Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Orrplasztika tapasztalatok (28. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

15765. keki702016-11-28 20:45
Külsőleg kell használni.
Persze,duzzanatra és gyulladásra való.Én minden éjjelre bekentem,reggel meg lemostam.Nagyon kevés elég belőle,mert zsíros krém.
(válasz J.Hajni 15764. hozzászólására)

15764. J.Hajni2016-11-28 19:27
A körömvirágkrémet belülre vagy kívülre kéne kenni? A duzzanatot is csökkenti ha éjjelre bekenem?
(válasz keki70 15761. hozzászólására)

15763. keki702016-11-28 18:18
Az orrod,ahol nagyon piros,mert kimarta a savós orrváladék,oda sejtmegújító krémet kenjél pl.:Bepanthen,Neogranormon,Contractubex.
(válasz Orrri 15757. hozzászólására)

15762. keki702016-11-28 18:13
Nincs mit,szívesen.

Írjál majd,ha már kaptál gyógyszert,orrsprayt,hogy minden rendben-e.
Háziorvosod tud beutalót adni,onnét aztán már gyorsan megy,és rendbe jössz.
(válasz Orrri 15760. hozzászólására)

15761. keki702016-11-28 18:11
Körömvirágkrém:"az egyik legnépszerűbb, külsőleg használt gyógynövény alapú készítmény.

Serkenti az érképződést, így gyógyítja a sebeket.

A sebgyógyítás szempontjából, a körömvirág krém talán legfontosabb tulajdonsága, hogy hatékonyan támogatja a szövetekben az érképződést, és különösen a hajszálerek növekedését. Ennek köszönhetően, a kezelt bőrterületen fokozódik a vérkeringés, ami felgyorsítja a sebgyógyulást."

15760. Orrri2016-11-28 18:10
Köszi :)
(válasz keki70 15759. hozzászólására)

15759. keki702016-11-28 17:59
Szerintem ez már nem KT feladatköre.Én is allergiás vagyok,szedem a gyógyszereket rá,az orrsprayt-ismerős a száraz orrnyálkahártya-és időnként a szájon át való szippantót is használom.
A dohányzással sokat ártasz,de ahogy leírtad,te is tudod.
El kellene hagynod mindenképpen,és a tüdőgondozóba kérjél beutalót,ott megfogják neked találni a legjobb gyógyszert,orrsprayt,ami megoldja a problémáidat.
Persze ettől még felkeresheted KT-t,miért is ne :-)
Sok szerencsét,rendbe fogsz jönni,én csak tudom,iskolás korom óta allergiás vagyok.
(válasz Orrri 15757. hozzászólására)

15758. keki702016-11-28 17:53
Múltkor egy bizonyos helyen több kép is készült rólam.Aztán viszontláttam magamat és elképedtem:hát bizony Dóri,a felső szemhéjad már megérett egy szemhéjplasztikára,és a szem körüli ráncok is jönnek.Megy az idő,az évek,ezt is mindenki megfogja tapasztalni,nem csak én.Furcsa volt magamat így elemezni a kép alapján,de aztán legyintettem és csak annyit mondtam:kit érdekel,az orrom viszont szép,nincsen puklim,nem lóg,nem nagy,már nincs bennem az a szégyenérzet,hogy egy nőnek hogy lehet ilyen orra.
A ráncokat valahogy eltudom fogadni,mert ebből mindenki kap majd,ki kevesebbet,ki többet-genetika-de az orromat nem tudtam,mert nem éreztem igazságosnak,hogy pont nekem egyedül a családban miért is alakult ki egy banyaorr.
Hálás vagyok a sorsnak,hogy megtudtam csináltatni,igaz,hogy nem huszonévesen,de az álmom beteljesült:már nem kell egy olyan orral élnem,ami abszolút nem volt nőies és minden képemen "az" dominált.
A lelkem mintha begyógyult volna-az orr terén.

15757. Orrri2016-11-28 17:46
S.O.S!!!!!!

Kb 1,5 fel eve volt az orrmütetem Karasz Tamasnal.
Nagyjabol 10 honap utan,(amikor mar minden tök jo volt, szep vekony lett az orrom) valoszinüleg a nyari szaraz levegö es por es sajnos nemi dohanyzas miatt elkezdett bedugulni az orrom estenkent.

