Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Orrplasztika tapasztalatok (25. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

16763. Natussska2017-01-24 21:07
Koszi a tippeket! Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak en jartam igy, most probalkozom mindennel.😄 En is erre gondoltam, hogy annyira bennem volt, hogy most nem fazhatok meg, hogy csakazertis...:'D

16762. LeaLea2017-01-24 20:45
haha tipikus. Sok pasi nem veszi eszre, hogy van-e smink rajtunk. Altalaban a szemhejfesteknel szoktak eszrevenni. En ugy vettem eszre, hogy a parom azt utalja, amikor a szemhejamat kifestem. Az is lehet, hogy en vagyok ugyetlen...vagy nem talalom el a megfelelo szint.
(válasz Karlie 16755. hozzászólására)

16761. LeaLea2017-01-24 20:40
Itt eszakon ilyenek az emberek :) a termeszetesseget ertekelik. Ne is mondjam, mekkora vita kerekedett, mikor mondtam neki, hogy orrmutetet szeretnek :D

magamtol nem vettem volna eszre, hogy szajfeltoltesed van. Neked nagyon szep lett es termeszetes :) az arcodon sem lehet latni, az is szep es teljesen termeszetes az osszhatas.
(válasz Ceccsillag 16751. hozzászólására)

16760. Kismacsek822017-01-24 20:39
Szia. Ilyet èn is produkàltam...sőt rosszullètet mindent...pàr nappal a műtèt előtt. Sajna minnèl jobban nem akarsz nàthás lenni stb annàl inkàbb azt szimulàlja a szervezet...legalábbis nàlam ez lehetett mert èrdekesmód a nagy nap kutya bajom nem volt. Tereld el a gondolataid róla valahogy ès azèrt nyomasd a c vitamint.
(válasz Natussska 16756. hozzászólására)

16759. keki702017-01-24 20:38
nyakamban
(válasz keki70 16758. hozzászólására)

16758. keki702017-01-24 20:38
Szia!

Egy napon leszel Lizyvel-csak két különböző doki,sorstársak lesztek :-)
Én is előtte egy kissé megfáztam,C-vitamin mehet 2000 mg,mézes-citromos tea,jó forró fürdő,és egy sál is volt a nyakamba.Ha nem komolyabb,akkor ezek mindig beválnak.
Jobbulást!

16757. Karlie2017-01-24 20:36
Graepfruit magolaj napi 3szor 20 csepp es palinka...

16756. Natussska2017-01-24 20:34
Sziasztok!
Csutortokon muti az orrom KT, mar nagyon izgulok, de ami megjobban aggaszt, hogy a C vitamin ellenere mult heten eleg szepen megfaztam. Tegnapra mar szinte teljesen elmult, beszeltem is az asszisztenssel, hogy ugye ez igy nem gond, mert ugyis meggyogyulok csutortokre. De ma megint kezdem erezni...:( szerintetek?:( nem tudtok valami csodaszert SOS?

16755. Karlie2017-01-24 20:34
Igen, a termeszetesseget szeretik. Amugy en is, probalok majd ezert meltosaggal megoregedni..de azert jo tudni ha kesobb tenyleg nagyon nem tetszik majd amit latok, akkor lehet javitani rajta, persze nem tulzasokba esve...De egy jo ruzs es egy spiral azert sokat dob az emberen. Ha termeszetes az osszhatas, nem veszik eszre a sminket :))) meg regen randiztam egy sraccal, elso randin mondta nekem, hogy milyen szep vagyok hogy nem sminkelek....volt rajtam alapozo, puder, tus, es ruzs :D ugy rohogtem magamban... Amugy a pillat en is utaltam...es anyukam is azt mondta, hogy ugy nezek ki mint egy hulye...nekem a boromhoz es a vilagos hajamhoz tulzas volt!! Alig vartam h kiessen, nehez es suru volt.. De barnaknak jol all kimondottan!
(válasz LeaLea 16749. hozzászólására)

16754. keki702017-01-24 20:30
Visszaalakulna a régivé?Nem bírnám ki...Néha azt álmodom,hogy belenézek a tükörbe és a régi orromat látom.Igazi RÉMálom...
Ettől félek,hogy elkezdem és utána már nem bírom ki botox nélkül-ha már egyszer látja az ember a szépet,nem akar hátat fordítani neki.
(válasz Ceccsillag 16753. hozzászólására)

16753. Ceccsillag2017-01-24 20:27
Aterzem, pont holnap megyek mar elore sirok es tartogatom a xanaxot:D Az a baj vele egyebkent hogy olyan a botox, az ember ha elkezdi nem bir rola lemondani utana:/ mert ez olyan mintha a szep uj orrunk egyszervsak elkezdene visszaalakulni a regive :D
(válasz keki70 16750. hozzászólására)

