, mert furán néz ki. És azt kell gondolnom, hogy türelme 0, ha a tapaszt is levette hamarabb.....Jó hogy furán néz ki, az orrából kivágtak/lefaragtak egy jó nagy darabot...amúgy pedig oldalról tökéletes, szemből is szép az alakja, csak meg nagyon be van dagadva. Nem fog így maradni.

Dórikával értek egyet, gipszlevételkor mindennek mondható az orr, csak normálisnak nem. Dórika nekem nagyon fiatalnak tűnik a képekről és érdekes türelemmel ki tudta várni, hogy olyan szép legyen, amilyen most! Gipszlevételnél én is láttam a méretét, alakját és beleképzeltem milyen lesz, azért örültem. De nem voltam szalonképes sokáig!! Azt hiszem fotózni is 3-4 hetesen kezdtem szemből, addig teljesen vállalhatatlan volt. ÉS emberek közé (a munkát leszámítva) én sem mentem 1 hónapig, ahogy Lea írta, nekem sem volt komfortérzetem. ÉS itt elég sokan megbeszéltük és nevettünk rajta, hogy úgy néztünk ki mint a retardáltak, az emberek nem tudták hova tenni mi történt, főleg fogászati dologra gyanakodtak..de a jó célért szerintem megéri.

A másik a PUKLI. Tényleg keress erre rá akár a google-ban, akinek púpot távolítanak el, annak hónapokig, akár egy évig is ott maradhat a duzzanat. Nekem is ez volt az első műtétet követően. Ez nagyon gyakori, szinte minden orvosi oldalon megemlítik. Lisbon orrán láttam azt amit az enyémen, nagy volt a púp eredetileg és ott nehezen gyógyul az a terület..

Én csak azt mondom, hogy mielőtt valaki totál hülyeségeket csinál és kikészül, először hívja fel a dokit vagy nézelődjön a neten, hogy mi normális és mi nem...Én is volt, hogy felhívtam! pár hetesen korrekcióról beszélni egyszerűen nevetséges..De akkor is az a véleményem, hogy ehhez fel kell nőni és aki nem tud türelmes lenni, lelkileg nincs felkészülve, az ne vágjon bele!
(válasz Aandrea22 15509. hozzászólására)

15510. LeaLea2016-11-19 11:05
Megértem, hogy ez az időszak mindenkinek nagyon nehéz. Ez a legnehezebb dolog a világon, mikor utálod az orrod, és változást akarsz. Azt akarod, hogy eltűnjön az a pukli meg nagy széles krumpliorr. De aztán, mikor megkapod a kivánt eredményt, nehéz elfogadni a változást magadon.

Valószinűleg én is csak azért látom magam manónak, mert annyira hozzászoktam, hogy széles az orrcsúcsom, és most, hogy le lett keskenyitve (normális formára!!!), manónak látom magam, meg úgy tűnik, hogy túl keskeny meg hegyes lett az orrom. Igaz, ezek a hibák, amiket leirtam, megvannak, és én látom őket meg zavarnak. De sokszor elgondolkozom, hogy a környezetemnek, lehet, hogy teljesen normálisnak tűnök. Főleg azoknak, akik nem ismertek korábban, vagy akik már hónapok vagy évek óta nem láttak...

15509. Aandrea222016-11-19 10:39
Én például a műtét utan találtam meg ezt a fórumot, egyáltalán nem voltam felkészítve, csak a KT videókat néztem amiből azt szűrtem le, hogy mindenkinek minden szuper! Tenyleg örülök, hogy nekes sikerült felnőni, ugy tűnik nekem meg nem, de hat nem vagyunk egyformák! Két műtét utan gondolom van mar tapasztalatod, nekem a kórházi élményem szerencsére a vérvétel volt a legrosszabb, igy tenyleg nem tudok hasonlítani ( szerencsére). Lehet túlságosan bele éltem magam , es vágytam arra hogy a Pukli eltűnjön, de hat gondolom ezzel mindenki igy van aki megműteti az orrát! De ugy gondolom , hogy leírhatom ha valami nyomja a szívemet, hiszen nem olvastam a fórum szabályzatban sehol, hogy ezt ne lehetne! Gondolom te is tudod hogy néha 1-2 építő gondolat csodákra képes ( Keki😘) !
(válasz Karlie 15500. hozzászólására)