Elöször problatam sima sos vizes orrspray-t. Nem segitett. Mivel a rendes orrsprayt csak par napig lehet hasznalni, nem igazan talaltam megoldast. Ennek hatasara fokozatosan hetröl hetre annyira begyült a valadek az orrüregeimben,hogy mar kezdett begyulladni.

Elmentem fül-orr-gegeszhez aki megallapitotta hogy szaraz az orrnyalkahartyam,amire felirt egy orr-olajat. Antibiotikumos cseppeket is kaptam,de nem segitett.

Az olajtol sajnos bedagad az orrom, tök kemeny lesz es tüsszögök ezert nem szeretem hasznalni. Mellesleg allergiatesztre is elküldött a doki,ahol kiderült hogy allergias vagyok a poratkara.

Jelenleg körömviragkremmel kenem,ameddig be tudok nyulni(es az orrtövemet, mert az mar 2 honapja ki van pirosodva).

Nagyon gyakran veres a takony amit kifujok az orrombol es alvasnal erzem,amelyik oldalra fekszem arra az oldalra gyülik be a valadek.

Mar annyit fujtam az orrom, van egy ket pont ahol erzekeny,(vagy ki van sebesedve).

Van valami tanacsotok a dugulas ellen? Menjek vissza Karasz dokihoz?

Erös a ganyum,hogy a dohanyzas miatt van,de a mütet utan fel evig ra sem gyujtottam es ha ragyujtok is csak par szalat szivok el,nem egy dobozzal. :(

15756. keki702016-11-28 17:43
Nézzétek meg VV Szandika orrát:egy nagy krumpli volt neki,ami már az én szememben is rémesnek tűnt.Mindig arra gondoltam,hogy biztos meg fogja operáltatni.
Így is történt :-)
Most is krumplis egyébként az orrcsúcsa-nem is kicsit-de amennyit a dokija megtudott tenni,azt biztosan meg is tette.Ennyire lehetett lekicsinyíteni,nem lett szuper,szép orr,de sokkal jobb,mint az eredeti.
És boldog vele,legalábbis ezt nyilatkozta.

15755. keki702016-11-28 17:40
Lea valamit nagyon együtt látunk Karlieval,mert emlékszel,hogy én is azt írtam neked,hogy olyan baba arcod lett?!Ezt tényleg nagyon ritkán írom,mert babaarcú ember kevés van,akik sokáig képesek megőrizni a "kislány" vonásokat,de te pont közöttük vagy.
Adott volt egy ilyen arc,ami igazán akkor adta ki magát,amikor az orrcsúcsod-ezáltal az egész orrod-kisebb lett.

Nincsen már messze a tavasz,olyan gyorsan megy az idő és akkor úgyis mész kontrollra.Arra már talán leszel is féléves,de ha féléven túl leszel,az még jobb.Ott majd választ kapsz azokra a kérdésekre,amikre mi nem tudunk.Mi az összhatást nézzük az orrodban,arcodban,és bizony az pozitív érzést kelt :-)

15754. keki702016-11-28 17:30
Fruzsi eltudod képzelni,hogy KT-t,aki nagyon igényes a munkájára,nagyon számít neki az eredmény,hogy ne érdekelte volna,hogy neked milyen orr illik az arcodhoz?!
És ha valakinek,hát KT-nak van ízlése ahhoz,hogy az orr a lehető legtermészetesebb maradjon,az arcszerkezetbe illő,a páciens megtudja szokni,ne mint egy idegen nézzen vissza a tükörből önmagára.

Akkor mit szólnál egy olyan orvoshoz,aki látványtervet is csak akkor hajlandó csinálni,ha leperkálsz 10%-ot a műtéti árból.Mert szerinte minek látványterv,bízzon benne a páciens,ennyi.