16752. keki702017-01-24 20:25
Végül is semmi sincs ingyen 😃 ღ 🐝 💗
(válasz Ceccsillag 16748. hozzászólására)

16751. Ceccsillag2017-01-24 20:25
De aranyoooos istenem:DD hat egy ilyen ferfiut en is elfogadnek:D
Egy mili egyebkent nagyon termeszetes de nekem mrg a kettot sem vettek eszre:D azok a kacsaszajak szilikonnal vannak toltve,az valahogy teljesen maskepp terul a szajban es egy milirol is olyan pufi lesz meg latszik hogy valami ott nem koser:D
(válasz LeaLea 16749. hozzászólására)

16750. keki702017-01-24 20:24
Az arcot kibírom,a többit nem,a fogászaton is meglátom az injekciót,aztán eltűnök a székben...Nem félek amúgy az injekciótól,csak valahogy a számba...attól rettegek....
(válasz Ceccsillag 16746. hozzászólására)

16749. LeaLea2017-01-24 20:21
En is ezen a velemenyen vagyok. Fo a termeszetesseg. Sok csajnak annyira undorito nagy szaja van, mint valami kacsacsor.Gusztustalan.. valakik nem ismerik a hatarokat. Es ez a legtobb pasinak sem jon be ha a csaj tulzasba esik. az en parom mar azon is kiakadt, mikor szempilla feltoltest csinaltattam :D mondta, hogy termeszetellenes es ha lehet, tobbe ne csinaltassak, mert nem tunok valami intelligensnek azokkal a nagy pillakkal :/ Pedig nekem uuuuugy tetszettek a nagy pillaim es nem is voltak olyan tul nagyok vagy termeszetellenesek...olyat kertem, ami nem a leghosszabb! Elvonta az orromrol is a figyelmet a szemem, amig fent voltak a pillak.
Volt olyan is, mikor a parom mondta: 'Na ez a smink all legjobban, nagyon szep vagy'. Erre en: 'Nincs is rajtam smink!!' :D (egyebkent utalja ha eros szineket hasznalok vagy jobban kisminkelem magam).

de ez biztos valtozo, kinek mi jon be.
szerintem nincs semmi baj a szajfeltoltessel sem addig, amig termeszetes a hatas. De jelenleg en is felnek megcsinaltatni. amugy valoszinuleg jol allna egy pici feltoltes, mivel eleg vekony a szam.
(válasz Karlie 16744. hozzászólására)

16748. Ceccsillag2017-01-24 20:18
Keki ez nagyon jo :'D felhasznalom a jovoben ha majd eloallnak ilyen vad otletekkel a ferfiak:D
(válasz keki70 16735. hozzászólására)

16747. Ceccsillag2017-01-24 20:13
En is egyet ertek az elottem szolokkal, gyonyoru arcod van!! Szerintem neked is hatalmas valtozas lesz es tuti imadni fogod, ha egyszer raszanod magad!
(válasz ne bántsátok a feketerigót 16729. hozzászólására)

16746. Ceccsillag2017-01-24 20:12
Edes vagy, de azert nekem boven van mit tokeletesitgetni:D szoktam a szamba is neha de muszaj a nasolabiális redomet toltetni, az evek soran lement jo par kilo es sajnos az ott nagyon csunya lett es rettentoen zavar. Amugy nekem ugyanazt toltottek bele mint a szamban, mert egyet el is szoktam neha feleztetni,pedig mar 3 orvosnal is jartam. Biztos vannak kifejezetten rancra is nehezebben felszivodo anyagok, de azert azoktol mindig megrettenek kicsit, vajon miert szivodik lassabban:D
Keki egyebkent nem nagy a tu csak utana pl piros vagy kis duzzanat van a szuras helyen. Az arcomba mondjuk kevesbe faj mint a szamba.
Voltam a blahan a medaidban es dr Levay B.nel, en nala maradok:)
(válasz Karlie 16721. hozzászólására)

16745. Janky802017-01-24 20:10
Persze a hyaluronnal simán lehet természetes formát csinálni, nekem sem volt kacsacsőröm attól az 1 ml-től ami belement. :) Nekem nagyjából jo a formája a számnak és nem is annyira vékony szóval nekem csak inkább kiemelte. De ilyen megmaradó cuccot nem rakatnék bele. Ez meg teljesen fel tud szívódni.
(válasz Karlie 16744. hozzászólására)

16744. Karlie2017-01-24 20:05
En a szajtol felek, olyan sok elrontottat lattam, messzirol kituntek hogy toltve vannak...na azok nem tetszenek...nevetseges lesz tole az ember, a ferfiak is ezert tiltakoznak ha szoba kerul...de el tudom kepzelni h szolidat is tudnak azert csinalni, ami epphogy csak kiemeli...
(válasz Janky80 16741. hozzászólására)

16743. keki702017-01-24 20:04
😊😊😊
(válasz Janky80 16741. hozzászólására)

16742. LeaLea2017-01-24 20:02
Szia Hajni :) szerintem is szep igy az arcod. Nekem epp az ilyen arcforma tetszik, mint a tied :) de te erzed es tudod, mit szeretnel.