15508. Fruzsi942016-11-19 10:21
Koszonom aranyos vagy:) probalom megszokni nincs mas valasztasom:(
(válasz Norcsi04 15507. hozzászólására)

15507. Norcsi042016-11-19 10:19
Fruzsi, köszi h beengedtél a naplódba. Szerintem nincs okod elkeseredni! Megnéztem az előtte utána képeket, és úgy látom, h szebb és bájosabb lett az arcod szemből és oldalról is az új nóziddal. A tapasz levétel utáni szemből képen csak az látszik h nagyon be van duzzadva, de ez másnál is igy van, te meg hamarabb le is vetted a tapaszt. De nekem a műtét utáni képeken még így duzzadtan is jobban tetszel! ;-) szóval fel a fejjel, szerintem te most elég sötétnek látod a helyzetet, pedig egyáltalán nem az! Sztem megszokod az új nozidat es meg fogod szeretni.
(válasz Fruzsi94 15504. hozzászólására)

15506. Nasenbär2016-11-19 10:07
Lehet, hogy még akár több hétig is látszani fog mert nagyon lassan halványul... De egy kis sminkkel le tudod fedni.
(válasz J.Hajni 15505. hozzászólására)

15505. J.Hajni2016-11-19 09:26
Sziasztok, van valami tippetek monokli/véraláfutás ellen? Kenegetem feketenadájtő krémmel, de van egy csík az arcomon ami nem akar múlni, pedig kedden már megyek dolgozni 😒

15504. Fruzsi942016-11-19 08:06
Sajnalom:( en tudom mirol beszelsz valoszinu en sem gondoltam at az egeszet csak lattam itt h mindenkinek milyen szep orra lett hogy orul neki mondom akkor biztos h nekem se lesz rosszabb mint amilyen volt hat tevedtem sajnos mar nem lehet visszacsinalni:( kitartas neked is!!
(válasz Aandrea22 15498. hozzászólására)

15503. Dorikaaa2016-11-19 06:25
Szerintem ez nem igaz, h a duzzadas utan olyannak kell lennie mint gipszlevetelkor... :) az enyem tobb mint fel ev utan kozel sem olyan! Sot..gipszlevetelkor is baromira be volt duzzadva es amikor ott meglattam a tukorbe, nekem se tetszett az orrom igazan! Egyreszt a boron is csunya volt, aminek ido kellett h helyre jojjon, a masik meg h mar akkor is nagyon dagi volt es ezt a kepeken is nagyon eszre lehet venni! Hidd el h par honap eltelte utan teljesen maskepp latod majd az orrod, foleg amikor a konturjai is szepen kijonnek :)
(válasz Fruzsi94 15502. hozzászólására)

15502. Fruzsi942016-11-19 00:17
De szerintem ez a forum arra is valo h kibeszeld magadbol ha nem tetszenek a dolgok! Es nekem nem csak az a bajom h fel van dagadva hanem mikor mar a gipszet levette akkor majdnem elsirtam magam annyira rossz volt! es elvileg nekem most ezt kell megvarnom h a duzzadas utan olyan legyen:( tehat konnyebb annak akinek legalabb egyszer tetszett az orra es tudja h olyan lesz majd a gyogyulas utan
(válasz Karlie 15500. hozzászólására)

15501. Karlie2016-11-19 00:04
@muppet

15500. Karlie2016-11-19 00:02
En azon nevetek, hogy tok felesleges ide irni, ha senkinek sem jut el a tudataig: ez nem mukoromepites. Tobb eves a gyogyulasi ido, sokszor nagyon be tud duzzadni az orr, es par hetesen meg koszono viszonyban sincs azzal, amive valni fog. 2 mutet utan van mar tapasztalatom. En az elso mutet utan full rofi voltam hetekig, el se tudjatok kepzelni, mupet show, es egy percig sem hisztiztem, tudtam hogy lejjebb megy, mert mindenhol ezt irtak es amugy a mutet volt az almom..Nagyon keves embert lattam itt a forumon, aki gyorsan gyogyult, inkabb az a ritka. Fel kell noni ezekhez a mutetekhez!