Hát igen,ez így szokott menni,oda-vissza játék,KT-hoz megy,aztán utána RÖ-höz,vagy fordítva RÖ-höz megy,aztán utána KT-hoz.
Pedig mindkettő kihozza a legtöbbet az orrból,nem láttam még olyat,hogy az eredetinél rosszabbat adtak volna ki a kezükből.Csak valahogy sokan az orrukra vetítik ki a szépséget,azt hiszik,hogy azon múlik,hogy az arcuk gyönyörű-e.Nem,nem ezen múlik,az orr csak javítani tud az összhangon.
Én sem lettem gyönyörű,de végre nem kampós és nem puklis az orrom.Ennyit lehetett kihozni az enyémből.
Nem születtem olyan arccal,hogy gyönyörűnek érezhessem magamat,sőt még van,amin lehetne javítani-elméletben-de maradok ilyen és így kell elfogadni önmagamat,máskülönben mindig a hibáim miatt önsajnálatot tartanék,ami tök fölösleges,örüljek annak,ami van.

Fruzsi én most is azt írom neked-őszintén-nagyon szép kis arcod van,jó rád nézni a képeken.Én egy ilyen arcért mit nem adtam volna...És ehhez kaptál egy nagyon szép orrot-csak még mindig nem hiszed el,hogy te így nagyon szép vagy.
Az orrdugulással ne foglalkozzál,fél évig előfordul,ez is a műtét velejárója,az orrfolyás úgyszintén,de elmúlik,van,akinek előbb és van akinek később.Ezért nem kell senkit sajnálni,a műtétet saját magunk vállaltuk,senki nem kényszerített bennünket,a többit is fel kell vállalni ugyanúgy,ami vele jár.

Én azt kívánom neked Fruzsi,hogy ez a külföldi tartózkodás hozza meg neked,amit szeretnél,és nyugodtan mosolyogjál,nevessél,éld az életedet,mert az orrod nem ok arra,hogy máshogy érezzél.Remélhetőleg segíteni fog neked a más környezet és kapunk majd egy boldog Fruzsit!!!
(válasz Fruzsi94 15747. hozzászólására)

15753. Karlie2016-11-28 14:45
Ha ugy van, akkor meg belevaghatsz a korrekcioba. De azert varj meg picit, mert valtozhat a jelenlegi allapot! A masodik mutet engem kevesbe terhelt meg, gyorsabb a gyogyulas. Es sok korrekciossal beszeltem, mindenki jobban elte meg, akkor jo esetben mar csak aprosagokat csinalnak rajta...
(válasz LeaLea 15750. hozzászólására)

15752. Fruzsi942016-11-28 14:41
Lea egyebkent nem tudsz kepet kuldeni? Mert en egyeltalan nem lattam hogy milyen a nozid
(válasz LeaLea 15750. hozzászólására)

15751. Fruzsi942016-11-28 14:40
Koszonom aranyos vagy nagyon:)
Igen lehet masnak igy kulso szemmel tetszik de sajnos ha az ember fejeben el egy kep hogy hogy fog kinezni egy plasztikai mutet utan es teljesen mast kap akkor sztem nagyom nehet ezt elfogadni hiaba lett jo ha en magamat nem ugy latom ahogy szerettem volna! Nagyo szurkolok es remelem hogy olyan nozit kapsz amilyet megalmodtal! De nagyon fontos h minden kis reszletet beszelj meg az orvossal sajnos nalam elmaradt
(válasz Camonilla 15748. hozzászólására)

15750. LeaLea2016-11-28 14:36
hahah bocsi, kicsit összekevertem :D elég furcsa a neve:D nekem a Liv jobban hasonlít keresztnévre mint a Blake :D

köszi, aranyos vagy. De még mindig erősen gondolkozom a korrekción, mert nagyon zavarnak a hibák :/ remélem, még változni fog az orrom, és pozitiv irányba.