Amugy nekem is orrplasztika utan az alkapocs plasztika volt az elso dolog amire gondoltam :D Ugyhogy ird meg, ha voltal konzultacion vagy megtudtal valamit :) engem is erdekel a tema.

en mar neztem egy rakas videot meg vlogot youtube-on es elegge megijedtem, mert ez olyan plasztika ami utan nagy fajdalmaid vannak honapokig :O ugyhogy jol meg kell gondolni.
En meg mindig remenykedem h fogszabalyzoval megoldhato a problemam, habar valoszinuleg csak reszben oldja meg a problemat.

Mas muteten amugy nem gondolkozom. csak az orr meg alkapocs problemam oldodjon meg :D
(válasz J.Hajni 16715. hozzászólására)

16741. Janky802017-01-24 19:52
Amúgy az a legjobb, ha nem szóltam volna lehet észre sem veszi :) én szerettem amikor töltve volt. :) A szemöldök tetoválást sem vette észre :) mondjuk szép terme lett már miután megcsinálták akkor is.
A szálat se mondom még, majd azt mondom kozmetikushoz megyek ha látszanak a szúrás nyomok :D
(válasz keki70 16740. hozzászólására)

16740. keki702017-01-24 19:48
Lelettél tiltva? :-)
De nem számít,már kitaláltál mást...:-)

Az tetszik,hogy fájni nem fájt.Lehet,hogy megjön a kedvem,majd aztán a férjem fizeti-ha feszes arcú feleséget akar,akkor vegye ki ő is a részét a dolgokból...
(válasz Janky80 16739. hozzászólására)

16739. Janky802017-01-24 19:43
Nekem bírt kb 9 hónapot, de kenegettem rendesen. Fájni nem fájt előtte bekenték ilyen lidokainos krémmel. ( Elvileg magában a töltőanyagban is van érzéstelenítő.) Az első töltés csomósabb lett a következők már jók lettek. A csomót nem lehetett látni de érezni én éreztem.
2 éve le lettem tiltva :) a párom által azt mondta neki így is szép vagyok. Én most a bio vagy aranyszál behúzáson agyalok, azt olvastam javitja a feszesseget vagy ha azzal még nincs baj akkor jól konzerválja az állapotot ;) megkérdezem majd ha megyek kontrollra
(válasz keki70 16734. hozzászólására)

16738. Janky802017-01-24 19:37
Én ebay-ről szoktam rendelni, változó milyet ami elém jön. Én általában USA-bol rendelem de magyarországra van hogy húzós a posta költség. (Nem tudom pontosan mennyi én akkor oldom még ha kinn vagyok) Pure hyaluron vagy hasonló kulcsszavalra lehet keresni. Általában folyékony olaj vagy higabb zselé állaga van, gyorsan beszivodik. Van amelyik c vagy e vitaminnal van kombinálva az is jó. Maga a kence nem drága.
(válasz Koriandra 16733. hozzászólására)

16737. keki702017-01-24 19:37
Szép lett az orra,főleg,ha az eredetihez viszonyítunk.

Én leírtam a naplódba a véleményem,de teljesen ugyanaz,mint Cucunak-egyformán látjuk.És most olvasom,hogy a szemeket ő is kihangsúlyozta,hogy azok az új orral előtérbe fognak kerülni,akkor lesz majd nagyon látványos,hogy milyen szép nagy szemeid vannak.
De azért a picid nyert,ő egy nagy cukiság💗
(válasz ne bántsátok a feketerigót 16729. hozzászólására)

16736. Janky802017-01-24 19:32
Gondolom függ az alanytól, hogy milyen bőre van mennyi folyadékot fogyaszt mennyit van napon (akkor gyorsabban bomlik a cucc) ilyesmi. de 1 évet szerintem bír.
(válasz Karlie 16731. hozzászólására)

16735. keki702017-01-24 19:30
Nekem is "feldobta" a napomat vasárnap a párom.Elmentünk ebédelni,fény volt bőven,megszólal:Kezd a felső szemhéjam megereszkedni...és a szememnél már vannak ráncok...
Hát több se kellett:figyelj minden megoldható,orvosolható,a felső szemhéjamat felvarratom,kérek a szemkörnyéki ráncokba botoxot,és lesz egy új feleséged.CSAK FIZESSED KI!
(válasz Karlie 16723. hozzászólására)

16734. keki702017-01-24 19:27
2-3 hónap?Akkor nagyon gyorsan.Mekkora tűvel szurkálják,nagyon fáj?
(válasz Ceccsillag 16720. hozzászólására)