15749. Karlie2016-11-28 14:23
Live Bakely :DD Blake Lively :DD amugy az apro hiba ellenere o annyira gyonyoru! Es igy latlak teged is, bajos baba arccal minden kis hiba ellenere! A meretvaltozas rengeteget lagyitott az arcodon, ahogy az oven is!
(válasz LeaLea 15745. hozzászólására)

15748. Camonilla2016-11-28 13:59
Szia Fruzsi!

Én eddig nem reagáltam az írásaidra, pedig lett volna véleményem. Maximálisan értem amiket írsz és ahogy érzed magad, viszont hidd el, hogy külső szemmel csodaszép orrod lett! Nincs igazad abban, hogy KT-t nem érdekelte h mi illik az arcodhoz, hidd el nagyon sokan álmosoznak arról hogy úgy nézzenek ki mint te!Igen baromi nagy változás, mert teljesen más voltál, valóban nagyon megváltoztatott az új orr! De ezt nagyon komolyan és őszintén írom, rengeteg lány álma hogy úgy nézzen ki mint te! Szóval szerintem próbálj megbarátkozni az orroddal :) Nekem dec 12. én lesz a műtétem és csak remélni tudom, hogy hasonlóan szép orrom lesz mint neked :)
(válasz Fruzsi94 15747. hozzászólására)

15747. Fruzsi942016-11-28 13:44
Huu en ugyanigy erzek en jovoheten utazok kulfoldre egy fel evre abban remenykedek hogy ott valamennyire megtudom szokni az orrom es legalabb ismeretlenek kozott leszek akik korabban nem lattak hogy milyen voltam, de amugy a mutet ota en se merek emberek koze menni, szoval nekem semmit nem dobott az onbizalmamon ez a mutet inkabb csak rontott! De en azon is gondolkoztam hogyha tavasszal hazajovok beszelek Rezek dokival hogy o mit tud javasolni, mert en ugy erzem KT-t igazan nem erdekelte hogy milyen orrom lesz illik e az arcomhoz vagy nem csak megcsinalta aztan beszedte a penzt de egyebkent semmit nem beszeltunk at nagyon csak szokas szerint sietett mint mindig, sajnos kar volt igy megcsinaltatnom hogy elotte mas orovosokhoz nem mentem el konzultaciora
(válasz LeaLea 15745. hozzászólására)

15746. LeaLea2016-11-28 13:36
Sajnálom, hogy még mindig szenvedsz vele :( első hónapban még valamennyire normális is a dugulás meg az orrfolyás. Nekem is jobban dugult meg folyt, csak úgy random...Habár már elég jól kaptam levegőt kb a 2. hét közepétől vagy a 3. héttől. Úgyhogy még van rá nagy esély, hogy ez javulni fog. Lehet, hogy csak valakiknek tovább tart a gyógyulás.

Nekem majdnem 5 hónapos az orrom, és habár már nem igazán dugul meg folyik, de sokkal érzékenyebb mindenre. Elég ha csak bemegyek a hidegről a meleg szobába már kezd folyni. A másik dolog, hogy szinte mindig folyik evés közben meg után, kivéve ha olyan dolgokat eszek, amikben semmiféle fűszer nincs (pl. csoki evéstől nem kezd el folyni). Próbáltam olyan ételeket enni, amikben nincs se chili se bors, meg kevés só, de még akkor is kezdett folyni. Úgyhogy nem tudom, mi lehet a gond, lehet, hogy a meleg ételektől is folyik. Azt tudom, hogy az erősen fűszerezett kajáktól régebben is folyt az orrom, mindig érzékeny voltam rá.
(válasz Fruzsi94 15744. hozzászólására)

15745. LeaLea2016-11-28 13:27
Ez igy igaz, Karlie. Az elmúlt hónapokban én is jobban megfigyeltem külföldi orvosok meg sztárok orrát, és hát ott is lehet mindenfélét látni. Egyszer már emlitetted Live Blakely-t, hogy neki sem lett szuper jó az orra. Nálam is valami hasonló hiba alakult ki az orrcsúcsomon:

[link]

Nekem is ott egy ilyen kis csomó az orrcsúcsom egyik oldalán, mint neki (az egyik közeli képen jól látszik) :( Csak nekem mégjobban látszik, mint neki, meg úgy egészében csúnyább az orrom. Mikor hozzáérek, akkor is olyan élesnek tűnik ott az orrcsúcsom. Teljesen ki van hegyesedve azon a kis részen :( Arról meg ne is beszéljünk, hogy ezen kivül még mennyi hiba maradt benne. Sminkkel sem lehet enyhiteni rajta. Kezdem magam furcsán érezni, meg úgy érzem néha, hogy kezdek karikatúrává válni. Néha, mikor be van jobban dagadva, például reggelente, akkor szebbnek látom. De mikor leapad akkor nagyon hegyes, és méginkább szembetűnőek a hibák.

Az a gond, hogy majd csak tavasszal tudok hazautazni...De akkor biztosan elmegyek konzultációra. Nagyon bánt, hogy évente csak max. 2-szer láthatom a családom meg barátaim, és akkor is alig találkozhatok velük mert az orrommal kell, hogy foglalkozzak. Nyáron a műtétemkor mindenkitől elzárkóztam, nem akartam, hogy tudjanak a műtétről. Ha tavasszal hazautazom, megint a korrekcióra kell, hogy áldozzam az egész szabadságot, megint nem találkozhatok senkivel, meg még az utcára se mehetek ki. Nem tudom, milyen időpontot találjak a korrekcióra meg felépülésre, mert nincs annyi szabadságom és szabadidőm, hogy a családdal meg barátokkal is tudjak lenni meg a felépülésre is rá tudjak szánni legalább 1O napot.
És én sajnos nem tudom bevállalni mások előtt, hogy orrplasztikám volt, egyszerűen nem akarom, hogy tudják. a gipszes meg tapaszos időszakban nem szeretek emberek közé menni.

Én is aggódom, hogy vajon milyen lesz korrekció után. Ha még rosszabb lesz, akkor szivás, mert lehet, hogy annyira el lesz cseszve, hogy 3. műtét is kell, és valószinű, hogy a 2x műtött orrból még nehezebb jót kihozni harmadszorra. De jelenleg úgy érzem, hogy legszivesebben már holnap mennék korrekcióra. Lehet, hogy egy kis javitás is rengeteget számitana.
(válasz Fruzsi94 15738. hozzászólására)

15744. Fruzsi942016-11-28 13:13
Na megegyszer:d szoval lattam valaki mar irta h levettek a gipszet es tok jol kap levegot enmeg mar hetek ota szenvedek azt se tudom hogy fogok igy dolgozni h egyfolytaba folyik az orrom:( pincerkedek ugyh folyamatosan emberek kozott vagyok

15743. Fruzsi942016-11-28 13:11
Hat az szupi lattam valami mar irta h levettek a gipszet en meg itt szenvedek mar hetek ota:( ugy latszik engem minden rossz utoler
(válasz Cucu 15742. hozzászólására)

15742. Cucu2016-11-28 12:56
Szia'' nekem
fél évesen is dugul! 😄
(válasz Fruzsi94 15741. hozzászólására)

15741. Fruzsi942016-11-28 12:40
Egyebkenf van meg valaki akinek lassan 1 honaposan meg mindig bevan dugulva az orra es nem kap levegot? Teljesen elvannak zarodva az orrlyukaim ha meg meprobalom pucolni elkezd verezni vagy nagyon faj ugyh inkabb nem kinzom:( vagy ezt is csak en nyertem meg magamnak?

15740. brigi19902016-11-28 11:36
😘
(válasz Xy1234xy 15733. hozzászólására)

15739. J.Hajni2016-11-28 09:57
Köszi Lea, bár örültem volna egy még kisebbnek, de így is már jóval kisebb lett mint volt :)
(válasz LeaLea 15736. hozzászólására)

15738. Fruzsi942016-11-28 09:18
Igen Lea sajnos ez igy van,mindenki azt varja hogy a penzeert a legjobbat kapja es ezt en sem ertem hogy hogy lehet hogy valakinek annyira szepre megcsinalja masokat meg elcsufit az orvos:( nem voltal konzultacion nala? Mert ha tenyleg ennyire rossz akkor biztos szamithatsz a korrekciora, bar kerdes hogy nem e szurja el azt is:( en is felek ettol az egesztol, mert tudom hogyha leapad akkorse fog tetszeni mert en nem igy kepzeltem el az uj orrom es ezzel nemtudok megbaratkozni:(

15737. Karlie2016-11-28 07:50
Lea ezen is sokat gondolkoztam mar, es tenyleg igy van, az egyiknek sikerul a masiknak nem.. De ez nem csak orrban van igy, barmilyen plasztikai mutetre igaz...ha megnezed a kulfoldi sztarokat ugyanez tortenik veluk. Mindig irjatok, hogy az amerikai orvosok varazsolnak, en inkabb azt latom hogy ott is valakinek szep lesz, valakie remes. Az orvos adott napjatol is fugg es hat biztos a sajat szervezetunktol is, na meg az adottsagok...ezt is szamitasba kell venni, hogy nem mindenkinek az orra alkalmas arra, hogy abbol Amber Heard legyen...nekem az ove gyonyoru, de tudom es latom, hogy keptelenseg lenne olyat fabrikalni az enyembol a borom miatt. Remelem nalad atmeneti allapot ez amiket leirtal :/ mert amugy olyan szep bajos lett az arcod a kisebb nozival. Nekem nagyon tetszik! Tudom ezek a hibak bearnyekoljak a boldogsagod. :( Drukkolok, hogy ez egy hullamvolgy legyen es meg szebben is lathasd a nozit. Tudsz valamikor kontrollra menni?

15736. LeaLea2016-11-27 23:52
Wow, nagyon szép lett az orrod, Solya. Amúgy is gyönyörűszép az arcod, most meg végképp nagyon szép lettél. Megérte a műtét. Remélem, mostmár a családod és barátaid is igy látják :) Úgy látszik, a porcszétválást jól tudta korrigálni a doki.

Hajni, neked is szépen megcsinálta az orrcsúcsod. Nekem is egy kicsit hasonló volt az eredeti orrom, csak még rosszabb - lógósabb és nagyobb, meg még aszimmetrikus is.

És Fruzsi, szerintem te sem panaszkodhatsz. Azon kivűl, hogy még dagadt, én tényleg nem látok benne hibát. És egyezem Kekivel, sokkal szebb, mint az eredeti orrod. Sokkal szabályosabb és szebb a formája. Jobban is áll, mint a régi.

Sajnos én azok között vagyok, akiknek nem sikerült jól a műtétje. Az én orrcsúcsomat nagyon egyenlőtlenre meg aszimmetrikusra csinálta :( egyre jobban kidomborodik egyik oldalon az orrcsúcsom, meg mostmár kezd egy fehér folt kialakulni ott, mintha valami kis hólyag lenne az orrcsúcsom bal oldalán. Nagyon rémes :O Kezd számomra is rémálommá válni az egész. Azért még remélem, hogy idővel elmúlik. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Nekem sajnos alulról nézve is látszik, hogy mennyire egyenlőtlen az orrcsúcsom. Kezd nagyon elegem lenni :( mostmár az a kis pukli oldalt meg az a furcsa bevágás az orrcsúcsom másik felén nem is számit akkora problémának, mint ez :(

Nekem az a következtetésem idáig, hogy kicsit olyan az orrműtét, mint a lottózás. Nem tudhatod, hogy a szerencsések közé esel-e, akiknek nagyon szépre sikerül, vagy abba a csoportba kerülsz, akikből bohócot csinálnak. Nem akarok tényleg negativ lenni vagy hisztis, csak megosztani a tapasztalataim. Meg több mindenkivel beszéltem, akiknek szintén korrekcióra volt szükségük, vagy a korrekciót tervezik, mert elég nagy hibákat hagyott a doki az orrukban. Nem mondom, hogy rossz orvos, mert sok mindenkinek szépre megcsinálja az orrát meg még az orrcsúcsát is. De sajnos elég sokan vagyunk, akiknek nem jól csinálta meg. Akiket mindenki hisztisnek titulál vagy csak figyelmen kivül hagy. Mi nem számitunk.

Nem tudom megmondani, hogy egy elrontott műtét mitől függ egy elismert orvos esetében: rossz napja volt? vagy nekünk rosszabbak az adottságaink? A lényeg, nem számit mennyi pénzt adsz ki, vagy kihez mész, mindig számolni kell vele, hogy van rá esély, hogy nem sikerül valami szépre az orrod :( Nem tudok okos tanácsot adni a műtét előtt állóknak. Egyrészt érdemes belevágni, mert nagy az esély, hogy szép orrod lesz. Másrészt viszont ott ez a kockázat, hogy karikatúrát csinálnak belőled.